Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to prawda Ellu moja kochana 🙂 odpoczęłam od pracy! 🙂
już z dnia na dzień jestem coraz bardziej nastawiona, że dzidzia, jak chce, to droga wolna 😁

znacie ten dowcip o dzieciach, co lgną do światła? mój szwagier stwierdził, że mam poświecić latarką to wyjdzie :P hahah!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
a jak tam córeczka? 🙂 po pierwszym spacerku?
no i jak mamuśka, dochodzisz do siebie?


Kochana Majka fajnie spała w wózeczku ale za długo nie bylysmy bo to w koncu pierwszy raz!!!!!
A dzis tak leje u nas od rana ale ubralam ja i na tarasie pod daszkiem pojedzilam az usnela takze dzis tez troche swiezego powietrz łyknęła!!!!!!!

Zgadzam sie z Yen, ubieranie takiego malenstwa to nie lada wyczyn!!!!! W domku uzywamy tylko body i jakis spodenek!!! Jak dla mnie to najlepsze sa body rozpinane bo przekladanie przez głowke troszke ciezko mi sie zaklada!!!!!!!

A ja powoli wracam do formy- dzis sie mierzylam w brzuchu i z 110 cm spadło na 90 takze fajosko!!! No ale do 70 trzeba zbić!!!! 😉 😉 😉 😉

A Shelby u ciebie jakies objawy sa???!!

Własnie dostalam smska moja kumpela urodzila dzis-- 3 tygodnie przed terminem córeczke 3450 i 52 cm!!!!!!!!!!!!!! A w piatek jeszcze z nia pisalam i nic sie nie dzialo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer - nie martw sie na zapas ta kupka, jesli po 3 dniach nic wtedy sie martw... albo zrob delikatny wywar z suszonych sliwek: zaparz sliwki suszone goraca woda odstaw na chwile i daj dzidzi pare lyczkow - powinno zazdzialac...

Ella - ja tez jestem ciekawa 🙂

Shelby - no to umowmy sie, ze rodzimy razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kukunari napisał(a):
jejku dziewczyny wy juz o spacerkach z dzidziuskami a ja bym chciala taki spacer chociaz na porodowke - wiem, wiem truje i truje 😉


Kukunari wcale nie trujesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ach niech juz te bobaski sie zdecyjdują i wychodzą!!!!!!!!
No jeszcze kilka godzin do północy zostało wiec moze jeszcze któraś zrobi nam niespodziankę!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt Shelby.. że też człowiek nie wie czy to kolka czy może coś więcej.. że to dziś a nie jutro.
A mnie zastanawia fakt jak to możliwe że może zacząć się nagle, zaraz, za 2 dni, za tydzień 😮 Jak to możliwe, że można isć np na zakupy, wrócić do domu i nagle zacząć rodzić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
yenefer07 napisał(a):
No i dzisiaj synuś skończył tydzień 🙂 Też miałam poczekać ze spacerkiem, ale poszliśmy i wszystko gra 🙂 Mały nadal śpi, praktycznie cały czas śpi w ciągu dnia, a i w nocy dał nam dzisiaj pospać, bo tylko raz musiałam wstać 🙂

Lala89 ja też nie miałam żadnych objawów...po prostu odeszły mi wody, tak ni stąd ni z owąd 🙂
Paula-jot trzymam kciuki!

No i jak widać z opisów każda z nas poród znosi inaczej...moje skurcze były mega bolesne, niedowytrzymania! A kupki mi sie nie chciało i lewatywy też nie miałam 🙂
Zania mi wczoraj odpisała, że też miała bardzo bolesne skurcze 😞[/q

Ile byliście na spacerku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry czyzby poranne posiedzenia oznaczały cos wiecej? 😁 hm?
mój mężczyzna schował mi wage, dran jeden.Fakt faktem ostatnio sie popłakałam jak na nią weszłam, ale teraz chciałam tylko sprawdzic czy moze nie schudłam albo cos.. tak o, ponoc to mozliwe przed porodem.
zuzia dzisiaj bardzo spokojna, prawie wcale sie nie wierci.. i zapaliło sie swiatełko nadzieji 😁
pozdrawiam mamusie i brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie mamusie, napiszcie proszę jak długo płynie z Was krew? U mnie mija dzisiaj 2 tygodnie a nadal leci żywo czerwona krew. Kiedy to zacznie zanikać? Całe 6 tygodni będą odchodzić te odchody?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Paula napisała że jest po ktg i czeka na obchód bo póki co powiedziano, że zapis ładny 🙂. na badaniu stwierdzono, że szyjka długa, rozwarcie na jeden palec i ułożenie główkowe.

więc moje drogie czekamy na wieści....

ja wróciłam z obiadu i było miło 🙂 i pysznie 🙂

u mnie ciąg dalszy przeczyszczeń i nagłych skurczów w posladkach 😮 - takich, że aż w sklepie sobie sykełam dość głośno 😮 😮 😮 boli że aż promieniuje do kostek w nogach tak od środka wzdłuż nóg do tego bole krzyżowe i ciagły ból w okolicach żeber 😮 😮 😮

zmęczona jestem mam wrażenie, że zaraz zasnę na stojąco....

wzięłam pierwsza nospę i zobaczymy co będzie.... jednak nie sądzę że to się rozwinie ponieważ Młody dziś tak skakał a przed chwilką miał nawet czkawkę.....

jednak muszę powiedzieć że boli i jeszcze tak nie było!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was po dlugiej nieobecnosci...
staram sie jak moge jednak zupelnie samej nie jest latwo...
na poczatku moj maluszek byl strasznym spiochem wrecz musialam go budzic do jedzenia co dwie i pol godziny bo spadl strasznie z wagi, byl taki slaby ze nie mial sily ssac.. jednak juz jutro Wiktorek bedzie mial miesiac teraz rosnie jak na drozdzach.. w ciagu dwoch tygodni przybral kilogram na wadze. budzi sie co dwie godziny na jedzenie, teraz jest tylko na mleku NAN je coraz wiecej, dwa razy mu sie ulalo widocznie za duzo zjadl, ogolnie ma straszne problemy z kupka... robimy ja pol godziny z strasznym placzem,
a jesli chodzi o mnie to juz nie krwawie zupelnie chyba skonczyl mi sie ten caly polog, czuje sie nawet ok.. jednak zaczynam odczuwac wykonczenie, jestem dobrej mysli dam rade 🙂

serdecznie was pozdrawiam, brzuszkom zycze szybkiego i bezbolesnego rozpakowania, a mamusiom przespanych nocy.

naprawde was przepraszam, jednak nie mam czasu na brzuszek.. jak tylko mam chwilke to zagladam tu do was.. jednak tego czasu nigdy nie jest za wiele wiec nawet napisac jest ciezko, mam nadzieje ze pamietacie jeszcze o mnie ! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...