Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Moje Kochane 🙂 🙂 🙂

Dziękuję za życzenia 🙂 🙂 🙂 Dzis naprawdę święto bo nie sprzątam i nie gotuję. Na papu jedziemy do restauracji a sprzątanie będzie w poniedziałek przed gośćmi 🙂 🙂 🙂 więc dziś chyba nie ma sensu.

Noc okropna myślałam, że się zaczęło dostałam takich bóli krzyżowych że myślałam, że odlecę....martwi mnie to bo wczoraj już miała skurcze mam nadzieję że to przepowiadające. Jak sie obudziłam z tymi bólami krzyżowymi to podjęłam decyzję, że będę rodzić z ZZO bo jak ma boleć z większą jeszcze siłą to ja się nie chcę męczyć. Mam no-spę ale przetrwałam bez.

Do Czech dzis nie pojedziemy po pierwsze przez tłok na drodze a po drugie przez te moje nocne bóle. Mąż powiedział, że sam pojedzie i zrobi zakupy wg listy w tygodniu 🙂 🙂 🙂

Urodziny mojej Babuni sie udały chociaż widać niestety ostatnimi czasy spadek formy u Babci 😞 (już Wam kiedyś o tym pisałam - z tym że z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej 😞) Tort ponoć pyszny (skosztowałam wiśnie z tortu tylko 🙃 - cukier nie skoczył ). Pierwszy raz się jednak spotkałam z tym, żeby w cukierni bez kaucji i wcześniejszych próśb pożyczyli taki kwadratowy szklany specjalny talerz i takie wielkie plastikowe pudło do przewozu 😲 😲 😲 byłam w wielkim szoku bo spodziewałam się byle kartonu i męczyły mnie myśli jak ja przewioze ten tort tyle kilometrów ze stojąco 80 🙂 🙂 🙂 Jednak udało się 🙂 🙂 🙂

Tu jest zdjęcie części famili 😉 Czyli Babunia, Ciocia, Wujek, Kuzyn , Mój Tatinek Kochany i Ja 2w1



Tutaj znówu my ale tym razem pojawiła się moja Mamuśka i mój Brat



a tak wyglądał sam tort 🙂 🙂 🙂




hahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 to fotorelacja zdana hahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ja tylko na chwilkę, bo zaraz śniadanko i uciekam z Moim na zakupy 🙂 Miłego dnia życzę!

Kukunari no piękne te fotki, aż łezki się kręcą w oku!!! Ja na swoich , jak Kochany da rade zrobić , pewnie nie będę tak ładnie wyglądać...bo od dużego wysiłku zaraz się robię czerwona jak burak heheh 🙂

Cherry! Wszystkiego Naj z okazji imienin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra po kolei.

Popoversy to takie babeczki puste w środku (smak wyrwany). Wspaniale nadają się na śniadanie, można zjeść z dżemem, miodem, ale również na kolację dodając do ciasta jakieś zioła. Tu macie przepis

http://mojewypieki.blox.pl/2010/10/Popovers.html

Ja robię zazwyczaj w weekend wtedy kiedy jemy śniadanka razem, i mam te 40 min czasu, żeby urosło, same przygotowanie to 2 minuty, wszystko do miski i zmiksować.

Cherry co takie małe te zdjęcia ja nic na nich nie widzę 😞, poza boskim tortem.

Jeśli chodzi o familyservice konkursy są co jakiś czas i info jest na głównej stronie.

Idę do wanny ... po 8 miesiącach

A Cherry STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia jak zwykle z super prostym przepisem na super pyszne jedzonko!!! Na pewno zrobię bo wyglądają cudnie.

Tak się zmartwiłam że pojechałam do laboratorium po wyniki wymazu no i nie ma ani bakterii, ani grzybów, ani paciorkowców 🙂 Powtórze to badanie moczu i mam nadzieję że będzie ok.

Zmykam do kąpieli bo po południu trzeba pojechać na zakupy. Po tej powodzi musze kupić mnóstwo nowych rzeczy do kuchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki dziękuję 🙂 🙂 🙂

Marinel nie przejmuj się wynikami bo albo śluz mógł wpaść do pojemnika albo mogłaś palca włożyć do pojemnika przed nalaniem próbki moczu. Moja lekarka zawsze uczulała mnie na to aby nie wkładać do pojemnika paluchów 😉 i nie łapać za brzeg. A jak się myje krocze przed siusianiem to nie mydłem bo źle spłukane powoduje dostanie się bakterii ze skóry do próbki. Jak powtórzysz to zobaczysz że będą znacznie lepsze 🙂 🙂 🙂 Póki co zażywaj ten urosept lub sok z żurawiny 🙂 🙂 🙂

MARINEL TE INFEKCJE SZYBKO PRZYCHODZĄ I TAK SAMO ODCHODZĄ 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam kilka rzeczy do sprzedania myslicie ze na allegro szybko pojda??


Kochana zalezy co to jest i za ile wystawisz oraz w jakiej formie. Pamietaj że sam licytacja ze startem od zbyt niskiej kwoty może być sporym ryzykiem dla Ciebie 🙂 🙂 🙂 Bo może będzie tylko jedna oferta w aukcji.

Warto tez pamiętać że allegro pobiera opłaty za wystawianie i żeby zmniejszyć te koszta najlepiej używać do wstawiania zdjęci tej strony do kodów czyli fotosik.pl lub tej drugiej ImageShack czy jakoś tak 😜. W ten sposób Twoja aukcja może zawierać dużo zdjęć a płacisz tylko za jedno które widnieje potem jako Twoja miniaturka - czyli to zdjęcie pokazowe. sam tekst nie muszisz wipsywać w języku html jak radza na początku na drugie stronie wystawiania przedmiotu jest tzw. edytor wizualny gdzie możesz zwiększyć czcionkę i wyśrodkować.... itd....

