Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziendoberek:P:P:P:P:P


otwieram dzien:P:P:P

Iza u mnie na zawolanie ile chcesz hehehe

tylko ze dzis troszke wieksze sa piersi, organizm zaczol dawac wiecej mleka:P
jak to moj brat mowi dojarke lepsza sobie kup 😠

my mamy wizyte dzis o 10 u pediatry z tymi potowkami(niby poczatek ciemieniuchy) wszystko pieknie zeszlo...niczym nie smarowalam tak jak mowil tylko woda glowke myc i jest slicznie 🙂 🙂 🙂

maly z 'dziwkami' juz zasnol heheheh
uwielbiam tak mowic hehehe zoska nauczylas mnie brzydkiego slowa:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja dzis druga 🙂
u nas nocka srednia, Małej brzusio dał w kość, kurcze, nie jadłam nic innego niz zwykle. moze za wyjątkiem 2 plastrów ananasa z puszki, ale żeby to ją tak wykończylo???
w sumie i tak ne było źle... o 23.30 pobudka i tu trzebabyło nosic i masowac jelitka, ale zasneła pół godz później, potem przed 4 było bez problemu i znów nad ranem, ok 6 sie zaczęła wić..teraz dalej sie męczy, jeździ jej coś tam po tym brzusiu ale nie potrafi sobie bączka puścić 😞

zoltri, respect for your cycusie!!!!!!!!!!!!! ja jak 130 odciągnęłam z 1 cyca (bo w nocy tylko prawy był w łasce) to myślałam że sie więcej juz nie da, a tu prosze!!!!!!!!!
kwiat na ten wyczyn!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamusie 🙂
U Nas nocka standardowa pobudka o 3 i 6 z tym, że od 6 mojemu maluszkowi nie chce się spać tylko bawić, oczy otworzy i patrzy na wszystko taki zaciekawiony. Teraz smoczek w buźce i zasypia już 🙂 Dzisiaj jeszcze mykamy wybrać dla Pawełka garnitur do ślubu... Bużka kochane babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy

Iza -w koncu wrócilaś,kwiatuszek powitalny 😘
podziwiam cie ,tyle sobie na glowe wzielas i jeszcze w teń ślub sie bawicie własnie teraz,ale dasz radę !

Radziu
ja mam tak jak Anulka ten szew nizutko ze stringów nie wyłazi to chyba bedzie cool,a mąż mnie uswiadomił wczoraj ,że planuja ze znajomymi kilkudniowy wypad nad jakies jeziorko ,no to muszę sie rozejrzzec też za jakimś bikini w nowym rozmiarze to sie okaże jak to wygląda ,kurde strojów mam chyba z milion ,jeszcze z włoch we wszystkich kolorach tęczy ale dupa jeszcze nie ta ,więc zonk! 😠

Glista śpi:P
a dzis za nockę dam jej medal,zasnęła o 22.30 pierwsza pobudka o 2.00 i cyc,bez otwierania oczów ,zmiana pieluchy i kołyska ,nastepna o 5.30 i troche stękania do 6,i śpi do teraz!Zuch -dziewczynka.

Chałupe musze dzis dobrze posprzatac ,nie tylko rynek jak to robie ostatnio ,bo jutro babka wpada z Pl na inspekcję,więc mało mnie bedzie i pogoda piekna wiec jeszcze spacerek zaliczę a moze tatusiowi wcisne wózeczek ,bo dzis wraca o 12.Zobaczymy.Buziaczki. 😘

Zoltri kurka ale masz produkcje ,ja też nie narzekam ale 200 to nie wiem czy wycisnę ☺️

Anulka
mi sie tam nic nie kulkuje w wóziu,hihih i masz te swoje Quinny!!!!! :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margherita jakoś tak wyszło ale już teraz to na spokojnie wszystko. Moje małe już nie śpi obudził się z wielkim płaczem i twardym jak kamień brzuszkiem...straszne są te kolki czasem aż mu tchu brak i łezki mu lecą 😞 Najgorsze, że wtedy nic nie pomaga i po prostu trzeba przeczekać ...

Dziękuję za kwiatulca odwzajemniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baby ja odciaglam z 160 z jednego reszte dokonczylam drugim wiec nie myslcie ze taka mlekodajan krowa jestem heheheheh wcale nie mowilam ze z jednego hehehehe buziole lece do lekarza i passport office:P:P:P

u mnie piekna pogoda wow 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, dziekuje za odpowiedz, troche sie uspokoilam, bo mleko jest dy naciskam wiec chyba nie powinnam panikowac.
a co sadzicie o jedzeniu sucharkow? Kurcze, ja mam taka faze na nie teraz ze szok tylko nie wiem czy nie szkodza 😞 BO malenstwo brzuszek pobolewa, wiec juz sama nie wiem. Wy wcinacie suchary?

