Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Moje Kochane Brzuszki 🙂
Co tam u Was?
U Nas chyba coraz bliżej wyjścia. Siara leci mi jak szalona. Mam nadzieję, że to przejściowe. Że maluszek jeszcze trochę poczeka. Chociaż czuję go tak jakby był na dole mi machał mi rączką w samym dole. Może mam tylko takie wrażenie. 😮
Z tego wszystkiego zapomniałam, że na dzisiaj miałam iść na wymaz do szpitala. Ale to nic jutro pójdę.
A jutro 5 lat naszego związku. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moze tego nie sprawdzila sadzac ze za pare dni pojawie sie z wynikami posiewu i itak bedzie musiadobrac odpowiedni antybiotyk na podstawie antydiagramu. Niewiem. Nie tlumqczy ja nic. Przy nastepnej wizyciei tak bedzie musiala mi zrobic wymaz wiec badanie bedzie. Leze juz w lozku i pisze z telefonu. Dr kaniak z poradini diabetologiczej rmowil ze przy problemach z cukremsa bardzo czesto problemy z ukladem moczowym.acha pytalam o ktg to mowiono ze nie mam teraz dlatego zeto nie cukrzyca tylko nietolerancja glukozy.to samo powiedziala Pani na izbie przyjec w innym szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenifer - ja mam co dwa tyg zamiennie u GP i w szpitalu a prawda taka ze oboje robia to samo mocz, waga, cisnienie i dotkniecie brzucha - co to w ogole za badania??? Tyle to ja moge sobie sama w domu sprawdzic ... (bo w moczu zamaczaja papierek lakmusowy, ktory sie zabarwia i sparwdzaja z kolorami na opakowaniu - wystarczyloby kupic sobie tkaie papierki) ehhh

Mia przeniesiona do swojego pokoju - ciekawe jak nam nocka minie w zwiazku z tym 😜 od 23 miesiecy mamy sypialnie tlyko dla siebie ale pewnie baraszek nie bedzie bo ja jestem jak banka-wstanka 😜
dobrej nocki brzuchatki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari- trzymam kciuki za Mię 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂. Nasz synek ma 4 latka i bardzo czesto odwiedzajac toaletę and ranem zmienia trasę powrotu i ląduję miedzy nami 😁 😁 😁 😁. Ale cóż jest przyjemniejszego niz rozpychajacy sie brzdąc 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃

Właśnie konsumuje jabłko i mam taka ochote sprzatac no ale bez przesady jest 23:30 😮 😮 😮. A jutro pewnie bedę nietomna 😮 😮 😮. U nas na dworze plus 2 st brrry idzie zima 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja zapalam 🙂

U mnie nocka dobrze, siku tylko 3 razy 🤨 szok!
Paula, ja też właśne tak mam ale czasami, że mała mi chyba rączką buszuje na dole.. ale sprawia to takie dziwne uczucie - to nie boli, nie łaskocze no nie wiem jak to określić. Czasem szybko musze biec siku w takiej sytuacji.
Ella, czyżby syndrom wicia gniazda? porządki po 23.00? 🙃 Ale ja też tak czasem mam. Ostatnio przestawiałam kwiatki i mi się ziemia wysypała po 21.00 , mężuś musiał śmigać z odkurzaczem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki 🙂

Strasznie przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale sporo się działo...
W każdym razie ze mnie nadal dwupak i zamiast terminu wywołania czekam na termin cc, bo mały waży już ponad 4 kg... ech... a jak już pisałam - ja do szerokobiodrych nie należę, a i ten "Okruszek" jest moim pierwszym dzieckiem. Na szczęcie pojawiło się już rozwarcie, coraz częściej mam skurcze, a w sobotę jadę do szpitala na ktg i wszystkie inne możliwe badania (oczywiście na wszelki wypadek wezmę torbę, bo kto wie...może...).
Buziaki 🙂
Postaram się pisać częściej 🙂

Ella1 - dziękuję za maila - odpisałam na niego, ale wygląda na
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej! 🙂

paula - gratulujemy 5 rocznicy! 🙂 i w ogóle nie wiem czemu, wyobrażałam sobie Ciebie jako szatynkę, a tu Pani Blond 🙂

dzisiaj w nocy moja dzidzia grała chyba w ping ponga (nie wiem tylko z kim) i piłeczka często lądowała w moich żebrach (wiecie, jaki to ból i jakie zaskoczenie za każdym razem), więc mąż się budził i pytał, co się dzieje, ale potem już wiedział :P i spał spokojnie dalej 🙂

ella - u nas też zimno! mąż rano spojrzał na termometr i wielkie oczy - 3 stopnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,
W sumie to mogę światło gasić i włączać rano, bo ostatnio bezsenność mnie męczy 😞
Nadrabiam zaległości. Dzisiaj jestem na bieżąco.
Ale, ale Shelby - bardzo miło Cię "poznać" nareszcie 🙂 Pozostaje jeszcze tajemnica płci 🙂 Czy naprawdę jeszcze nie wiesz??? Nic a nic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam również, nocka w miarę przespana, budziłam się kilka razy, ale za to jak Mój szykował się do pracy, to dopadła mnie taka senność, że nawet nie słyszałam jak wyszedł!
Shelby no właśnie, w końcu foteczka, ślicznie 🙂 A takie ciasto chętnie bym teraz wciągnęła do kawki, mniam!
Krusyna no no, dzidzia rośnie jak na drożdżach, może lepiej, że w Twoim przypadku będzie cc, bo taki"okruszek" mógłby Cię nieźle wymęczyć podczas porodu! Ciekawe ile nasze brzdące będą ważyć...heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje drogie 🙂 🙂 🙂

U nas noc przespana nawet Maluch spał słodko i dopiero teraz sie przebudza....
Ja chyba zaliczam kiepski tydzień - znów czuję się jakby traktor / walec czy jak to się tam mówi po mnie przejechał...

Mam wrażenie że moje ręce i ramiona waż po 100 kg.
echhh... 🤔 🤔 🤔

Jestem nadal zniesmaczona wczorajsza wizytą i śniło mi się to nawet w nocy! Po prostu jestem złaaaaaaaa! Wściekła i W ogóle!

Shelby powtórzę za Lenymamą miło Cię poznać! Fajna z Ciebie babeczka 🙂 🙂 🙂

Madzia_m3 mam do Ciebie pytanko czy tez macie problem z zaszczelnymi oknami?
Dziś w nocy okna były zamknięte i rano na dole okna zebrałay się krople wody... To wszystko od szczelności i małego przewiewu.
Jak sobie z tym radzicie? W nocy macie na odszczelnieniu czy jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...