Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gos ja dzis mam to samo, wczoraj dawal koncert , w nocy spal i dzis w dzien znow to samo...powiedzialam mezowi zeby sie nim zajmowal,bo ja juz nie mam sily i cierpliwosci...drze sie caly czas, pospal godzine- cyc ssal do godziny i zero snu tylko sie drze i ulewa-i tak w kolko. dalam mu teraz herbatki plantex i lezy ze smoczkiem i ssie go namietnie, co jakis czas wypluwa i wtedy ryk,ogolnie masakra. nie mam pojecia czemu te dzieci tak wyja?? maly nie jest sam,albo u mnie na klatce albo u meza lezy i jest nianczony a pomimo tego takie akcje...chyba zasypia ,bo cos mu powieki opadaja i slabiej ssie smoka...ja juz nie wiem! zeby tylko noc byla spokojna,bo ja sie powiesze a maz bedzie go sztucznym karmic 🤢
kupki robi mnijsze,bo duzo ulewa pomimo ,ze odbija sie mu po jedzeniu, nie wiem- jem normalnie to samo,dzis juz nic oprocz kanapek z serem nie zjadlam ze strachu,ze mu cos szkodzi,bo ciagle wyje i wylewa mleko.

i wspolczuje fotografa 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 521
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja tez ulewa ,ale juz sie przyzwyczailam ,bo taki urok niektórych dzieci -szczególnie łakomczuchów!Najwazniejsze ,zeby kontrolowac czy przybiera na wadze ,bo jak nie to moze byc ten refluks,no i dupa z karmienia piersia ,ale Olivka przybiera wiec nic tylko przebierac mokre ,zrzygane ubrania i prac i prasowac i tak w kółko!
A ja tez powiedzialam mężowi ,ze mała jest nerwus po nim ,i niech sam sie nią zajmuje:P ale ja sie wieszac nie będe 😉
mam nadzieję ,ze jutro bedzie lepszy dzień ,bo nie mam juz dziś sił! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj maruda tak samoa ma heheh pospi troche a zawsze zasnie gdzie nietrzeba i pozniej go np z siedziska przenosz to menda sie budzi i ze smokiem i zamknietymi oczami marudzi hehehe a jak smok wyleci to krzyk ale jak zasnie w gleboki sen to juz po nim...nibus rozpiescilas juz heheh pamiietaj ze wy macie upaly a naprwde dzieci przez to sa marudne....a jak twarz rumiankiem przemywam i oczko to dopiero jest krzyk heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wkońcu mogę do was zawitac ale znów na chwilkę

Małgosia zasnęła, ale dała dzisiaj czadu biedna chyba ją to bolało i lekkiej gorączki dostała na wieczór, ale podałam jej w mleku syropek i jest chyba oki bo śpi..ufff

Jak tak czytam posty o waszych skarbach to ja chyba mam aniołka w domu... odpukać- bo moja to tylko maruszi a płacze tylko sporadycznie i jeszcze nie miałam momentu żeby mi ją Radek zabrał bo nie wyrabiam, ale pamiętam że przy Oli miałam coś takiego i nawet wstyd się przyznac potrząsnęłam ją 🥴 z bezradności.

Co do alergii to ja to samo przerabiałam z Olą i jak miała 7 miesięcy przeszło i teraz też miałam takie przeczucie. Wyprałam wsytskie ubrana w płatkach, pościel i kocyki też zobaczymy czy to coś pomoże.

Ważyłam też Małgosię u teściowej i pokazało prawie tyle samo więc dzisiaj nie była w wielkim szoku 🙂

Gocha to miałaś wycieczkę do fotografa, a z Olivci niezła Grandziara:laugh: twarda babka. kwiatulec dla niej.

Na bioderka też mam na 23 lipca ale ja rejestrowałam małą zaraz po porodzie tutaj na naszej wsi są takie kurewskie terminy.
Co do witamin to ja mam odstawić vit K i D3 tylko mam vigantol jej podawac bo wprowadziłam modyfikowane mleko i już nie trzeba nic innego.
Zoltri powiem ci że jak olę urodziłam to vit K nie podawałam nic nie mówiono o tym więc chyba nie ma co sięmartwić ale cebion multi lub vigantol to jest wskazane zapytaj lekarkę.

