Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ZOSIU A CO W TYM CENTRUM POWIEDZIELI???

NIEBO NO JA TEŻ MYŚLAŁAM NAD UŻYWANĄ,ALE NIC CIEKAWEGO NIE ZNALAZŁAM 😞MUSZĘ MAMUŚKĘ NACIĄGNĄĆ:P :laugh:

A MY BYLIŚMY WŁAŚNIE NA ZAKUPKACH W AUCHANIE KUPIŁAM MAŁEJ ZAPAS MLECZKA 6 OPAKOWAŃ,MOŻE NA JAKIŚ MIESIĄC WYSTARCZY I HERBATKĘ JESZCZE DOKUPIŁAM Z HIPPA RUMIANKOWĄ,BO CZYTAŁAM ETYKIETĘ TEJ NA USPOKOJENIE I ONA ZAWIERA MELISĘ,NIE BĘDĘ JEJ FASZEROWAŁA,NIE JEST AŻ TAK NADPOBUDLIWA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zosia pisz co powiedzieli?

Ania ja już to mam gdzieś, dzisiaj nie pojechał na budowę i zabrał Olę na basen... kochany tatuś a jak by tak zabrał Małgosię na spacer a Olę na rower a ja bym np. w wannie poleżała to by mu korona z głowy nie spadła... ale po co wrrrr

kazałam mu jechać na zakupy to powiedział że nie ciekawe bo będzie żarł!!!

mam to już w dupie zadzwonię do mamy to mi kaskę podeśle i z dziewczynami damy radę 🙂 może źle robię ale już jestem tak przemęczona że olewam to.

Anula będziesz w Szczyrku?

Beatka to ja cię odwiedzę za rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA WSPÓLCZUJĘ CI KOCHANA SYTUACJI W DOMKU 😞 ALE TEN TWÓJ MĄŻ TO UPARCIUCH PIERNICZONY,ŻE MU NIE ZALEŻY,ŻEBY Z TOBĄ POGADAĆ,SPYTAĆ SIĘ CO DZIEWCZYNY ROBIŁY CAŁY DZIEŃ ITP,NO I WOGÓLE O PIENIĄDZACH JUŻ NIE WSPOMNĘ.KOCHANIE TY MASZ ZŁOTE SERCE BO JA BYM MU ŻRYĆ NIE DAŁA,O NIE W ŻYCIU,SOBIE I OLI BYM COŚ UGOTOWAŁA,MAŁEJ BUTLĘ CZY CYCA,A ON NIECH SOBIE RADZI,A JAKBY SIE ZAPYTAŁ GDZIE OBIAD TO BYM MU ODPOWIEDZIAŁA,A UGOTOWAŁEŚ SOBIE GO,TWÓJ MĄŻ POWINIEN PO NOGACH CIĘ CAŁOWAĆ,ŻE MA TAKĄ KOBIETĘ,A NIE KURWA TAK SIĘ ZACHOWYWAĆ 😠 😠 😠 JESZCZE NIE POZNAŁ TO TO ZNACZY MIEĆ NIEDOBRĄ BABĘ W DOMU,PODEŚLI GO DO MNIE TO MU POKAŻĘ!!!

NO NIE WIEM CO Z TYM SZCZYRKIEM CHCIAŁABYM BARDZO,ALE CZY WYPALI 🥴 POSTARAMY SIĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I RADZIUNIA NIE ROBISZ ŹLE,JA TEŻ BYM WOLAŁA MAMĘ POPROSIĆ O KASĘ,A ON NIECH SPADA,NAWAŻYŁ PIWA TO NIECH JE TERAZ WYPIJE!!!TYLKO JA BYM ZROBIŁA TAK JA CI NAPISAŁAM,PRZESTAŁA JEMU GOTOWAĆ BO ZA CO SKORO NIE MASZ KASY!!!NIECH SOBIE NIE MYŚLI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc wiedzmy
NIE MAM CZASU!!!!!
NIE MAM CZASU!!!
NIE MAM CZASU!

Wpadłam tylko wam napisac ,że nie jast żle z ta mama ,bo mała ma kolki a babci nosi mał bez przerwy ,testujemyb Espumisan,a jak nie zadziała to jutro podamy Infackol. 😞


Byłam dzis u połoznej na kontroli i Olivcia przez ostatnie 2 tygodnie przybrala 600g,no do Pudzianka naszego jej daleko ale jest dobrze na to wszystko co rzyga i ulewa,więc waży dzis 3890g.Jest wielka!I 54cmdługa!

JA BĘDĘ W SZCZYRKU W SOBOTE 22.08,KTO PRZYJEDZIE????? 🤪
ALE SIE CIESZĘ.


Nie nadrobię zaleglości dzisaiaj ,bo naprawde nie mam czasu ,ale obiecuje ,ze jak kiedys mała wczesniej zasnie to posiedzę dłużej.