Mam nadzieję, że pomogłam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobiecienki!!!!

I co nikt z nas jeszcze na porodowce?? ehhhh cos sie ociagamy moje panie 😉

Dziekuje za komentarze - wierzcie mi ze bylam zmeczona bo od 5 rano mialam wtedy skurcze a Mie wypchnelam 0 13:57 wiec zmeczenie widac golym okiem ale fakt ze radosc i szczescie to musialo bic bo to byly najszczesliwsze chwile w moim zyciu... pierwsze minutki zycia doslownie pierwsze 5 min bycia Mii za nami... Niewyobrazalne szczescie - zobaczycie - a o bolach w mig zapomnialam... to zdjecie gdzie mia jest w recnziku musialam okroic bo bylo widac cale moje rozprute krocze 🤢 hehe - a nie chiaalam was straszyc takim widokiem mojej malej i jej upublicznac na forum 😜

cherry - widac ze imprezka sie udala oby wiecej takich z udzialem babuni

Ja zaraz jade odebrac kosz mojzeszowy 🤪 pewnie wstapie do paru sklepow w miare sil 😉
milego dzionka kochaniutkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
O matko ! Ja nie wiem jak się kąpiecie w tej wannie ! Moja wanna jest dość wąska.

To jakaś masakra! Więcej wysiłku niż przyjemności. Ja dziękuje nie będę już wchodzić do porodu.


Madzia też stwierdziłam czemu ja taką wąską wanne kupiłam do jasnej ciasne 😁 😁 😁 Ale to prze brzuch ona wydaje się być wąska hahaha 😁 😁 😁 wstawanie no cóż sama przyjemność 😉 😉 😉 ciekawe ile moje ręce wytrzymają hahaha 😁 😁 😁

Tym właśnie zachęcający napisem i z boskim nastawieniem idę się kąpać hahahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
Cherry! Słońce nasze kochane! niech imieninowe lenistwo przeciąga się jak najdłużej! Niech poród nie boli, a Kacperek będzie grzecznym chłopcem 🙂 Tata też niech będzie grzecznym chłopcem 🙂 🙂 30-stka to super wiek! potem jest tylko lepiej! Serio! Człowiek w końcu wie, po co żyje!
Sandra! i mnie się łezka zakręciła w oku... Zdjęcia cudne! a jaka dupinka malutka Twojej Mii, tylko całować 😘
Ja mam przypływ energii mimo gównianej pogody na dworze (mgła i wilgotno), więc jadę na szmacie 🙂 Brzuch się stawia i bóle okresowe od rana 🙂 Ubrałam pościel do łóżeczka, bo... zobaczyłam kwitnącego storczyka na mym parapecie 🙂 Kiedyś powiedziałam sobie, że jak właśnie ten rozkwitnie, to będę rodzić 🙂 🙂 🙂 pączek pękł w nocy 😜 Chociaż wolałabym w nocy nie rodzić, bo mój jedzie na lotnisko po brata, więc zanim z tego Gdańska wróci, to będzie pewnie ok. 6 rano 🙂 Rano walnę sobie gorącą kąpiel, a co!

No właśnie! kto następny??? dawać dawać dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Doberek 😉

Aja dzisiaj poraz pierwszy rodziłam w śnie........ 😁 😁. Pamiętam, że jak zaczęły sie bóle to mialam juz rozwarcie na 10 cm 🤪 🤪, ale za zadne skarby nie moglam malucha wyprzec... ile sie nie namęczyłam mowie Wam....... 😁 😁 😁. A final byl taki, ze wkoncu bole przeszly a rozwarcie zmalało do 1 cm 😮 😮 😮 😮.

Poza tym to ja na prawde chce juz uroooooooooooooooooooodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cherry wszystkiego naj urodzinowo i imieninowo 😘 😘 😘. Super foteczki z imprezy u Babci 😉

Kukunari Achhhhhh cudne te Twoje( tzn. WASZE 🙂) foteczki 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq Ty juz 38 tc, jak ja Ci zazdroszcze:P Dłuży sie niesamowicie ..
odnośnie wanny.. kiedy ostatnio z niej wyszłam zobaczyłam na swojej dupci z 30 rozstępów..!!!! myśle ze to zasługa gorących kąpieli.No tycia tez.. ale zeby tak nagle wylazły?! pol nocy ryczałam, bo wyglądam jakby mi ktos pasem wpier**lił.ale już przeszło:P wkońcu nagroda niedługo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 😉
Wczoraj moj mial spiecie ze swoja matka. Teraz ona chodzi i cos tam burka tylko. Jak maly sie urodzi to nie chce od niej zadnej pomocy. Dam sobie sama rade.A teraz musze myslec o malym i miec ja i jej humory w dupie. Nie moge sie i malego stresowac.
Cherry wszystkiego najlepszego z okazji imienin oraz zyczenia dla meza 😉
Kukunari zdjecia super a Mia cudna 🙂Takie zdjecia to pamiatka na cale zycie 🙂
Ja jakos daje rade kapac sie w wannie i z niej wychodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie co jest z Wami? rodzić mi tu (no może nie tu, ale już)! Jak Wy dziołszki zaczniecie to może coś nas ruszy? Bo kurcze zaczyna mi się dłużyć.. chociaż zostało mi tylko 25 dni, to ponad 3 tygodnie.
Ja zrobiłam sobie peelig, potem jakieś zabiegi kremem. Czuje się 100 lat młodsza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...