Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobra właśnie się najadłam !

A wcześnie stoczyłam walkę z owłosieniem!!! Dochodzę do wniosku że współczuje ludziom którzy pracują przy produkcji kremu do depilacji!!! Matko jak to śmierdzi!!! Kolejną taką wielką walkę stoczę za tydzień dzień przed wizytą a potem to sie tylko maszynką poprawię! Także jestem gładziutka i tłuściutka bo dużooooooooooooooooo oliwki poszło hahahaha 😁 😁 😁 teraz idę łoko sobie zrobić i fryzur ....

Bo około 15.30 trzeba jechać po tort, kwiatki i na imprezkę! 😁 😁 😁

Miałam się wystroić a założyłam jeansy i długi golf-tunikę .... przynajmniej wygodnie będzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Kukunari i wszystko jasne z tą wygraną 😁.

Wiecie co Babki, tak wczoraj w złości pojechałyśmy na Goskę ( odczucia nadal różne), ale jest młoda. Moze ktoś kto ma numer wyśle do niej pro forma sms-a czy ok co ?


No ja tez mam troche wyrzuty sumienia bo mloda dziewuszka rozdarta w sobie a my, a wlasciwie ja to jej wczoraj ostro pocisnelam 🥴 Caly czas czekam na jakis znak z jej strony.... pozytywny znak!!
napiszcie do niej ze sie martwimy- prosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Kukunari i wszystko jasne z tą wygraną 😁.

Wiecie co Babki, tak wczoraj w złości pojechałyśmy na Goskę ( odczucia nadal różne), ale jest młoda. Moze ktoś kto ma numer wyśle do niej pro forma sms-a czy ok co ?


Z tego co wiem numer ma mdg87. Można by było wysłać smsa, jednak uważam że to co zostało powiedziane jest prawdą. Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż stękanie i wielkie nic nierobienie. Może być tak, że się nie pojawi na forum bądź z rzadka będzie pisać.

Ja każda z nas tez miałam 17 i różne sytuacje w swoim życiu i niestety nie wierzę w niemożność, bezsilność i ubezwłasnowolnienie Goski. Przykro mi ale jeśli ktoś bardzo chce to potrafi wszystko!
I nic, ale to nic nie stanie mu na drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
Kukunari weszłam sobie na tą stronkę agugu i normalnie boskie zdjęcia Twojej córci, zwłaszcza to w ręczniczku żabki, albo w stroju biedronki...no będzie miała piękną pamiątkę na przyszłość...od razu widać , że to szczęśliwe dziecko 🙂 cudna 🙂


Dzieki yenefer - to moje male wielkie szczescie dla nas najpiekniejsze na swiecie 🙂 i robimy wszystko co z naszych sil, zeby byla szczesliwa- same tak robic juz wkrotce bedziecie 🙂
Jak uslyszlam pierwszy glosny smiech mojej Mii to obiecalam sobie, ze musze sprawic by slyszec go codziennie choc raz - do tej pory sie udalo 🙂
A ogrom zdjeci to praktycznie ten sam nalog co kolekcja nowych dzidziusiowych rzeczy przed porodem 😉 Z tym ze o tyle bardziej fascynujace, ze chcesz uwiecznic kazda nowosc, kazdy etap rozwoju swojego dziecka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wczoraj przygadałam gosi, ale nie mam wyrzutów sumienia. Wyraziłam swoją opinie, po to tu jesteśmy. Jak przez cały czas ją namawiałyśmy i wysyłałyśmy na wizyte u lekarza to miała to gdzieś, a mimo wszystko pisała dalej że sie boi, martwi i bóg wie co jeszcze. 17 lat to wcale nie tak mało! Jak się bierze za bzykanie, to się wie jakie są konsekwencje i bierze sie za to odpowiedzialność. Mam jednak nadzieje, że przez to jej zaniedbywanie(bo nic innego to nie jest) nic małej się nie stanie. I nie ważne jaka jest jej matka, ciotka, chłopak, brat.. sama powinna wiedzieć co jest najważniejsze nie patrzac na to co ktos powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Ja też wczoraj przygadałam gosi, ale nie mam wyrzutów sumienia. Wyraziłam swoją opinie, po to tu jesteśmy. Jak przez cały czas ją namawiałyśmy i wysyłałyśmy na wizyte u lekarza to miała to gdzieś, a mimo wszystko pisała dalej że sie boi, martwi i bóg wie co jeszcze. 17 lat to wcale nie tak mało! Jak się bierze za bzykanie, to się wie jakie są konsekwencje i bierze sie za to odpowiedzialność. Mam jednak nadzieje, że przez to jej zaniedbywanie(bo nic innego to nie jest) nic małej się nie stanie. I nie ważne jaka jest jej matka, ciotka, chłopak, brat.. sama powinna wiedzieć co jest najważniejsze nie patrzac na to co ktos powie.


