Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hoho konia 😁 Cherry...

Ja też nie oglądnełam bo się trochę ze swoim kochaniutkim mężem wczoraj pokłóciłam ... no ale trwało to 30 min... ma ostatnio manię odchudzania...ale ta "mania odchudzania " tylko słowa bez realizacji... ale ja już pisałam po tym co tu słyszę nie będę na niego marudzić...

Shelby dobra to nie będę brać magnezu forte tylko nospę jak coś... ja jestem gotowa...Maluch mój po usg też 😉, więc hmm może tylko dzisiaj te ktg jeszcze...Bo urośnie większy to hmm nie wiem jak będę go rodzić 😉

Ale czuję się jak bym miała kaca, może przez to że nie spałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia to chyba wszyscy mężczyźni tak mają! Tylko u mnie nie chodzi o słowa bez pokrycia tylko jakieś bezsensowne kompleksy. Mąż jest wysoki a nogi ma jak patyki i ramiona szerokie przez trenowane pływanie latami.... a ten potrafi siedzieć i chwycić się za fałe na brzuchu i mówi jaki ja gruby jestem ..... ehhhh gorzej jak z babą czasami ! Co z tego że on waży 100 kg jak na tyle nie wygląda! Jak ludzie słyszą ile on waży to się dziwią. Bo tego nie widać po nim bo jest szczupły !
A mi po prostu czasami brak słów żeby przemówić mu do rozsądku! Dobrze że te jego diety trwają max. 1 dzień bo inaczej zwariować by szło 🙂 🙂 🙂

Co do rossmana to są w promocji moje kosmetyki które mam na wykończeniu: tusz, podkład, mleczko do ciała itd... zaszaleje sobie a co tam !

Jutro mąż ma 30-te urodzinki a ja imieninki ! 😁 😁 😁 czyli święto na całego !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo właśnie ta miska jest z biedronki 😁 😁 oczywiście wszystko zielone 😁 Chciałam podusię i kocyk też w zielonym kolorze ale mama powiedziała, żebym wzięła coś w innym bo dziecko będzie znało tylko jeden kolor: zielony 😁 Nawet żarówki kupiłam zielone do lampki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia kac posiadasz............. jejku najgorsze i najbardziej podłe samopoczucie.... dobrze że juz tak dobrze nie pamiętam co to jest 🙂 🙂 🙂

Jejku ja tez biorę sporo magnezu i potasu! Jednak na razie nie odstawię poczekam do środy - będę wtedy po badaniu ! Mam nadzieję, że tym razem mi je zrobi. I naczej zobaczy co to zanczy protestująca ciężarna okupująca gabinet !

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Do jasnej ciasnej musi przecież mi zrobić tego paciorkowca !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Bo właśnie ta miska jest z biedronki 😁 😁 oczywiście wszystko zielone 😁 Chciałam podusię i kocyk też w zielonym kolorze ale mama powiedziała, żebym wzięła coś w innym bo dziecko będzie znało tylko jeden kolor: zielony 😁 Nawet żarówki kupiłam zielone do lampki 🙂


Paula ale zielony to taki piękny kolor !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki mam mały problem muszę napisac podanie do dziekana o indywidualną organizację studiów czy jakoś tak. Mam problem z uzasadnieniem tego podania. Powodem tego, że chcę przejśc na indywidualne jest ciąża, a raczej jej koniec i później Dzidzia tylko nie mogę tego sklecic tak żeby to jakoś wyglądało pomoże ktoś 🙂 ☺️
Do szkoły mam ok 100km więc jest to kawałek drogi tym bardziej teraz zima. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Zobaczymy 🙂 Najgorzej jak ktoś ma tu przygotowane wszystko dla dziewczynki pokój różowy itp. a tu chłopiec. Lub na odwrót 🙂


ja starałam się uniwersalnie chociaż niektóre ubranka to takie typowo chłopięce są ! W razie "w" trzeba będzie coś tam kupić 🙂 🙂 🙂 a po ostatnim badaniu się boję.... hahahaha
było widać takie dwie kulki - niby jąderka ale końcówka gdzieś uciekła! ! ! Po tyłek wypioł i tylko od dołu było widać dwie kulki i nic poza tym hahahaha 😮 😮 😮

