Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marinel wpadłam teraz na taki pomysł, że może kiedyś wybierzemy się na wspólne zakupy dla naszych bobasów. 🙃 Ja w Krakowie bywam często, w sumie tam pracowałam (bo teraz jestem na L4) i studiowałam więc możemy się kiedyś umówić na soczek 😁 😁 a ty jeszcze pracujesz czy już na L4 bo jakoś nie mogę skojarzyć.

Ewentualnie miło mi będzie jak odwiedzisz mnie na sali poporodowej w szpitalu na Ujastek 😁 ja mam wcześniej termin niż ty więc prawdopodobnie na porodówce się nie spotkamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Shelby i zania! Może też powklejacie swoje zdjęcia 🙂
Zania bardzo fajny pomysł. Jestem na L4 ale na razie mam praktykę w poradni. Sierpień mam chyba najbardziej wolny. W UJASTKU tez Cię chętnie odwiedzę, może jeszcze będę "na chodzie" 🙂

Wróciłam z wizyty. Badanie tylko na fotelu i słuchanie tętna dziecka. Ja bardziej słyszałam szum wody ale lekarz powiedział że serduszko bije miarowo. Co do ruchów to powiedział że to bardzo subiektywne odczucie ale byłoby bardzo wcześnie gdybym juz czuła. Powiedział że brzuszek miękki i czasem ma prawo byc twardy i napięty.

Brała któraś z was PregnaPlus? Znacie jakies opinie? Muszę kupic jakis preparat z żelazem i widziałam że tam jest. Ale nie wiem czy ma dobre rekomendacje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja brałam ślub 4 lata temu i nie wiem gdzie mam zdjęcia 🙂 jak znajdę to wkleję a co ! 🙂

ale jaja - nie mam !!! Są gdzieś na płycie wiec to zbyt skomplikowane bo mam netbooka i musiałabym angażować innego kompa do tego 😞 ale leń ze mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Aaagata teraz nie ma już szans żebym została.
Stażyści są od podaj przynieś pozamiataj. Rano kawa, południe kawa, po południu kawa i tak ciągle idź zrób xero idź do sklepu itd.


Paula to jak tak to bym się nawet nie zastanawiała jak masz tam siedzieć i robić komuś kawę...
idź na zwolnienie masz do tego prawo, a one kawę zrobią sobie same!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki jak tam u was kwestia depilacji? Bo ja już nic nie widzę 😮 a ostatnio jak sie depilowałam (niedziela) to zapomniałam ogolić się pod pachami a byłam przekonana, że to zrobiłam !!! A dziś jedną nogę ogoliłam a drugą nie!!! I zupełnie nie wiem co się dzieje ! Wiem wiem zakochana jestem - nieustannie od 9 lat - ale to nie przez to !!!

😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Marinel i Shelby na każdej wizycie macie badane tętno Dzidziusia????? mi ani razu nie badała :/


Agatka ja miałm tylko na usg puszczane a na ostatniej wizycie to tylko fotel i poszłaaaaaaaaaa !


U mnie zazwyczaj też tak jest - tętno nigdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Dziewczynki jak tam u was kwestia depilacji? Bo ja już nic nie widzę 😮 a ostatnio jak sie depilowałam (niedziela) to zapomniałam ogolić się pod pachami a byłam przekonana, że to zrobiłam !!! A dziś jedną nogę ogoliłam a drugą nie!!! I zupełnie nie wiem co się dzieje ! Wiem wiem zakochana jestem - nieustannie od 9 lat - ale to nie przez to !!!

😮


Kochana nogi to jeszcze nie problem. Ja na dzisiejsza wizytę musiałam się przygotowac a pod brzuchem nic nie widzę 🙂 Smiałam się potem do męża czy się golił kiedykolwiek nie patrząc na siebie w lustrze 🙂

Tętno mam badane za każdym razem chyba od 11 tyg lekarz przykłąda taki detektor do brzucha jak leżę na fotelu i słychać serduszko na cały gabinet. Ja dziś bardziej słyszałam szum wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
Dziewczynki jak tam u was kwestia depilacji? Bo ja już nic nie widzę 😮 a ostatnio jak sie depilowałam (niedziela) to zapomniałam ogolić się pod pachami a byłam przekonana, że to zrobiłam !!! A dziś jedną nogę ogoliłam a drugą nie!!! I zupełnie nie wiem co się dzieje ! Wiem wiem zakochana jestem - nieustannie od 9 lat - ale to nie przez to !!!

