Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestesmy juz z powrotem!

przybral kilogram! wazy 4640 jeszcze miesiac nie minał 🙂
takze mam sie nie stresowac,bo jest super 🙂

Aniutko nam lekarka tez tak powiedziala,ze dopoki nie chodzi do przedszkola to nie szczepic, mozna doszczepic jak bedzie taki kontrakt z dziecmi.

aa cos wam powiem odnosnie tego spotkania- nie w weekend,bo bedzie duzy ruch na drogach! uwazam,ze lepsza przejadowosc jest wtorek-czwartek 🙂 w poniedzialek duzo tirow jezdzi dodatkowo.
no i z mezem rozmawialam,ze jak na dzis to nie wiemy nic i macie ustalic ten termin i miejsce 🙂 tyle mi powiedzial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIEBO NO TO SUPER TYMEK PRZYBRAŁ 🙂

CO DO SPOTKANIA W TYGODNIU TO ZNOWU UMNIE ODPADA BO ŁUKASZ PRACUJE A JUŻ MU NIKT NIE DA URLOPU PO TYM TERAZ 😞NO I JA BYM MOGŁA W SOBOTĘ PRZYJECHAĆ BO W PIĄTKI JESZCZE ŁUKASZ PRACUJE TAK DO 18 I CAŁY DZIEŃ JEST ZA KIEROWNICĄ WIĘC JUŻ BY NIE DAŁ RADY JESZCZE JECHAĆ 😞MI PASUJE TYLKO Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ.

ZOSIA U NAS TEŻ WŁAŚNIE JEST TAKA KNAJPKA KOŁO GŁUSZYCY,DOKŁADNIE W ŁOMNICY GDZIE SIĘ SAMEMU ŁOWI PSTRĄGI NA KIJKU I POTEM JE SMAŻĄ W SIEMIU LNIANYM SĄ PRZEPYSZNE,MY TAM JEŹDZIMY CZSAMI NAWET WŁAŚNIE Z VANESSĄ TAM BYLIŚMY W BOŻE CIAŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SUPER TYMUS WAZY!! 🙂) I MASZ RACJE KOCHANA- BYLABYM ZACHWYCONA GDYBY SPOTKANIE BYLO U MNIE !!! 😁 🙃 JA MAM SO SZCYRKU 500 I Z MALYM KROPKIEM 1000 KM 😞( NIE WIEM CZY BEDE 😞 CHOCIAZ BARDZO BYM CHCIALA 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz i ide robic zdjęcia 🙂

byłam w centrum na spacerku z sisters,i Olivka dostała znowy kilka nowych ubranek...dobre ciotki, 🤪 małaspała 4 godz w wózeczku teraz marudzi ,ze zasnie ...no cóz na cud nie liczę ,ale na noc dzis dostanie espumisan ,nie bedziemy sie meczyc i eksperymentowac:laugh:
ide ruszyc kołyska ,ogarne chatke ,cos wrzyce do brzucha i powklejam fotki 🤪

a ja bede w Szczyrku ,wiec jestem nastepna na liscie 😘
noclegu nie potrzebuje ,bo nie pije a do rodziców mam 15km,więc wróce nawet nad ranem no i bede z mężem ,Anulka on w górach chetnie się z toba browarka napije ,za mnie też! 😞

a ja poczekam jeszcze i moze w zimie gdzies na nartkach z Zosią browarka siekniemy ,bo mam zamiar około grudnia odstawiac od cyca i w styczniu do pracy:P

Niebo
i widzisz po co sie tak martwiłas ,jak przybiera jak smok,tak ma żarłoczek mały i ulewa z przejedzenia i chyba dokarmianie tez mu nie potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello Niebo super ze z Tymkiem wszytko ok moja Hanka tez w 3 tyg wazyła 4600 czyli przytyła kilo.
Ja szczepie tym trybem co niebo + rotawius ale reszta dp przemyslenia bo Hania nie idzie do żłobka tylko z bbciuniami bedzie w domku.
Mnie pasuje kazde miejsce na spotkanie tylko nie 23 bo zamówiłam juz chcrzciny wymyście coś bo ja bardzo chcę się spotkać.
A dalej z mężem cisza- ale ja mu nie popuszcze i pierwsza się nie odezwie własnie jest z nia na spacerku.
Jak narazie Hania dalej jest grzeczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja sie nie zgadzam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 wwy cholery ja nie dojade! ania z kropkiem tez nie 😠 a ja juz szukam kolo nidzicy dla nas lokum! o:
http://www.eholiday.pl/noclegi-ar6999.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczne od butków które dokupiłam dzisiaj-tez a'la plisowane [img size=278]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/butki-1443bd0b1b96128e986216e9c2cf328f.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma ostatniego 😞 za duze ,a juz mi sie nie chce zmniejszac


NO I CO WY NA TO???
moze byc taka sukieneczka ,bo ja sobie marze o takiej dla mnie może na ramiączkach (widziałam na babie)i od biustu plisowana,-świetnie zakryje niedoskonałosci i pozostałosci po ciązy ,innej sobie sukienki nie wyobrazam-pozostaje dres 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje!!!
Wrocilismy do domku niedawno!!
Dolaczam do was oficjalnie 🙂
Bolalo jak cholera ale poszlo szybko i super.
Po 5 godzinkach urodziam. Parlam 2 minutki 🙂
Malenka tylko spi i je. Jest kochana. Musze uciekac, ale bede zagladac Pozdrowienia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...