Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziendobry 🙂 🙂 🙂

maly jak zwykle z rana w uspokajaczu:P:P

malenstow moje prawdopodobnie na truskawki ma laergie(po mamusi jak byla mala) zjadlam przedwczoraj i od wczoraj wyszlo mu pare kropek na klatce i twarz sie zmienila:P

i dzisiaj z rana kilka pawi puscil a raczej chyba sie ulalo ale nie kamilam go 😞
to wskazuje ze go cos uczula i mam truskawki bo nic innego nowego nie jadlam:P

veli kfiat:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ!!!

KURDĘ,ZA DŁUGO BYŁO WSZYSTKO OK NA FORUM I JUŻ MUSI SIĘ PIERNICZYĆ COŚ 😠 😠

MOJE ODPOWIEDZI Z WCZORAJ TEŻ SĄ GDZIEŚ NA 6 CZY 7 STRONIE 😞A TAK SIĘ GOSI TŁUMACZYŁAM:P

SABINCIA SUKIENUSIA TEŻ PRZEŚLICZNA 🙂MI MAMA MÓWIŁA,ŻE JAKĄŚ WIDZIAŁA ZAJEBISTĄ WE WŁOSZECH D&D I POCZEKA BO MOŻE BĘDZIE NA PRZECENIE TO MI KUPI,BO TAK 100EURO TO JEJ WYBIŁAM POMYSŁ Z GŁOWY NA JEDEN RAZ,SZKODA KASY.

MOJA ZMORKA ŚPI,DZISIAJ PRZESPAŁA NOCKĘ W WÓZKU I CHYBA SIĘ JEJ PODOBAŁO,BO OD 22 DO 5 RANO SPAŁA,A NIE MÓWIĄC JUŻ ŻE OSTATNI POSIŁEK MIAŁA WCZORAJ O 20.30 TAKŻE TYLE GODZIN WYTRZYMAŁA,AŻ SIĘ JUŻ ZMARTWIŁAM,ALE JAK SIĘ OBUDZIŁA TO W 5 MINUT 125ML POSZŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, a moja dzis daje koncert, wiec siedze z nia na kolanach i pisze.ale nocka była spokojna 🙂
Veli-wielkie gratulacje-masz cudna córcie!A kupki zielone na poczatek to normalka-moja tez tak miała.Teraz sa juz zółte 🙂
Kfiat dla Ciebie i córci 😘
Co do wyjazdu to mnie wszystko jedno bo generalnie wszędzie mam podobnie daleko-Nidzica jest piekna, Szczyrk też.Myslę tez może własnie o centrum ale nie w miescie tylko gdzies gdzie jest cisza i spokój.skoda,że nie mam jakiejs fajniej działki pod Wawa nad Bugiem o bysmy tam wylądowały.Ale decyzje trzeba podjąc- wszystkich nas i tak nie bedzie 🤢
Pomyslę o jakims miejscu np w centrum, choć szczyrk mi sie podobał.ale pomysł Niebo i ten zajazd tez 🙂
Może zróbmy głosowanie jakies i juz 🙂
Niebus-Tymek to już duży chłopczyk 🙂 Nich rosnie, bo Kamilka nie bedzie lubiła wychudzonych wymoczków 😉 :P
My poćwiczyłysmy i teraz spacerek, a potem znowu ćwiczenia...
Miłego dzionka Laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edith dokladnie przeboj hehe

przed chwila pierwszy raz odciaglam i maly sie obudzil wiec przetestowalam czy z butla NIE BEDZIE PROBLEMU W RAZIE CZEGO...ZJADL PIEKNIE A ODCIAGLAM PONAD 90ML...i teraz rozmawia ze mna :P:P:P

wymachujac lapkami i nozkami i do tego probuje jakies dzwiki wydobyc z siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

witojcie 🙂

moja niunka dzisiaj spała slicznie tzn bez wstawania co 1,5 h a co 3h 🙂

Zoltri ale wypaliłam z tymi czechani:laugh:

Widzę że burzliwa dyskusja odnośnie spotkania więc teraz moja wypowiedź:

u mnie wchodzi w grę jeśli chodzi o W-we to weekend 14-15 sierpień bo nie mam Olci i z małą możemy się kulnąć do Warszawki i z noclegiem tam nie mam problemu 🙂
jesli chodzi o Szczyrk to mi wsio rawno kiedy i mogę zorganizować noclegi (oczywiście wszytsko z wami uzgodnię cenę; miejsce itp)

wiadomo że jednym spasuje a innym nie ale kolejne spotkanie możemy zrobić gdzie indziej

jeśli chodzi o sierpień to musimy się już decydować bo nie wiadomo jak z miejscami w hotelach bo sa wakacje i na dodatek weekend chcemy i może być ciężko

zbierzmy dupska i podejmijmy decyzję gdzie i ile osób!!

