Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ZOSIA KURDĘ TO JA SIĘ BOJĘ Z WAMI SPOTKANIA BO JA KLNĘ JAK SZEWC ☺️ :laugh: MAM NADZIEJĘ,ŻE BĘDZIE LEPIEJ Z ŁAPKĄ TRZYMAM KCIUKI 😘 NO I TEŻ JAKBY MNIE MÓJ WKURZYŁ TO SAMA WSZYSTKO ZROBIĘ,NIE DAM PO SOBIE POZNAĆ,ŻE SOBIE Z CZYMŚ NIE RADZĘ CZY POTRZEBUJĘ POMOCY:P 🙃

ZOLTRI I NA DZIEŃ DOBRY PO PIWKO,ŻEBY SIĘ DOBRZE DOGADYWAĆ:laugh: :laugh: :laugh: FAJNIE,ŻE MNIE NAWIEDZISZ JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ,WŁAŚŃIE MÓWIŁAM ŁUKASZOWI ŻE SIĘ NA PIWECZKO UMAWIAMY I JESSI PODSŁUCHAŁA I TEŻ JUŻ,ŻE CHCE MAŁEGO DZIDZIĘ INNEGO POZNAĆ,BO VANESSĘ TO MA NA CODZIEŃ 🙂 I SIĘ PYTA JAK MAM NA IMIĘ I JA JEJ MÓWIĘ,TO POWIEDZIAŁA,ŻE BARDZO ŁADNE 🙂 TAKŻE MASZ PLUSA:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUZWA 😠 PRZEPRASZAM ALE MUSZE SIE WYRZYC 😠
JUZ BRAK MI SLOW...KUPILAM DZIS NOWY LAKTATOR BO STARY SIE ROZJE...AVENTA TYM RAZEM TEN RECZNY, DALAM 160ZL, I KUZWA SZLAK MNIE ZARAZ TRAFI!!! CO CHWILA WYSKAKUJE MI TAKI OKRAGLY CYPEK KIEDY LECI SPORO POKARMU I PRZESTAJE ZASYSAC 😞(((((((((((((((((((I HUK MUSZE GO ROZBIERAC I JESTEM CO CHWILA UJE..NA CALA W MLEKU I TO JEST KUZWA AVENT ?!!!HUJOSTWO 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka to jestesmy z jednego worka ja tez klne chodz jestesm na odwyku....a jak sie wkorr.... to nie ma bata zeby mnie powstrzymac...

Jessi Buziole szkrabku kochany:P:P:P

Anula i dlatego ja mam TT:P:P
a moze kurna jest zepsuty masz gwarancje napewno??
cholerstwa jedne: 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULA BO TO TERAZ KUŹWA WSZYSTKO PRZEREKLAMOWANE 😠 JA SOBIE ŚCIĄGAŁAM NAJZWYKLEJSZYM Z TAKĄ GRUSZĄ JESZCZE MIAŁAM Z CZASÓW JAK JESSI URODZIŁAM I 9,50 KOSZTOWAŁ BO BYŁA NA NIM CENA I ŚCIĄGAŁ BEZ ZARZUTU,A TERAZ TE ULEPSZACZE TO GÓWNO WARTE PŁACI SIĘ Z NAPIS AVENT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lece spac dziewczynki
:P:P:p

Buziochy i mam nadzieje ze pszysni mi sie pifffffffffffkooooo heheheh swirnieta jestem ...od zawsze mi to mowiono.....:P:P:P:P:P

a Pudzian zaraz o strydy bedzie prosil bo czuje juz w cyckach ...w ogole to praktycznie ocdziennie je z cyca o tych samych porach...ok koncze papapaptulce 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUZWA 😠 ZOLTRI, JA JUZ NIE WIEM CO Z TYM HUJOSTWEM JEST NIE TAK 😠 😠 POGONILAM JUZ MEZA PO TEN ZWYKLY,JEST ZLY ZE MUSI ZAPIERDZIELAC O TAKIEJ PORZE I KARZE MI SIE DO ODKURZACZA PODLACZYC 😠 ANULA, MASZ RACJE TERAZ TO PRZEREKLAMOWANE JEST TO WSZYSTKO! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!

ja do szczyrku jak przyjade to bede...nie rezerwujcie dla mnie miejsca,bo jestem niepewna.niestety wszystsko wskazuje na to,ze nie dojedziemy 😞 bo to za daleko na taki jeden dzien.

