Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🤪 🤪 no niezłe jajca są z tymi dziecmi niekiedy ,i z bąkami ,ja dzis bylam u siostry i mieszka z nia taka koleżanka -fajna ale dziwna ,bo jeszcze w ciąży nie jest ale juz mówi ,że ona to by nie mogła karmic piersia bo widzi jak my sie męczymy(dla mnie to przyjemnośći wygoda)i ona to od razy musiałaby iśc usunąc nadmiar skóry z brzucha i wogóle odsysanie tłuszczu z ud i to jeszcze zanim mąz by ją zobaczył czyli w czsie kiedy jeszcze nie mozna sie seksic bo inaczej to ona by się wstydziła sama siebie,no to moja córka ją załatwiła,bo jak ja przewijałam to Monika nastawiła sie tam gdzie kupki wychodza i zagladała na Olivke i mała sobie kichnęła kiedy ja chciałam jej dupcie nakremowac i trzymałam nóżki do góry ,to wiecie co wylądowało na tej mojej koleżance 🤪 🤪 🤪 no to jej powiedziałam ,że Olivka osrała to co ona powiedziała,biedna ze skwaszoną miną poleciała sie przebrac bo była cała w żółte kropki,hihihi,moje mądre maleństwo,ale mam inteligentne dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gos kfiat za cela olivki hehe:~P~:P:P:P


anula GRAPE WATER w aptece spytaj ...mojej kumpeli dzecko prawie 3 tyg ryzalo mowili ze kolki zaczela dawac ta wode i maly zaczol pierdziec i przeszlo mu juz nie ma krzyku http://www.nokaut.pl/szukaj/gripe-water-woda-koperkowa-150-ml.html

tu jest link:P:P:P:P

ale na serio jak cos to wam moge stad przywiesc i tak zut beretem to walbrzycha a grosze tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie wiedzmy 🙂

my dziś oczy na zapałkach bo nasza córeczka se kwiczała co dwie godzinki ,jeszcze pare takich nocek i sie wkurzę i dostanie mleko 😠

jade z niz dzis do centrum ,bo we wtorek babcia przylatuje (boze,jak ja wytrzymam z nią tu tydzień)i muszę kupić pare rzeczy

wpadne wieczorkiem 🙂 🙂 🙂

rózyczka dla pudziana 😘 😘 😘

a drugą dostanie Jaś -binladen 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, gos kfiatulec dla Olivci za wspaniały komentarz :laugh: bardzo elokwentna Olivcia 🤪

zrobie make-up i sie uczesze to maz zrobi fotki, bo jakos nie bylo czasu na sesje, teraz mam taki miodowy-toffi 🙂 i troche rudosci 🙂

Sabinciu zapewne z nozia bedzie wszytko dobrze,a usg bioderek jest teraz obowiazkowe wiec sie nie mart ,ze cos nie tak z mała!

lece do sklepu zobaczyc nasza Zosie w gazecie! kurde ale mam medialna kolezanke 🙂

ciekawe co u Bichito, bo nie pojawila sie juz dosyc dlugo..ale to poczatek wiec musi sie ogarnac!

Velinus buziaki dla Was! dajesz rade sie u nas pojawic, super! z kupkami to tak jak dziewczyny pisza, musi sie wszytko dostroić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabinka
tak sobie pomyslałam ,że zmierze te buciki ,bo kupiłam najmniejsze ,bo wiesz moja Olivka to miniaturka a Hania to juz kawał kobietki i mają 9 cm wiec jak za miesiac będa dobre to ci wyslę a jak nie to mam inne troche większe ,to cos wymyslimy i też ci wyśle ,tak ci pisze żebyżś nie została bez bucików .
Kurde patrzyłam w Pl to kupe kasy trzeba dać za takie buciki na ozdobe a tu 2.99 euro zapłaciłam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie weszłam
dziekuje Gos ja mysle ze napewno beda ok Hania nózki ma malutkie a co masz na głowe ?
Racja tak tanio dałas w pl wolają 50 zł za takie butki

szukałam wcześniej rózowych ale nic fajnego nie znalazłam.
białe tez będa ok jak cos na głowkę białego założe i biale karpetki badz rajtuzki założę.
Szukam jeszcze jakieś opaski(czapki na głowę) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

widzę że dzisiaj brzuszek chodzi ale ja nei mam czasu

cały czas coś robię do cholery kiedy usiądę na dupsku z piwkiem w ręce

mojej tez oczko ropieje i kazała mi pediatra masować przy każdym karmieniu bo albo ma za wąski kanalik albo zatkany 😞

