Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia ale nas trzymasz z tymi zdjęciami 🙂 a tak ładnie czekałyśmy z Tobą na te mebelki 😁

Gosiu, ja to wcale nie taki chudzielec 🙂 no moze troche.. teraz ogólnie też nie czuje się duża.. tylko brzuszek mam - ale to niemożliwe żeby on ważył te 9,6 kg 😮 więc gdzie reszta? no 1kg to chyba na cyce poszło.. Normalnie nie widze różnicy w sobie, chociaż czasem mam wrażenie że na zdjęciu wychodze jak kluska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja właśnie rozmawiałam z koleżanką, która rodziła w moim szpitalu w styczniu i wszystko wiem 🙂 dla dziecka tylko pampersy i chusteczki, resztę na wyjście 🙂 koszule dają i do porodu i na potem. Jest gorąco i dzieci zabierają na noc! się człowiek ostatni raz wyśpi 🙂
A to by oznaczało, że się chyba zmieszczę w plecak! super, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 to przy takim wzroście , 48 czy 50 to naprawdę mało...boshe ja to tyle w Liceum ostatni raz ważyłam...a z wiekiem już tylko przybywało...ale w moim przypadku na dobre mi to wyszło...bo ładniejszych kształtów nabrałam, no może poza fałdką na brzuchu 🙂
A co do listy zakupów, to ja też zakupy robiłam zawsze z dnia na dzień, tak jestem przyzwyczajona i tyle, ale ostatnio też zrobiłam listę i zrobiliśmy wielkie zakupy na cały tydzień...no tylko świeże pieczywko dokupywaliśmy i owocki i powiem Ci , że dzięki temu dużo zaoszczędziliśmy...a i w tym tyg tez tak zrobimy, bo ja mam kawałek do sklepów, a z brzuszkiem coraz ciężej mi dreptać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robię zakupy kilkudniowe i faktycznie się oszczędzi kasiorki! bo jak wydajesz po troszku codziennie, to zawsze jakaś okazja albo coś dopada 🙂 zresztą, ja strasznie nie lubię robić takich zakupów jedzeniowych codziennie, bo mi się wtedy wydaje, że nieustannie z siatami chodzę ... fuj! raz a dobrze! full plecak i do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do szpitala musze wszystko swoje pobrac.
Maż po naszym powrocie z malym do domu wezmie urlop, wiec mysle, ze mi pomoze. Jak narazie lapie nadgodziny ile sie da, zeby z kasiorka podgonic. Wiadomo mnostwo wydatkow.
I maluch pod choinke pierwsza paczke z pracy meza dostanie ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem....

Kupiłam te body! Mąż był zachwycony !

AAAA miałam napisać że on taki kochany est.... pisałam dziś o proszku że mu się markety pomieszały....

Ni mu nie mówiłam żeby dzis kupował a on pojechał specjalnie i kupił 🙂 🙂 🙂 aż mnie zatkało jak wszedł do domciu z tymi proszkami 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki!!!
Ale nadajecie - dobre jestescie 🙂 chcialam odpisac na pare postow ale zanim doszlam do konca to mi sie pozapominalo 🤔 Czasem robie notatki ale ostatnio nawet na to czasu nie mam 😉
My jutro jedziemy na sesje fotograficzna 😁 - macie jakis ciekawe propozycje zdjec ciezarnej samej i z rodzina??? Z checia zaproponuje cos orginalnego - wiec jak widzialyscie lub slyszalyscie o jakis ladnych zdjeciach to rzuccie propozycje prosze...

Poczytalyscie moze o depresjach poporodowych?? radze sie zapoznac z tematem i poinformowac najblizych co sie z wami dziac moze (czego wam i sobie nie zycze) 🙂 mam nadzieje, ze zadnej z nas nie chwyci ten straszny stan ale dobrze byc swiadomym... tymczasem zycze nam atmosfery pelnej euforii zaraz po narodzinach dzieci...
Do mnie zacyzna docierac ze wielkie boooom zbliza sie wielkimi krokami i dzis bedziemy myslec nad imionkami no i moze nawet wozek zamowimy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
lala89 to przy takim wzroście , 48 czy 50 to naprawdę mało...boshe ja to tyle w Liceum ostatni raz ważyłam...a z wiekiem już tylko przybywało...ale w moim przypadku na dobre mi to wyszło...bo ładniejszych kształtów nabrałam, no może poza fałdką na brzuchu 🙂
A co do listy zakupów, to ja też zakupy robiłam zawsze z dnia na dzień, tak jestem przyzwyczajona i tyle, ale ostatnio też zrobiłam listę i zrobiliśmy wielkie zakupy na cały tydzień...no tylko świeże pieczywko dokupywaliśmy i owocki i powiem Ci , że dzięki temu dużo zaoszczędziliśmy...a i w tym tyg tez tak zrobimy, bo ja mam kawałek do sklepów, a z brzuszkiem coraz ciężej mi dreptać!


No właśnie my też planujemy te zakupy zrobić żeby były już na cały tydzień. Bo jak ma być taka pogoda to ja dziękuje.. Zostanie mi tylko pieczywo do kupienia, ale to podczas spacerku z psem.
No i czasem wypad na lumpki 😁 ale już nie bede nosić, a tak to jechalismy z mezem a to do tesco a to biedronka i jeszcze jakieś, ale mam już dośc stania w kolejkach.
Jutro wypad do reala a jak bedziemy wracac do domu to zachaczymy o jysk i kupie ten kocyś 😁 noo mąż jeszcze nie wie, ale dowie się jak bedziemy już jechać 🙂

Gosiu, dobrze mieć takie info od koleżanki co? Ja się ciesze że monika urodziła tu u nas bo też się dowiedziałam kilku rzeczy, no i mogłam do szpitala iść bo jakoś dojść nie mogłam. U mnie tylko krem i pampersy dla dzidziusia (ale ja wezme jeszcze skarpeteczki i niedrapki, bo jak brakuje szpitalnych niedrapek to zakładają dziecim skarpeteczki) aa no i wezme jeszcze chusteczki nawilżające (które mi też się przydadzą) i może coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...