Aniu buziaki dla ciebie! biedna jestes z tym odciaganiem..ja nie odciagam, mam pokarmu akurat i jestem non stop z malym.probowalam odciagac ale to boli i pierdziele sie katowac.

kupilam fride,bo katarku nie bylo w hurtowni. powiedzcie jak robicie z tymi wkladami z gabki-za kazdym razem je wymieniacie na nowe czyli np. codziennie rano nowy przy porannej kosmetyce?

ja na mojego nie moge narzekac,bo jest wlasciwie codziennie w domu, jak pojedzie na uczelnie to na max 5 godzin a tak w domu, zajmuje sie malym nawet gdy pracuje wiec mam ogolnie luz.

maly zasnal na rekach i zauwaylam,ze zaczal glowe odchylac w kierunku skad slyszy glos wiec zaczyna widziec lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

JA JUŻ TEŻ WSTAŁAM A MALUTKA JESZCZE ŚPI,SZYKUJĘ SIĘ POWOLI NA TO SZCZEPIENIE 😞TAK OKOŁO 9 IDZIEMY.

KURDĘ W NOCY MI WYLAZŁA OPRYSZCZKA NA USTACH I SIĘ MARTWIĘ,BO WIEM,ŻE TO BARDZO NIEBEZPIECZNE DLA MAŁYCH DZIECI,A JA WCZORAJ JESZCZE MALUTKĄ CAŁOWAŁAM ITP 🥴

NIEBO NO MOJA JUŻ TEŻ WŁAŚNIE WODZI GŁÓWKĄ JAK COŚ SŁYSZY LUB JAK KTOŚ PRZECHODZI KOŁO NIEJ,A ŻE KILKA DNI STARSZA OD TYMKA TO I ON TERAZ ZACZYNA 🙂JUŻ NAWET JAK JĄ TRZYMAM OPARTĄ NA RAMIENIU TO TAK Z 15 SEKUND POTRAFI GŁÓWKĘ UTRZYMAĆ SAMA 🙂

MIŁEGO DNIA DLA WAS,BUZIAKI,U NAS UPAŁ SIĘ ZAPOWIADA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 😎
Radziu współczuje bo ja tez mam czesto ciche dni ale moze ty wyciagnij pierwsza reke.
Mi ta data nie pasuje mam chzciny -czyli na 100% rezygnuje i jest mi bardzo przykro.

Anulka złóż reklamacje na laktator.

U nas dzisiaj upał więco o 9 idziemy na spacer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry:P:P

pogoda zapowiada sie ladnie...anulka trzymam kciuki za mala napewno byla dzielna....Anula zareklamuj go.....niebus a dlaczego cie boli jak odciagasz??

takie dziwne uczucie tylko jest 😞 😞 😞
Brawo dla Tymka...moj normalnie na zabawki reaguje nad glowa od kiedy mieszka skonczyl diametralnie wszytko zaczelo sie....Kfait dla SAbinci:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zolti moj wlasnie skonczył miesiac 🙂 w wozku mam taka maskotke z grzechotka i dzis tez sie nia zaciekawil 🙂 robi postepy 🙂
boli mnie sutek jak sie wciaga, tak zasysa,ze pozniej mnie bola brodawki i jak dac takie bolace tymkowi do ssania?? idlatego nie odciagam, zreszta jeszcze ze dwa miechy cyca i przejde na sztuczne,bo ile mozna byc krowa dojna i do tego ubezwłasnowolniona. bede karmic tak pol na pol, troche cyca troche sztucznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebus moze ci sutki popekaly a nie widzisz ..czasem tak jeste ale ty wiesz najlepiej.....no ja w sierpniu koncze albo moze pol na pol....ja chce wyjsc gdzies..dzieci dobrze sie chowaja na sztucznym wiec to co wazne dostal w pierwszych miesiachach co nie??!!!