Zosiula te chłopy to mają nie równo pod sufitem wiesz oni teraz spadli z łopaty bo nie są sami:P ale przejdzie mu zobaczysz 🙂

babeczki może kupię domenę bezbrzuszka.com.pl powiem w pracy żeby zrobili mi proste forum i będziemy śmigać tylko na naszym a jak kupię domenkę u mnie w pracy to będzie za grosze 🙂 co wy na to?

leć posprzątać i na urodziny do teścia 🙂

całuje wasze skarby 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu domeny z net lub info sa tansze, przez pierwszy rok sa bardzo tanie, wiesz ja mam i domeny kupione(kupilam za zlotowke jak byly w promocji) i jezeli chodzi o zalozenie forum mam kolege , ktory zrobilby to w jedno popołudnie. tylko domeny sa juz z inna nazwa...wlasnie maz sprawdza jakie mamy wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabinka
no to masz buciki ,jak nie osobisccie to pocztą Hania doatanie prezent od Olivki-ale "chodzone"będą:P

na główkę chciałam opaske białą lub ecri z bordową kokardką ale nie wiem bo jej się włoski wycieraja troszke i jak do sierpnia bedzie łysa to wolę jakiś kapelusik ,ale jeszcze nie wiem,opaski wygladają słodziak ,ale jak mała mawłoski a mojej nie dośc ,że juz zjaśniały to jeszcze na czubku głowy jej sie strasznie przerzedziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!!!


ja tez jestem za zmiana forum 🙂 i tez prosze o instrukcje obsługi hehe 🙂

my dzisiaj mamy gości, no i Jasio śpi-rzecz niesamowita 🙂zaraz bedziemy budzić i kapać hehe pewnie bedzie krzyk w niebogłosy 🙂

jutro tez mamy gości, i przyjezdza 4 miesieczna kolezanka do Jasia wiec bedzie wesoło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszła mi na myśl taka miejscowosc: ślesin woj. (wielkopolskie) nad jeziorem ślesińskim byłam tam dawno dawno temu i nie mam pojecia jak teraz tam jest. pamietam to jako ciche i spokojne miasteczko turystyczne. Każda z nas ma średnio 250 km...tylko nie nie mam pojecia jak z noclegami 🥴 co o tym myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, BABECZKI 🙂

JESTEMY PO PIEWRSZYCH WYPITYCH MILILITRACH SOCZKU JABLKOWEGO 🙂 JEST GUT 😉
POZA TYM KOLKI JAK BYLY, TAK SA..ALE JAKOS DAJE RADE, TYLKO STRASZNIE NIEWYSPANA CHODZE, BO PODOBNIE JAK OLIVKA, JASIEK PRZYSZALAL W NOCY 🤢 PEDZE DO SKLEPU PO GAZETE 🙃 ZEBY ZOBACZYC ZOSIE 🙂

GOS, JA TEZ NIE WIEM O CO KAMAN WIEC POPROSZE O INSTRUKCJE ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki. Trzymajcie jutro za mnie kciuki. Rano mam obrone a potem zabiore sie za nadrabianie zaległosci na naszym forum. Dla pocieszenia Wam powiem ze też walcze z kolami!!! Jetsem wykończona 😞 😞 😞 Buziaki dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Cześć laseczki. Trzymajcie jutro za mnie kciuki. Rano mam obrone a potem zabiore sie za nadrabianie zaległosci na naszym forum. Dla pocieszenia Wam powiem ze też walcze z kolami!!! Jetsem wykończona 😞 😞 😞 Buziaki dla wszystkich

