Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KATHY JA SOBIE SAMA FARBOWAŁAM 🙂

BHRKA TO DOBRZE,ŻE PIERDZI,MOJA ZA TO MAŁO BĄCZKÓW PUSZCZA I KUPKĘ ROBI RZADKO I TO PO BOLESNYM WYSIŁKU,WCZORAJ JUŻ NIE MOGŁAM PATRZEĆ JAK SIE MĘCZY I DAŁAM JEJ KAWAŁEK CZOPKA TO WALNĘŁA TAKĄ KUPKĘ,ŻE MASAKRA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIA NIE MARTW SIĘ MÓJ MĄŻ MI TEŻ MÓWI,ŻE MAŁA MA CHARAKTEREK PO MAMUSI,MARUDNA I KRZYKLIWA:P :laugh: A WCZORAJ WIECZOREM TEŻ SIĘ POKŁÓCILIŚMY I POSZŁAM SPAĆ DO JESSI,A W NOCY JAK WSTAŁAM DO MAŁEJ,PRZEBRAŁAM JĄ,NAKARMIŁAM I DALEJ MARUDZIŁA TAK Z PONAD GODZINĘ I JUŻ MIAŁAM DOŚĆ TO PRZYSZŁAM DO NIEGO OBUDZIŁAM GO I KAZAŁAM MU SIĘ TROCHĘ ZAJĄĆ DZIECKIEM BO JA JUŻ NIE MAM SIŁY,ALE POWIEDZIAŁAM TO NIE ZBYT MIŁYM TONEM I WIELCE OBRAŻONY HRABIA,ZACZĄŁ DO MAŁEJ MÓWIĆ,ŻE MA MATKĘ WIEDŹMĘ,ŻE MATKI SIĘ NIE WYBIERA,ALE ON JEJ TAKĄ WIEDŹMĘ WYBRAŁ ITP ITD,A RANO JAK BYŁAM DALEJ NA FOCHU TO JUŻ CHODZIŁ I SIĘ PODLIZYWAŁ I JAK MU POWIEDZIAŁAM PRZECIEŻ JA WIEDŹMA JESTEM,TO MI WIELCE,ŻE KOCHA TĄ WIEDŹMĘ PONAD WSZYSTKO I JUŻ OK JEST BO NIE MOGĘ JAK ON SIĘ TAK PODLIZUJE WYTRZYMAĆ ZE ŚMIECHU,A JESZCZE DZISIAJ JESTEŚMY TYLKO W TRÓJECZKĘ BO JESSICA POJAECHAŁA Z MOIM TATĄ NA WYCIECZKĘ POCIĄGIEM DO KŁODZKA I TAM CAŁY DZIEŃ SĄ,A POTEM MA U NIEGO SPAĆ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karmie mojego i walnol takie cis w pieluche ze dosc ze na nodze czuje to jeszcze do nosa podlatuje fujjjjj:P:P:P


😉))))))) dzis rano jak mała sie odpowietrzyła to grzesiek az mnei zawołął wystraszony że jej tyłek rozerwało:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kochane z problemami nie jesteście same bo mojej małej zaczeło dziś ropiec oko połozna powiedziała zeby przmywac swietlikiem bo ma zatkany kanalik-a ona nie chce sobie dac i sie drze .
Zos ja sie tez z moim nadal nie odzywam ,wczoraj miałam takiego doła az mi sie ryczec chciało. I miałam taka ochotę strzelić sobie bronza albo drina na rozluźnienie a tu dupa ....przeciez karmie jakos mi przeszło bo sie wczesniej połozyłam. Nie łam sie kochana nie jesteś sama.Kfiat dla ciebie.
a i anemie mam wieksza robiłam wyniki -kużwa takie mam zajady na ustach i takie suche masakra -Anulka nie tylko Jaś jest sam z ta chorobą. Dostałam takie leki ze kupe mam twardą jak kamień i ciemną jak węgiel. I pewnie znowu powrócą hemorojdy no ale anamia bardziej groźna najwyżej znowu czopki wezme. to tyle pa ide sie wywietrzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wiedzmy

Oj ale macie tych problemów ,czepiaja sie was jak rzep psiego ogona i do tego ci głupi faceci ,którzy w ten swój dziwny szowinistyczny sposób pokazują ,że sa twardzi i sie nie martwią-olac ich!Sabinka a jak nóżka ,bo dawno nic nie pisałaś -juz jest dobrze??? 🙂

Zosiu
ten twój michałek to wie kiedy focha strzelic i głupoty gadac a samotna matka miałaś juz byc przed porodem dawno pamiętasz?Będzie dobrze,tylko oni tacy są ,mózgi ograniczone ,zamiast wspierac w trudnych chwilach to jeszcze dobijają.Kwiatuszek dal kamilki 😘

Zoltri
ty skończ juz mu te sterydy do mleka dodawac ,bo niedługo naprawde ci na dziwki wyskoczy ,to sie zdziwisz! 🙃

My narazie cieszymy sie niezłym zdrowiem ,ale nie zapeszac za 3 tygodnie do Pl jedziemy i zrobimy sobie wszystkie badania ,i pediatrę odwiedzimy to sie okaże czy tak jest naprawdę.