Jak sie wybieracie na spacerki to w jakich godzinach? Bo raczej w poludnie to za goraco, nie? Bo chce isc do sklepu i do apteki ale teraz upal i nie wiem czy sie ruszac czy lepiej nie, no a jesli tak to nie wiem jak ubrac mala i czy glowke tez przykryc jak wychodzimy na dwor???

Kurde... mase pytan i watpliwosci... HELP 😉

Kwiatuszek dla Gosi i Olivki.

Iza- witaj! dzielna kobietka z ciebie, tyle spraw na glowie 🤪 najwazniejsze ze dajesz rade!!!
Ja msze na odkurzaczu polatac troche, ale nie chce mi sie zbytnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli
nie mozesz panikować ,ja wychodzę jak musze niezaleznie od pogody ,zobaczysz ,że juz niedługo sama wyczujesz jak Shanti ubierac ,no w te upały u ciebie w godzinach południowych to bym raczej nie wychodziła ,bo dorosłemu jest goraco a mała to może dostac potówek i bedziesz leczyc tak jak ja ,Już mam nauczkę :P
jesteś super mama i dasz sobie radę
no i cieniutke czapeczke lub chusteczke na słońce to raczej trzeba zakładać 🙂

dziękujemy za kwiatuszka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, buziaki dla Was, moj synek cos ostatnio nie ma ochoty spac po karmieniu i zanim go uspie to ponad godzina mija...po kapieli dodatkowo do cyca dostal sztucznego- wypil moze 25ml i zasnal kaieniem, kurde jak mu daje troche sztucznego to spi momentalnie a przy cycu to sie "bawi" i nie chce zasnac. ja protestuje! przceiz nie bede go sztucznym poic skoro mam swoj! 😠 😠 😠

u mnie w Quinny nic sie nie kulkuje :laugh:

Veli Gos ma racje! nie wychodz w upalne poludnie! w sierpniowej mamo to ja napisali,ze wychodzic po 15tej i nie na slonce tylko w cien dziecko. a po karku sprawdzisz czy jest za cieplo- wloz reke za szyjke i zobacz czy jest tak bardzo cieplo az wilgotno- tam sie dziecko spoci i po tym poznasz. ubieraj tez na "cebulke" zebys mogla cos zdjac ewentualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli jedz suchary, to napewno nie zaszkodzi! prz\eciez to najbardzej diietetyczne jedzenie- tylko takie bez soli 🙂

w szpitalu po cesarce w 1 dobie dziewczyny dostaly tylko suchary do jedzenia 🤢

a mnie krocze tzn.naciecie boli, czuje blizne,bo miejsce jest twardsze i mnie to wkurza,bo przeciez tak czuje mocno ,ze kakao odpada 😞 za 2 tygodnie mam wizyte kontrolna u gina (u nas po 6 tyg. nalezy sie zglosic) wiec go zapytam jak on to widzi.bo na dzien dzisiejszy to ja nie widze mozliwosci kakao 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja narazie uzywam Fride ,nastepnie mama wiezie tek Katarek co do odkurzacza podłączasz i nie mam zamiaru wydawac tyle kasy na ten elektroniczny ,bo dziecko w wieku półtora roku juz go nie potrzebuje,więcto troche droga zabawka, ja rezygnuję ,a te co mam sprawdzja sie rewelka!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

kurcze coś ostatnio nie mam czasu posiedzieć na brzuszku 😞

Zoltri to już wiem po czym tak mały rośnie tyle mleka w cycoszkach 🤪
Ja to z jednego jak 100 odciągnę to cieszę się jak małe dziecko 🙂

U nas kupy już się normują jak macie mamuśki problemy z kupką a dokarmiacie to polecam Bebilon Comfort dla niemowląt z tendencją dfo kolek i zaparć mojej małej rozwiązał problem z kupką, ale alergia nie przechodzi a mleka na hypoalergiczne nie chcemy zmieniać bo znów z kupą bedzie problem więc dotała maść i ma pomóc, zobaczymy.

Napiszcie mi kobitki w jakiej gazecie jest Zosia bo nie doczytałam 😞

A aspiratora nie kupiłam mam gruszkę bo nie mogę się do tego przekonać.

