Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agnez141 mi też bardzo często leci krew z nosa, a dodam, że nie mam anemii. Na początku ciąży to kilka razy miałam taki krwotok z nosa, że aż potrafiłam się popłakać, bo nie mogłam go niczym zatamować...teraz ostatnio też się pojawiają, ale takie leciutkie!

lala89 super wieści, oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, a czy Wy tez macie takie dni, ze nic Wam sie nie chce, i mimo tego, ze nic nie robicie jestescie padniete?? bo ja mam tak od kilku dni juz... i szczerze mowiac szlag mnie trafia, bo nic nie robie... siedze ogladam seriale, tv, troche z mama w karty pogram i tyle... a padnieta jestem, jakbym caly dzien sprzatala lub w pracy byla... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj cygnee ja ostatnio mam tak coraz częściej, w zeszłym tyg miałam spakować torbę do szpitala i do tej pory tego nie zrobiłam, do sprzątania salonu zabieram się już od niedzieli...ale jutro juz sobie obiecałam , że na pewno zacznę i jak zalegnę przed tv czy internetem to mogłabym tak cały dzień!zwłaszcza, że od wczoraj mam bóle w podbrzuszu i pachwinach i ledwo się ruszam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzusie 🙂

Ja też mam lenia od paru dni i nic nie pomagam teściowej Mam nadzieje, ze kobietka nie będzie mi miała teraz tego za złe. Musze przyznać że babeczka jest naprawdę równa i to mieszkanie razem nie jest takie złe ale i tak się ciesz, że za 140 dni odbierzemy klucze do naszego mieszkania.

Co do znieczulenia to rozmawiałam dziś z położną i powiedziała, że jeśli jest dobrze dobrana dawka to naprawdę poród jest lżejszy. ja się raczej zdecyduję skoro jest taka możliwość to czemu nie. A to dzieciątko ze zdjęcia cudowne Już się swojego doczekać nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaq napisał(a):
ja na dzisiaj spadam 🙂 męczymy zęba Maćka, bo już prawie wypadł, potem przepis na życie 🙂 do juterka!

A! zastrzegam sobie prawo/możliwość do zajrzenia tutaj popołudniu, więc niech moja kochana Wisienka się nie denerwuje niepotrzebnie, bo osiwieje 😘 😘 😘



🙂 🙂 🙂 po takiej informacji nie będę się już denerwować 🙂 🙂 🙂

miłego wieczoru Gosiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się martwię, że znów nie przytyłam!

Matko co ja powiem tej lekarce!

Tzn. wydaje mi się że nie było przyrostu wagi, ale ważyłam się teraz a nie na czczo i było tylko 400 g więcej! Sprawdzę z samego rana ale nie spodziewam się cudów.

Ja wiem że jestem gruba i miałam poważną nadwagę przed ciążą ale przytyć zaledwie 4,5 kg to za mało!

Denerwuję się i martwię !

Dodam że jem co 2-3 godziny! Cały cos coś wciągam aż mąż się ze mnie śmieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale męczą Anie. ciekawe po co i dlaczego 🤨 🤨 🤨
Po nadrobieniu calego dnia już nie pamiętam co komu chciałam napisać, bu
A nie coś pamietam - nasze utalentowane dziewczynmy SUPER
Shelby wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu - dużo miłości.
Lala wspaniale, że z Mają wszytko super.
Cherry ty się nie przejmuj wagą, jesteś na diecie cukrzycowej to nie masz z czego tyć.
Ja jestem na plusie ok 1,5 kg a obwód w pasie 107 cm.
I nie pamietam co tam jeszcze miałam napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Ale męczą Anie. ciekawe po co i dlaczego 🤨 🤨 🤨
Po nadrobieniu calego dnia już nie pamiętam co komu chciałam napisać, bu
A nie coś pamietam - nasze utalentowane dziewczynmy SUPER
Shelby wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu - dużo miłości.
Lala wspaniale, że z Mają wszytko super.
Cherry ty się nie przejmuj wagą, jesteś na diecie cukrzycowej to nie masz z czego tyć.
Ja jestem na plusie ok 1,5 kg a obwód w pasie 107 cm.
I nie pamietam co tam jeszcze miałam napisać.


