Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mam chwile wolna, ciagle jednak sie zastanawiam czy to nie ten reflux,bo on ulewa jak cholera duzo! wazenie dopiero bedzie wiec zobaczymy czy odpowiednio przybral i za tydzien znow sprawdzimy jak to przy tym ulewaniu wyglada,bo ulewa tak od 3 dni. przy tym spi raczej niespokojnie- jakby go brzuszek bolał...pediatra pediatrą ale nie widzi jak mały ulewa i ile! i TEZ JEST JAK PIJAWKA , KTORA NIGDY MLEKA NIE PIŁA!

ethan to normalnie jest gigant!

zastanawiam sie nad tymi kojarzonymi szczepionkami- u mnie w przychodni 5 skladnikowa kosztuje 130zl a 6 skladnikowa 185zl. ceny kosmos - bo trojmiasto 😞
i te rotawirusy sa dwie mozliwosci - albo 3 razy klucie albo 2 razy i sumaryczny koszt to 600zl.
na pneumokoki i meningokoki jest za jedna szczepionke 270zl.wiec sporo i my na to nie szczepimy.
nad rotawirusem i kojarzonymi mamy sie z mezem zastanowic - zobaczymy co on powie,bo ja sama nie wiem- niby mniej wkłuc ale dziecko ryczec i tak bedzie czy jeden zastrzyk czy trzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zoltri napisał:
Kathy jakbym ci kochanie pokazala moje rozstepy to bys stwierdziala co toto kurna jest 🤪 🤪

nie martw sie jakos odzyskamy figurki heheh ty mialas sliczna!!!1

ja jestem pewna nadzieji...moze dlatego ze jeszcze miesiac i do pl jade !!!!

Zos przestan juz....wszystko bedzie dobrze a ty musisz w to wierzyc...dzieki wiarze potrafimy zdzialc cuda:P 🙂

Nie martwcie sie rozstepami- niedługo się ich pozbędziecie 🙂
Dzieki za słowa otuchy- oby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
Moj maly normalnie ma sterydy w mleku
Dzisiejsza waga miesiecznego Ethana 6200g 🤪 🤪 🤪

dwa kg w miesiac 🤪 🤪 🤪


SPRZEDAZ MLEKA SWIEZE PRAWIE JAK OD KROWY TYLKO Z WIEKSZYM 'KOPYTEM' KALORYCZNYM HEHEHEHEHE

Hehe, poproszę procent od zysku dla pomysłodawcy :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
mam chwile wolna, ciagle jednak sie zastanawiam czy to nie ten reflux,bo on ulewa jak cholera duzo! wazenie dopiero bedzie wiec zobaczymy czy odpowiednio przybral i za tydzien znow sprawdzimy jak to przy tym ulewaniu wyglada,bo ulewa tak od 3 dni. przy tym spi raczej niespokojnie- jakby go brzuszek bolał...pediatra pediatrą ale nie widzi jak mały ulewa i ile! i TEZ JEST JAK PIJAWKA , KTORA NIGDY MLEKA NIE PIŁA!

ethan to normalnie jest gigant!

zastanawiam sie nad tymi kojarzonymi szczepionkami- u mnie w przychodni 5 skladnikowa kosztuje 130zl a 6 skladnikowa 185zl. ceny kosmos - bo trojmiasto 😞
i te rotawirusy sa dwie mozliwosci - albo 3 razy klucie albo 2 razy i sumaryczny koszt to 600zl.
na pneumokoki i meningokoki jest za jedna szczepionke 270zl.wiec sporo i my na to nie szczepimy.
nad rotawirusem i kojarzonymi mamy sie z mezem zastanowic - zobaczymy co on powie,bo ja sama nie wiem- niby mniej wkłuc ale dziecko ryczec i tak bedzie czy jeden zastrzyk czy trzy.

Masakra żeby za szczepienia tyle zdzierać, całe szczeście że tutaj są darmowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kobitki

u nas nocka nawet spoko tylko te cholerne zaparcia już mieniłam mleko i nici jak nie dam czopka glcerynowego to nie zrobi potrafi 6 h się męczyć 😞lekarka powiedziała że jak do tygodnia nie ustąpi to musi dostać lek na poprawę trawienia bo może mieć no do końca prawidłowo wykształcony więc framboise u ciebie może być to samo ja mam małą właśnie na NAN HA1 a wcześniej była ma bebilonie i nie ma żadnej poprawy ja jeszcze kupię bebilon pepti to jest najlżejsze mleko bo tej hummany premium nie mogę u nas dostać 😞

zoltri z tymi zakupami w czaechach to chyba nie za bardzo bo oni u nas w bielsku czyszczą markety cholery jedne w sobotę są puste pułki a o słowakach nie wspomnę ale im się nie dziwię bo euro mają więc do naj naloty robią już nawet autokarami przyjeżdżają 🤪

niuśka leży w leżaczku ale musi mieć towarzystwo bo jak tylko zostaje sama to bek a jak podchodzę to banan od ucha do ucha 🙂

lecę poprasować

mam oko na was 🙂

zosila kwiatulec dla was i nie nakręcaj się przecież ty wiesz najlepiej ile wysiłku trzeba włozyć żeby były efekty ja z Olką miałam 3 lata męczarni z ręką pisałam ci o tym ale głowa go góry i wszystko będzie odbrze.