Sabinka ,odebrałam wiadomość na NK,odpisze niebawem. 😉


pozdrawiam wszystkie i całuje maluchy,zajrzę może jutro nadłużej 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja caly dzien u mamy bylam i mojego karta korzystalam debil byl ze mi ja powierzyla aby oplacic prom i paszport heheheh ale duzo nie stracilam

menda dzis mnie wkurzyl i juz mialam ochote sie pakowac ale nie jeszcze nie teraz:!:!

Radzia ja jestem gorsza bo nie gotuje moze raz na tydzien ...tylko ze moj to ma inne menu czasem SZKOCKIE...powiedzialam na skype do kuzynki ze polaka szukam ..a moi rodzice oczy hehehe zartowalam....RAdzia zrob facetowi strajak...ja tez mojego o kase nie poprosze wole do mamy isc ...

SZczyrk nas wita

Anula musisz byc hehehe

margeritka moj dzis spawa poscil chyba wszytko z zoladka..moja mam powiedziala ze teraz dopiero sie zacznie niby ulewanie ...ale bylo moje slonko dzis aktywne i spokojne pokazal sie poieknie calej rodzince na skype oni gadali a on dziwne oczy na monitor ...bo takie twarz zobaczyl ehheheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE JA SIĘ WDAŁAM W DYSKUSJĘ O PIWIE BEZALKOHOLOWYM I PEWNIE ZARAZ MI SKOSZĄ CAŁY OGRÓDEK:laugh: :laugh: :laugh:

ZOLTRI POSTARAM SIĘ BYĆ 🙂ALE TY I TAK WCZĘŚNIEJ DO MNIE ZAWITASZ 🙂

MOJA NIUNIA ŚPI,DZIONEK BYŁ SPOKOJNY PO SZCZEPIENIU I JA ZARAZ TEŻ MYKAM SPAĆ.BO JUTRO SAMA WALCZĘ,JEJKU CZEMU JUŻ MĘŻULEK MUSI DO PRACY WRACAĆ 😞 😞 😞

ŚPIJCIE DOBRZE MAMUSIE I DZIDZIUSIE,CAŁUSKI 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂

MY DZISIAJ WALCZYMY PIERWSZY RAZ SAME CAŁY DZIEŃ 🙃 ALE MUSZĘ WAM POWIEDZIEĆ,ŻE MAM KOCHANE DZIECKO,BAŁAM SIĘ,ŻE RANO BĘDĘ NIEPRZYTOMNA JAK ŁUKASZ PÓJDZIE DO PRACY,A TU TAKĄ MI CÓRCIA NIESPODZIANKĘ ZROBIŁA,ZASNĘŁA WCZORAJ OKOŁO 21.30 I ODBUDZIŁA SIĘ DOPIERO O 5 RANO NA FLASZECZKĘ 🤪 SZOK,NIE WIEM MOŻE PO TEJ SZCZEPIONCE TAK SPAŁA 🥴 ,ZJADŁA W 15 MIN I DALEJ LULU I DOPIERO O 8 WSTAŁA,DAŁA MAMIE W SPOKOJU KAWKĘ WYPIĆ I UMYĆ GŁOWĘ 🙂

ZOLTRI ALE JA MAM OPRYSZCZĘ NA USTACH:laugh: :laugh: A NIC DO NIECH NIE WKŁADAŁAM:laugh: :laugh: :laugh:

KUŹWA ALE MNIE WKUR....TO NEKTÓRE MAMUŚKI CO TAM PISZĄ O PIWIE BEZALKOHOLOWYM,PODOBNA DYSKUSJA JAK NA CZEKOLADKACH SIĘ ZROBIŁA I AŻ MUSIAŁAM JEDNEJ POJECHAĆ BO MNIE NIE BĘDZIE FRANCA OBRAŻAŁA.

MIŁEGO DNIA,KWIATUSZEK DLA TYMKA OD VANESSKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, buziole na dzien dobry!
u nas spokoj, jutro grill u znajomej ,meza a w niedziele moze pojedziemy nad to jezioro do czarliny,bo dzis cala ekipa, ktroa tam siedzi pojechala na kajakowy splyw jednodniowy wiec nie ma ich na miejscu.

wiem dlaczego tymek wyl i byl taki ciezki- mial za bardzo dupke odparzona( a kuzwa czlowiek osusza i wietrzy i kremuje a tu wyszlo 🤢 ) ale sudokrem w ruch poszedl grubowarstwowo i juz jest lepiej.
dzis jedziemy tymkowi zalozyc konto w banku, mamy juz pierwsza kase od mojej mamy (powedzielismy w rodzinie zeby nie kupowali zadnych prezentow a kazda zlotowke jaka chca wydac na niego to na konto wplacali) i jeszcze jego becikowe tam splynie, bedzie mial maly swoja kase 🙂

anulka ja znalazlam taka,ktora mi pasuje:
http://www.allegro.pl/item683510338_fisher_price_hustawka_las_tropikalny_m6710_kurier.html

hihihi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE JESTEŚ NIEBO POMYSŁOWA Z TYM KONTEM,SUPER!!!!