Dobra i9dę robić kolacyjkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUNIE 🙂

A JA ODPUKAĆ DZISIAJ JESTEM ZADOWOLONA Z MOJEJ MARUDY MAŁEJ,BYLIŚMY CAŁY DZIEŃ POZA DOMEM POJECHALIŚMY W GÓRY DO KARPACZA ZAPAKOWALIŚMY WÓZIO,GONDOLĘ,BUTLĘ,MLEKO I W DROGĘ,ZAJECHALIŚM NA PSTRĄGA TO MAŁA ZMORKA SIĘ OBUDZIŁA ZJADŁA BUTLĘ I DALEJ SPAŁA,POTEM TROSZKĘ POŁAZILIŚMY POSZLIŚMY NA GOFRY I POGRAĆ W CYMBREGAYA(CZY JAK TO SIĘ PISZE),A ONA SPAŁA JAK ZABITA NIC JEJ NIE RUSZAŁO:laugh: ALE MIELIŚMY PECHA JAK WRACALIŚM BO ZŁAPAŁA NAS POLICJA I STÓWKA MANDATU I 4 PUNKTY 😠 😠 😠 I TAK ZBIŁ Z 200ZŁ 😠 NO I NA KONIEC POJECHALIŚMY DO WYPOŻYCZALNI I NAM KOLEŚ PRZYPIERNICZYŁ W AUTO,DEBIL NAS NIE ZAUWAŻYŁ,NASZCZĘŚCIE TYLKO MAŁE WGNIECENIE,ALE CH...NAWET SIĘ NIE ZATRZYMAŁ I SOBIE POJECHAŁ,A MY BYLIŚMY W AUCIE 😠 😠 😠

TERAZ NIUNIA WYKĄPANA ŚPI WIĘC SOBIE SIEDZIMY I ODPOCZYWAMY.


GOSIU MI TEŻ KOLANA PADŁY,JA JUŻ WCZEŚNIEJ MIAŁAM Z NIMI PROBLEMY,BO MAM POPRZESUWANE KOŚCI WYSZŁO NA RENTGENIE,ALE TERAZ JEST MASAKRA,JAK KUCNĘ NIE MOGĘ SIĘ PODNIEŚĆ,CZY JAK SIEDZĘ TO MUSZĘ SIĘ CZEGOŚ PRZYTRZYMAĆ ŻEBY WSTAĆ,TAKI BÓL,ŻE SZOK,MUSZĘ TEŻ KONIECZNIE IŚĆ DO LEKARZA,BO SIĘ BOJĘ CO SIĘ DZIEJE,DZIECKO JEDNĄ RĘKĄ TRZYMAM,A DRUGĄ MUSZĘ SIĘ KOMODY PRZYTRZYMAĆ ŻEBY WTAĆ 😞 I WSPÓŁCZUJĘ CI,ŻE OLIVCIA TAK DAJE POPALIĆ,ALE MIEJMY NADZIEJĘ,ŻE SIĘ JEJ ODWIDZI TROSZKĘ.

NIEBO JA TEŻ MIEWAM ZAŁAMKI WŁAŚNIE,ŻEBYM WSZYSTKO WALNĘŁA I POSZŁA,ALE NIE MOŻEMY SIĘ PODDAWAĆ,MUSIMY TO PRZEŻYĆ,ALE MI TEŻ CIĘŻKO BO CIERPLIWOŚCI NIE MAM ZA GROSZ.