Beatka super że mały tak fajnie przybrał zuch z niego a ty spokojniejsza jesteś 😘

babeczki ale te kiecuszki macie słodkie ja tez muszę coś poszukac bo my we wrześniu chrzcimy

Veli witaj i czekamy na szczegóły dotyczące porodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli twoje maleństwo może jeszcze robić kupki zielonkawe bo może się czyścić

moja tez ma ogromne problemy z kupka robi tylko po czopku i na dodatek wczoraj zielone ale czytałam na necie że jak ich ilość nie przekracza 4 to nic gożnego ale w poniedziałek i tak pójdziemy do lekarki chyba po ten lek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje za kwiatuszki 😘

Moja malenka spi jak anioleczek.
a teraz moge wam napisac jak moj porod...

A wiec ... Bylo juz 5 dni po terminie i bylam umowiona z moja lekarka na niedziele na KTg , powiedziala ze jesli beda jakies skurcze to mnie zostawi w szpitalu i poddza cos na rozwarcie, ale ja nie mialam ani jednego skurczu! Noc wczesniej przspalam calutka, bo ani razu mnie nie zlapal skurcz, nawet siku nie wstalam. No wiec rozplakalam sie tam na badaniu i powiedzialam ze mam juz dosyc czekania. Moja lekarka mnie znowu pomasowala delikatnie i powiedziala :" to jeszcze nie dzisiaj" A ja myslalam ze sie zalamie 😞 N ale poszam taka zalamana na to KTG, po 20 minutach zero skurczy!!! No ale po chwili zaczelo sie!!! Jeden silniejszy od drugiego, regularne skurcze, niesamowicie silne! Odeszly mi wody, polala sie krew, moja lekarka przybiegla z usmechem na ustach i powiedziala ze sie doczekalam 🙂
A ja w tak bolesnych bolach mialam usmiech na ustach i bylam niesamowiie szczesliwa!!!
Podali mi antybiotyk i poszlam sie meczyc na druga sale. Do tego zapomnialam dokumenty i daniel musialjechac 40 kilometrow po nie. Cala ciaze nosilam w torebce a w dzien porodu zostwilam w domu 😁 No wiec byla szybka akcja, o po dokumenty a ja zostalam i sie meczylam. No i pozniej juz sie potoczylo tak, ze lekarka mnie zbadala po 2 godzinach mialam rozwarcie na 3 cm, a zaczynalam od zera, po 4 godzinach bylo na 8 cm i zaczelam czuc skurcze parte, musialam leciec na sale porodowa, tam juz tylko mi kazali przec i zlecialo sie kilka lekarek i polozne i sie zachwycaly ze tak szybko rodze 🤪
Daniel byl blisko mnie, ale wymiekal i slabo mu sie robilo, hehe smiac mi sie chcialo troszke z niego. Taki mieczuszek ze szok 😉
No i urodzilam 🤪 😎 😉 Pierwsze pytanie to czy jest zdrowa, drugie i sto kolejnych czy jest zdrowa 😉 mieli mnie dosyc :P Jak ja zobaczlam mi polozyli na brzuszku to myslalam ze oszaleje z zachwytu 🙂 To bylo cos pieknego...
No i do wczoraj bylismy w szpitalu. Musze przyznac ze szpital rewelacyjny. Lekarze super i opieka rewelka. Caly czas podawali jakies kropelki, zabierali dzieciaczki na wizyty lekarzy,podawali witaminki.

Ogolnie porod wspominam dobrze, tylko bolalo straszliwie 😞 Bolaly skucze, bo parcie to pikus.

Zoltri podziwiam cie ze rodzilas w wodzie, bo ja nawet przez chwilke bym nie weszla do wody, mialam jakies anty nastawienie, a w czasie ciazy marzylam o porodzie w wodzie. Jednak mi sie odwidzialo...
Tak bolalo ze nie mialam sily oddychac...

No to wam referat napisalam hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka poród wynagrodził ci to czekanie bo poszło bardzo szybko z tego co czytałam i maleńka jest rewelacyjna 🙂
Kwiatek na powitanie 🙂

Lecę na zakupy dla małej bo zaczyna mi brakować pajacy do spanka widzę właśnie że na 62 już ciasnawe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie tak Radziu 🙂 Nie bylo zle... napatrzylam sie na dziewczyny co meczyly sie z bolami ponad dobe, wiec jestem szczesliwa ze u mnie tak sprawnie przebieglo. w ciagu tego czasu co ja bylam w szpitalu ponad 70 % rodzila przez cc!!! Istny szok! a dzisiaj kwiatuszek dla zosi i malutkiej Kamilki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa zoltri, pytalas czy karmie piersia? Karmie. Bola mnie jak cholera, ale daje rade. Wczoaj mi naplynal pokarm i az sie ulewalo, dzisiaj widzie sie stabilizuje. Kupilam nakladki silikonowe, ale to o dupe rozbic bo mala nie chce jesc z tym silikonem. Wiec trzeba sie nauczyc dobze przystawiac i niema innego wyjscia. Kupilam jeszcze masc na sutki wiec pomaga troszke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka jeszcze raz gratuluję!! 🙂
wiesz mi powiedzieli (bo też miałam króciutki poród) że rzeczywiście to była najwyższa pora na rodzenie i stąd ten rekordowo szybki przebieg 🙂 - może i opłacało się czekać

