Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
gradu nie ma, ale nie widze przedszkola ktory jest zaraz za moim blokiem wiatr jest straszny, ale zaczyna powoli przechodzic... moze jeszcze pol godzinki i tutaj calkowicie ucichnie wszystko


czyli tak ja słyszę i widzę wszystko idzie w moją stronę. Właśnie widać, że to od strony Opola leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Juuuuz jestem 🙂
I po urlopie- jak ten czas szybko leci. Urlop extra pogoda nawet tez dopisala co prawda nie bylo bardzo gorąco ale to i nawet lepiej. Rodzinka poodwiedzana.
brzusio juz mi podrosł troszke. Wieczorkiem wkleje fotke.
Jak narazie to czuje sie okey choc bywaja gorsze dni- ale to chyba normalne!!!!
A co tam u Was jak sie czujecie???
Dzisiaj wzielam sie za akcje ogorki zrobilam 40 słoikow i jeden kociołek małosolnych 🙂
Takze na zime powinno wystarczyc 🙂 🙂
Do pozniej lece jesc obiadek 🙂
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
To ja w tamtym roku zrobiłam z mamą 160 słoików 1l ogórków kiszonych i 54 słoiki 1l konserwowych. Kiszonych starczyło do Wielkanocy 😁 🤪 Uwielbiam ogórki kiszoneeee 😁 😁 🙃

o żesz Ty! jestem pełna podziwu! ja za to pichtaszę soki malinowe litrami 🙂 co do ogórków.... chyba muszę pomyśleć 🙂 albo odwiedzić Iławę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja czekam na tańsze malinki i będę robić malinowy. Nie ma to jak własny dżem, bez żadnych dodatków.

Ja dzisiaj upiekłam biszkopt z malinami i galaretką dla znajomych przychodzą po południu do mnie. Nie wiem jak dalej będą wyglądać nasze relacje, bo już jest kiepsko. Jak pisałyśmy już to chyba norma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
cherry jesli masz kogos w domu z kim mozesz pogadac to moze tego nie odczujesz... ja niestety sama jestem.. a burzy strasznie nie lubie... dreszcza na sama mysl mnie przechodza
shelby u nas od paru dni byla parowka a wczoraj to sie oddychac nie dalo:/


Jadwiga ja właśnie zaraz małe zamieszanie w domu będę mieć - mąż wrócił i zaraz elektryk przyjedzie więc będzie się działo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W moim ogrodzie znajdziecie mnóstwo malin aż mi nie dobrze jak sobie pomyślę ile tego cholerstwa jest do rwania 😁 czego nie lubię robić 🙂 ale jeść oczywiście 🙂 są jeszcze porzeczki, wiśnie, czereśnie, truskawki, gruszki małe i duże, orzechy, agrest, agrestoporzeczki 🙂 czego dusza zapragnie tylko nie ma komu zrywać 😁
Zapomniałam o jabłkach i śliwkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po............. elektryk poszedł, deszcz zaczął padać..........ale co z tego!!! Płyta działa !!!! Jak tylko bedzie po deszczu jade po mlode ziemniaczki fasolke i jajko sadzone jejkuuuuuuuuuuu mniaaaaaaaaaaammmmmmmmm 😜

a może zwykła jajecznica............ nie ma jak to się stęsknić za jajecznicą..........

matko nie wiem co mam zjeść.......... łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ jak ja się cieszę 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...