Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem...bylam w szpitalu zeby mi zdjela polozna szew- niby rozpuszczalny ale jeszcze sie nie rozpuscil i mnie draznil 🙂

wczesniej bylismy z mezem na dlugim spacerze po obiadku..i kupilam sierpniowa gazetke z nasza sliczna Zosienka!! zoska cala polska ciebie oglada!! WOW!!! buziak i kwiatek na poprawe samopoczucia!!!

jak kupimy domene to moj kolega zalozy taka stone jak wlasnie brzuszek i bedziemy tam tak samo jak tu pisac,jedna z nas zostanie administratorem (jak nasz admin od wszelkich spraw) ,jedyne co bedzie inne to fakt,ze bedziemy musialy placic za ta domene- za kupno i pozniej roczna oplate.ale bedzie to nasza strona w internecie!!!!to myslcie czy chcecie 🙂

Reni kciuki i paluchy tzrymamy za obrone. wciagniesz ich nosem!!!!!!!

mi stoj kapielowy juz nie potrzebny,bo nie mozna opalac lini na brzuchu,bo zostanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobrywieczor mamuski


my caly dzien poza domkiem czyli w 2 m od domu hehehe

nmaly tylko na karmienie sie budzil pobuszowal z goscmi bo byla wielka protestancka parada akurat w tym roku w mojej wiosce 🙂

jak jest okazja na formum dla samych siebie to ja jak najbardziej tak :P:P:P:P:P

no ja stroj to z przedluzeniem kupie zeby wlasnie tewj lini nie opalic i sadla nie pokazac orac walki z tygreysem...bo na nogach to jeszcze ujda....wiecie o co mi choodzi taki jakby top ze stanika jest.....zos nie zobacze cie 😞 😞 😞

Reni kciuki grzejemy:P:P:P:P

Anulka i Anulka wredne jestescie co sie chwalicie 😞 ja coraz czesciej zaczynam myslec o sztucznym aby sobie wypic:P:P:P:P

ale ostro o sierpnia wytzrymam bez podania ani jednej dawki sztucxnzego:P

ok lece spaciu papapa:P

kfiat dla kropka na kolke aby juz nie wrocila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytałam sobie i wkurzają mnie te wiedzmy wstętne z tym piffffkiem 😠
ja moge jechać do tego śleśina czy jak to tam sie nazywa,oby to było 22 sierpnia ,bo wiecie...już się nie bede powtarzac ,a do szczyrku moge ZAWSZE!
Jutro jadę do centrum ,bo dzis się nie zebrałam ,bo najpierw była znajoma co z PL wrócila i chciała Oli zobaczyc a potem tak zaczęło lac ,ze juz mi sie nie chcialo,bo mała nie zmoknie ale ja tak!Więc pierwsze kroki skieruję do księgarni polskiej to może juz bedzie nowe "mamo to ja" i bedę sie wszystkim chwalic ,że moja funfelka jest w gazetce 🤪 🤪 🤪

spadam ja tez dziewczynki spać bo nie wiem co mnie dzis w nocy czeka!

a nad tą domeną to sie zastanówcie bo i tak mamy teraz mniej czasu i nie sądze ,ze to sie opłaca ,może z brzuszkiem sie polepszy a jak nie to podstawowe informacje możemy awaryjnie na NK sobie przekazać,a to zawsze darmocha 🙃 trzeba było takową założyc 5-6 miesięcy temu i Niebo administratorem zrobić a nie publiczne forum obciążać,hihih 🤪

Dobranoc 😘 😘 😘 😘 😘 😘

i nocny buziak dla Kropka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niewiarygodne!!!!!!!!!!! moja Mała przespała w nocy ciągiem 5h... potem krótki cycus i jeszcze 3h..co za jazda, ale sie wyspałam! teraz musze odciągnąc mleczko i do kościoła 😉 może jeszcze pośpi trochę.
chyba wszystkie mamy mały zakupowy szał. jak wczoraj ruszyłam z atakiem na przeceny, zostawiłam Małą mezusiowi z 100ml mleka, ale juz po 1,5h dzwonil, ze wcięła wszystko na 1 oddechu i zaczyna koncertować;( musiałam zwijać żagle i wracać, a szkoda, bo anwet do połowy nie doszłam 😠
zosiu-gratuluję sesji 🙂 tez juz nabyłam 😉

co do stroju to ja tez z moja krecha nigdzie nie wychodze...

