Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolina8587 napisał(a):
Czesc dziewczyny 🙂jak się czujecie,jak wasze nastroje?bo u mnie kiepściutko,nie moge jesc,i moge spać cały dzień...ogółem nie czuje sie najlepiej;/ Dużo zdrówka dla kolejnych listopadówek 🙂


Hej Karolino,
Nie wiem, czy to Cię pocieszy, ale czuję się podobnie... podobno będzie lepiej w II trymestrze: pożyjemy, zobaczymy 🙂
Póki co łączę się z Tobą w bólach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziekuje za powitanie. U mnie na razie bez objawowo. Tylko piersi mnie bola. Odpukac na razie nie mam mdlosci. Zupelnie nie mam ochoty na slodkie. Kiedys wogole nie jadlam pieczywa a teraz jak tylko wracam do domu po pracy, musze zjesc kanapke pelna roznosci. Zadnych humorow nie zauwazylam ale w tej sprawie to moze sie powinny wypowiedziec osoby z ktorymi przebywam najwiecej. Oby tak dalej. To dobiero 5 tydz wiec duzo moze sie zmienic w ciagu nastepnych kilku dni. Zycze wam slonecznego wiosennego dnia mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari, myslisz ze w 5 tygodniu to juz bedzie cos witac na zdjeciu? ja mieszkam w UK i tutaj nie robia zdjec wczesniej niz w 12t yg. Pierwsza wizyte mam na 4 kwietnia ale jak polece do Polski to napewno udam sie do ginekologa i zrobie fotke mojej fasolce. jakos bardziej ufam polskim lekarzom mimo ze jestem w UK juz wiele lat. Powodzonka. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
ja dzis ide na potwierdzenie ze cos tam sie dzieje do ginekologa... trzymajcie kciuki
Jak dobrze pojdzie moze dzidzia bedzie miec pierwsza "fote" 😉


Oczywiście, trzymamy moocno kciuki.
Ja w 5tc i 1dniu miałam tylko widoczne 7mm pęcherzyka, ale foteczkę noszę przy sobie cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 - witamy! Ja rowniez niem ieszkam w polsce tylko w IE u nas tez pozno sie wykonuje jakiekolwiek badania wiec ja ide prywatnie do polskiego gin. Tak w ogole Mia ma na imie moja prawie 17miesieczna corcia 🙂 Teraz mamy nadzije ze wszystko bedzie dobrze i doczeka sie rodzenstwa 🙂

coriana- z moich obliczen to juz koniec 5tyg i z tego co mi wiadomo moze juz bic male serduszko 🙂 Zreszta zobaczymy 🙂 Dam znac po badaniu. cyt. 5tydz"Ten tydzień, jak każdy jest wyjątkowy ale to właśnie już w tym tygodniu zacznie bić serduszko Twojego dziecka! "

A jesli chodzi o objawy to tak naprawde ciezko sie czegos u mnie dopatrzec... w poprzedniej ciazy na poczatku (na tym etapie) piersi bolaly i byly obrzmiale, bylam okropnie zmeczona a w tej jeste zupelnie inaczej - piersi bez zmian, zmeczenie umiarkowane - biorac pod uwage to ze pozno sie klade i budze wczesniej niz zwykle przez corcie to chyba nic szczegolnego sie ze mna nie dzieje... Czasem pobolewa mnie dol brzuszka - tak rozpierajaco ale znosnie (malenstwo sobie domek szykuje na nastepne 8 mies 😉 ) Mam nadzije, ze brak objawow nie jest zlym objawem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Listopadówki! Chciałam do Was dołączyć . W pierwszy dzień wiosny zrobiłam teścik (a w sumie to parę:woohoo 🙂 i na wszystkich wyszły dwie grubaśne krechy. Wg OM ciąża ma 5 tyg i 2 dni...A wg owulki równe 3 tyg.W poniedziałek mam wizytę u lekarza na którą czekam z niecierpliwością...Z objawów mam bolące piersi, momentami mdłości, senność i pokłówają mnie jajniki, co mnie trochę martwi...To moja druga ciąża, mam już 4-letniego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari ja tez mysle ze chcialabym blizniaki, 2 na raz i z glowy. ale jak rozmawiam z mlodymi mamusiami to mowia ze z jednym ciezko sobie poradzic ale ty to juz cos o tym wiesz. fajnie ze moglas posluchac serduszka swojej dzidzi, ja jeszcze musze poczekac ok 3-4 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mia7 -z jednym jest sporo "zachodu" wszystko zalezy od dziecka. Ja z moja Mia nie mialam problemow - ladnie spi, ladnie je, jest grzeczna i usluchana ale obawiam sie ze przy drugim dziecku nie bedzie tak latwo 🤢 Wrecz sie tego boje. Z blizniakami jako pierwszymi moze tez nie byloby zle ale jako "drugie" dzieci to mi wyglada na maly koszmar 😉
Pozdrawiam i zycze dobrego samopoczucia mamuski 🙂
Udanej niedzielki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mamusie!!

Wiem, że to denerwujące.. ale razem z synkiem baardzo prosimy o głosy!!

jeszcze 4 dni 🙂 http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

dziękujemy 🙂 mama listopad 2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂jak sie czujecie?jak wasze brzuszki?ja byłam dzisiaj u lekarza i zobaczyłam moja kruszynke ma w tej chwili 11mm 🙂 moje nieprzyjemne dolegliwosci trwaja nadal i niestety lekarz mówi ze tak do konca 1 trymestru tak moze byc;/ Dużo zdrówka zycze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak reszta listopadowek sie czuje???
u mnie nadal bezobjawowo - czuje sie swietnie na szczescie dla mojej coreczki 🙂 Gdyby ktos z was znosil ciaze "bezobjawowo" - czego zycze zapraszam na watek: Ciaza bezobjawowa - http://www.brzuszek.net/forum,ciaza_bezobjawowa,296,723784.html,str=0#723784
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MAMUSKI 🙂
Dopiero dzisiaj dopisałam sie do forum.Mam na imie Ela mam 26 lat i w listopadzie urodzi sie moja druga pociecha 🙂. Moj synek ma 3,5 roku i ma na imie Kuba.
U mnie ciaza przebiega ok choc czesem jak mnie dopadna mdłości to az wszystkiego sie odechciewa. 😲
Mam nadzieje ze miło bedzie sie nam pisało.
POZDRAWIAMY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...