Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewn dobry brzuszki 🙂

co ja tu widze... zdazylam przeczytac tylko ta strone... i co widze... jedna z nas juz sie meczy... trzymam kciuki
a teraz wracam do czytania, choc pewnie i tak wszystkiego nie nadrobie... 😞

napisze tylko, ze u mnie wszystko dobrze, babki polecialy, mama zostala i juz pierwsze spiecia byly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO PISZE Z NIĄ CAŁY CZAS I STRASZNIE MI JEJ SZKODA BO ONA NAPRAWDĘ SIĘ MĘCZY!

DALI BY JEJ COŚ SKORO DZIDZIUŚ JUŻ TAK DUŻY JEST!

NIE WIEM JAK ONA MA MIEĆ SIŁY NA NAJBARDZIEJ WYCZERPUJĄCĄ CZĘŚĆ PORODU?

PISAŁA ŻE NAWET PŁACZ NIE POMAGA! a TEN LEKARZ NA SIŁĘ CHCE BY DŁUŻEJ SIĘ MĘCZYŁA!

TO MASAKRA JEST !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc. Nocka zleciala ale co przysnelam to sie budzilam i nie moglam zasnac.
Shelby najlepszego z okazji rocznicy 🙂
Mnie tez sie wydaje, ze Ania juz za moment bedzie miec maluszka przy sobie. Ale lekarzy nie rozumiem, pozwalaja na takie bole i nic nie robia. Dziwne. Dzieciatko duze, wiec smialo mogliby przyspieszyc porod, zeby sie juz nie meczyla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bidulka Ania dalej sie meczy - mogliby sie nad nia zlitowac i dac jej porzadnie urodzic! Dzidzia z tego co pisala jest juz duza i rozwinieta na tyle, ze smialo mogliby wywolac ten porod a nie pozwolic zeby trwal tyle dni!!! 😠

Cherry - malo nosze Mie - co prawda podnosze ja dosc czesto na chwilke, np. wysadzajac na muszle lub wkladajac w fotelik ale mam na tyle sily- trening czyni mistrza 😉 Zobaczycie jak wasze malenstwa wazace zaledwie okolo 3,5 kg beda dla was ciezarem po jednym- dwoch dniach.... ale z czasem miesnie sie przyzwyczaja, bedziecie nabierac wiecej sily (to jak cwiczenia na silowni coraz wieksze ciezary sie podnosi) i 10-12kg dziecko, ktore sie dzwiga codziennie nie bedzie juz takim wielkim ciezarem...

Dzis zmierzylam sie w pasie - 102cm - 😮
A teraz znikam i daje tatusiowi posprzatac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie męczy wena twórcza więc szkicuje portet dla mojej chrześnicy, teraz w sobotę ją odwiedzam to będzie dla niej prezent.. wkurzam się strasznie bo nigdzie w domu po przeprowadzce nie mam gumki ! ale jak pojde od lekarza to sobie kupie bo tak nie moze byc 🙂
póki co to musze przerwać i wskoczyć do wanny bo do lekarza trzeba se wypachnic ile wlezie 😁



póki co to tylko tyle mi sie udało naszkicować.. pochwale się jak skończe :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Shelby wszystkiego naj z okazji rocznicy. Lala rysunek świetny... A Ania biedna tak się męczy... ;/ Mam nadzieje że już nie długo...
U mnie noc tragiczna... 😞 Chyba całą noc nie spałam rano się zdrzemnęłam chwile a teraz mam co chwile jakieś skurcze w podbrzuszu i to bolesne ale na szczęście są bardzo krótkie... Mała strasznie mało się rusza i niepokoi mnie to na szczęście w czwartek już do lekarza...
Tak sobie dzisiaj siedze i myślę i stwierdziłam że stęskniłam się za chodzeniem na orkiestrę... 😞 Pograła bym 😞 A ty kicha nawet instrument oddałam i gra na nim już kto inny ;( Ale co poradze... Takie życie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Gosia734 napisał(a):
Cherry napisał(a):
Gosia a na czym grałaś?

oj na niczym ciekawym ale lubiałam grać. Grałam na tubie.


ciekawe oj ciekawe 🙂 🙂 🙂

na początku jak zaczynałam było ciekawie... Wielkie oczy wszystkich jak z tym szłam i ciakawość co to jest, czy ja na tym gram jak się na tym gra czy nie za ciężkie itp... Największy problem był z dziadkiem bo wrzeszczał że to nie instrument dla dziewczyny że powinnam grać na flecie a nie na tym czymś. Kto mi to będzie nosił itp... Ale po 2 latach mu przeszło... A ja co piątek spacerkiem 2 km z tubą na plecach na próbę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...