Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka! dostałam dzisiaj koszulki do karmienia - słynne żyrafki 🙂 🙂 są super! będą się nadawały nawet po karmieniu 🙂 zresztą są na tyle luźne (mimo że zamówiłam S), że i na większy brzuchol niż mój spokojnie wejdą 🙂
zaraz napiszę smska do Cherry i lenymamy... niech się dziewczyny nie wygłupiają 🙂 A kiedy lenymama miała być w Dubaju? ktoś pamięta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wizyta i po wizycie hehehe 😁 😁 😁 ot mój raport.... żartuję oczywiście hehehe 🙂 🙂 🙂

Odebrałam wyniki i wszystko okej 🙂 chociaz szłam z dusza na ramieniu - szczególnie po wynik TSH. Jest jednak w normie więc luzzz 🙂 Mam tylko białka odrobinę w moczu więc urosept 3 x dziennie i powtórka badania na kolejna kontrolę czyli na 12.10. Kacper był cały czas spokojny... ale gdy tylko poczuł głowice od usg to zaczął strzelać niezłe kopniaczki 🙂 🙂 🙂 Moje skarby waży 1800g i ma jakieś 43 całe cm wzrostu 😮 🙂 😮 🙂 Wszystkie narządy i kończyny bez zarzutów 🙂 🙂 🙂 Generalnie superr... na wadze aż 300 g na plusie 😮 😮 😮 jestem przyrostem masy porażona 😁 😮 😁 😮 Wiadomo przed wizyta mega stres a po już od razu lżej 🙂 🙂 🙂

Nie było mnie tak długo ponieważ załatwiałam mnóstwo spraw... ale Was podczytywałam 🙂 🙂 🙂

Gosiu pierścionek cudny - och jak ja sie cieszę 🙂 🙂 🙂 🙂
Jenefer- ten sprzedawca to leń jakiś chyba.... wiesz ja dziś sprzedawałam łózko które miało wymiary 160 x 200 więc ja nie wysyłałam no bo jak zapakować taką przesyłkę z materacem o takich samych wymiarach? Nie da się... ale i tak sprzedałam.... Nie rozumien jaka to trudność z jego strony 😮 po prostu chyba lenistwo 🙂

Miałam jeszcze wiele rzeczy napisać ale zapomniałam...

Na pewno dodam że jesteście kochane i w ogóle - dziękuję za troskę....
Gosiaq Tobie też za smska 🙂

Przyszła sukieniusia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Genaralnie to padam na twarz ... to po spacerze z moim psiakiem który mnie zabrał na zwiedzanie parku 😁 😁 😁 Potem zaliczyłam jeszcze dentystę musiałam fleczera uzupełnić. Zrobiłam zakupy w Ikei ten fotel i inne rzeczy i nie mam siły - nie wiem jak ja dziś dała z tym wszystkim rade...

Najbardziej chyba jestem zadowolona oprócz usg ze sprzedaży starego łóżka (dzięki temu za kasę ze sprzedaży kupiłam parę pierdół które były nam do wyprawki potrzebne)

Pisze chyba już bardzo nieskładnie i od rzeczy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry! sukienki na razie nie ma, ale może jutro 🙂 wystroję się i wstawię zdjęcie na pewno!
No i super, że jest wszystko ok. A te bakteryjki w moczu, e tam! wyleczalne w 100%. Tylko sie tu trochę martwię, że Kacper 1800 g , a mój Filip tydzień temu 2251 g. No chyba że źle zmierzył, a wagę się szacuje na podstawie objętości brzuszka (najadł się czy jak??)

A tak poważnie to bardzo się cieszę, że Kacper rośnie zdrowo, ale ten przyrost masy...masakra jakaś hihihihi Buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...