Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej, właśnie wróciłam z miasta...kupiłam pidżamkę do szpitala, bo koszule już mam, wkłady poporodowe, i trochę mniejsze podpaski dobrze chłonące oraz klapki pod prysznic...tak więc, mogę już zacząć powoli pakować torbę do szpitala, bo już mi nic nie brakuje 🙂
A i umówiłam się do tego polskiego ginekologa na 21 października na moje ostatnie usg 🙂 data mi średnio pasuje, bo mój Kochany będzie wtedy pracy i muszę na dodatek taksówką jechać, ale miałam wybór albo na za dwa tyg,co dla mnie było za wcześnie, albo już całkiem na koniec października, więc już trudno i pojadę sama 😞
A to my dzisiaj na spacerku w parku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yenefer pieknie wyglądasz 🙂 🙂 🙂 Śliczna z Ciebie kobieta 🙂 🙂 🙂 Nono 🙂 🙂 🙂

Madzia_m3 śliczne te meble jednak mimo wszystko jestem ciekawa efektu końcowego w waszym mieszkanku - liczę że wrzucisz jakąś fotkę po skręceniu.

🙂 🙂 🙂

Co dzis dziwnie nam. Staram sie nie chodzić ale ucisk czuję mocny! A tak bardzo chciałam iść z mężem jutro na pokaz fontann multimedialnych ... będzie to zapewne jedne z ostatnich w tym roku a nas w tym sezonie tam nie było. Mąż bardzo mi odradził o powiedział że nie ustoję i drugie tyle zrobią przepychający się ludzie... Wklejam linka - jak będziecie kiedyś we Wrocławiu to musicie koniecznie ten spektakl zobaczyć 🙂 🙂 🙂 Stoisz z otwartą gębulą 😁 i się patrzysz...

http://www.youtube.com/watch?v=frEZ7hTvz2Y&feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 ja tylko na chwilkę, bo plecy bolą. Prasowanie machnięte (z dwóch pralek), sałatka zrobiona, jeszcze muszę zmielić mięso i finito na dzisiaj. Jednym okiem łapię The voice of Poland 🙂 a potem padnę nieżywa hahaha

Madziu! mebelki świetne! czekamy na fotasy! Yenefer! super figura!
buziole brzuchole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Cherry 🙂 A co do tego szczepienia to rozmawiałam z mamą i ona mi odradziła, bo mówi, że rożne są reakcje na te szczepionki...sama się szczepi , bo pracuje w szpitalu i powiedziała, żebym raczej nie ryzykowała.
O a znalazłam przed chwila kolejną okazje wózkową, to tako Jumper i nie jest daleko, a na dodatek ma taki kolor o jakim marzyłam, bo turkusowy...tylko, że jest używany i bez gwarancji...co Wy na to?
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):

znalazłam przed chwila kolejną okazje wózkową, to tako Jumper i nie jest daleko, a na dodatek ma taki kolor o jakim marzyłam, bo turkusowy...tylko, że jest używany i bez gwarancji...co Wy na to?]

Faktycznie na zdjęciu nie widać żadnych uszkodzeń.....jeśli naprawdę Wam się podoba to bym się nie zastanawiała tylko brała......tapicerka na pewno jest odpinana i wyprana- zresztą po zakupie zawsze sama możesz wyprać to co się da.......a wózek bardzo ładny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yenefer wózek boski... wiesz w wózkach praktycznie każdą część da się zdemontować i wyprać. Sama widziałam jak sąsiad od którego kupujemy wózek demontował kosz zakupowy i wrzucał do pralki...

Yenefer fontannę otworzono dwa lata temu także stosunkowo nie dawno a nie wiem kiedy wyjechałaś do UK. Fontanna jes przy Hali Ludowej - pewnie kojarzysz jak nie to miejsce to na pewno plac Grunwaldzki - są to okolice... Na otwarcie pół miasta stało w korkach tyle ludzi przyjechało. Na jakiej uczelini studiowałaś i jaki kierunek - jeśli mogę się zapytać ?

Z tymi szczepieniami to racja. Ja sama szczepię sie co roku w tym roku odpuszczam ponieważ każde szczepienie odchorowuję grypą którą mam od 7-14 dni od szczepienia. Więc na chwilę obecną dziękuję chociażby z tego powodu.