Dziewczynki ,wczoraj kuzynka mi doradziła ,bo tez ma tu dziecko i oczywiście niczego tutaj nie badaja ,żebym sobie zrobiła w Pl usg główki przezciemiączkowe i usg bioderek -to drugie miałam robić ze względu że mała była w ułożeniu pośladkowym,ale główki to niewiedziałam ,podobno że malutkim o niskiej wadze urodzeniowej i wczesniaczkom w Pl dają skierowanie na to badanie.Robi któraś z was takie badanie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki Moje kochane!!!

wczoraj nie mogłam nawet na chwile do was zawitac 😠 brzuszek nawalał..hmmm musimy coś z tym zrobić...

Ostatnio mój mały terrorysta nie daje mi spokoju...wogóle nie śpi..albo cyc albo bujanie. Teraz leży na bujaczku i dziadek do niego nawija i ja mam chwilke....Cyca ciągnie prawie co godzine..jak tak dalej pojdzie to tak mi je ponaciąga że z mojego małego B bede miała cyce do kolan 🤪 🤪

Velina!!!Gratuluje!!!!Twoja królewna jest prześliczna!!! Dosłownie piękna jak mamusia!!Buziaczki dla Was!!!

Goś!!Sukienusia jest BOMBOWA!!!i buciki też 🙂))a nie chcesz zamienić swojej królewny na małego Bin Ladena 🤪 🤪
Cudownie jest stroić takie małe księżniczki 🙂 I uważam że z podobną sukienka dla siebie nie powinnaś mieć problemu a krój wybrałaś idealny!!!

Zoltri!!Ty nas oszukujesz! To nieprawdopodobne aby Pudzian aż dwa kilo przybrał bez żadnych dopalaczy hehe 🙂) Przyznaj sie że dajesz mu jakieś fast foody :P :P :P a tak poważnie to super i ciesze sie że tak pieknie rośnie!!

Zosiu!!Tak jak mówi Niebo!!Jesteśmy twarde a nie miekkie!! Nowa sytuacja jest dla każdego ciężka i wszyscy mają swoje granice wytrzymałości. Widocznie Twój Michaś sam sobie nie daje rady z nową sytuacja...ale to chwilowe!Przemysli i przejdzie mu.Zobaczysz!!Jesteś dzielną i hardą kobitką!Musi być dobrze! kfiatuszek dla Kamilki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margeretko! ja też nie robie tedo USG główki poki nie ma potrzeby..chyba że pediatra zaleci inaczej...a o USG bioderek zapytam sie na wizycie, bo to bym chciała zrobić...

Niebo! pochwal sie nową fryzurka 🙂
Boshe! ja też chce do fryzjera...!!a przez tego mamicycunia to czasami nawet na kiblu posiedzieć nie moge 😞 wiec gdzie mowa o wiekszym wypadzie..chyba że cycki w domu zostawie:P

Poradźcie co zrobić aby nauczyć go smoka?? bo ja juz wymiekam! Pluje nim na odległośc 😞 a jakby sie nauczył to może mogłabym chwile odsapnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś sie mało co nie posikałam ze smiechu z mojego dziecka:

Olivka przez sen pusciła bąka i sama sie go tak przestraszyła ,że az sie rozpłakała,a ja razem z nia ale ze śmiechu ,dziwne dziecko najpierw pierdzi a potem sie boi własnych bąków:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE OLIVKA JEST DEBEŚCIARA:laugh: KWIATUSZEK ZA BĄKA:laugh:

