Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja po USG nie mogłam się oprzeć i kupiłam chłopiecą koszulę białą z niebiesko-granatową kratką. A co tam jeśli lekarz się pomylił to najwyżej ktoś dostanie w prezencie 😁
A jesli się nie pomylił to chłopczyk bedzie miał w łóżeczku różowe prześcieradełka w kwiatki hi hi 😁 (po siostrach)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
jak to się mówi, w razie pomyłki, dziecko "w domu" też musi w czymś "chodzić" 😁
a swoją drogą, lepiej się pomylić z chłopca w dziewczynkę niż odwrotnie, bo jakoś nie wyobrażam sobie synusia w sukienkach 😁 różowych! 🙂


Oj ja też nie, nawet niekoniecznie sukienkach. Ale róż i chłopiec mi nie pasuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie rację, ja dostałam też prezent od rodzinki na urodziny wczoraj ( też wcześniej) i dostałam parę ciuszków niebieskie i białe, ale takie sweet 🙂))))!

Zresztą już wszystkim wcześniej zastrzegłam z mężem, że jeśli jakieś święto nadchodzi to niech kupują rzeczy dla dziecka, a nie dla Nas. Odciąży to trochę naszą kieszeń. Ja będę musiała już pod koniec lipca zamówić mebelki przez internet, czas oczekiwania 12 tygodni akurat na ten model, bo tyle jest chętnych, wiec żeby zdążyć do porodu to jest najpóźniejszy termin.

Obiecałam sobie że przygotowania na całego zacznę w III trymestrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie
Mam pytanie dziewczyny. Czy wy dzisiaj też tak okropnie się czujecie jak ja? Normalnie jakbym miała zemdleć. Non stop jest mi słabo i szybko mi serce bije. Podejrzewam że to od pogody bo jest strasznie parno. W razie czego mam przy sobie cały czas telefon to od razu dzwonię do męża bo w biurze niestety pracuję sama. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też planowałam, że szykować zaczne cokolwiek dopiero we wrześniu, ale zmieniłam ostatnio zdanie.
W dwóch porzednich ciążach miałam holestazę, na szczęście w nieszczęciu dopiero od 35-36 tyg ale wymaga to hospitalizacji, tyle żee holestaza może się pojawić już od 7 miesiąca a u mnie jest bardzo duże ryzyko, ze teraz też będę ją miała 😞.
Pościągałam maluszkowe rzeczy ze strychu, część już przeprałam, i zorientowałam się co muszę dokupić i powoli się do tego zabieram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martusiap napisał(a):
Witam mamusie
Mam pytanie dziewczyny. Czy wy dzisiaj też tak okropnie się czujecie jak ja? Normalnie jakbym miała zemdleć. Non stop jest mi słabo i szybko mi serce bije. Podejrzewam że to od pogody bo jest strasznie parno. W razie czego mam przy sobie cały czas telefon to od razu dzwonię do męża bo w biurze niestety pracuję sama. 😞


ja jestem jakaś mocno ospała...

a tak apropos ospałości - należę do osób, które jeśli nie muszą to nie wstają rano - wolę sobie poleniuchować trochę w łóżku - i tak się zastanawiam, czy zawsze malutkie dzieci to ranne ptaszki i wstają o 6 lub wcześniej? może doświadczone mamusie coś podpowiedzą w tej kwestii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To racja. Ze zdrówkiem może być różnie, dlatego planuję zakupy w sierpniu. Liczę się z tym jednak, że mogę nie kupić wszystkiego, bo nie będzie jeszcze ciepłach rzeczy.

Ale jak nie dam rady to liczę na rodzinkę. Mąż będzie płacił i wybierał z moją mamą.