Agisal ja tam bym powiedziała, że zaczyna Ci się 35 tydzień ciąży albo jakby to powiedziała moja doktorka 34/35 😁 już ten moment jest u wszystkich coraz bliżej... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki, doczytałam ale padam na nos. Pamiętam tylko piękny wózek yenefer. Bierz go, jest cudny! Twoja fotka mi się nie otworzyła, jutro spróbuję, ale pamiętam z poprzednich, że śliczna z Ciebie dziewczyna 🙂
No i że przyspieszony poród będziemy miały. Wow ale emocje! Krusyna trzymam mocno kciuki! Na dobrą sprawę, to będzie 38 tydzień (tak?) więc wszystko pozostaje w terminie, ale fakt, że w połowie października a nie w listopadzie, no i że to już już...

Pora wstrętna spadam, dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry studia skończyłam dobre kilka lat temu, więc tej fontanny jeszcze nie było 😞 Studiowałam zaocznie na Uniwersytecie Wrocławskim administrację, ale na pół roku nawet przeprowadziłam się do Wrocławia, mieszkałam na ul Psie budy na przeciwko kina Helios 🙂

A co do wózka to właśnie poczytałam mnóstwo opinii o nim i są różne, główna wada jest taka , że jest niby ciężki...ale z drugiej strony nikt mi nie da gwarancji, że ten Vector co się na niego zdecydowałam, nie będzie miał więcej wad, zupełnie innych(o nim niestety nie ma żadnych opinii)...chyba naprawdę powinni mi zablokować ten ebay...bo gdybym nie szperała z nudów , to bym nie miał dylematów 😞 Aukcja kończy się za godz, więc się jeszcze zastanawiamy!

A za oknem z jednej strony impreza przy grillu i z drugiej to samo...a w pokoju mamy taki gorąc,że aż cała mokra jestem..nawet okien nie mogę zamknąć, żeby hałas zagłuszyć...już widzę , jak siedzę przez pół nocy i się męczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim brzuszkom 🙂 🙂 🙂

Yenefer to mieszkałaś w samym centrum "dwa kroki" od rynku 🙂 🙂 🙂 do wydziału administracji tez nie miałaś daleko - chyba do 20 min pieszo.... Ja zaraz koło tego wydziału chodziłam na łacinę przez 3 lata oraz do centrum solidarności polsko-czesko- słowackiej 🙂 🙂 🙂 zas sam instytut miała daleko od centrum...

Co do wózka - kochana każdy ma jakieś wady...

Mam nadzieję, że wszystkie dobrze przespałyście noc...

Jak Wam idzie zmiana strony (boku) podczas snu? Ja jak się za bardzo wiercę to rano boli mnie podbrzusze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamusie! ostatnie dwa dni to urwanie głowy - ale dziś sobie odpocznę i dalsze rozpakowywanie rozpocznę dopiero w poniedziałek! ważne, że już wszystko w jednym miejscu, ale chyba przez miesiąc będę się uczyć, gdzie co leży po nowemu 😉

Cherry, Yenefer - fajowe z Was mamuśki 🙂 laseczki 🙂

życzę wszystkim miłej niedzieli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u mnie noc fatalna. Strasznie mnie bolało podbrzusze tak c chwile mnie dziwnie rwało... ;/ po 3 godz budzenie się co 15-20 min wzięłam scopolan to przynajmniej chwilę spałam... Co do przewracania się na bok to jest koszmar... Wszystko mnie boli.... Ale jakoś to trzeba wytrzymać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia a to nie były skurcze?

Mi się coś wydaje, że chyba tak.... Moim zdaniem TY jak najszybciej powinnaś jechać do tego szpitala.

Tym bardziej, że zlecił Ci to lekarz. Tam byłabyś pod stałą kontrolą i jakby było cos takiego jak w nocy to lekarze wiedzą co robić!

Powiem (napisze ) brutalnie JAZDA DO SZPITALA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
hej Mamusie! ostatnie dwa dni to urwanie głowy - ale dziś sobie odpocznę i dalsze rozpakowywanie rozpocznę dopiero w poniedziałek! ważne, że już wszystko w jednym miejscu, ale chyba przez miesiąc będę się uczyć, gdzie co leży po nowemu 😉





Shelby czyli przeprowadzka do rodziców? Dobrze pamiętam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Właśnie zastanawiam się czy nie pojechać ale jak zwykle problem (mama) ale może akurat mnie zawiezie... Tyko kiedy... ;/


Gosia! Nie kiedy ! Przepraszam, że tak napiszę ale w tej chwili nic nie jest ważniejsze od Ciebie i Twojego dziecka! Ani niedzielny obiad, ani wizyta w kościele ani niedzielna kawa etc... ! Powinnaś jechać i już!

przepraszam za brak delikatności ale martwię się o Ciebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...