dziewczynki, napiszcie mi,czy wy sie normalnie w wannie kąpiecie czy pod prycholkiem tylko? bo nasza pani połozna ze SR mówiła, zeby przez te pierwsze 6 tyg nie zażywać kąpieli..a jak tak tęsknie za wyłożeniem sie w wodzie...

i kontynuując wątek - była juz któras z was na basenie albo rowerku...moja cipuszka jest juz OK, z reszta w ogóle miałam fajnie bo i szycie, i później bardzo OK, prawie w ogóle mnie to po porodzie nie bolało... i nie wiem czy uz moge ja eksploatowac..????? czekam na porady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI 😘

JA TEŻ JUŻ NA NOGACH,MAŁA ZMORKA MOJA WSTAŁA O 7.30 I JADŁA BUTELKĘ NA RATY,BO ONA TAK LUBI,MUSI SOBIE ODPOCZĄĆ,BEKNĄĆ,POSPAĆ I WKOŃCU ZJADŁA 🙃

ANULA KFIATULEC ZA SOLIDARNOŚĆ PIFFKOWĄ:laugh: A NIECH NAM ZAZDROSZCZĄ:P :laugh:

EDITHD JA MYŚLĘ,ŻE Z TYM KĄPANIEM TO CHODZI O TO,ŻEBY NIE LEŻEĆ W WANNIE JAK SIĘ MA KRWAWIENIE,DLATEGO PEWNIE POŁOŻNA TAK POWIEDZIAŁA,TO TAK SAMO JAK PODCZAS MIESIĄCZKI NIE POWINNO SIĘ LEŻEĆ,JA JUŻ NIE KRWAWIE OD JAKIŚ 2 TYGODNI WIĘC ZALICZAM WYGRZEWANIE SIĘ 🙂A CO DO BASENU TO NIE PORADZĘ,BO NIGDY NIE CHODZIŁAM,NIE UMIEM PŁYWAĆ:P 🙂

GOSIA MA CHYBA RACJĘ Z TĄ DOMENĄ,TERAZ WPADAMY TYLKO NA CHWILKĘ,NO I ŻEBY POTEM NIE WYSZŁY JAKIEŚ JAJA Z PŁACENIEM,BO JAKBYŚMY MIAŁY TO ROZEGRAĆ,CO BĘDZIEMY PRZELEWY ROBIŁY 🥴 I BEZSENSU,ŻEBY KOGOŚ OBCIĄŻAĆ,A POTEM ZOSTANIE ZE STRONĄ I OPŁATAMI 😉

A CO DO STROJU TO JA SIĘ NIE CIERPIĘ OPALAĆ WIĘC MAM PROBLEM Z GŁOWY,NIE MAM NERWÓW SIEDZIEĆ CZY LEŻEĆ PLACKIEM NA SLOŃCU,WOLĘ SOLARIUM:P NO I FIGURA TEŻ POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA,BĄDŹ CO BĄDŹ DALEJ WAŻĘ MOJE 73KG 🙃 TYLE CO PRZED CIĄŻĄ,NO ALE TO ZASŁUGA FAST FOODÓW I PIWECZKA 😠 A NIE CIĄŻY BO ONA JUŻ POSZŁA W NIEPAMIĘC POD WZGLĘDEM WAGI.

MIŁEGO DNIA STARUSZKI:laugh: I MALUSZKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P

Malenstwo znow przy dziwka zasnelo hehehe

Wczoraj mialam wyskok do szpitala z braciszkiem i jego migdalkami wywalilo mu tak ze lekko otworzy jape i widac odrazu wystraszyl sie ze mu tak spuchna ze nie bedzie mogl oddychac...no i niedlugo na wyciecie w koncu:P:P:P
bu tutaj nie wycinaja jezli ktos nie byl 6rzy w ciagu roku z mogdalkami debile 🙂

Edith mi w szpitalu jedna polozna nawet zaproponowala wanne na relax i nadmiar pokarmu....ja jakos siedze w niej ostro....tylko zbynio nie lubie lezec dlugo ale leze...

