Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Siemanko 😉
No Shelby miło Cię wreszcie zobaczyć 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Super wyglądasz!!!!!!!!!!
Piękne fotki z rocznicy. 🙂

Paula Wszystkiego Najlepszego W Dniu Piątej Rocznicy 😘 😘 😘. To jakie macie plany na wieczór?????

A ja dzis juz poodkurzalam pomyłam podłogi a teraz siedzę i wcinam jabłka- coś ostatnio mnie wzięło 😜 😜 😜 😜 😜

Krusyna- super ze sie odezwałaś!!!! kurczę ale Twój maluch juz duuuuuuuuży!!!!!!!
Moze to juz kwestia dni do przytulenia bobaska co????? 🤪 🤪 🤪
Już nie długo i u nas się zacznie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Co porabiacie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiście Shelby, że Ci wierzę!! Ale może choć przeczucie jakieś??? No powiedz??? 🙂 🙂:
A u mnie... jakoś leci. Byliśmy na pustyni, chodzimy na mecze, bo w tej chwili w Katarze trwa światowa liga siatkówki, dopingujemy naszych. Ale czas leci mi jak krew z nosa. Ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad małą zmianą trybu życia. Lenka waży 20 kg, noszę te swe dziecię, ganiam z nią na kolanach, w sumie nie oszczędzam się w niczym, a jak pomyślę, że mogłabym wcześniej urodzić, to włącza mi się czerwona lampka. Poza tym nic nowego u mnie, no może jednak.... dzisiaj nareszcie po 5 chyba tygodniach - nareszcie mam lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ella1 napisał(a):
Siemanko 😉
No Shelby miło Cię wreszcie zobaczyć 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Super wyglądasz!!!!!!!!!!
Piękne fotki z rocznicy. 🙂

Paula Wszystkiego Najlepszego W Dniu Piątej Rocznicy 😘 😘 😘. To jakie macie plany na wieczór?????

A ja dzis juz poodkurzalam pomyłam podłogi a teraz siedzę i wcinam jabłka- coś ostatnio mnie wzięło 😜 😜 😜 😜 😜

Krusyna- super ze sie odezwałaś!!!! kurczę ale Twój maluch juz duuuuuuuuży!!!!!!!
Moze to juz kwestia dni do przytulenia bobaska co????? 🤪 🤪 🤪
Już nie długo i u nas się zacznie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Co porabiacie???


W Polsce teraz sezon na jabłka, no nie? Mmmmm zjadłabym takie nasze winne, twarde, soczyste...Tu pozostaje importowane z Libanu 😞 A tę krzepę, to z przyzwyczajenia Ella,co? Tak jak na co dzień tak i teraz. Jakbym siebie widziała 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ella - Ty szalona! skąd masz tyle sił, żeby tak sprzątać od rana? mam nadzieję, że uda mi się dziś cokolwiek zrobić, bo po wczorajszych sensacjach, to właściwie pół dnia w łóżku spędziłam!


Shelby sama nie wiem ale ostatnio mam przypływ energii 😆 😆 Choć jak przychodzi popołudnie to oko sie zamyka!!!! 😮 😮A w nocy zaczynam cierpiec na bezsenność- jak sie przebudze to później nie moge zasnąć_ normalnie MASAKRA!!!!! Dodam, ze uwielbiam spaaaać!!!!!
Juz nie moge sie doczekac kiedy w koncu poloze sie na brzuchu zarzuce noge na mojego i usnę!!!!!
Ach jakie mam boooskie marzenia 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby ja to traktuje w kategorii problemu ponieważ to pierwszy krok do pojawienia się wilgoci w innych miejscach - już to przerabiałam.... chyba będzie trzeba otwierać odszczelniacz chociaż jeden na noc....

Ten przewietrznik o którym piszesz mamy zamontowany tylko w salonie....

Lenymamo cieszę się że u Was dobrze.

Ella może posprzątasz i u mnie? Ja jestem całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek energii ....

Piszę smska do Ani 🙂 🙂 🙂

Acha jakby ktoś miał ochote na wycieczkę do Wrocławia to bilety w naszym zoo sa po całe 3 zł do niedzieli włącznie...Sama bym skorzystała ale kiepsko z moim chodzeniem a zoo jest naprawdę wielkie - chyba jedno z największych w Europie. Byliśmy wiosną i za bilet płaciliśmy około 20 zł os.
A teraz tak promocja....

Acha te chusteczki Huggies w biedronce - ta promocja dopiero wczoraj się zaczęła nio i oczywiście kupiliśmy 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry - powiem tak, walczyłam z wilgocią w mieszkaniu i pleśnią (okropność), która się od tej wilgoci robiła - a wcale tego na oknach nie było!
może spróbujesz zmierzyć, jaką masz wilgotność, jeśli zbyt wysoką, to za ok. 50 zł można kupić bardzo dobry pochłaniacz wilgoci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lenymama napisał(a):
ella1 napisał(a):
Siemanko 😉
No Shelby miło Cię wreszcie zobaczyć 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Super wyglądasz!!!!!!!!!!
Piękne fotki z rocznicy. 🙂

Paula Wszystkiego Najlepszego W Dniu Piątej Rocznicy 😘 😘 😘. To jakie macie plany na wieczór?????