bo jak bede chciala sie napic to musze 24h czekac na nastepne karmienie...wiekszy stres dla mnie i dla malucha :P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

u nas po staremu mała już coraz mniej śpi w dzień a rano budzi się o 6 i zasypia ok 10 a do tego wstaje na cyca o 1:30 i o 4 chodze jak cień a na dodatek dostałam chyba dzisiaj @ kur...kur...kur... 😠

co do łaciny to ją bardzo dobrze znam chociaż tak jak zoltri jestem na odwyku ale coś mmi nie wychodzi :laugh:

Ania masz przejebane z tym laktatorem ja mam ten zwykły na gruchę i jakiś staroświecki ale bardzo dobry z pompką i fajnie odciąga

Widze że do Szczyrku tylko Zosia zawita ale to i tak nas bedzie min 5 szt

Anula kojarzysz może nazwisko Gielsa 😉

Lecę prasować ale mam oko na was 😘

Kwiacior dla Tymusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri suty mam perfect 🙂 tylko na poczatku w szpitalu popekaly,bo zle przystawialm malego. piguly pokazaly jak mam go karmic i jest ok. ja nie wiem dokladnie kiedy bedzie ten czas..wiem,ze w pazdzierniku mam wesele w rodzinie i chce juz moc cos wypic.wesele wlasciwie na wsi wiec wiadomo jakie sa te wesela 🙂
tez mysle,ze takie oczekiwanie 24h to stres i sama za takie cos bym sie nie zabrala, jak skoncze karmic to wtedy bede pic a takie przerwy do d... mozna wypic drina czy piwo od razu po karmieniu,bo podobno przez 3 godziny to alk wyparuje..tylko kwestia przyswajania- u niektorych szybciej uleci a u innych duzo pozniej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE BABOLCE 😎

NAS W SZCZYRKU RACZEJ NA PEWNO TEZ NIE BEDZIE NIESTETY 🤨
KURCZE, JAKA JA JESTEM GLUPIA, ZE KUPILAM TEN LAKTATOR, TAK JAK NIEBO MOWISZ ILE MOZNA BYC KROWA DOJNA A JASIEK SKONCZY ZA PARE DNI 4 MIESIACE I W NAJWAZNIEJSZYCH DLA NIEGO MOMENTACH MIAL TE MOJE MLEKO WIEC NIE WIEM PO CO JA TYLE KASY W BLOTO WYWALILAM 😠 KUBUSIA PRAWIE NIE KARMILAM PIERSIA A JAKI CHLOPAK Z NIEGO WYROSL 🙂 A TERAZ COS MI ODWALILO I JAK POLICZYLAM TO TO MOJ 4 LAKTATOR I PONAD 4 STOWY WYDALAM NA TE GOWNA BO SIE PSUJA 😠

KURCZE, W WYNIKU MOCZU WYSZLA NAM MIESZANA FLORA I DO POWTORKI, TERAZ MAM LAPAC TEN MOCZ W POJEMNIK, PREDZEJ BEDE MIALA NA SOBIE TEN MOCZ NIZ GO LADNIE ZLAPIE 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu buziaki dla Was! sama rozumiesz,ze jechac ponad 600km to dla nas za dluga wyprawa jak na jeden dzien spotkania- trzeba robic przerwy w jezdzie min.co 2 godziny,takie sa nakazy jazdy z malenstwem w foteliku a tej specjalnej gondoli kupowac nie bede na raz...lipa ale to bylo do przewidzenia, wszytkim sie nie dogodzi. ja chce podjechac do Nidzicy spotkac sie z Ania,bo mam do niej ok 200km 🙂 z mezem tak sobie myslimy zeby na noc zostac i na zamek tez pojsc, ogolnie zrobic wycieczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA, JA CIE PODZIWIAM ZA TE CICHE DNI ! KFFFIATULEC DLA CIEBIE! JA TO BYM PIERDOLCA DOSTALA I CHYBA BYM MOJEGO SPAKOWALA JAKBY TAK MIAL ZYC SOBIE ZE MNA JAK W HOTELU- TYLKO JESC I SPAC 😠 A ZERO POMOCY 🥴 NAPEWNI BY MI NERWY PUSCILY 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO MY BYŁYŚMY NA SZCZEPIENIU,POTEM JESZCZE TROSZKĘ W DOMKU POROBIŁAM ITP ITD.