Martka dziekuję. Licząc to że schudłam na poczatku ciązy to wyszłoby, że jeszcze mniej przytyłam ale tego nie liczę zaś obwodzik Kochana mam pokaźny 116 cm 😁 😁 😁

Powiedz mi jak tam Twoje dziewczyny ? Dużo pytają o dzidzię? i co kupiłaś na te prezenty co wspomniałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
martka3 napisał(a):
Ale męczą Anie. ciekawe po co i dlaczego 🤨 🤨 🤨
.....


Martka dziekuję. Licząc to że schudłam na poczatku ciązy to wyszłoby, że jeszcze mniej przytyłam ale tego nie liczę zaś obwodzik Kochana mam pokaźny 116 cm 😁 😁 😁

Powiedz mi jak tam Twoje dziewczyny ? Dużo pytają o dzidzię? i co kupiłaś na te prezenty co wspomniałaś?


Gabrysia bardzo czesto przytula się do brzuszka i mówi, że to takie fajne, że równocześnie tuli się do mamy i braciszka. Ula co widzi coś dla malucha np ubranka akcesoria itp. to informuje wszystkich, że to jest dzidzi. Prezenty zrealizowałam połowicznie: Gabrysi kupiłam LEGO a Ulce chce kupić jakąś zabawkę do ciastoliny - najlepiej coś takiego jak wałek, foremki "do ciasta"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martka3 napisał(a):
Cherry napisał(a):
martka3 napisał(a):
Ale męczą Anie. ciekawe po co i dlaczego 🤨 🤨 🤨
.....


Martka dziekuję. Licząc to że schudłam na poczatku ciązy to wyszłoby, że jeszcze mniej przytyłam ale tego nie liczę zaś obwodzik Kochana mam pokaźny 116 cm 😁 😁 😁

Powiedz mi jak tam Twoje dziewczyny ? Dużo pytają o dzidzię? i co kupiłaś na te prezenty co wspomniałaś?


Gabrysia bardzo czesto przytula się do brzuszka i mówi, że to takie fajne, że równocześnie tuli się do mamy i braciszka. Ula co widzi coś dla malucha np ubranka akcesoria itp. to informuje wszystkich, że to jest dzidzi. Prezenty zrealizowałam połowicznie: Gabrysi kupiłam LEGO a Ulce chce kupić jakąś zabawkę do ciastoliny - najlepiej coś takiego jak wałek, foremki "do ciasta"


Super ! Jeśtes chyba z nich dumna że hoho 🙂 🙂 🙂
Super dziewczynki 🙂 🙂 🙂

Idę na przepis na życie.... jakby Ania coś napisała to dam oczywiście znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewcyznki my wlasnie wrocilysmy z Mia do czysciutkiego domku 😁 ale padam z nog...
Z tego co pamietam:
shelby wszystkiego naj z okazji rocznicy
magda - masz talencior dziewczyno 🙂
Co do krwawien z nosa tak czasem sie zdarza bo w czasie ciazy sluzowka jest bardzo ukrwiona i czasem pekaja naczynka... nie ma sie raczje cyzm przejmowac chyba, ze traci sie hektolitry krwi 😉

A co do znieczulen - czy w PL trzeba sie zdeklarowac przed porodem czy checie zniecuzlenie czy nie??? I jeszcze zaplacic za to???
Ja w pierwszej ciazy szlam z nastawieniem, ze zobacyzmy jak bedzie - jak stwierdze ze nie dam rady bez to poprosze o znieczulenie - co tez sie zdarzylo... ale nie wykluczalam, ze go nie wezme... Wszystko wyszlo w praniu.... Teraz jestem za znieczuleniem kiedy przypominam sobie bole krzyzowe - i mysle ze jesli ponownie takie beda to o znieczulenie poprosze.... No i nie musialam za to placic nic przed, podczas ani po porodzie 😉

a z nasza Ania to jakis koszmar!!! pozniej sie dziwia, ze kobiety po takich przejsciach nie chca mysle nawet o drugiej ciazy - SZOK!!! Czy w tym szpitalu pracuja ludzie czy bezduszne cyborgi????? Trzymajmy za Anie kciuki - jestesmy z nia, zebysmy mogly choc ciut jej ulzyc 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...