A ja dzis juz poodkurzalam pomyłam podłogi a teraz siedzę i wcinam jabłka- coś ostatnio mnie wzięło 😜 😜 😜 😜 😜

Krusyna- super ze sie odezwałaś!!!! kurczę ale Twój maluch juz duuuuuuuuży!!!!!!!
Moze to juz kwestia dni do przytulenia bobaska co????? 🤪 🤪 🤪
Już nie długo i u nas się zacznie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Co porabiacie???


W Polsce teraz sezon na jabłka, no nie? Mmmmm zjadłabym takie nasze winne, twarde, soczyste...Tu pozostaje importowane z Libanu 😞 A tę krzepę, to z przyzwyczajenia Ella,co? Tak jak na co dzień tak i teraz. Jakbym siebie widziała 🙂)


dokladnie!!!!! Choć ostatnie miesiace mialam jakies leniwe a teraz pomimo wielkiego brzuchola czuję sie jak przed ciążą- tylko jest jedna różnica zamiast chodzić to turlam sie po domu 😁 😁 😁 😁 😁 😁.
A co do jabłek to ja kupuje norweskie ale sa takie jak nasze polskie- soczyste i lekko kwasne!!! Moje ulubione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zjadłam śniadano , zaliczyłam spacer z psem. Teraz robię już drugie pranie, psinka okąpana. Miałam dziś myć okno w kuchni ale po spacerze z psem stwierdziłam że jest zbyt zimno a nie chce złapać przeziębienia, bo rano obudziłam się z katarem.
Jestem jakoś zdołowana dziś i strasznie wymęczona. Zdołowana bo chciałam spędzić wczoraj miły wieczór z mężem. Ściągneliśmy film ''prawo ciążenia'' jakiś o ciąży..
Przygotowałam kąpiel dla nas, przyszła jego siostra żeby poszedł z nią na spacer z psem bo sama sie boi bo jest ciemno.. więc tłumacze mu żeby szybko wracał bo woda juz nalana - zabrał naszego funfla i poszedł.. wzięło mu się na spacerowanie i z ciepłej wody zrobiła się zimna. Jak wrócił to już siedziałam w wannie.. Wlazł mi do wanny.. ale z romantycznej kąpieli zrobiła się dupa, całkowicie zignorowałam fakt że siedzi ze mna w tej wannie. Okąpałam się, włoski umyłam i poszłam spać. Nie odzywam się do niego i w zadku to mam. Sarałam się żeby to był miły wieczór, a on to olał :/ eh, musiałam się wyżalić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana ja mieszkałam kiedyś na poziomie półpiwnicznym i wilgoć łącznie z pleśnią to byłą codzienność. Tam okna miała wiecznie zaparowane. Może niepotrzebnie jedno z drugim wiążę ale mamy nowe mieszkanie i nie chcę dopuścić do tego problemu. Głównie tez dlatego zmienialiśmy nawet meble... Bo na niektórych się grzyb czasami osadzał a ja nie chciałam wlec na nowe miejsce tego problemu... Chyba kupie w2 razie "w" ten pochłaniacz (już kiedyś taki miałam)


Kurde mój Mąż paraduje w domu w stroju Adama i sę pyta czemu tam się gapię.... hym.... o zgadnijmy dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):

Ella może posprzątasz i u mnie? Ja jestem całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek energii ....



Nie ma problemu 🙂 zaraz będę. a powiem Ci ze u kogos to juz w ogole lubie sprzatac 😁 😁.

Oj wybrałabym sie do ZOO 🙂 Ostatni raz we wrocławskim zoo byłam z 2 lata temu i na wakacje 2012 bedac wPL planujemy wyprawe do ZOO( w pl mieszkamy 120 km od wrocka a no i rodzinka we wrocku jest wiec przy okaazji mozna odwiedzic 😉)

Z osttaniej wyprawy utkwil mi w głowie słoń ktory caly czas sie kołysał do przodu i tyłu- i ludzie tam stojący doszli do wniosku, ze to choroba sieroca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A bilety za 3 zł to na prawde promocja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie Ella 🙂 Wybacz przeczytałam o jabłkach i rozmarzyłam się.... a ty Kochana przecież też do polskich za bardzo dostępu nie masz... Dobrze w takim razie, że norweskie są ok 🙂 Te libańskie w sumie też nie najgorsze 🙂 Ale jak przypomnę sobie jaki smak mają jabłka kupowane z sadu lokalnego sklepikarza u którego robiłam zakupy w Polsce, to takiego nie znajdę tu choćbym zeszła pół Kataru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech ja na przykład nie potrafię się długo gniewać na swojego męża.

Ale powiem, wam, że od kiedy jestem w ciąży oboje jesteśmy spokojniejsi. A przez ostatnie dwa miesiące nie zapeszajmy jest sielanka. Podziwiam męża, bo my mamy wstrzemięźliwość od dawna, ale jak kocha da radę .

Myślę, że obojgu nam zależy, żeby przy Kubusiu był spokój, tym bardziej że mojego męża rodzice się rozwiedli jak miał dwa lata i jedyne co pamięta z dzieciństwa to kłótnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie 🙂
Jestem już po drugim budzeniu 🙂 Ostatnio śpię na raty wstaję ok. 6. (pomijając nocne spacery), a potem po 8. odpływam 🙂 Zupełnie dziwacznie ...

Ella1 --> mojego brzdąca coraz trudniej nazwać "Maluchem" 🙂))) 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...