ANIUTKA NIE MA CHYBA SPOSOBU NA NAUCZENIE CIĄGNIĘCIA SMOCZUSIA,MOJA VANESSA ODRAZU POLUBIŁA I BEZ NIEGO NIE ZAŚNIE,A JESSICA ZA NIC W ŚWIECIE NIE WZIĘŁA GO DO BUZI NAWET NA 5 MINUT,RAZ JEJ KIEDYŚ WSADZIŁAM BO CHCIAŁAM ZROBIĆ FOTKĘ JEJ ZE SMOKIEM TO MOZE 10 SEKUND POTRZYMAŁA I KONIEC.TAKZE RACZEJ GO NIE ZMUSISZ 😞 MOŻE KUP MU W SEX SHOPIE DMUCHANE CYCE:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂
Z tymi bąkalami to jest faktycznie wesolo-moja tez sadzi takie,że szok 🤪
My z Michałem juz w jednym obozie.Przeszło mu.
Za to Kamila dziś marudna na maxa 🤢 Nic tylko noszenie i cyc z przerwami na kupala.
Mne pediatra zalecił usg przezciemiaczkowe, bioderek i jamy brzusznej- wszystko w 6 tyg.Dziś tez osłuchiwała serce i jest ok 🙂
Spijcie słodko Kochane. Kakatusik dla Aniutki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIEŃKA MASZ ODE MNIE KOPA NA DZIEŃ DZIEŃ DOBRY JAK SIĘ SPOTKAMY,CO SIĘ NIE CHWLISZ NIC,ŻE JESTEŚ W GAZECIE????????????????????????SIEDZĘ SOBIE W WANNIE I PRZEGLĄDAM "MAMO TO JA" I SZOK PATRZĘ A TU ZOSIA Z PIŁKĄ RÓŻOWĄ I AŻ ZDĘBIAŁAM 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ŚLICZNIE WYGLĄDASZ,ALE NIESPODZIANKA!!!!AKTYWNA MAMUNIA 🙂

ZOLTRI JA JEJ DAJĄ HERBATKĘ Z KPRU,A O TAKIEJ WODZIE TO NIE SŁYSZAŁAM 🥴

GOSIA JA MOGĘ UŻYCZYĆ DMUCHANYCH CYCÓW,HEHE BO MAM TAKĄ PODUSIĘ WIELKIE DMUCHANE CYCE Z MEGA SSUTKAMI:laugh: MĄŻ DOSTAŁ OD MOJEGO TATY NA KAWALERSKIM:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
ZOSIEŃKA MASZ ODE MNIE KOPA NA DZIEŃ DZIEŃ DOBRY JAK SIĘ SPOTKAMY,CO SIĘ NIE CHWLISZ NIC,ŻE JESTEŚ W GAZECIE????????????????????????SIEDZĘ SOBIE W WANNIE I PRZEGLĄDAM "MAMO TO JA" I SZOK PATRZĘ A TU ZOSIA Z PIŁKĄ RÓŻOWĄ I AŻ ZDĘBIAŁAM 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ŚLICZNIE WYGLĄDASZ,ALE NIESPODZIANKA!!!!AKTYWNA MAMUNIA 🙂

ZOLTRI JA JEJ DAJĄ HERBATKĘ Z KPRU,A O TAKIEJ WODZIE TO NIE SŁYSZAŁAM 🥴

GOSIA JA MOGĘ UŻYCZYĆ DMUCHANYCH CYCÓW,HEHE BO MAM TAKĄ PODUSIĘ WIELKIE DMUCHANE CYCE Z MEGA SSUTKAMI:laugh: MĄŻ DOSTAŁ OD MOJEGO TATY NA KAWALERSKIM:laugh: :laugh: :laugh:

Anulka, sama nie wiedzialam,że jestem w tej gazecie- dowiedzialam sie wczoraj 🙂 A poza tym żana tam ze mnie rewelacja...A na okładce i w srodku jest córcia sasiadów z góry-Zosia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ŚLICZNE WYSZŁAŚ,ALE BYŁAM ZASKOCZONA STRASZNIE I ZGŁUPIAŁAM CZY TO NAPEWNO TY WIĘC ZARAZ JAK WYSZŁAM Z WANNY TO NA NK I NA TWOJĄ GALERIĘ ZDJĘĆ NO I JEDNAK 🙂MIŁO ZOBACZYĆ ZNAJOMĄ TWARZ W GAZECIE 🙂A CÓRCIA SĄSIADÓW TEŻ ŚLICZNA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
dziś sie mało co nie posikałam ze smiechu z mojego dziecka:

Olivka przez sen pusciła bąka i sama sie go tak przestraszyła ,że az sie rozpłakała,a ja razem z nia ale ze śmiechu ,dziwne dziecko najpierw pierdzi a potem sie boi własnych bąków:P


KFFFIATULEC DLA MALEJ 😁 ALE SIE USMIALAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...