Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beata z albatrosa to na pewno dzieciecy repertuar 🙂 hehehehe może dlatego że miałam mieć Beata na imię... 😮 zawsze jak to słyszę pomyślę o moim Tacie który jest wspaniały 🙂

Mojego brata córka uwielbiała to:

http://www.youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ

jak płakała to śpiewałam jej do ucha mahna mana i się uspakajała i nie płakała...

boże jak ja za tym dzieckiem tęsknie... idzie teraz do pierwszej klasy a mnie w jej życiu już nie ma 😞 nie wiem czy mnie jeszcze pamięta 😞

ąż się poryczałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie kilka godzin a tu kilkanaście stron do nadrobienia.

Co do samochodów, ja prowadzę i mam też taki niepokój zawsze. Jednak to jest wygoda. Mam samochód w naprawie i dzisiaj miałam okazję pojeździć komunikacją i pochodzić. Efekt jest taki, że wróciłam do domu i mnie brzuch pobolewa. Nikt nie raczy ustąpić miejsca, nikt nie przepuści w drzwiach, wszyscy w pędzie...

Ja też myślałam o kombinezonie, ale poczekam, aż pojawią się w sklepach, żeby mieć rozpoznanie.

Kołysanki z mojego dzieciństwa to Spij kochanie, Na Wojtusia z Popielnika, Był sobie Król, ja zaopatrzyłam sie w płytę Magdy Umer i Grzegorza Turnaua, czasem słucham, muszę się słów nauczyć.

Idę się położyć bo coś kiepsko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
a co się stało Wisienko?


mój brat się z tą krową rozwiódł i ona dziecko zabrała.... moi rodzice wystąpili teraz do sądu o przyznanie widzeń z dzieckiem... 😞 więc czekamy na kolejny proces... 😞

mój brat nie widział dziecka od momentu jak dowiedział się o chorobie....i strasznie tęskni za dzieckiem. Ja czasami nie mam siły tłumaczyć mu że jeszcze dziecko odzyska... Czasami jak pojechał po dziecko to policja musiała dziecko mu dawać takie cyrki się dzieją... Czasami zadzwoniła jeszcze - bo brat kupił jej komórkę i ładował regularnie. Niestety telefon został zabrany bo jest wyłączony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ja bym na jej miejscu myślała, że tata mnie nie kocha - a to niesprawiedliwe wobec Twojego brata...
to okropne, kiedy dzieci cierpią przez to, że dorośli nie umieją się dogadać...


temu dziecku było już wszystko wmówione... generalnie szkoda słów. w pewnym momencie dziecko było kartą przetargową... Teraz ma nowego Tatusia...

My jednak mamy nadzieję, że jak mój brat stanie na nogi zrobi z tym porządek. Póki co niech sąd przyzna moim rodzicom możliwość widzeń. Teraz widząc go mogłoby też źle zareagować - mój bart nadal nie ma włosów ani brwi... ale mam nadzieje że już nie długo.

Zaraz wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj. Czytałam że plamienie się może zdarzać w czasie kiedy miała być miesiączka. Musisz kontrolować czy nie ma tego duzo. Spokojnie, moja koleżanka plami od początku ciązy (jest teraz w 21). Bierze duphaston. Ty coś bierzesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Dziewczyny pomocy byłam przed chwilą w toalecie od zawsze noszę wkładki i właśnie zauważyłam, że mam brązowe plamki na wkładce pamiętacie jak pisałam o bólach brzucha? Co to może być przestraszyłam się!


Paula jeśli bierzesz luteine, to może być całkowicie normalna. Bo luteina dopochwowa powoduje wysuszenie i przekrwienie pochwy.

Sprawdź przez przypadek czy to nie są plamki z odbytu przy załatwianiu się ( na małej wkładce nie możliwe, ale zawsze).

Jeśli się przemęczyłaś taka reakcja ma się też prawo pojawić. Jeśli to będą małe kropeczki, to nie ma co się martwić. Odpocznij. Jeśli są większe i regularne udaj się do ginekologa pilnie.

Aha i po ewentualnym stosunku też ma prawo to wystąpić. No i jeśli masz nadżerkę, też możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry szkoda mi Twojego Brata Naprawdę!!! 😞
Nie wiem jak mozna tak postepować!!!! Ludzka nienawiść nie zna granic. Aż mi się nóż w kieszeni otworzyl.
Mam nadzieje ze nie długo sie los do niego odwróci 🙂 🙂 Tego mu zyczę 🙂
A to mój brzuszek zdjęcie z przed 10 minut- prosiłam męża żeby zrobił prosto to tak mu wyszło buahahahahahaha


23tc 🙂 a w brzusiu MAJA 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...