NIUNIA BYŁA BARDZO DZIELNA,CHWILKĘ TYLKO ZAPŁAKAŁA,OGÓLNIE NARAZIE OD 10 DOBRZE ZNOSI,MARUDZI TYLE CO ZWYKLE,ŁADNIE JE ITP,MAM NADZIEJĘ,ŻE JUŻ TAK POZOSTANIE 🙂KOLEJNY INFANRIX 27.08,BO WZIĘŁAM TĄ SKOJARZONĄ SZCZEPIONKĘ 125ZŁ MYŚLĘ,ŻE TO NIE TAK DUŻO,A NASTĘPNA DAWKA DOPIERO ZA 6 TYGODNI.A I WAŻYMY JUŻ 4070 🙂

DZIĘKUJĘ ZA KWIATUSZKA 😘

NIEBO NA WŁAŚNIE MOJA TEŻ JUŻ REAGUJE NA ZABAWECZKI PRZY WÓZKU TAKŻE Z TEGO WYNIKA,ŻE NASZE BOBASY SIĘ DOBRZE ROZWIJAJĄ 🙂

ANULA NO I SZKODA,ŻE TYLE KASY POSZŁO W BŁOTO,JA WŁAŚNIE TAK JAK RADZIA MAM ZWYKŁY Z GRUCHĄ,ALE WIEM,ŻE JAKBYM KARMIŁA DŁUŻEJ TO PEWNIE BYM TEŻ KUPIŁA TEN AVENTU BO JUŻ SIĘ NA NIEGO CZAIŁAM 🙃

TERAZ PLANUJĘ ZAKUPIĆ MAŁEJ TĄ HUŚTAWECZKĘ I TAK SIĘ WŁAŚNIE ZASTANAWIAM 🥴 BO BY MI SIĘ PRZYDAŁA JAK BĘDZIEMY OD JUTRA SAME Z DZIEWCZYNAMI TO MOŻE BY SIĘ BUJAŁA,A CENA ROZSĄDNA DOŚĆ,BO ŻAL MI WYDAĆ Z 300 CZY 400ZŁ

http://allegro.pl/item683792027_fisher_price_hustawka_turystyczna_lezaczek_2009.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja mam dzis dzien "miękkiego kondona" i mega zjazd formy.Spałam b.mało, w centrum zdr.dziecka złapałam doła i mam ochote tylko spac i nic nie robić.
Co do przeklinania- mnie tez sie zdarzy ale to co innego niz jak facet bluzga przy kobiecie i dziecku...
Kwiat dla Radzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jedziemy normalnym trybem szczepien tylko dodatkowo na rotawirusy kupujemy

zosiu buziaki!!! ja ma dzien miekkiego kondona codziennie jak tylko tymek daje mi popalic! to juz chyba norma

hustawka super, ja oczywiscie poszukam cos na allegro uzywanego i jak mi sie spodoba to kupie.

gos buziak na cierpliwosc 😘 😘 😘 😘 😘 😘

a my dzis idziemy znow do weta,bo mała cos znow ma na skorze! pieprzona arystokratka! i 200zl dzis poszlo na karme dla kotow 🤨 ale musza przeciez cos jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...