RADZIA NIE STRASZ MNIE TYM SZCZEPIENIEM BO MY TEŻ MAMY NIEDŁUGO I BOJĘ SIĘ CO TO BĘDZIE,JESSICA ZNOSIŁA SUPER SZCZEPIENIA,ALE NIE WIEM JAK BĘDZIE Z VANESSĄ 🥴

NO I MOJE DZIECKO NAWET ZE SMOKIEM MARUDZI TEŻ,ALE SZCZEGÓLNIE JAK JEJ WYPADNIE TO KRZYK I TO MAŁA CWANIARA BO SAMA SOBIE WYCIĄGNIE,A POTEM DRZE MORDKĘ I JAK JEJ WSADZĘ TO SIĘ ŚMIEJEMY,ŻE ZAKORKOWANA TO SPOKOJNA:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radzia ja pytalam zaraz po porodzie lekarzy i teraz moja srodowiskowa i nic nie trzeba on tylko zastrzyka zaraz po porodzie dostal wit K...i caly czas podaje mu kwas foliowy do 3 miesiaca ma brac (o grupy krwi) ...no ja tez tak czytam Pudzianek aniolek w porownaniu do terorystow i terorystek hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KURDĘ A U NAS NIC NIE WSPOMINAJĄ O TYM USG BIODEREK 🥴

I RADZIA JA TEŻ MAM WŁAŚNIE VIGANTOL,ALE MI LEKARKA POWIEDZIAŁA,ŻE TO WŁAŚNIE WITAMINA D 🥴 PO ILE MASZ KROPEL PODAWAĆ BO JA JEDNĄ DZIENNIE I 5 TEGO CEBIONU,ALE MAŁA JE CHYBA LUBI BO JEJ KAPIĘ PROSTO DO BUŹKI I SIĘ OBLIZUJE:P :laugh:

RADZIU JA TEŻ MIAŁAM CHWILĘ ZWĄTPIENIA PRZY JESSI I WYDARAŁA MORDĘ CZASAMI I TEKSTY W STYLU,CO CI K....JEST,ALBO CZEGO CHCESZ,WIEM WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ,ALE CHYBA WIĘKSZOŚĆ Z MAM TAK MA TYLKO SIĘ DO TEGO NIE PRZYZNAJE,NARAZIE Z MAŁĄ JESZCZE TAK NIE MIAŁAM,ALE PEWNIE ŻE NIE BYŁAM Z NIĄ ZADŁUGO SAM NA SAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to fajnie macie ,ale my sami sobie jestesmy winni troche bo juz w szpitalu z rączek tatusia nie schodziła 😞
rozpieszczony bachorek jak to sie mówi ,i mam nadzieje ,ze mnie nie dopadnie to co was ,ze bede nia potrząsac albo przeklinac ,bo ja mam taka wielka gębę ,a nie chce póżniej załowac takich słów i czynów ☺️

ja witaminek tez żadnych nie mam ,bo tu nie podaja nic!
podam jak bedzie trzeba po konsultacjii z pediatra w PL:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj mial usg ciemiaczka tutaj ale bioderek nie wiec do pl prywatnie sie umowie....bo wiem ze to wazne ...przez takie niedopatrzenia mam wade kregoslupa...moja mama przuwazyla nierowne fajdki to dokktor powiedzial ze jestem pulchna a tera zmam skolioze...ubytek pomiedzy miednica akregoslupem...dzieki basenowi jak bylam dzieckiem nadrobilam wade ...gdzi dopiero sie o niej dowiedzialam w wieku 16 lat...wiec obowiazkowo..kiedys robili rtg teraz usg lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIU JA TEŻ BARDZO TERAZ ŻAŁUJĘ,ŻE MIAŁAM CHWILE SŁABOŚCI W STOSUNKU DO JESSI I MAM WYRZUTY SUMIENIA,ŻE TAK DARŁAM TĄ MOJĄ MORDĘ,ALE BYŁAM TEŻ GÓWNIARĄ I TAK BYWA 😞POCIESZAM SIĘ,ŻE ONA TEGO NIE PAMIĘTA I NIE MA MI ZA ZŁE.