Poza tym gonię już teraz mojego męża ( czego jeszcze nie uczynił), żeby cały sprzęt "elektroniczny" wybrał, żeby potem w odpowiedniej chwili zamówił przez internet, typu termometr, niańka, może sterylizator i laktator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Serdecznie witam wszystkie Mamuśki 😉
ja aby chce sie pochwalic, ze 11 lipca bede miała usg i dowiem sie co sie dzieje u mojego maluszka z brzuszka 😁 😁
ciesze sie z tego bardzo i czekam z niecierpliwoscia!!! 🙂 🙂 🤪

pozdrawiam!! 😁 😁

a i dawno mnie nie było, dlatego chce pogratulowac tym dziewczynom, ktore zdaly juz wszystkie egzaminy!!
TAK TRZYMAC KOBITKI!! 😁


PS. lala89 ślicznie wyglądacie 😁 😁 super zdjecie!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki, lala 89 piekne zdjecie 🙂, u nas pogoda niestety okropna pada deszcz grzmi i jest zimno oraz ciemno, ja rowniez sie usmialam z waszej wczorajszej rozmowy i musze sie przyznac ze pomimo 22tc ja wciaz widze swoja "punie" 😁 😁 , i jesli o libido to niestety wogole nie mam ochoty... dziewczyny piszecie o zakupach dla maluszkow, tak prawde mowiac zaczelam sie zastanawiac nad tym i kompletnie nie wiem co tak naprawde jest potrzebe naszym pociechom 😞 moze macie swoja jakas liste wyprawkowa ktora mogla by mi choc troszke pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki, lala 89 piekne zdjecie 🙂, u nas pogoda niestety okropna pada deszcz grzmi i jest zimno oraz ciemno, ja rowniez sie usmialam z waszej wczorajszej rozmowy i musze sie przyznac ze pomimo 22tc ja wciaz widze swoja "punie" 😁 😁 , i jesli o libido to niestety wogole nie mam ochoty... dziewczyny piszecie o zakupach dla maluszkow, tak prawde mowiac zaczelam sie zastanawiac nad tym i kompletnie nie wiem co tak naprawde jest potrzebe naszym pociechom 😞 moze macie swoja jakas liste wyprawkowa ktora mogla by mi choc troszke pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki, lala 89 piekne zdjecie 🙂, u nas pogoda niestety okropna pada deszcz grzmi i jest zimno oraz ciemno, ja rowniez sie usmialam z waszej wczorajszej rozmowy i musze sie przyznac ze pomimo 22tc ja wciaz widze swoja "punie" 😁 😁 , i jesli o libido to niestety wogole nie mam ochoty... dziewczyny piszecie o zakupach dla maluszkow, tak prawde mowiac zaczelam sie zastanawiac nad tym i kompletnie nie wiem co tak naprawde jest potrzebe naszym pociechom 😞 moze macie swoja jakas liste wyprawkowa ktora mogla by mi choc troszke pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
witajcie dziewczynki, lala 89 piekne zdjecie 🙂, u nas pogoda niestety okropna pada deszcz grzmi i jest zimno oraz ciemno, ja rowniez sie usmialam z waszej wczorajszej rozmowy i musze sie przyznac ze pomimo 22tc ja wciaz widze swoja "punie" 😁 😁 , i jesli o libido to niestety wogole nie mam ochoty... dziewczyny piszecie o zakupach dla maluszkow, tak prawde mowiac zaczelam sie zastanawiac nad tym i kompletnie nie wiem co tak naprawde jest potrzebe naszym pociechom 😞 moze macie swoja jakas liste wyprawkowa ktora mogla by mi choc troszke pomoc


Tu znajdziesz listę:
http://www.brzuszek.net/forum,linki_zakupowo_wyprawkowe_listopadowe,336,845386.html,str=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
martka3 dziekuje, hmm cos nawet internet mi pada... burza na maxa! 😞


Jadwiga ta burza właśnie idze w moją stronę za max godzinkę będzie (mieszkam w Oławie). Aż tak strasznie jest? Grad pada?

Jejku łeb mi pęka... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...