Lece prasowac a potem na grilla na działkę 🙂

Buziaczki i kwiatek dla Velinki za troskliwość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za kwiatuszka 😘

nie zdecydowalam sie na wyjscie, ale za godzinke ruszam 😉
Niebus, zawsze sprawdzam na karku, ale i tak nigdy nie wiem w 100% czy nie za goraco czy chlodno, bo mraczki zawsze chlodne, a glowka sie poci, a wiatr wieje i zakladam zawsze czapeczke na wyjscie. Kurcze, zamotac sie mozna! No ale pomalutku dojdziemy do wszystkiego.
Ciekawe co tam u naszej modelki Zosienki..
Ja niestety gazetki nie dostane 😞

Zoltri ale mleczarka z ciebie! 🤪
Masz twarde piersi?
Ja nie kupilam laktatora, ale widze ze wy ladnie sciagacie ten pokarm. No ale po co mi laktator, jak ja zawsze z niunia jestem... Mam kupic czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinuś to dobrze,ze zakladasz czapeczke jak wieje ale czapeczka nie powinna byc za gruba, bo tez sie zgrzeje. raczki zimne sa ok, wtedy sprawdzasz nosek i stopki- jak sa zimne to oznacza,ze zimno dziecku. jak sa cieple to lapki maoga byc chlodne.

jak nie masz nawału pokarmu to nie ma potrzeby laktatora, ja nie sciagam pokarmu,tez jestem z małym.

zoltri to futruje małego ,zeby byl wielki 🙂 hihi

ostatnio wyczytalam,ze jak dziecko za duzo przybiera na wadze to je pozniej na diete przerzucaja 🤨 moj przybiera dobrze, nie za duzo i nie za malo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ BABY:P

MY DZISIAJ DZIEONEK JAK ZWYKLE POZA DOMEM,RANO BYLIŚMY ODEBRAĆ MAŁEJ PESEL I POTEM SPACERKI.

VEL JAK WYCHODZĘ W RÓŻNYCH PORACH KIEDY MI SIĘ CHCE,ALE U WAS TO MOŻE BYĆ ZA GORĄCO W POŁUDNIE,I JAK JEST CHŁODNIEJ TO ZAKŁADAM MAŁEJ CZAPĘ A JAK CIEPŁO TO TYLKO SAMĄ OPASKĘ,ŻEBY USZKA PRZYKRYĆ.

IZA JA TEŻ CIĘ PODZIWIAM TYLE NA GŁOWIE,KWIATUSZEK DLA CIEBIE.

KURWA ALE SIĘ DZISIAJ WKURZYLIŚMY DOSTALIŚMY DO ZAPŁATY 3 MANDATY Z CZASÓW KIEDY BYLIŚMY WE WŁOSZECH A TO BYŁO 2 LATA TEMU,PONAD 300 EURO,ALE DUPA BĘDZIEMY SIĘ ODWOŁYWAĆ TYM BARDZIEJ,ŻE NIC TAM NA MIEJSCU NIE DOSTALIŚMY,NIGDY NIE MIELIŚMY NIC ZA WYCIERACZKĄ ITP,A TE DRANIE KARABINIERZY PIEPRZENI PO 2 LATACH SOBIE PRZYPOMNIELI 😠 😠 😠

GOSIU JA UWIELBIAM MÓJ QUINNY:P TYLKO DEBILE GO OD ŚRODKA WYŚCIELILI TAKĄ FROTKĄ I NA NIEJ SIĘ TROCHĘ KULEK ROBI,A JA MAM PIERDOLCA NA TYM PUNKCIE,TAK SAMO JAK NA CIUCHACH SIĘ JAKIEŚ POJAWIĄ TO ŻEGNAJ 🙂:P

WŁAŚNIE GOTUJĘ SOBIE KUKURYDZĘ W KOLBACH:P 🙃

A MOJE DZIECIĄTKO JUŻ ZACZYNA WIDZIEĆ,BO NORMALNIE ZA WSZYSTKIM TAK WODZI WZROKIEM,NAWET JAK KTOŚ KOŁO NIEJ PRZEJDZIE TO ZAGLĄDA I PATRZY I TAKIE FAJNE DZWIĘKI WYDAJE,JAK A,ALBO EE,JAKBY CHCIAŁA ZACZEPIĆ 🙂JEJKU JAK TE MALEŃSTWA SZYBKO ROSNĄ,SZOK Z DNIA NA DZIEŃ TAK WIDAĆ JAK SIĘ ZMIENIAJĄ.

