Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Cherry napisał(a):
Ja będę wulgarna bo odkąd w ciąży jestem to popęd mam straszny 😮 tylko bzykać i bzykać mi się chce - mój maż to aż dziwnie się patrzy że znów coś od niego chcę 😮 Mało tego żeby to tylko chęć była ja po prostu jestem zboczona 😁 Na początku ciązy to potrafiłam nawet mieć nie tyle co sny erotyczne co orgazmy przez sen !!! A wszystko przez ukrwienie macicy... 😮

p.s jest po 22 więc chyba mogę pisać o takich sprawach 😁


Cherry ja dziwnie patrzę na meza jak on mysli o takich rzeczach, nawet dotknąc mu się nie pozwalam 🙂


chyba bym tak wolała bo czasami sama się zastanawiam czy to moralne 😉 tak przy dziecku.... szczerze to musiałam namawiać męża do seksu po pierwszym trymestrze - bo wczesiej lekarz zabraniał a potem bał się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
U mnie to różnie, raz mi się chce a raz nie 🙂 Cieawe jak będzie z naszym libido jak brzusio będzie większy.. Ale powiem wam że dziwnie czasem się czuje , jak mężulek mnie zaczepia a dzidziolek nie śpi i kopie 🙂 Raczej wtedy wtulam się w mężulka i grzecznie ide spać 😁
Co do depilacji, to nie mam jeszcze z tym problemu, chociaz faktycznie płyny do kąpieli mnie uczulają, ale znalazłam sposób - zamiast płynu czy żelu do golenia używam oliwki bambino ii idzie jak po maśle ;p
A ja też se wkleje zdjęcie z naszego ślubu, a coo! Jeszcze całkiem tak niedawno bo 8 stycznia 2011 😉


Ależ się najadłam dziś, chyba pękne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Aaagata napisał(a):
Mój Mężolek na dobranoc rozmawia z Bąbelkiem 🙂 całuje brzunio i głaska 🙂 a wogóle to naszemu Bąbelkowi kupiliśmy na Dzień Dziecka pozytywkę bo podobno jak maluszek się w brzuszku przyzwyczai to później się uspokaja i usypia przy tym dźwięku 🙂 słyszałyście o tym??


to jest udowodnione. Ale czytałam że po 32 tyg wtedy jest w stanie zapamiętać melodię. Ja będę puszczac kołyskanki 🙂


Witam wszystkie przyszłe mamusie 🙂
o widzisz ja słyszałam, że można dziecku puszczać jak zaczyna słyszeć to się przyzwyczai... w sumie w 32 tyg to nie wiadomo czy zdąży się przyzwyczaić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie leje i mokro jest :/
zmykam dziewczynki zapisac sie do lekarza rodzinnego, i kupic cos mojej księżniczce! W ojej wyprawce zbyt dużo niebieskiego 😁 chociaz ja uwielbiam blekitny, ale jakąś sukieneczke cukiereczek musze kupic, oczywiscie tzn. że zmykam na łowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Test obciążenia glukozą wykonuje sie między 24 a 28 tygodniem, a mi lekarz pozwolił, ze mogę go sobie zrobić sama, tylko musi mi wypisać receptę na paski do glukometru - tak, że nie będę siedzieć 2 godz w laboratorium tylko w domu 🙂. Ale badanie jest ohydne, obrzydliwie słodkie to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, przegladałam zdjęcia które mam na kompie i "najnowsze" jakie znalazłam na którym jesteśmy razez ze stycznia zeszłego roku 😞, a tak to jest albo Przemek z dziewczynami albo ja. Ale zobaczę co mam na aparacie i moze tam się cos znajdzie bo bardzo dawno nie zgrywałam na kompa (pól roku conajmniej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Miałyście już badany poziom cukru w specjalnym badaniu w którym pije się jakieś świństwo i czeka 2 h?

ja dostanę skierowanie na badanie cukru przy obciążeniu glukozą w przyszłym tygodniu. W naszym laboratorium pije się więcej niż 50 ml (chyba 75 ml) i czeka się godzinę 🙂 Jedyna bolączka to to, że nie można tego popijać wodą, tylko trzeba odczekać i tyle 🙂 Nie demonizujmy tego badania 🙂 Pogadamy jak już nasze pierwiastki porodzą 🙂 W porównaniu z porodem, wypicie jakiejś słodkiej cieczy to pikuś 😎 Przed tym badaniem warto powstrzymać się od słodyczy parę dni, bo wyjdzie nam cukrzyca 😜 A tak na poważnie-z tym piciem nie jest tak źle, naprawdę.
Co do diety i dowapniania się, to ja muszę pojadać takie białkowe cudeńka, bo w młodości miałam odwapnienie kości i pilnuję w jadłospisie mleka, serów, twarogów, kefirów etc. Zresztą jak jest tak gorąco, to nie chce mi się jeść wędlin i mięsiwa, więc zajadam coś lżejszego 🙂 Dzisiaj na śniadanie chlebek razowy z twarożkiem i szczypiorkiem (bez soli hehehe) i kefir truskawkowy 🙂 I wiecie co? Chyba w tej ciąży uzależniłam się od kefirów 😉 😉 😉
Aaaaa! wczoraj dokonałam pierwszych dzidziusiowych zakupów: pościel, powłoczki, osłonka i rożek (synu wybierał wzór-dinozaury... a jak będzie córcia?), dwa kaftaniki: biały i pistacjowy, obcinacz do paznokci i termometr do wanienki. Może niewiele w porównaniu do lali89, ale cieszyłam się jak osioł 🙃 🙃 🙃 Pozdrawiam ze słonecznego Wybrzeża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Tak wiem, że po 24 tygodniu, ale wiem, że w przypadku wysokiego poziomu daje się wcześniej.

Wiem, że to picia jest okropne, a ja nawet smecty nie mogę wypić bo zwracam nie wiem co to będzie.


A możliwe, że wcześniej ale to i tak lekarz decyduje kiedy należy wykonać. Mi lekarz mówił, że można do tego wcisnąć sok z cytryny ale nie próbowałam może spróbuję tak teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):
Tak wiem, że po 24 tygodniu, ale wiem, że w przypadku wysokiego poziomu daje się wcześniej.

Wiem, że to picia jest okropne, a ja nawet smecty nie mogę wypić bo zwracam nie wiem co to będzie.

madziu! smakuje tak, jakbyś wypiła baaaardzo słodką wodę. Ja co prawda dostałam pozwolenie od laborantek, żeby normalną wodą to popić-pozwoliły dwa łyczki, może nie za dużo, ale smak w ustach się zmienił 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...