Anulka tez nie lubie plackiem lezec zasze w ruchu sie opalalam a solarium mnie denerwuje wiec ani to ani to a kocham byc opalona co teraz zeszlo na drugi plan:P:P:P:P:P:P:P
Mialysmy ta sama wage startowa ja mialam 72kg...troszke za duzo niz normalnie:P:P:P:#


Gos zazdroszcze ci tych polskich 'metropoli; u mnie to sklep polski i to wszstko a i restauracje:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, u nas nocka super, w sumie kazda jedna przespana, o 3 karmienie i w kolysce usypianie z godzine i dopiero teraz cyc o 8. maz lula malego a ja kawe i brzuszek 🙂

czekam na okreslenie daty spotkania,bo my tu tez planujemy wypad wakacyjny na lubelszczyzne wiec plisss !! kiedy!!!
podobno 15-16 odpada(gos) i chyba 29 (radzia) jakos tak pamietam- wiec zostaje 22-23.

co do domeny to jezeli faktycznie mamy malo teraz czasu na brzuszek to mozemy np. zima kupic- zima sie siedzi raczej w domu 😞 a koszty podzieliłybysmy na nas i nie byloby klopotu- jak sie zrzucimy po 12zl to bedzie na wszystko a tyle to chyba kazda z nas bedzie mogla przelac na konto wybranego administratora.

Zoltri buziaki na migdalki brata 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiedzmy

u nas bez zmian 2-3 pobudki w nocy ,troche marudzenia raano,potem byłyśmy w kościółku ,a teraz karmimy sie i może nam sie uda wyjśc na spacerek do centrum po gazetke bo narazie kiepsko to widze ,bo glista nie chce spać 😠
no i trzeba do domu zdązyc na F1,więc narazie spadam ,zajrzę póżniej 😘 😘 😘

kwiatuszek dzis dla Małgosi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane.
Poczytalam zaleglosci...
my spokojnie, dzisiaj w nocy spala 5 gozin bez podudki, ale ja i tak wstawalam i sprawdzalam czy aby na pewno spi 🙂
Pozniej sie obudzila i zjadla i dale lulu. Kochany aniolek.
W dzien sie wysila na kupke 😞 meczy sie bardzo.
Bylismy wczoraj w szpitalu na kontroli. Ladnie przybiera na wadze i ogolnie ok. dopiero za 3 miechy mamy usg, a ja kontrole w sierpniu. Podmywam sie tylko zimna woda i specjalnym plynem. Nie wlno brac goracych kapieli.
Dzisiaj juz lepiej z moja pisia, bo pierwsze 3 dni byly masakryczne.
Ciekawe co bichito... No i sercia tez znakow zycie nie daje 😞
Moja tesciowa przyjzdza codziennie, gotuje pierze i prasuje, sprzata. Robi wszystko, chociaz tak szczerze to ja tez moge to robic, bo moa Shanti grzeczna bardzo... Mam tylko nadzieje ze tak pozostanie...
Czkawka dokucza... ale trzeba sobie jakos radzic...

Wczoraj mialam chwilke jakiegos dola, bo zdalam sobie wlasnie sprawe ze cale zycie sie zmienilo ☺️ Juz tylko Shantall sie liczy. Dociera do mnie ze przed nami cale zycie i odpowiedzialnos za dziecko. Boje sie troche.

Bylismy juz na zakupkach razem, oczywiscie tutaj w moim markecie, wszyscy pracownicy sie zlecieli zeby podziwiac malenka 🤪 hehe, bo tyle czasu z tym brzuchem chodzilam ze kazdy codziennie mnie pytal, kiedy urodze... wiec urodzilam i teraz kazdy przezywa 😉
Dalej mam uczulenie, i straszliwie sucha skore w okol ust i nosa, smaruje olivka i kremuje i nic nie pomaga, az buzi nie moge otworzyc i smac sie bo boli 🤢

Zosienko, ciesze sie ze juz z michalem lepiej. Niech on nie wydziwia!!! Ma super kobiety w domu i czas aby to docenil!!!

Buziaki dla was!