ALE SIĘ ROZPISAŁAM,ALE RAZ DZIENNIE TO SOBIE MOGĘ POZWOLIĆ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz anulka a w szpitalu mi tak mowili,ze stopy musza byc cieple. w sumie u doroslego tez tak jest,ze stopy musza byc cieple i suche ,bo jak inaczej to choroba od razu łapie.
masz gondole frotka wysciełana? ja mam bawelniany materiał taki gladki.

i niezle z tymi mandatami- moze na fotoradar was zlapali.


gos co to za aspirator na odkurzacz? na taki normalny odkurzacz?? bo jak tak to moj odkurzacz mozg wyssa ,bo taki silny - mam samsung z seri nano silver.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale z was znawczynie... dzieki.
Anulka ale zbieg okolicznosci... wlasnie mama przyjechala do nas z mandatami 😠 Bylismy w bologni jakis czas temu, nie wiem czy pamietacie... Pojechalismy na kurs daniela i tam jest tak ze jak wjezdzasz do centrum to musisz wykupic specjalny bilet a my nie wiedzielismy i te chuje nam dowalili 180 euro 😠 wlasie dzisiaj przyszlo. Tez myslalam zeby jakies pismo napisac, bo kuzwa, skad ludzie maja wiedziec ze trzeba jakis bilet zasrany kupic. Porabani sa!
No ale 300 euro to przegiecie. Oby wam wycofali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WIDZISZ NIEBO,WSZĘDZIE INNE TEORIE MAJĄ 🥴

VELINKA NO ALE NAM KUŻWA PO 2LATACH PRZYSŁALI CHUJE GŁUPIE I TĄ SĄ MANDATY ZA PARKOWANIE,A NAJLEPSZE JEST TO,ŻE MY W TYM CZASIE BYLIŚMY W FLORENCJI I TAM CAŁY CZAS AUTO STAŁO W TAKICH PŁATNYCH GARAŻACH,ALE TAM SIĘ ZOSTAWIAŁO AUTO Z KLUCZYKAMI BO ONI JE CAŁY CZAS PRZESTAWIALI I NIE WIEM CZY TO CI PRACOWNICY GDZIEŚ KURWA NIE POSTAWILI 3 MANDATY Z JEDNEGO DNIA I TO JEDEN Z 11.00,DRUGI 17.11 I TRZECI 17.35 TO TROCHĘ NIEMOŻLIWE,ŻEBYŚMY W CIĄGU JEDNEGO DNIA TYLE ZROBILI TYM BARDZIEJ,ŻE PO FLORENCI CHODZILIŚMY WSZĘDZIE Z BUTA 😠

A JA DO NOSKA NIC NIE KUPUJE,MAM GRUSZKĘ,WOGÓLE JESZCZE NIGDY NIE CZYŚCIŁAM MAŁEJ NOSKA,POŁOŻNA MI PORADZIŁA,ŻE DOPÓKI NIE MA ZAPCHANEGO,ŻEBY NIE GRZEBAĆ,BO CZYM WIĘCEJ BĘDĘ WYCIĄGAŁA TAM WIĘCEJ BĘDZIE SIĘ PRODUKOWAŁO I NARAZIE MAŁA SAMA WSZYSTKO WYKICHUJE I JUŻ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Super Mamusie 😘
Zacznę od jubileuszowego tulipka dla Pudziana i Jego dojnej Mamusi:P 🙂
Iza, świetnie,że juz jesteś:laugh: I mów, pisz, dzwon z biznesem-pomoge jesli moge 🙂
A co do gazety- kobity, to tylko jakas durna fotka i tyle:P Moja Kamilka była w sobotniej gazecie wyborczej i Łachy przekrecili Jej nazwisko 😠 Biednie wyglądała po urodzniu 😞 Grunt,ze to juz za nami...
Ja nie odciągam pokarmu, bo na razie nie ma potrzeby 🙂
Na spacerki tez staram sie chodzic rano lub popołudniu,a nie w skwar 🙂
Anulka- niestety miałam to samo i mandaty trzeba zapłacić, bo potem firma windykacyjna Cie dopadnie- ja tak miałam 😠
A co do grzania- ponoc kark musi byc ciepły- bo stopy i rece sa niemiarodajne...
A co w koncu ze spotkaniem?Radzia, co robimy?
Ja zaraz ide cwiczyc dzis z Mała ( ostatni raz)- bedzie ryk-ale co zrobić 😞
Niebuś, moja Kamila tez tak czesto ma,że po jedzeniu jeszcze płacze i chce sie tulic i musze ja nosić, bo w łóziu nie chce lezec 🤢
Buziaki dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja własnie słucham rabanki do fitnessu- do boxingu i juz bym poszła na fitnmess albo na jakies balety- wyobrazacie sobie jakbysmy mogły isc razem na balety- najpierw zaprawka alko a potem hulaj dusza!!! 🙃 :laugh: 🙃 I tak popłynąć w wirze muzyki i hektolitrów piwa, wódki, wina...Mrrr...bosko!!!( jejku gadam jak alkoholiczka! ☺️ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...