Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

WIOLKA Z TEGO CO SŁYSZAŁAM ŻE WŁAŚNIE TERAZ POWINNO JUŻ PRZYJMOWAĆ POZYCJĘ TAKĄ JAKA BĘDZIE PRZY PORODZIE, ALE TY NIE POWINNAŚ SIĘ PRZEJMOWAĆ TYM ŻE MALEŃSTWO JUŻ LEŻY GŁÓWKĄ W DÓŁ ONO NIE DA SOBIE KRZYWDY ZROBIĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiola.
W piątek kiedy czekałam na usg to poczułam jak maleństwo się przekręciło główką w dół i kopało mnie nad pępkiem.
I rzeczywiście tak było, ginekolog pokazała mi na usg położenie i powiedziała, że tak ma być i że nie jest na to za wcześnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!

Ja wlasnie wznowilam liste wyprawki uwzgledniajac tez rozmiary ciuszkow, bo na tamtej moj kochany sobie zrobil brudnopis 🤢

Tym razem wyszlo mi troszke wiecej no ale wszystko liczylam osobnotypu torba do wozka, folia przeciwdeszczowa itd.

U mnie tez pogoda troche zrypana ;/

marze o tym zeby zjesc juz schab ze sliwkami ktory znajduje sie obecnie w piekarniku i na caly dom pachnie 🙂

Wiolka mi tez dzidzia czasami daje sie we znaki wlasnie okropnym bolem w okolicach nerek. Nawet nie mozna sie na drugi bok przewrocic ;/

A z tego co wiem co dzidzia sie obraca glowka w dol pod koniec druiego lub na poczatku 3 trymestru ale to chyba indywidualna kwestia. Tylko,ze moja znajoma miala malego glowka w dol obrocenego troszke szybciej i na swiat pchal sie juz w 7mies wiec lezala na podtrzymaniu w szpitalu ale maly urodzil sie caly i zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Słuchajcie dziewczynki dzidzia jest jeszcze taka mała ze będzie się okręcać.MOja jak byłam na usg leżała w poprzeg.Więc spokojnie macie czas.Lekarz powiedział ze na ułożenie ma czas do 34 tygodnia.
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,1326667.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJBARDZIEJ BĘDZIEMY SIĘ MARTWIĆ TYM JAK WŁAŚNIE PRZED PORODEM NIE BĘDZIE W TAKIEJ POZYCJI W JAKIEJ POWINNO ALE NA RAZIE CIESZMY SIĘ ZDROWIEM NASZYCH MALUSZKÓW BO ONO W TEJ CHWILI JEST NAJWAŻNIEJSZE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREDECZKA JA NA PEWNO RACZEJ RÓŻNIE BO TAK JAK PISZESZ DZIDZIA MOŻE NIESPODZIANKĘ ZROBIĆ 🙂 🙂 🙂 JAK BY TAK BYŁO TO BY BYŁA NAJLEPSZA NIESPODZIANKA W MOIM ŻYCIU:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też raczej różnie te co kupiłam już to w takich uniwersalnych kolorach.Ostatnio kupowałam na prezent dla dziewczynki i tak mnie kusiło wziąść coś dla mojego maleństwa,ale się powstrzymałam.Wogóle zauważyłam że bardzo mało jest ciuszków w rozmiarze 56 weszłam do 5-10-15 to pani powiedziała że sporadycznie się zdarzają.A ta ich kruszynka jest taka maleńka że nawet te 56 jeszcze za duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZĘ WSZYSTKIE GDZIEŚ RUSZAJĄ SIĘ Z DOMKU WIĘC JA TEŻ 🙂 JADĘ SOBIE POPŁYWAĆ NA BASEN :laugh: DO WIECZORKA GRUBASKI 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej jestem zmuszona do wyboru uniwersalnych ciuszków.
Choć mąż stwierdził, że to druga córcia. Za to ja nie mam żadnych przeczuć.
Rozmiary też będę wybierać 56 i 62.
Szczerze to już bym chętnie wybrała się na takie zakupki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki!

A u nas pogoda w miarę ładna, raz słońce, raz chmurki ale ogólnie ciepło.

Właśnie zjadłam rosołek z lanymi kluskami (choć wyglądały trochę inaczej niz kluski 🙂 ) a teraz robie drugie danie.