Ps. Olivka zrobila kupke na kolezanka, a moja osikala wczoraj pielegniarke 😁 Usmialam sie troche 😉 ale kobicina sie lekko zdenerwowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Veli 😘
takie obawy mamy wszystkie ,chyba dlatego że te dzieci są takie od nas zależne i bezbronne,ale damy radę,taka jest kolej rzeczy i to samo będą miały nasze dzieci,i dzieci naszych dzieci,także się nie martw bo to normalne obawy!

no i fajne te nasz dzziewczyny jak im ktos nie pasi to osraja lub osikają 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Veli!!!

ciesz sie tym spokojem, nasze malenstwa w pierwszych dniach tez tylko cyc i lulu, pozniej sie zaczynaja grymaski gdy dziecko zaczyna lepiej widziec, reagowac na otoczenie itd.
to uczulenie to jakas klatwa, w polsce zrob badania i na pewno znajda przyczyne, bo jakos tym lekarzom u ciebie to ja nie wierze,jak dla mnie to strywializowali twoj stan. zreszta nie pierwszy raz to juz Tobie pisze.
dołaczam do wypowiedzi Gosi- normalne objawy, wszystko minie jak sie oswoimy z nowa sytuacja i stanie sie ona dla nas normalna- w koncu nie bedziemy sobie wyobrazac zycia innego niz z dzieckiem 🙂
a bylas nacieta w kroku??

brawo dla malej, pielegniarka powinna byc przyzyczajona do takich akcji, durna jakas!

Gos udanego spacerku!!

ja tez spijam kawe i sie szykuje do mamy 🙂
nie wiem czy jeszcze dzis wpadne , jak nie to buziaki dla Was moje wiedzmy i dla waszych kochanych pomiocików!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam nacieta, bo tutaj to rutyna. Najlepsze jest to ze nie czulam bolu skurczy partych tylko czulam jak mnie naciela 😠 kuzwa, a mysle ze nie bylo takiej potrzeby, bo na serio szlo wszystko sprawnie i super. No ale trudno sie mowi. Jak bylam na kontroli to lekarz powiedzial ze juz jestem gotowa na kolejne dziecko 🤪 😉 a ja do niego.... Ze najpierw chcialabym byc gotowa usiasc :P Bolalo bardzo, ale juz jest znacznie lepiej.

Co do uczulenia to racja, nikt nie wie co to jest, a do polski sie nie wybieram, moze za rok na wiosne. Wczoraj sie umowilam na kolejna wizyte do dermatologa, ale obawiam sie ze mi tym razem powie ze nic nie poradzi bo karmie piersia wiec lipa, ale i tak ide, moze mi powie gdie zrobic jakies dobre testy alergiczne, musze sie za to dziadostwo zabrac, bo sie wykoncze.

No i racja... zacznie widziec to sie zacznie jazda 😉 nie ma co sie ludzic ze bedzie tak kolorowo 🙂
No ale juz sie nastawiam psychicznie, jakos damy rade!

Gos, milego spacerku.

I jeszcze jedno, wasze piersi sa twarde caly czas? Bo moje byly twarde jak skala w drugiej i 3 dobie po porodzie a teraz bardzo miekkie... Juz sie balam ze mi pokarm zanika, bo juz nawet nie bola, ale jak przycisne to mam mleko, wiec chyba wszystko ok????????????????
Bawarki nie pije, bo mam n mleko uczulenie, herbatek na laktacje tutaj nie widzialam, mama mi z polski przywiezie, ale to dopiero za dwa tygodnie. Mam nadzieje ze to nie problem i bede miala pokarm. Poradzcie dziewczyny. Dzisiaj kwiatek polecial do Kathy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już jestem
😎 😎 😎

kurde wlazłam do domu i zaczęło lać,ale mam fuksa 🙃
holera ,sierpniowj gazetki jeszcze nie było,nic to ,dziś dzwonię do mamy niech kupi i we wtorek przywiezie:laugh:
mała teraz cągnie cyca i była super grzeczna -po mamie -lubi zakupy:P
potem idziemy poleżeć razem ,Kubica dziś poległ wiec my spadamy do sypialni...hihihi


MIŁEGO NIEDZIELNEGO POPOLUDNIA!!!!!!!!!!!!!