Reni- kwiatek- kop na obronę-dasz radę 🙂
Też jestem za zmianą domeny- tylko proszę o info co i jak bo ja w komputerach jestem ciemna jak kwit na węgiel 🙂
Też jestem ciekawa jak tam Bichito- pewnie własnie nie ma czasu...
Goś, nr jest sierpniowy ale ja uprzedzam,że te fotki są marne i mnie sie nie podobają.
U nas dziś dzien miekkiego kondona- dołki, kłótnie i marudzenie Małej- bardzo ja męczą te ćwiczenia 😞 Do tego co 6h musze podawac antybiotyk do uczu-24,6,12,18...Ehhh
Jutro mam plan zostawic Małą na godzinkę u rodziców i iść pobuszować po centrum handlowym- chce cos kupic Małej i poprawic sobie humor, bo mam denno bagienny.
Słodkich snów Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUNIE MY DZISIAJ CAŁY DZIONEK POZA DOMEM,NAJPIERW BYLIŚMY U BABCI,A POTEM POJECHALIŚMY DO WROCŁAWIA I NASZA NIUNIA PIERWSZY RAZ ZALICZYŁA GALERIĘ HANDLOWĄ,PODOBAŁO JEJ SIĘ,NAWET OGLĄDAŁA SOBIE SKLEPY,KUPIŁAM KILKA SZMATEK SOBIE I DZIEWCZYNKĄ BO BYŁY PRZECENY:P I POWIEM WAM,ŻE TO BYŁA NASZA TAKA PIERWSZA DŁUGA WYPRAWA,NO BO W SAMYM AUCIE W JEDNĄ STRONĘ GODZINKĘ JEDZIEMY,ALE SPAŁA SPOKOJNIE,POTEM ZJECHALIŚMY NA PARKING I DAŁAM JEJ BUTLĘ,BO MIAŁAM WRZĄTEK WLANY I SPAKOWANY 🙂TAKŻE W XXI WIEKU NIE MA WOGÓLE PROBLEMÓW Z PODRÓŻOWANIEM Z NIEMOWLAKIEM 🙂

JA TEŻ NIE WIEM O CO KAMAN Z TYM NASZYM FORUM,ŻEBY ZROBIĆ:P ☺️

GOSIU MOJA VANESSKA TEŻ ŁYSIEJE HEHE SZCZEGÓLNIE W TYCH MIEJSCACH NA KTÓRYCH NOSI OPASECZKI,CZYLI NA CZUBKU GŁOWY:laugh:

JA NARAZIE JESZCZE NIE NARZEKAM,ŻE NIE MAM CZASU DLA SIEBIE,MOŻE DLATEGO,ŻE ŁUKASZ NA URLOPIE 🙂NAWET W TEJ CHWILI MĘŻUŚ KOŁYSZĘ MAŁĄ W WÓZKU,A JA SOBIE PIJĘ PIWKO I PISZĘ Z WAMI:P POTEM JAK JUŻ PÓJDZIE DO PRACY PEWNIE BĘDZIE GORZEJ 😞NIESTETY.

GOSIULA ZOSIA JEST W SIERPNIOWYM NUMERZE "MAMO TO JA" I ANECZKA ŚLEPA DOPIERO DZISIAJ ZAUWAŻYŁA,ŻE JESZCZE JEST DRUGA FOTKA ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RENI, 3 MAM KCIUKI 🙂 ALE NAPEWNO DASZ RADE!!
JA WLASNIE TEZ ZROBILAM SOBIE DZIS WYPAD DO OSTRODZKIEJ GALERI, KUPILAM STROJ KAPIELOWY I WYJEBITNIE WIDAC CALA BLIZNE CZERWONA PO CIECIU 😠 ACH.. 🤨

BUZIAKI KOCHANE:* ANULKA, JA TEZ PRZY PIFFFKU, ZDROWKO :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...