KURDĘ JA JAK PÓJDĘ 16-GO NA SZCZEPIENIE TO ZAPYTAM O TE BIODERKA,A JAK COŚ TO PÓJDĘ TEŻ PRYWATNIE ZROBIĆ,U NAS ROBILI JEDNEMU DZIECKU Z SALI JAK LEŻAŁAM Z BABKĄ,ALE MIELI JAKIEŚ PODEJRZENIA TO DLATEGO ZROBILI,A NP W OPOLU TO JEST OBOWIĄZKOWE I ROBIĄ KAŻDEMY DZIECKU,NAWET JUŻ 12 LAT TEMU ROBILI BO MAM TAM KUZYNKĘ WŁAŚNIE 12-TO LETNIĄ,WOGÓLE TO OPOLE TO BOGATE MIASTO,MOJA KUZYNECZKA MIAŁA W SZKOLE ROBIONE ZADARMO SZCZEPIENIE NA PNEUMOKOKI I NA TĄ SZYJKĄ MACICY,KUŻWA,GDZIE JEDNA SZCZEPIONKA PONAD 500ZŁ KOSZTUJE,A SĄ 3 DAWKI,A NA TEJ MOJEJ WSI ZASRANEJ TO ZA WSZYSTKO TRZEBA PŁACIĆ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUŹWA A U NAS ZADARMO UMARŁO,KURWICY MOŻNA DOSTAĆ,DOSYĆ,ŻE BIEDNE MIASTO TO JESZCZE NA KAŻDYM KROKU SZUKAJĄ ZAROBKU 😠 😠 DEBILE!!!

JUTRO JADĘ ZAŁATWIĆ BECIKOWE HEHE POSZALEJĄ JAK DOSTANĘ TYSIAKA:laugh: :laugh: :laugh: NA WACIKI MOŻE WYSTARCZY,CO ZA NARÓD 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mnie tez bardzo bola stawy i to nie tylkow kolanach ale i w kostkach i bark mnie też boli i mam problemy ze wstawaniem -co to moze byc.
ja tez mam usg bioderek prywatnie na lipca -tyle musze czekac ale ja mam zalecenie od ortopedy w zwiazku z nózka u nas kosztuje 60 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my dzisiaj pobutka o 7 Hanka juz po cycu lez obok. Dzisiaj znów duzo spraw jade do mojego nowego mieszkanka zobaczc drzwi które mi wstawili.
dzis kwiatek dla ,,,,,,,,Zorti.........za nowy watek.......

ide coś zjeść bo zosta łam wycycana i sama jestem głodna
pa do wieczorka mamuśki dzis ładny dzień to po południu spacerujemy ;-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
W końcu udało mi sie do Was zajrzeć 🙂 Nie mam czasu na nic- Albo jeździmy po lekarzach albo ćwiczymy, albo karmię albo spię...Wczoraj strułam sie czymś na maxa i pół dnia przeleżałam z Małą w łóżku:/
Poza tym jest naprawde ciężko przez te cwiczenia, bo musimy to robic 4 razy dziennie ( po około 7 min), a Kamila wtedy strasznie płacze i az serce mi rozdziera 😞 Ale nie mam wyjścia.Umówilismy sie z michałem,że on cwiczy rano i wiecz. a ja w dzien....Dzis pierwszy dzionek jestem sama, bo wrócił do pracy.
Poza tym wczoraj jak bylismy na jednej wizycie u takiej baby powiedziała,że z raczka Małej bedzie kiepsko i sie wk...na maxa, bo wszyscy inni mówia inaczej, a ta juz by nas na operacje wysyłała 😠 A ja wiem,że Mała wyjdzie- może to potrwa latami ale wyjdzie...
No ale dośc o sobie.
Przede wszystkim Velinka gratulacje!!! 😘 Super,że juz jestesmy w komplecie:laugh:
Niebuś, kfiat na otuche-za ta słuzbe zdrowia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos, a co do dołów tez je mam, potrafie ryczec i mówic,ze nie dam juz rady...Ale mija...Choc czasami jest na maxa ciezko 🤢
Jesli chodzi o szczepionki- ja planuje robic wszystkie, choc wiem,ze zdania sa podzielone...Ide z Mała na spacerek- a potem znowu cwiczenia 🤢
Miłego dnia Wiedzmy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabincia thx za kfiat pozniej sie odwdziecze....dziewczyny nie lamcie sie wszytsko bedzie dobrze i coraz lepiej z dnia na dzien...a moj znow siedzi w fisher price i jkaby dziecka w domu nie bylo muzyka i zwierzaki nad glowa go interesuja teraz a nie cyc hhehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...