Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
o aniu super! a powiedz jakie kosmetyki spaowałaś.. Bo ja nie wiem i tego mi brakuje w torbie. Ogólnie pochwal się co Ty tam ciekawego masz! ;*



dla malego mam ubranka no to body spioszki kaftaniki skarpetki lapki rozek kocyk recznik czapeczki i szczoteczke do wloskow pampersy chusteczki i tetrowki nic wiecej bo w szpitalu wszytsko daja a dla siebie no to reczniki2 3 koszule przybory toaletowe podklady wkladki laktacyjne majtki te secjalne i tyle reszte daja w szpitalu jak b coo aha i dla malego jeszcze sudocream i smoka


wzielam tez spodnie dresowe bo wiem od kolezanek ze nawet wygodniejjest jak by mi sie w nocy koszula podwinela to gupio swiecic wielkimi majtami i podkladamii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mdg87 a powiedz jaki wózek wybrałaś?
Bo jak się nie mylę to ty rzuciłaś ten link z wózkami
http://allegro.pl/wozek-wielofunk-3w1-orion-gon-spa-fot-adap-gratis-i1844321968.html
Podoba mi się ten wózek ale ja chyba wybrałabym ten Orion Lux który ma skórzaną rączkę
http://allegro.pl/orion-lux-3w1-skora-chrom-gratisy-warto-zobacz-i1845105176.html
To ten sam sprzedawca tylko ten Lux jest troszkę droższy. A i podoba mi się ten kolor STALOWY RÓŻ ale to raczej taki dla dziewczynki a ja chcę taki bardziej uniwersalny bo jak kolejny nasz bobas będzie chłopcem to tak trochę nie pasuje go wozić takim sprzętem 😜
Doradźcie coś, może ty Yenefer się wypowiesz bo jesteś teraz chyba ekspertką od wózków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co... spakujcie sobie jeszcze do torby... papier toaletowy... teraz jak bylam w szpitalu to kazdy mial swoj...
niby u nas mowia by brac ubranka dla dzieciatka, ale dziewczyny mowily ze jak biora malucha do kapieli to te rzeczy nie wracaja do nich, wiec jak cos uwazajcie na ciuszki, bo przebieraja w rzeczy szpitalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie jestem w trakcie pakowania torby....

Niestety brakuje nam paru rzeczy: pampersy, klapki i szlafrok oraz 3 koszule... reszta upakowana pięknie... 🙂 🙂 🙂

Z ubranek wzięłam jednego pajaca, czapeczkę i niedrapki...
Naszykowałam też torbę z rzeczami na wyjście... w sensie kombinezon, pajac welurkowy czapeczki, kocyk.... (pokazałam mężowi gdzie jest)

Co do dokumentu ubezpieczenia jesteśmy ubezpieczone do momentu urodzenia dziecka... każa następna doba w szpitalu musi być z naszego ubezpieczenia. Dokument ten jest wymagany po to by szpital Ci nie wystawił rachunku. Generalnie ma się 7 dni na dowiezienie do szpitala aktualnego dokumenty ubezpieczenia.

mniam mniam piję zieloną herbatkę z mango i jaśminem 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chce ten zielono-czarny.
Można otrzymać Prezent Dla Maluszka (prawdopodobnie miś lub śliniak.) a po narodzinach Poradnik Ekspertów dla Rodziców wraz z upominkiem i próbką mleka Bebilon 2. Ciekawe kiedy przyjdzie.
Z Johnson's baby tez mi nie przyszlo jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu ten stalowy róż jest bardzo ładny, ale tak jak mówisz raczej dla dziewczynki.