😮


Kochana nogi to jeszcze nie problem. Ja na dzisiejsza wizytę musiałam się przygotowac a pod brzuchem nic nie widzę 🙂 Smiałam się potem do męża czy się golił kiedykolwiek nie patrząc na siebie w lustrze 🙂

Tętno mam badane za każdym razem chyba od 11 tyg lekarz przykłąda taki detektor do brzucha jak leżę na fotelu i słychać serduszko na cały gabinet. Ja dziś bardziej słyszałam szum wody 🙂


Ja pod brzuchem jeszcze coś tam widzę, ale pod ręką mam lusteko, no i golę się golarką elektryczną, mniejsze ryzyko pocięcia się, a zwykłej maszynki do okolic bikini i tak nie mogę uzywać bo wychodzi mi paskudne uczulenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
Dziewczynki jak tam u was kwestia depilacji? Bo ja już nic nie widzę 😮 a ostatnio jak sie depilowałam (niedziela) to zapomniałam ogolić się pod pachami a byłam przekonana, że to zrobiłam !!! A dziś jedną nogę ogoliłam a drugą nie!!! I zupełnie nie wiem co się dzieje ! Wiem wiem zakochana jestem - nieustannie od 9 lat - ale to nie przez to !!!

😮


Kochana nogi to jeszcze nie problem. Ja na dzisiejsza wizytę musiałam się przygotowac a pod brzuchem nic nie widzę 🙂 Smiałam się potem do męża czy się golił kiedykolwiek nie patrząc na siebie w lustrze 🙂

Tętno mam badane za każdym razem chyba od 11 tyg lekarz przykłąda taki detektor do brzucha jak leżę na fotelu i słychać serduszko na cały gabinet. Ja dziś bardziej słyszałam szum wody 🙂



Marinel gdyby chodziło o nogi............ 🙃 Chodzi o małą 😉 nic już nie widzę jak sobie coś tam odetnę w sensie nasz najczulszy dodatek to będzie tragedia hahaha 😁 Kremy do depilacji potem strasznie mnie pieką więc pozostaje tradycyjna maszynka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słuchajcie Kochane! 🙂

mam pytanie do Was 😁 ostatnio zaproponowałam mojemu mężusiowi, żeby smarował mój brzuszek kremem na rozstępy- niech się oswaja z bobasem chociaż przez dotyk, a przy okazji mi pomoże, a co :P bardzo mu się to podoba 😁 czy Wasi mężowie/partnerzy też Wam tak pomagają? 🙂 oczywiście ci, którzy są na miejscu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
Dziewczynki jak tam u was kwestia depilacji? Bo ja już nic nie widzę 😮 a ostatnio jak sie depilowałam (niedziela) to zapomniałam ogolić się pod pachami a byłam przekonana, że to zrobiłam !!! A dziś jedną nogę ogoliłam a drugą nie!!! I zupełnie nie wiem co się dzieje ! Wiem wiem zakochana jestem - nieustannie od 9 lat - ale to nie przez to !!!

😮


hehe Cherry właśnie dzisiaj się zastanawiałam jak to u was wygląda bo ja jak piczkę goliłam to przez brzunio niewiele widziałam 😁 a zawsze się śmiałam z dziewczyn na wylocie że im mężowie golą 😁 sorcia, że taki temat poruszam ale w końcu gdzie go mam poruszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
Dziewczynki jak tam u was kwestia depilacji? Bo ja już nic nie widzę 😮 a ostatnio jak sie depilowałam (niedziela) to zapomniałam ogolić się pod pachami a byłam przekonana, że to zrobiłam !!! A dziś jedną nogę ogoliłam a drugą nie!!! I zupełnie nie wiem co się dzieje ! Wiem wiem zakochana jestem - nieustannie od 9 lat - ale to nie przez to !!!