tak ona ma az 17 lat wystarczajaco aby o takich rzeczch wiedziec i stawiac ciaze dziecko i siebie na pierwszym miejscu a nie bo mama ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... Widze że rozmowa dalej na mój temat... 😞
Nie miałam jak wcześniej napisać... Net mi nie chodził...
Byłam u lekarza zrobił mi ktg stwierdził że panikuje ale w niedziele mam przyjść jeszcze raz na zapis... Bardzo mała liczba ruchów dziecka jest spowodowana zbliżającym się porodem i nie powinnam się tym martwić... A to że nie czuje skóry to się czasem zdarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście Cherry!

Ja właśnie się zbieram do kuchni, dobrze, że do lekarza mam tylko na piechotkę 5 minut 🙂. Ja dzisiaj na obiad poszłam na łatwiznę bo tortelini z własnym sosem.

Mój najukochańszy mężuś jak wróci pewnie będzie krzyczał, że sprzątnełam całe mieszkanie, zamiast odpoczywać ,ale ile można. I nie idzie w poniedziałek do pracy, bo ma wolne więc tak się cieszę, żeby tylko pogoda była to będziemy spacerki uskuteczniać.

A i wysyłam Wam linka z pieskami do adopcji, pod każdym zdjęciem info. Pieski są rasowe w większości roczne z czipami

http://www.garnek.pl/setiga/18003438/nr-21-pies

Może ktoś z Waszych znajomych będzie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Hej... Widze że rozmowa dalej na mój temat... 😞
Nie miałam jak wcześniej napisać... Net mi nie chodził...
Byłam u lekarza zrobił mi ktg stwierdził że panikuje ale w niedziele mam przyjść jeszcze raz na zapis... Bardzo mała liczba ruchów dziecka jest spowodowana zbliżającym się porodem i nie powinnam się tym martwić... A to że nie czuje skóry to się czasem zdarza...


Przynajmniej wiesz, ze wszystko gra i dzidzia ma sie ok - kamien z serca!!!
Co to za lekarz, ktory u konca ciazy twierdzi, ze panikujesz??? Kazda z nas by panikowala przy takich objawach jak opisywalas.. Na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo!!! zycze Wam zdrowka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq - ja też miałam ostatnio przejścia z mamą, także doskonale Cię rozumiem 😘 i przytulam

madzia_m3 - czekamy na wieści!

Cherry - najlepszego dla Babci i udanej imprezy!

kukunari - Tobie również, miłego świętowania! 🙂

Paula - mój chrześniak Szymon też ma dziś imieniny! 🙂 ale, że 150km ode mnie, to nie świętujemy razem z nim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam jeszcze na pozostałe wyniki. tak się rozpędziłam że zrobiłam mocz, HIV, HBs, USR (na kiłę) żelazo i toksoplazmozę (po raz 5 w ciązy albo 6). A niech się diagnostyak cieszy że na mnie zarobiła a lekarz że ma odpowiedzialną i przewrażliwioną pacjentkę. Mam nadzieję ze pozostałe wyniki też będą równie dobre. No i na paciorkowca musze chyba czekac aż do poniedziałku albo środy bo 7 dni roboczych a robiłam w tamten piątek 😞

Gosiu dobrze ze się odezwałaś i te objawy nie sa groźne. Nie warto bagatelizować takich dolegliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...