jak się zdecydujecie na ten szczyrk to napiszcie ile osób i załatwiam noclegi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka ja zaszczepiłam mała skojarzoną 5 składnikową ona jest przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi i płaciłam 100 zł nie miałam sumienia ją kłuć 4 razy a 100 zł to nie jest wielki koszt, ale powiem i że dziecko po skojarzonej gorzej się czuje niż po zwykłej. Ona mieła w jedną nóżkę skojarzona a w drugą na żółtaczkę.

Ja na rotawirusy i na pneumokoki nie szczepię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba tak jak Radzia zaryzykuje i zaplace aby nie kuli ja tyle razy tylko za jednym zamachem 🤪 [img size=183]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/3_Nadia_7349-8c2a66e1962ae9c20ecb33f3b4a2da29.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Radziu mam tak że ona robi rano jedną ogromną kupę na cały dzień - a wczoraj to wcale nie zrobiła!!
z tym że się pocieszam że ona teraz je tylko moje mleko a dokarmiam ją jedynie jakieś 2- 3 razy po 30 ml dziennie - a gdzieś wyczytałam że czasem z piersi jest super mleko że jest przerabiane prawie w całości przez dziecko i bardzo mało jest produktów ubocznych czyli kupki, z drugiej strony boję się że w tym moim mleku jest tak mało wartości odżywczych że nie ma nawet z czego zrobić kupki i dlatego Rozalka jest głodna ciągle- no nie wiem - w piątek postanowiłam iść do naszej pediatry - sprawdzić wagę czy przybiera i skonsultować te kupki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka moj jest na cycu i wali kupy co chwile, mam kupe w kazdej pieluszce, wyczytalam,ze jezeli nie ma spadku wagi i dziecko jest zadowolone i zdrowe to nie ma co sie przejmowac,ze malo kupek robi. ma oddawac kilka do kilkunastu papkowatych stolcow dziennie( minimum 2 duze) i ma moczyc pieluche minimum 6 razy na dobe mocz\em jasnym i bezwonnym

Kathy dzieki za troske, my z Tymkiem chyba dobrze- maly ulewa ale lakarka powiedziala,ze to normalne i tak moze byc, w razie tragedii z zasnieciem mam dokarmic ok.30ml sztucznym ale dzis jeszcze nie dokarmialam,bo jakos w miare zasnal.najwyzej w nocy dopoje jak bedzie wył 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosiu cwicz,cwicz i jeszcze raz cwicz z Kamilka z zobaczysz ,ze beda efekty! praca mozolna i trudna ale jakie bedzie szczescie jak zaobserwujesz pierwsze efekty!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

u nas tez leje deszcz, cholera ! a moj brat z wawy przyjechal na urlop i taka lipa 😠

my jedziemy niebawem do przychodni, do 18tej musimy byc zeby go zwazyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KURDĘ MOJA TEŻ OD WCZORAJ TAK ULEWA 🥴 ŻE JUŻ JĄ KILKA RAZY PRZEBIERAŁAM 😞ALE NP W NOCY NIC NIE ULAŁA,NIE WIEM OD CZEGO TO ZALEŻY 🤨

JA TEŻ SZCZEPIĘ NA 5-CIO SKŁADNIKOWĄ SKOJARZONĄ U NAS 115ZŁ,WIĘC NIE MA TRAGEDI,A NIE BĘDĘ JEJ TYLE RAZY KŁUŁA,BO MI JEJ SZKODA,JESSICA TEŻ BYŁA NIĄ SZCZEPIONA I DOBRZE ZNIOSŁA.A NA INNE NIE SZCZEPIĘ.