W każdym razie ma być zdrowy a i tak będę kochać najbardziej na świecie !
Mówię cały czas on bo tak się przyzwyczaiłam.... maiałam tyle już usg i cały czas - chłopiec, chłopiec.... chłopiec..... Nawet byłam u Madanowskiego na usg a on ponoć nigdy się nie myli! Moja lekarka też mówiła cały czas że chłopiec.... aż tu ostatnio mówi że końcówka nam się zawinę ła ! 😮 😮 😮 I co ja mam teraz myśleć co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Kobitki mam mały problem muszę napisac podanie do dziekana o indywidualną organizację studiów czy jakoś tak. Mam problem z uzasadnieniem tego podania. Powodem tego, że chcę przejśc na indywidualne jest ciąża, a raczej jej koniec i później Dzidzia tylko nie mogę tego sklecic tak żeby to jakoś wyglądało pomoże ktoś 🙂 ☺️
Do szkoły mam ok 100km więc jest to kawałek drogi tym bardziej teraz zima. 🤢


moja droga, sprawa jest dość oczywista
uzasadnieniem są powody rodzinne oraz fakt, że jako jedyna możesz zaopiekować się swoim nowonarodzonym dzieckiem, a nie chcesz rezygnować ze studiów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
mi lekarka specjalnie wyliczała do kiedy mam brać tę luteinę, żeby nie było, że sobie utrudniam :P


czyli jeszcze 3 dni z tego co pamiętam ...


ano no jakoś takoś 😁 w ogóle Cherry - jestem w szoku jak super wszystko pamiętasz 😁


ja zawsze miałąm dobra pamięć ale listę zakupów robię i tak na kartce 😁 😁 😁 bo w sklepie to ja oczopląsu dostaje i oszołomienia ! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
paula_jot napisał(a):
Zobaczymy 🙂 Najgorzej jak ktoś ma tu przygotowane wszystko dla dziewczynki pokój różowy itp. a tu chłopiec. Lub na odwrót 🙂


ja starałam się uniwersalnie chociaż niektóre ubranka to takie typowo chłopięce są ! W razie "w" trzeba będzie coś tam kupić 🙂 🙂 🙂 a po ostatnim badaniu się boję.... hahahaha
było widać takie dwie kulki - niby jąderka ale końcówka gdzieś uciekła! ! ! Po tyłek wypioł i tylko od dołu było widać dwie kulki i nic poza tym hahahaha 😮 😮 😮

W każdym razie ma być zdrowy a i tak będę kochać najbardziej na świecie !
Mówię cały czas on bo tak się przyzwyczaiłam.... maiałam tyle już usg i cały czas - chłopiec, chłopiec.... chłopiec..... Nawet byłam u Madanowskiego na usg a on ponoć nigdy się nie myli! Moja lekarka też mówiła cały czas że chłopiec.... aż tu ostatnio mówi że końcówka nam się zawinę ła ! 😮 😮 😮 I co ja mam teraz myśleć co ?


masz myśleć, że kochasz bezgranicznie, bez względu na płeć 😁 a najwyżej pobiega sobie w męskich nike`ach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
Cherry napisał(a):
Shelby napisał(a):
mi lekarka specjalnie wyliczała do kiedy mam brać tę luteinę, żeby nie było, że sobie utrudniam :P


czyli jeszcze 3 dni z tego co pamiętam ...


ano no jakoś takoś 😁 w ogóle Cherry - jestem w szoku jak super wszystko pamiętasz 😁


ja zawsze miałąm dobra pamięć ale listę zakupów robię i tak na kartce 😁 😁 😁 bo w sklepie to ja oczopląsu dostaje i oszołomienia ! 😁 😁 😁


moja mama robi listę i tak przyjdzie z wielką siatą, choćby na karteczce było 5 rzeczy :P
u mnie to wygląda inaczej - lista, to lista i koniec! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby ja też bym chciała lista lista i koniec.... teraz to nie możliwe bo zawsze coś wpadnie do rączek łaaaaaaaaaaaa i oczka się wtedy tak świecą bo coś jest akurat w promocji.....!

Lista służy mi najczęściej do niezapomnienia o najważniejszych rzeczach 😁 😁 😁

Jedno z ciekawych doświadczeń ciążowych..... wpuścić głodną cieżarną do supermarketu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula chodzi o tak zwany ITS, prawda?

Wystarczy, że napiszesz że z powodów rodzinnych prosisz o przyznanie indywidualnego toku studiów. Nie musisz się tłumaczyć chyba, że dziekan zażąda wyjaśnienia na piśmie. Podczas ITS powinnaś znaleźć sobie też opiekuna naukowego, który będzie potwierdzał Twój wybór przedmiotów itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...