Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no i my sie witamy, juz po wizycie.. moja waga na dzien dzisiejszy 57,7
a malego 2600, ogolnie wyniki badan ok, jutro tylko mam doniesc mocz i morfologie 🙂
szyjka hmmm skrocona lekkie rozwarcie sie pokazalo, i jak bedzie bolec to mam sie pojawic
w szpitalu, a nie czekac na zbawienie.. i jednak moj synek jest maly, jesli chodzi o wielkosc wyglada na 33tc, moze to byc spowodowane albo genetyka albo moja kiepska dieta od poczatku ciazy... mozliwe jedno i drugie...

i mam takie pytanie jak jest oznaczona dlugosc dzidziusia na usg, czy tez kosc udowa?

oraz schelby zycze ci wiele takich lat z mezem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A jeszcze apropo tych co się boją porodu. Dzisiaj dostałam maila od koleżanki, która wczoraj wróciła ze swoim Kubusiem do domku, przetrzymali ich tydzień bo mały miał wysypkę hormonalną i żółtaczkę.
Powiedziała, że wody płodowe odeszły jej przed samym porodem 10 h, nie czuła żadnych bóli, pojechali do szpitala. 4 h przed porodem zaczęły się nasilać lekkie skurcze, napisała, że nuda straszna bo co 5 min się coś działo, więc dobrze, żeby mieć kogoś przy boku, żeby w przerwie móc się do kogoś odezwać. Same skurcze parte, które ją bolały, miała 15 min przed porodem , ale położna ją instruowała co ma robić i wcale nie jest to takie straszne. Zakończyła, że są dużo większe bóle niż ból porodowy i nie ma co się martwić. Tego będę się trzymać, bo nie przekręcono przez nikogo i to mnie optymistycznie nastraja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos pisal by obliczyc dlugosc maluszka mozna pomnozyc dlugosc kosci udowej razy 7 tak ?
czy to jest pewna informacja??
bo jesli tak to moje malenstwo by mialo 46,97 cm

karolinek jak bylam w szpitalu to w ciagu tygodnia przybral 110g a teraz wyglada na to ze w ciagu tyg przybral 270g.. wiec na pewno bedzie dobrze z twoim maluszkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jadwiga-roza napisał(a):
ktos pisal by obliczyc dlugosc maluszka mozna pomnozyc dlugosc kosci udowej razy 7 tak ?
czy to jest pewna informacja??
bo jesli tak to moje malenstwo by mialo 46,97 cm


Kochana z tego co pamiętam to FL razy 7 🙂 🙂 🙂

Ja się nastawiłam na znieczulenie bo skoro jest taka możliwość to chcę z niej skorzystać ....znieczulenia są bezpłatne... jeśl zdążę będzie super jeśli nie to nie.... Z powodu znieczulenia nie będę czuła się gorsza... le jeśli można to czemu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Cherry mnie położna zniechęciła 😉 na szkole rodzenia...


Ja sporo o tym czytała, gadałam ze swoja lekarka długo na ten temat... teraz pogadam z anestezjologiem.

Wiesz teraz mówię że tak ale może być tak że będzie za późno lub że nie będzie miejsc.... a może zdecyduję się rodzić w Oławie...

Kot to wie jak będzie...

Kiepsko się czuję boli mnie krocze (w ogóle cała pipka - przepraszam za szczerość ) chyba wyślę męża po nospę... jak dobrze że dziś ma dzień biurowy....

U nas było 43 w 31 tc teraz to nie mam pojęcia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek!

U mnie pogoda paskudna.. tzn jest ciepło ale deszczowo wiec i tak dupa blada. Shelby gratulacje rocznicy! a co do pościelki to dla mnie ta z 2 linku super 🙂 i ostatnia też..

A ja mam wizyte dziś o 15.15 ! 🤪 yeeeeaaaah! szkoda tylko że mężuś nie może z nami iść 😞 bo pracuje do 16.00 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89 napisał(a):
Dzieńdoberek!

U mnie pogoda paskudna.. tzn jest ciepło ale deszczowo wiec i tak dupa blada. Shelby gratulacje rocznicy! a co do pościelki to dla mnie ta z 2 linku super 🙂 i ostatnia też..

A ja mam wizyte dziś o 15.15 ! 🤪 yeeeeaaaah! szkoda tylko że mężuś nie może z nami iść 😞 bo pracuje do 16.00 🤨



dziękuję 😘 🤪

lata lecą 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
shelby - jak dla mnie pierwsza posciel jest najladniejsza z tych co pokazalas ale tez zalezy jakiego koloru masz np. sciany bo ja mam takie kawowe i mysle, ze mogloby byc za ciemno... ale do bialych scian i mebelkow - fajnie

madzia i ja nie cierpie rozu - brrrrrr szczegolnie tego blado majtkowego 😉 - mam malo rzeczy w tym kolorze pomimo iz po jednej juz dziewczynce... Ale przez to wszyscy dlugo mylili Mie z chlopcem bo rozu bylo brak 😉

Jagoda-roza - 47cm miala moja Mia przy porodzie 🙂 a w ciagu jednego miesiaca urosla i nadrobila 10cm !

cherry - ja mialam znieczulenie zewnatrzoponowe wp ierwszej ciazy - przy bolach krzyzowych to bylo zbawienie - teraz sobie nie wyobrazam drugiego porodu bez... ulga dla mamy i malenstwa... Dzieki temu Mie urodzilam na trzy pchniecia w 7min!!! wlasnie sie boje tego, ze drugi porod bedzie postepowal szybciej i mi nie zdarza podac znieczulenia 🤢

Dzis spadam z domku na caly dzionek z Mia - jedziemy do kolezanki bo moj bedzie pral wykladziny w calym mieszkanku....
Nadrobie Was jak wroce - milego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania w nocy miała skurcze i bóle krzyżowe pisze że bolało.... Biedactwo nasze !
Odszedł jej czop śluzowy i rano lekarz że jak bóle się nasilą to przejdą na porodówkę a jak nie i skurcze się wyciszą to nawet do domu ją wypuszczą ! Pisze też że szyjka ma 1 cm długości i że jest już wymęczona i traci siły i chciałby wiedzieć ile to jeszcze potrwa.... Mały zsunął się już w dół!

TRZYMAJMY KCIUKI !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakieś mam takie przeczucie że Ania urodzi do trzech dni.. ale dobrze byłoby gdyby się tak nie męczyła.. Jak można pozwolić na to żeby kobieta miała skurcze kilka dni, do tego bóle i tylko gdybać że albo ją przewiozą na porodówke albo wypuszczą do domu?! Nie rozumiem.. 3mam bardzo kciuki, żeby wszystko poszło dobrze, a nasza Ania żeby już się nie męczyła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😉 😉
Ale sobie dzis pospałam- to przez to buszowanie w nocy 😁 😁 😁.

Shelby Wszystkiego Najlepszego W Dniu 3 Rocznicy


To dzisiaj na ciacho przyjezdzam 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

A co do poscieli to dlamnie 1 najładniejsza 😉.

Nasza Ania bidulka- lekarze powinni jej cos pomóc albo w tą albo w drugą stronę 😉
Cherry pozdrów ją 😘.

Lenymamo- a co tam u WAS?? Jak sie czujesz???

A dziewczyny juz od rana kusza ciastami miaaam. 😜 😜 😜 😜

Pisałam wczoraj do Krusyny wiadomosc ale nic nie odpisała- 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...