Ciasto wyszło pyszne.
Niestety moja hemoglobna jeszcze niższa (teraz 10,6) więc łykanie żelaza nie przyniosło żadnego skutku od czerwca 😞 Mam nadzieję, że mimo anemii nie grozi mi poród przedwczesny i nie będzie to miało negatywnego wpływu na dzidzię 😞

Na szkole rodzenia położne mówiły że możemy wziąć ciuszki dla swojego dziecka ale należy za każdym razem mówić że to są nasze bo trafią do wspólnego kosza na pranie i ich nie odzwyskamy. Z tego co widziałam Ujastek prosi o swoje ciuszki więc nie ubierają w swoje.
Jadwigo-różo dobrze że piszesz o papierze, bo nie wiem co by było gdybym trafiła w szpitalu na szary, albo nie byłoby go wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się podoba kolor 14, 22, 24 i 06 🙂 Ten stalowy róż też śliczny, ale tylko dla dziewczynki - ja chce wózek, który nada się też dla chłopca .. na kiedyś 🙃

Cherry no pięknie!

Ja też jestem spakowana ale można powiedzieć że w połowie.. Mam spakowane podkłady majtaski, podkłady na łóżko, wkładki laktacyjne, szlafrok, dwa ręczniki, dwie piżamki, stanik do karmienia, 2 pary sarpetek ciepłych a dla dziecka mam chusteczki nawilżające, 2 pary niedrapek(gdyby brakło szpitalnych) skarpeteczki ciepłe, dwie pieluchy tetrowe, miałam też spakowaną paczke pampersów z huggies, ale wymagaja pampersa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel ja pytałam ostatnio moją ginekolog o to czy na Ujastku dają koszule szpitalne i ubranka dla dziecka bo ona tam pracuje. Powiedziała, że wszystko mam mieć swoje bo oni nie dają. No i może to lepiej przynajmniej wiem, że ubranka nie zaginą 🙂
A ty jaki kolor wózka będziesz miała? Bo z tego co zauważyłam na naszym forum królują chyba zielone wózki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniu no właśnie w Ujastku trzeba mieć swoje dlatego nie giną. Na Galla pani powiedziała że ubierają w swoje bo nigdy nie wiadomo ile tych ubranek potrzeba i jedne dzieci potrzebują 8 kaftaników przez te 2 dni bo ulewają albo coś innego a inne tylko 2 i rodzicom czesto brakowało, a tak to mają mnóstwo swoich i przebierają dzieci, kiedy potrzeba.

Ja mam wózek szaro-biały bo taki kiedyś kupił tata. Teraz się zastanawiam czy nie kupić nowego, ale siostra ma fioletowo-różowy więc mogłabym wziąć od niej. Na razie ten szary muszę uprać, bo przeleżał ponad 2 lata. Myślałam wykorzystac od niego tylko stelaż do nosidełka, ale w zimie muszę dobrze opatulić Maluszka w wózku a nosidełko nie spełni takich wymagań i Mluszek mi zmarznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
Cherry napisał(a):
grrrry jestem zła ! Gosiaq nie meldowała się od rana i w dodatku nie odpisuje na sms-a!

Grrrryyyy 😠 😠 😠

złość piękności szkodzi 🙂 już jestem jak dżin z lampy 🙂 jechał ja auto i nie mógł odpisać, przepraszam 🙂

😘 😘 😘


ma szczęście ! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
iii wody do picia nie zapomnijcie! 🙂!

oj tak o tym trzeba pamiętać 🙂 🙂 🙂 🙂. przy pierwszym porodzie nic nie miałam i jak juz mały sie wykluł to pierwsze co wsylalalam meza po puszke coli do szpitalnego automatu i wypiłam ją jeeednym duszkiem!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaniu no może expertem od wózków to ja nie jestem...bo sama miałam wielki problem z wyborem, a na dodatek chciałam jak najwięcej zaoszczędzić, ale jeśli chodzi o kolory tych wózeczków to mi się najbardziej podobają kolory 14, 27 i 4
Co do samego wózka to też mam bardzo podobny, zresztą pewnie widziałaś i ja tam jestem zadowolona...no i koła pompowane ponoć super zdają egzamin, zwłaszcza w zimie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...