NO A DO HUŚTAWKI TO JA WŁAŚNIE TEŻ SIĘ NA TĄ CZAJĘ,BO JEST SUPER I WCZORAJ PYTAŁAM U NAS W SKLEPIE TO BYŁA PO 399 WIĘC U SPORO TANIEJ,NO I ŁADNIEJSZA OD TAMTEJ I MA ZABAWKI I W SUMIE TYLKO Z 60ZŁ DROŻSZA JUŻ MÓWIĘ O CENACH Z PRZESYŁKAMI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka tez czytalam te france z piwa- boshe co za matoly,jedna pisze rozsadnie no i Ty oczywiscie ale reszta - bzdura! jedna napisala,ze czekoladek z alkiem tez nie je,bo nie wiadomo ile tego tam jest- hahahahaha posikac sie idzie! Anulka szkoda pisania,bo to krotkowzroczne baby, nie ma co sie meczyc,bo one i tak nie zakumaja, maja klapki na oczach niczym koń do wozu przypiety!

buziaki dla Was na ten pierwszy samotny dzien!

gos mowilam,ze dasz rade,bo ty twarda babka jestes 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka jasne hehehehe

musze zagladnac na ten watek:P:P:P

niech sie w dupe pocaluja bogobojne sie znalazly wszystkie a tak to napewno wsyztko robily dopoki sie nie dowiedzily ze w ciazy sa 🙂:P:P:P

Po szczpionce mala miala dobry sen....moj skarb w nocy tez dlugo spal az sie sama zdziwilam ale wczoraj wieczorkiem byl wymeczony.....Ojojojoj Niebus sudocrem powinnien pomoc u mnie zawsze pomaga tylko ze mojego jeszcze nie bolalao ale pomoze i slonczeko male bedzie mialo ulge....my tutaj od panstwa dostajemy 250funciakow czekiem ze tylko na dziecka konto mozna wplacic:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO GŁUPIE BABY I TYLE HEHE,WSZYSTKIE IDEALNE CIEKAWE 🙃

KURDĘ ZOLTRI TO JAK ZA 200ZŁ TO JA CHCĘ:P :laugh:

SUPER TA HUŚTAWKA,A NA MOIM LEŻACZKU NARAZIE ROZTOCZA SIĘ BUJAJĄ:laugh: NIUNIA COŚ NIE CHCE,MOŻE JESZCZE JEJ SIĘ ODWIDZI,A JAK NIE TO TRUDNO W SUMIE ANI GROSZA NA NIEGO NIE WYDAŁAM TO NIE BĘDZIE AŻ TAK ŻAL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://cgi.ebay.co.uk/FISHER-RAINFOREST-TAKE-ALONG-MUSICAL-BABY-SWING-PRICE_W0QQitemZ370225590991QQcmdZViewItemQQptZUK_Toys_Games_Toys_CA?hash=item56332a32cf&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1688|293%3A1|294%3A50


to jest link :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wtracilam swoje 3 grosze na tym piwku 🙂 zapewne zaraz mnie zlinczuja 🙂)

zoltri juz jest super z dupka,jeszcze jest zmiana ale juz nie taka jak byla, ja tez chce za ta kase - poszukam na ebay 🙂,bo tam tez mamy konto 🙂 zoltri bierz hustawe dla Pudzianka, jak bedziesz juz wracac na wyspe to ja odsprzedaz a w domu bedzie Twoja czekac, po co brac dwie w podroz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde
mam troche czasu to nie mogę wejść normalnie i nic napisać

jakoś tu weszłam i pisze tego posta ale nie wiem czy go nadam:P

u nas dzis dzień kolki! 😠 kurwa wyleczyłam potówki to pieprzona kolka sie przybłąkała 😞
serce sie kraje ale nic nie zrobię ,bo jak bym mogła ten bol wziąc na siebie,pomaga troche ciepła kapiel 🤢
ide mala siostre na basen zaprowadzic ,moze wpadne jeszcze pozniej ,pozdrawiam kochane wiedzmy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WPADŁAM ZNOWU,ALE NIKOGO NIE MA:-(
dzis nawet spokojnie wieczorem yło z kolką ,pół godzinki tylko, to cholerstwo jest okropne, tak przychodzi i odchodzi jak skurcze porodowe,a Olivka płacze rzewnymi łzami i oczka to pózniej ma takie jakby ja ktos bił i zasypia po tym zmęczeniu momentalnie,biedulka,której maluch ma kolki to wie o czym mówię.
Ogólnie u nas dobrze ,w poniedziałek mamy wizytę taka po 6 tygodniach ,ale na badanie i cytologie tu nie ide bo wole w Pl sprawdzić u mojego starego lekarza niz tu sie dac jakiemus Irolowi dawać macac.

Wy nie szalejcie z postami o tym alkoholu i piwkach ,bo was zlinczuja jak mnie kiedyś za czekoladki...hihihi.

Kwiatuszek dla Kamilki.

Spadam ,bo co tu będę sama pisać więc do jutra dziewczynki i dzidziusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...