😮


Kochana nogi to jeszcze nie problem. Ja na dzisiejsza wizytę musiałam się przygotowac a pod brzuchem nic nie widzę 🙂 Smiałam się potem do męża czy się golił kiedykolwiek nie patrząc na siebie w lustrze 🙂

Tętno mam badane za każdym razem chyba od 11 tyg lekarz przykłąda taki detektor do brzucha jak leżę na fotelu i słychać serduszko na cały gabinet. Ja dziś bardziej słyszałam szum wody 🙂



Marinel gdyby chodziło o nogi............ 🙃 Chodzi o małą 😉 nic już nie widzę jak sobie coś tam odetnę w sensie nasz najczulszy dodatek to będzie tragedia hahaha 😁 Kremy do depilacji potem strasznie mnie pieką więc pozostaje tradycyjna maszynka !


ja używam tylko żel do higieny i maszynkę. Żel się ładne pieni i nie uczula. Hehe myslałam ze mówisz o nogach 🙂 Powiem Wam coś 🙂 powiesiłam wczoraj pranie i było 11 moich majtek. Mąż patrzy i mówi chociaz sobie na majtki popatrzę skoro na pisię nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
słuchajcie Kochane! 🙂

mam pytanie do Was 😁 ostatnio zaproponowałam mojemu mężusiowi, żeby smarował mój brzuszek kremem na rozstępy- niech się oswaja z bobasem chociaż przez dotyk, a przy okazji mi pomoże, a co :P bardzo mu się to podoba 😁 czy Wasi mężowie/partnerzy też Wam tak pomagają? 🙂 oczywiście ci, którzy są na miejscu 😉


Mój mężuś codziennie jak sie obudzi to głaska i całuje brzuszek. Popołudniu zaś robi obowiązkowe podsłuchiwanie przez stetoskop... 🙂 Dziś nawet rozmawiał z Fasolką lub Fasolem a potem to jakieś piski wydawał do brzucha 😮 nie wiem o co chodziło ale mówił że to taki specyficzny język hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój Mężolek na dobranoc rozmawia z Bąbelkiem 🙂 całuje brzunio i głaska 🙂 a wogóle to naszemu Bąbelkowi kupiliśmy na Dzień Dziecka pozytywkę bo podobno jak maluszek się w brzuszku przyzwyczai to później się uspokaja i usypia przy tym dźwięku 🙂 słyszałyście o tym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja będę wulgarna bo odkąd w ciąży jestem to popęd mam straszny 😮 tylko bzykać i bzykać mi się chce - mój maż to aż dziwnie się patrzy że znów coś od niego chcę 😮 Mało tego żeby to tylko chęć była ja po prostu jestem zboczona 😁 Na początku ciązy to potrafiłam nawet mieć nie tyle co sny erotyczne co orgazmy przez sen !!! A wszystko przez ukrwienie macicy... 😮

p.s jest po 22 więc chyba mogę pisać o takich sprawach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaagata napisał(a):
Mój Mężolek na dobranoc rozmawia z Bąbelkiem 🙂 całuje brzunio i głaska 🙂 a wogóle to naszemu Bąbelkowi kupiliśmy na Dzień Dziecka pozytywkę bo podobno jak maluszek się w brzuszku przyzwyczai to później się uspokaja i usypia przy tym dźwięku 🙂 słyszałyście o tym??


to jest udowodnione. Ale czytałam że po 32 tyg wtedy jest w stanie zapamiętać melodię. Ja będę puszczac kołyskanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cherry napisał(a):
Ja będę wulgarna bo odkąd w ciąży jestem to popęd mam straszny 😮 tylko bzykać i bzykać mi się chce - mój maż to aż dziwnie się patrzy że znów coś od niego chcę 😮 Mało tego żeby to tylko chęć była ja po prostu jestem zboczona 😁 Na początku ciązy to potrafiłam nawet mieć nie tyle co sny erotyczne co orgazmy przez sen !!! A wszystko przez ukrwienie macicy... 😮

p.s jest po 22 więc chyba mogę pisać o takich sprawach 😁


Cherry ja dziwnie patrzę na meza jak on mysli o takich rzeczach, nawet dotknąc mu się nie pozwalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...