Lekarka mnie wczoraj zwazyła i jestem na minusie 400g - mam nadzieję, że nie zacznę nagle tyć, bo rozstępów jednak nie uniknę. Te co mam juz mi wystarczą 🙂

Gosia - okrąglutki brzusio!

Pozdro mamusie! Do wieczora!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja już po obiadku. Zaraz jedziemy do teściów, potem do moich rodziców jak prawie w każdą niedzielę.

Co do ciuszków to ja jeszcze nic nie kupiłam, moja mama już troszkę mi kupiła. Ja jak tylko dowiem się jaka jest płeć dzidzi to od razu po usg pójdę sobie na zakupki i kupię cos slicznego dla maluszka, a tak ogólnie to tez będę wybierać raczej uniwersalne ubranka.

Was bolą nerki, brzuchy itp a mnie wiecie co?? Biodro - kurcze tak mnie czasem zaboli że nie mogę wstać, nigdy wcześniej tak nie miałam, dopiero w ciązy... dziwne jest dla mnie powiązanie bólu biodra z ciążą , ale zapytam na wizycie lekarki czy może to mieć coś wspólnego.

Moim zdaniem najlepiej zacząć kupować juz teraz pomalutku wszystko dla maluszka , bo nie odczuje sie tak wydatków jak co miesiąc po troszku się coś kupi, niż potem wszystko na raz...

Do wieczorka brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUDNIOWE GRUBASKI 🙂 🙂 🙂

ALE SOBIE DZIŚ POPŁYWAŁAM 🙃 🙃 🙃
CHYBA TEGO MI BRAKOWAŁO :P :P :P

A WY JAK SPĘDZIŁYŚCIE NIEDZIELĘ??? :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNY ZOBACZCIE JAKIE FAJNE BODY ZNALAZŁAM NA ALLEGRO. NAJBARDZIEJ PODOBA MI SIĘ TO ŻE NIE TRZEBA MALUSZKOWI PRZEZ GŁÓWKĘ NAKŁADAĆ 🙂 🙂 🙂 http://www.allegro.pl/item691179967_56_body_dl_rekaw_rampers_napy_mix_kolorow.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!

Ale pusto 😜 my dzisiaj zjedlismy obiadek pozniej pojechalismy po Killusia no i go przywiezlismy i az mi wstyd, bo moj maly kundel caly czas szczeka a Kilus wogole , cichutko jest 🙂 pozniej jak bylismy z nim na spacerku to taki grzeczny byl,ze az podzielilam sie z nim batonem 🙂 wieczorkiem przed tv no i za chwile lulu...

Ale sie usmialam czytajac wiadomosci z regionu haha
http://www.zlotowskie.pl/index.php?art=4455 jak dla mnie jest to zalosne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek mamuśki!!!!

Ależ mi się pięknie dzień zaczął 🙂 mojs psinka obudziła mnie o 6 na spacerek (tak ją mój mąż nauczył, żeby żona leniuszek szybciej wstawała hehehe 😉) i normalnie idę na chwilkę i wracam spać ale dzisiaj poszłam sobie na spacer nad morze, pięknie po prostu, takie pustki i chłodno bo jeszcze słońce dobrze nie wstało... ehhh.
Teraz sobie wypiję kawkę i poczekam aż się moja Majka obudzi bo jeszcze nie wstała i się nie kręci w brzusiu, pewnie też leniuszek :laugh:

Anja ale masz dobrze, też bym się znowu przejechała do Polski no ale na to muszę poczekać pewnie do przyszłego roku jak nie później 🤢 😞 Ja teraz czekam na czwartek bo przyjeżdża do mnie moja siostra z mężem i moja siostrzenica 🙂
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂
Wczoraj położyłam się dopiero po północy. Wkładałam ogóreczki do słoików na zimę. Oczywiście jeden już za jakieś 3 dni spróbuję czy coś mi z tego wyszło. Zrobiłam 19 słoików 🙂
A dziś mnie troszkę głowa boli 😞
I dzidzia moja chyba jeszcze spi bo nie daje znać o sobie, a wczoraj mój mąż pierwszy raz poczuł maleństwo, tak mocno mnie kopało, ja czułam to wyraźnie, mąż delikatniej ale poczuł i taki był szczęśliwy 🙂
Idę zjeść jakieś śniadanko.
Miłego dnia dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...