ja miałam dużo problemów z karmieniem i powiem Ci że moja Malutka na początku też nie chciała ssać przez silikonowe kapturki, jedna pani od laktacji stwierdziła że kupiłam zły rozmiar... no ale minęło troszkę czasu i ssie przez nie więc próbujcie - warto oszczędzić sobie cierpienia
😘 dla Ciebie a kwiatuszka dostaniesz jak przyjdzie popołudniowa dostawa kwiatków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli mi ciezko bylo noge podniesc i wejsc do basenu chcialam aby dziwgiem mnie tam wlozyli heheh

sliczny szybki porod heheh

Veli mnie tez napierdzielay jak zle zlapal ale to byla moja wina bo Ethan od poczatku na cale sie zasysal 🤪

postaraj ja podotykac sutkiem po gornej wardze wtedy bardziej buzie otworzy i w tym czasie szybko ja po sutka przyloz...Powodzenia...wtedy nic nie bedziesz czula:P:P:P:P

a moj dzis pieknie butle ssal a pozniej cyca chyba mu roznicy nie robi ....TT butelki to jest cos:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIATJCIE 🙂
WLASNIE TRZEBA PODJAC DECYZJE CO Z TYM SPOTKANIEM..
KUZWA I NIE ZASZCZEPILI NAS 😠 JASIEK NAWALIL 🤨 KREW NIE TAKA 😞 ANEMIA DALEJ ALE NIE TAKA DO PRZETACZANIA JA JUZ NIE WIEM CZY KIEDYKOLWIEK BEDZIE DOBRZE 😞(((((((((((((((((((((((((((( WAZYMY 5100.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Velinka, zazdroszcze takiego porodu, buziak dla Ciebie i dziekuje za kwiatka 😘
Anula8715 rozumiem Cie doskonale,ze sie martwisz ale bedzie dobrze, zobaczysz 😘Jak minie chwila to poleci stokrotka dla Kropka 😘
My wrócilismy ze spacerku, cwiczyłysmy, a teraz Mała nosze, bo nie chce zasnac...Wiec sie przytulamy 🙂 Michał mnie wk...bo gada,ze bedzie źle, bo nie ma efektów cwiczen 😠 Tylko ćwiczymy 4 razy dziennie dopiero od sob.wiec to były chyba cud,zeby juz nagle efekty były...ez bym chciała ale czeka nas długa praca nad tym...W ogóle mamy kryzys.... 😞
A co do spotkania, macie racje- czas leci wiec zdecydujmy-moze juz ten szczyrk?Tylko Niebo i Anulka MUSZA byc 😠 W Wawie bez sensu, lepiej gdzies w mniejszej aglomeracji-ale moze byc blisko Wawy.Zadzwonie dzis do taty,on ma znajomosci wiec moze cos znajdzie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia napisał:

Zoltri masz rację buteli TT super sprawa 🙂 moja też pije butlę i cyca i też jej to żadnej różnicy nie robi.

Aniu to zmniejszyła się ta anemia od ostatniego badania?


KOCHANA NORMA JEST OD 11 STU A ON MA 9,99 TO ITAK NIEZLE, JAK OSTATNIO MIAL 6,2 TO MIELISMY TRANSFUZJE 😞 WIEC POPROSZE CIOTKE ZEBY ZWIEKSZYLA DAWKE ZELAZA ITAK JUZ Z MAKSYMALNEJ ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula8715 napisał:
Radzia napisał:

Zoltri masz rację buteli TT super sprawa 🙂 moja też pije butlę i cyca i też jej to żadnej różnicy nie robi.

Aniu to zmniejszyła się ta anemia od ostatniego badania?


KOCHANA NORMA JEST OD 11 STU A ON MA 9,99 TO ITAK NIEZLE, JAK OSTATNIO MIAL 6,2 TO MIELISMY TRANSFUZJE 😞 WIEC POPROSZE CIOTKE ZEBY ZWIEKSZYLA DAWKE ZELAZA ITAK JUZ Z MAKSYMALNEJ ;/


to już jest lepiej 🙂 dobrze że masz ciotke pediatrę zawsze możesz wszystko telefonicznie skonsultować i Jasio jest w pewnych rękach... zobaczysz już tyle przeszliście że musi być coraz lepiej... buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...