AHA
vELI
z tymi cycami to masz normalnie ,bo nie muszą być twarde ,żebyś miała pokarm,potem już będą prawie zawsze flaczki ,a mleczko się robi jak bejbik ssa.buziaczek dla Shanti 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i czytałam w jakimś mądrym portalu medycznym że, z piciem bawarki a laktacją to pic na wodę i piwo Karmi też !
Jedyne co faktycznie może ,ale nie musi POMÓC to zioła, czyli wszystkie herbatki wspomagające,ale jak ktos mysli ,ze bez częstego przystawiania malucha i cierpliwoćści bedzie miec ogrom pokarmu to jest w błędzie,Herbatki WSPOMAGAJĄ laktacje a nie nią zarzadzają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello my dzisiaj tez buszowałysmy p galeri bo mąż dziny kupował ja sobie kupiłam t-shirty bo moje stare za krótkie i mi brzuchol widac i musze naciagać i niuni kupiłam skarpetki hello kitty. Zjelismy pyszne lody i miło minoł dzień i moja mała też nadaje się na zakupy była brdzo grzeczna jak Olivcia.
Goś podasz mi konto na nk a ja ci podam mój adres.
Kwiatek dla Olivci za zakupocolizm od niemowlaka hihih.
Może moa Hania i podobna do tatusia ale charakterek ma napeno mój. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂

MY DZISIAJ Z MĘŻEM SZALEJEMY BO JESTEŚMY TYLKO Z MAŁĄ,JESSI U BABCI:P :laugh: NAWET SIĘ W GUMKI ZAOPATRZELIŚMY ZOBACZYMY CO Z TEGO BĘDZIE:P :laugh:

JA WCZORAJ KUPIŁAM MAŁEJ CZAPULĘ I RAJSTOPKI Z HELLO KITTY 🙃 ALE RAJSTOPKI NA 56 CM WIĘC IDEALNE,KURDĘ NORMALNIE KOSZTUJĄ 24,90 A BYŁY W PRZECENIE W H&M ZA 10ZŁ TO MOŻNA DAĆ,A NIE TYLE KASY ZA TAKIE MINI RAJSTOPKI JUŻ PRZEGINAJĄ 😠 KURDĘ MY TEŻ MIELIŚMY SKARPETUSIE Z HK I MAMUSIA SIEROTA NIE ZAUWAŻYŁA JAK PRAŁA I JEDNĄ WYPRAŁAM Z JEANSAMI NASZYMI I POFARBOWAŁA 😠

VELINKA JA TEŻ SIĘ CIESZYŁAM,ŻE MOJE DZIECKO TYLKO JE I ŚPI,ALE TAK BYŁO PRZEZ PIERWSZY TYDZIEŃ,A TERAZ DAJE POPALIĆ,NAUCZYŁA SIĘ SPAĆ W WÓZKU I TYLKO PODCZAS KOŁYSANIA WIĘC QUINNY POSZEDŁ W RUCH:laugh: MIEJMY NADZIEJĘ,ŻE BĘDĄ GRZECZNIEJSZE:P 🙃

KURDĘ NIEBO U CIEBIE SIĘ TEŻ TAK MECHACI TEN MATERIAŁ W GONDOLI BO MNIE TRAFIA,TYLE KASY A ONI TAKIE GÓWNO TAM WSADZILI,ŻE SIĘ KULKUJE 😠 JUŻ GOLIŁAM JĄ.

MOJA NIUNIA DZISIAJ 2 RAZY WALNĘŁA KUPKĘ WIĘC SIĘ CIESZYLIŚMY JAK GŁUPKI BO NIE BĘDZIE JĄ MĘCZYŁ BRZUSZEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

co do forum to pracuję w firmie która sprzedaje domeny, wykonuje strony www i mamy własne serwery 🙃 dla ciekawych www.wizja.net

więc forym możem zrobić utrzymanie na serwerach za śmieszne pieniądze albo dokładnie dowiem się jutro, ale z terminem wykonania może być różnie bo nie wiem jak cvhłopcy stoją z robotą a gotowego podpiąć nie chcę bo wychodzą czasem niezłe jaja przerabiałam to z klientami 🙂


nie pisałam wam otatnio jak się wkurzyłam idąc na basen zakładając strój myślałam że rozwale lustro!!! mam dłuższe cięcie od pierwszego o 4 cm i wychodzi mi spod stroju bo zrobili nie w lini protej tulko jak uśmiech i końcóeka wychodzi 😠 muszę kupić sobie jakiś sportowy zwyższymi majtkami 😞

a powiedzcie mi od kiedy można smarować blizny maścią konkretnie contratubex-em??

