Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaq uwierz, że gdybym bliżej mieszkała już bym była na tej zupce u Ciebie i placuszkach - na pewno mniami....

Jutro już piekarnik z płytą i zmywarką przyjeżdża, część mebli przywieźliśmy dziś - reszta ma przyjechać w piątek.... już na samą myśli się cieszę...bo może w weekend wyśpię się na łóżku a nie na materacu i że ugotuję obiadek w końcu....

Nam też się udało za pierwszym strzałem... 😆

Ja wogóle to zjadłabym wszystko co się da i nie ucieka 😁 🙃

Z Fasolką dziś coś szybciorem się męczymy - nie wiem dlaczego. Czasami mam wrażenie, że czuje ruchy potem muszę się sama opieprzać, że to pewnie nie możliwe bo to pierwsza ciąża i poza tym jestem za gruba by już czuć. Pewnie około 20 tygodnia dopiero poczuję 😉.Teraz najczęściej mam wrażenie że ktoś tam się wierci jak podczas leżenia zmieniam pozycje i jak się ułożęto jakby któś nie mógł się ułożyć w środku. Ale pewnie to nie mój Bąbel tylko jelita....

Wy macie takie fajne okrągłe piłeczki a ja nie, na mojej piłeczce jest jeszcze taka nie równa warstwa tłuszczyku.... buuuu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lista obecnosci 😉

1. Ella1 - 03.11 - Majka lub Kacper
2. Mdg87 – 05.11
3. Fewka1 – 05.11
4. LastUnicorn - 04.11/09.11 - Mirek lub ???
5. Colograna – 09.11 - Lena lub Mikołaj
6. Angelcia - 08.11
7. GosiaQ – 10.11
8. TyszAnka - 10.11
9. Emilka9 – 11.11 - Klaudia lub Mateusz
10. Pupi19 – 11.11
11. Bejbi – 12.11 - Blanca lub Kacper
12. Magdalenka85 – 13.11
13. 14A11 – 14.11
14. Coriana - 14.11
15. Karolina8587 – 15.11 - Zosia,Amelia,Oliwia lub Bartosz, Kuba
16. Martusiap - 15.11
17. Madzia_m3 – 15.11/19.11
18. Sicha - 18.11
19. Kukunari - 19.11 - Coral/Amber lub Diego/Dustin
20. ManaLoa- 19.11
21. Queen - 21.11 - Jan Jakub
22. Skrzatunio - 22.11. - Julia albo Kacper
23. Lala89 – 23.11 - Maja albo Kubuś
24. Cherry - 24.11 - Lenka/Pola lub Leon
25. Kerini – 25.11
26. Mia7 - 25.11
27. Nataszap - 25.11

28. Zuzanna35 - 25.11 – chlopczyk – Oskar 😁
29. Asyana - 26.11
30. Monica – 28.11
31. Marinel 29.11
32. Angela83 - ??


Prosze potwierdzic obecnosc i dane, bo juz nie wiem kto jest, kogo nie ma i kto, co i kiedy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Jeden dzien nie obecnosci i tyyyle wydarzen 🙂

Zuzannaa35 GRATULUJE SYNKA. SUPER, ZE Z DZIDIZUSIEM WSZYSTKO OKI 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃
CHEERY ja mam bardzo podobnie do ciebie zjadlabym wszyyyyyystko 🙂
U mnie znowu dominuja kwasne rzeczy- kapusta ogorki kiszone i przede wszystkim CYTRYNA NIE POTRAFIE PRZEJSC OBOJETNIE JAK LEZY W KUCHNI 😁 😁 😁 😁. W pierwszej ciazy mialam podobnie i urodzil sie synek, wiec teraz chyba tez zapowiada sie BOY 😁 😁 😁 😁.
USG mam juz za 3 dni dni. Oby wszystko bylo okey 😁
Kukunari potwierdzam obecnosc na liscie. W poniedzialek mam usg wiec moze sie jeszcze cos zmieni 🙂
Milego dnia dziewczynki 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
lala89 a jak się udały połowy?

masz jakieś nowe ciuszki dla Maluszka?


Tak, połowy udały się jak najbardziej. Akurat była dostawa towaru, wiec ludzi było pełno - ale ''rzucili'' się na ubrania nie maluszkowe. Także miałam dwa pełne kosze do wyszukiwania. Znalazłam śliczne body, bluze dwustronną, śpioszki welurowe, welurkową bluze i welurkowy rampersik - wszystko firmowe i w stanie idealnym 🙂 aż w szoku byłam 😁 zapłaciłam 10zł, bo cena dnia 24zł kg.

To chodzenie po lumpkach to już jak nałóg..

Kukunari, u mnie na liście wszystko się zgadza. We wtorek pewnie dowiemy się kto jest brzuszku.. Już nie umiem doczekać się tego usg.

Co do opalania, teraz jak były te upały to opalałam się, i to często po godzinie 12.00, brzuszek wystawiałam na chwilke, potem przykrywałam ręczniczkiem i tak na zmiane. Nie wyszły mi żadne plamy, a troszke kolorku złapałam . Szczególnie chodziło mi o opalenie buźki, bo już całkowicie chce zrezygnować z makijażu - pudru i ew.podkładu. Mało ich używam , ostatnio wogóle - jedynie na imprezy ''okolicznościowe''.. ale chciałabym całkowicie sobie to odpuścić. Najlepiej się czuje jak odświeżam sobie twarz chusteczkami nawilżającymi..