ZOSIU GŁÓWKA DO GÓRY,BĘDZIE OK 😘 😘 😘 KWIATUSZEK DLA KAMILKA 🙂

KURDĘ,A MI SIĘ MOJE CYCKI PODOBAJĄ,PO KOLEJNEJ CIĄŻY MAM JĘDRNE I OKRĄGŁE,CHOCIAŻ NIE DUŻE,ALE MI WYSTARCZAJĄ.A CO DO ROZSTĘPÓW TO MI NIESTETY TEŻ TROCHĘ WYSZŁO,ALE NIE JEST TAK ŹLE,W NOSIE NIE MAM AŻ TAKIEGO CHOPLA NA PUNKCIE FIGURY,PIERNICZĘ BĘDĘ SOBIE WSZYSTKIEGO ODMAWIAŁA:P MĘŻULEK MI CODZIEŃ POWTARZA,ŻE JESTEŚ ŚLICZNA:P :laugh: WIĘC MU WIERZĘ

GOSIU TO JA BARAN JESTEM,JA MYŚLAŁAM,ŻE TEN SZCZYRK TO GDZIEŚ KOŁO WARSZAWY JEST,ALE TAK TO JEST JAK SIĘ MIAŁA 2-JE Z GEOGRAFI:P :laugh:

ZOLTRI MYŚLĘ,ŻE D DZIERŻONIOWA TO MNIEJ NIŻ 40KM MAM 🙂A W SZCZELINIE TO ANIUTKA MIESZKA,W POLKOWICACH SABINKA,WIĘC TROCHĘ NAS JEST Z OKOLIC.TYLKO NIEBO I ZOSIĘ GDZIEŚ NA DRUGI KONIEC POLSKI WYWIAŁO:P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BLONDYNA SPRAWDZIŁA HEHE GDZIE LEŻY SZCZYRK,NO I MAM TAM TYLKO 250 KM WIĘC NIE JEST ŻLE 3 GODZINKI JAZDY I JESTEŚMY NA MIEJSCU:P :laugh:

ALE JAK BY TO MIAŁO WYGLĄDAĆ,ŻE Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ BYŚMY SIĘ SPOTKAŁY TAK???I JAK ZE SPANIEM W JAKIMŚ HOTELU CZY CO???

HEHE RADZIA,ALE CIEBIE TAM NIE WYRZUCĄ JAK ZAŁATWISZ POBYT DLA TYLU BABEK Z MALUCHAMI:laugh: NO I FACETAMI,BYNAJMNIEJ JA BYM MUSIAŁA PRZYJECHAĆ Z MĘŻEM BO AUTOPILOTA NIE MAMY W PEUGOCIE:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dzieki za kwiaciorki 😘
Ja na razie do czech sie nie wybieram- zobacze jak te moje bimbały benda wyglądać po zakonczeniu karmienia- musze wziąć sie za cwiczenia klaty 😉
Daj znac Niebus jak po zważeniu 🙂
Anulka, ja mysle,że najlepiej byloby sie tam spotkac w pt lub w sob- ja chyba bym przyjechała w pt i do niedz z noslegiem oczywiscie-szkoda,że sniegu nie bedzie bo bym wam Kamilke zastawiła i nowe Blizzardy przetestowala 🙂Mam przyjaciela w BB- moze by mnie odwiedził w szczyrku... 🙂 Tylko proponuje juz zaczac załatwiac noleg, bo to wcale nie jest duzo czasu.Radzia, Ty cos mówiłaś o noclegu. I zeby jakies zaliczki powpłacać żeby chryi nie było i juz 🙂
W Dzierzoniowie kiedys odwiedzałam kumpla, który wyniósł sie tam z warszawy i pracował w klejach 🤪i była tam w okolicy knajpka gdzie się jadło swieże rybki prosto ze stawu..
A potem stamtąd ruszyłam do Zielenca na nartki- piekne czasy 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc Robaczki!!

mi ktoś dziś chyba podmienił dziecko 🙂 tylko cycuś i spanie,w miedzy czasie kupka i tak od rana..aż sie boje nocy 🤨

Goś chwal sie sukienusią bo aż jestem ciekawa 🙂)

Niebuś jak Tymek przybiera na wadze to nie ma co sie przejmować ulewaniem, czasami tak dzieci mają. I pewnie ta doktor miała racje że masz małego żarłoczka 🙂

Moj też jak sie budzi głodny to ryk jeszcze z zamknietymi oczami, a jaka złosć jak matka sie nie spieszy. Dorwie sie do cyca i czasami tak sie krztusi z tej zachłonności że matka odrazu do pionu go stawia 🙂echh..te małe pijawki

co do wagi to niestety z 25 kg nadprogramowych zostało mi ok 10 kg 😞 i to bez mojej pomocy nie zejdzie...ale jeszcze trzeba poczekac z gmnastyka...i faktycznie to ciało jest jakieś inne...ta dodatkowa ilość skóry i tłuszczyku w okolicach brzucha mnie przeraża..ale cóz, takie uroki 🙃

jeśli chodzi o szczepienia to my zdecydowalismy sie na te skojarzone i szczepienie mamy 21 lipca 🙂) rotawirusy sobie odpuszczamy , a na pneumokoki i meningokoki (czy jak to sie pisze?) bedziemy szczepić dopiero jak bedziemy wysyłać Janka do przedszkola, gdyż poki nie bedzie miał styczności z wieksza liczba dzieciaków zagrożenie zarażenia jest niewielkie...tak nam poradziła zaprzyjażniona pielegniarka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...