veli z twoimi piersiami jest wszystko ok nie martw się ja miałam to samo

a co do pobudzenia laktacji to w bawarki nie wierzę ale w herbatki tak i w wodę jak nie wypiję 2l wody dziennie to mam mało pokarmu!

moja niunia bez zmian je śpi i ma problemy z kupą ale odstawiłam nan ha1 i jest na bebilon comfort dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć i już tak się nnie męczy 🙂

jutro idę z nią do lekarza bo uczulenie nie zeszło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie kochane w końcu wróciłam!!!!!!!!!!!!
Po sesji już więc będę z wami już codziennie 🙂 Nasz maluch w łóżeczku śpi a my siedzimy wcinamy kolacyjkę i oglądamy "Wzór"
Ale się stęskniłam za wami 🙂 ale na prawdę ciężko było wszystko pogodzić 🙂 Nie mam pojęcia co u Was słychać za to w sierpniowej 🙂 "mamo to ja" widziałam zdjęcia naszej Zosi te które nam pokazywała. Z resztą mam do Ciebie Zosieńko romans ale to już napiszę osobiście do Ciebie 🙂 Pozrawiamy wszytskie maluszki i rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA NO TO NIEŹLE CIĘ URZĄDZILI ZTYM CIĘCIEM 😞 JA MAM NIZIUTKA,A TAK MI SIĘ PRZYNAJMNIEJ WYDAJE,BO NAWET Z NAJPŁYTSZYCH MAJTEK MI NIE WYCHODZI BLIZNA,A NIE MAM POJĘCIA KIEDY MOŻNA JĄ SMAROWAĆ 🥴 JA NIEWIEM CZY WOGÓLĘ BĘDĘ CZY TO COŚ DA WOGÓLE 😉

IZA WŁAŚNIE DZISIAJ MYŚLAŁAM O TOBIE CO U WAS?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dobrze co prawda mały ma kolki ale już mamy kropelki Sab simplex i są rewelacyjne 🙂 Mały do tej pory był dokarmiany właśnie Bebilon comfort ale od jutra chciałabym go przestawić tylko na pierś ale zobaczymy jak będzie. Tyle na głowie, że szkoda słów wesele chrzściny studia i maluszek, który już chce się bawić choć od jakiegoś czasu bez problemu sam bawi się w łóżeczku więc mogę zrobić obiad :P:P przynajmniej teraz łóżeczko już nie parzy w tyłek bo kiedyś tylko przy cycusiu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiec wrocilam:P:P:P

ja z nudow dzis do wielkiej galerii polazic z mama i tylko malemu zakupki bo ja juz wystarczajaco kupilam :p:P

maly spl chwilke i sie obudzil cyca dostal przy l;udzich w galerii ale skrycie i pozniej tylko sie rozgladal po lampach a jak szlismy przy ostrym swietle zamykal oczka jakby na slonku byl heheh fajnie to wygladalo:P:P:P

z rana odciaglam mleko ponad 200ml z nastawieniem ze maly wieczorkiem jak do kosciolka wyskoczyc to mu da...bylismy w kosciolku 5min zalatwiamy brata bierzmowanie on ma dopiero 17 lat i niestety minelismy sie miesiac nastepne w grudniu i jak przedstawil mala liste wymagach to ohohoh wiec ten kosciolek odpada ale zalatwiam dalej...a moj maly wypil 20ml i pozniej oddzielil mu moj miesiek nastepna dzialke i moja kochana menda nie ma mowy nie pociagla....ryczal a naszczescie juz do domu wracalam i zasnol heheehhe:P:P:P

Radzia gacie z gorsetem heheheheehheh:laugh::laugh:

kfiat :P:P:P:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...