Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzunie!!!! Troche mnie nie było i szczerze to nie mam nawet czasu nadrobić tego co pisałyście. Jestem w trakcie przeprowadzki i własnie dziś nadszedł tez wielki dzień przeniesienia się do teściów. Nie cieszymy sie z tego wcale ale pół roku chyba damy rade.
Dziś mam jeszcze usg i chyba się wreszcie dowiem kto mieszka w brzuszku juz sie nie moge doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzusie 🙂 Ja właśnie zrobiłam sobie obiadek (fasolke szparagową kopytka na patelni z boczusiem) Dzisiaj miałam plany wyjść na jakieś zakupy tzn łowy 🙃 ale pogoda okropna, całą noc lało i leje do tej pory, wiec rano szybki spacer z moim jamnisiem i to tyle. Moja maleństwo też leniuchuje dziś, może stwierdziła że jak taka pogoda to poodpoczywa sobie. Dzisiaj wieczorkiem wkleje swój brzusio bo mam rozładowane baterie - jak zawsze:/

Co do USG dziewczynki, to ja dopiero od 16 tyg miałam przez brzusio. Ostatnio żeby płeć potwierdzić w 100% lekarz zrobił mi dodatkowo dopochwowo, i fakt wątpliwości zero, bo moje maleństwo idealnie się ułożyło. Nie wiem czy wasze skarbusie też tak mają, ale moje słoneczko lubi pozycje typu : stópki przy buzi, już na ostatnim taką pozycje sobie obrała, i teraz też. Śmiesznie to wygląda, bo kiedy na usg lekarz pokazuje mi główke z góry to tam takie malutkie stópki zraz obok są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Norma, ja mam urlop od 1 lipca. A wyznaczyli mi na 5 lipca trzy obrony prac magisterskich i nikt się tym nie przejął 😞

Ponieważ taka brzydka pogoda ja planuję pooglądać coś w TV.

A i jeśli nie widziałyście to wspaniała stara komedia dla przyszłych rodziców. Końcówka bomba
http://www.filmweb.pl/film/Dziewi%C4%99%C4%87+miesi%C4%99cy-1995-5308
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia_m3 napisał(a):

A i jeśli nie widziałyście to wspaniała stara komedia dla przyszłych rodziców. Końcówka bomba
http://www.filmweb.pl/film/Dziewi%C4%99%C4%87+miesi%C4%99cy-1995-5308


chyba sobie obejrzymy, w przypływie wolniejszego czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
ale paskudna pogoda, aż się nam usnęło na chwilę.
Nudno i ciemno, więc gotujemy zupkę jarzynową. Nie wiem jeszcze czy coś mi z tego wyjdzie, bo to taka kombinowana zupka bez chemicznych dodatków. Musze troszkę podjeść warzyw dla dzidzi.
Egzamin specjalizacyjny zdany 🙂
Zapomniałam napisac kiedyś po wizycie, że lekarz mi powiedział że to że w osadzie moczu wyszły dość liczne bakterie nie ma znaczenia, bo liczba leukocytów świadczy o infekcji a ja mam ich 0-1.
Oglądałyście film Bobasy? Chętnie obejrzę Dziewięć miesięcy, chociaż nie wiem czy już go nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
Marinel - ryzyko się opłaciło - gratulacje 😉


dziękuję 🙂
Zupka wyszła wyśmienita. Już zjadłam 2 talelrze. Same warzywka, ale kawałeczki kurczaka mnie jednak nie przekonują.
Zastanawiam się jaki materacyk do łóżeczka kupić? Rozglądałyście się juz jakie są polecane? pianka? Kokos? Gryka? Mi to nic nie mówi a chciałabym jak najlepiej dla dziecka. Macie jakieś doświadczenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Shelby napisał(a):
Marinel - ryzyko się opłaciło - gratulacje 😉


dziękuję 🙂
Zupka wyszła wyśmienita. Już zjadłam 2 talelrze. Same warzywka, ale kawałeczki kurczaka mnie jednak nie przekonują.
Zastanawiam się jaki materacyk do łóżeczka kupić? Rozglądałyście się juz jakie są polecane? pianka? Kokos? Gryka? Mi to nic nie mówi a chciałabym jak najlepiej dla dziecka. Macie jakieś doświadczenie?


Ja kupiłam dla najstarszej córki kokosowy i trzeci smyk też go bedzie używał bo jest nadal w bardzo dobrym stanie, nie ma wyleżanego zagłebienia, w sumie przez obie używany był przez cztery lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...