***
Jeżeli chodzi o nasze staranka o dzidzie.. to jest to dla nas niespodzianką prz tabletkach 🙂 Oczywiście planowaliśmy z mężem maluszka w przyszłości, a że ta przyszłość nastąpiła szybciej niż nam się wydawało 😁 Ale zero jakiegokolwiek stresu, sama radość. Nawet dobrze, że teraz. W pracy wszystko mi się ułożyło, dostałam umowę na czas nieokreślony wiec nie mam się czym martwić. Mieszkanko mamy, i na szczęście żadnych rat i kredytów. Jedynie zostało nam 5tys do spłacenia samochodu ale to też nie w banku, mój mężulek za czasów 'kawalerskich' pożyczył od siostry część na auto i zostało nam do spłaty. Ale to w 5 miesięcy już spłacimy i problem z głowy!

A jak tam się brzuszki dzisaj czują? Ja już lepiej bo wczoraj miałam jakiś gorszy dzień. Brzuszek znów troszku się powiększył..
Już nie umiem się doczekać wakacji, jeszcze tylko miesiąc. Nie wiem dlaczego, ale jestem na l4 i niby powinnam być wypoczęta ale pragne gdzieś jechać i tak odpocząć, mieć wszystko gdzieś i wogóle. Wybieramy się na mazury. Mamy wynająć domek, obok domku jest zaraz plaża i molo.. Teren należy do właściciela więc nie ma masy ludzi.. coś o czym marze.
W przyszłym roku planujemy wakacje gdzieś bliżej, w Pieninach - też zadupie 😁 Maluszek będzie z nami więc nie chcemy z takim szkrabem jechać przez całą polske.. a awaryjnie być w pobliżu.

Ależ się rozpisałam...

Shelby a powiedz jeszcze co to za praca w której spędzasz 14g? Ja po 8 miałam serdecznie dość.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki a co powiecie na założenie w osobnym temacie takiej tabelki do której każda z nas będzie sie mogła wpisać? Myślę że byłby porządek bo część dziewczyn juz nie pisze a na bieżąco każda mogłaby uzupełniac. Mogłybyśmy wstawić tam przewidywaną datę porodu, płeć, imię dziecka i rubryczka kiedy się urodziło, bo te 5-6 miesięcy szybko minie i bedziemy mogły poznać która dzidzia już jest na świecie 🙂
Może któraś z Was umie coś takiego zrobić? Ja mogę spróbować ale nie wiem czy będzie można się w nią wpisywać "bez cytowania" tak jak teraz kopiujemy naszą listę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lala89, ale super z ciuszkami, u mnie jest cała masa second handów, ale jakieś takie ubogie w ciuszki dziecięce :|

co do pracy - pracuję przy komputerze, u siebie w domku, tzw. home office, ale mam monitorowane godziny pracy, także wszystko wiadomo, jakby co 😉 i czasem się zdarza, że trzeba coś zrobić na już i wtedy wychodzi, że siedzę 14, 16 albo i więcej godzin, przyklejona do monitora i brnę w gąszczu pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari potwierdzam obecność.

Ja w środę też idę na usg, może się dowiemy któż tam mieszka. Jednak sama znam dwa przypadki, gdzie do 26 tygodnia miał urodzić się chłopiec, a potem była dziewczynka.
Widzę, że jak do tej pory chłopcy przeważają.
Ja i tak będę powtarzać do znudzenia, że liczy się zdrówko 🙂 .

Ja oprócz kiełbasy, wcinam nagminnie kwaśne jabłka, jednak dobrym ciachem o taki biszkopt z truskawkami i galaretka bym nie pogardziła.

Słonecznego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Hej Dziewczyny potrzebuję pomocy dziś w nocy myślałam, że sie uduszę męczy mnie straszny kaszel gardło całe spuchnięte i straszny katar co mam robić, nie chce brać lekarstw 😞

Ja proponuje wypij sobie gorace mleko z maslem i czosnkiem a pozniej jesli mozesz to pod pierzynke i wygrzej sie!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinel napisał(a):
Brzuszki a co powiecie na założenie w osobnym temacie takiej tabelki do której każda z nas będzie sie mogła wpisać? Myślę że byłby porządek bo część dziewczyn juz nie pisze a na bieżąco każda mogłaby uzupełniac. Mogłybyśmy wstawić tam przewidywaną datę porodu, płeć, imię dziecka i rubryczka kiedy się urodziło, bo te 5-6 miesięcy szybko minie i bedziemy mogły poznać która dzidzia już jest na świecie 🙂
Może któraś z Was umie coś takiego zrobić? Ja mogę spróbować ale nie wiem czy będzie można się w nią wpisywać "bez cytowania" tak jak teraz kopiujemy naszą listę.


Jestem za!!!!! 😁 😆 😁 😆 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paula_jot napisał(a):
Mam prośbę, czy któraś z Was mogłaby mi wygenerować adres url żebym mogła wstawić zdjęcie usg? Bo jestem w pracy, a tu nie mam czegoś tam zainstalowanego. Proszę 🙂


Z checia bym Ci pomogla ale ja tez jestem w pracy. 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...