Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Dzień dobry grudnióweczki!

Ja dzisiaj od samego rana pełna energii, od 7 zdążyłam pójść z pieskiem, rozwiesić pranie i wziąć prysznic, teraz jem śniadanko czytając standardowo brzuszka :laugh: z tego się robi jakiś nałóg :laugh:

Agnieszkaw moja maleńka tez była spokojna przez 2/3 dni aż zaczęłam się martwić ale wczoraj tak mi zaczęła buszować po brzuchu, że wszelkie wątpliwości mnie opuściły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z moją córcią stanowczo sobie porozmawiałam. Powiedziałam , że jak nie zacznie mamusi kopać to sie naprawdę bardzo na nią pogniewam no i wieczorem miałam te swoje upragnione kopniaczki... i teraz właśnie kopie, chyba smakowała jej pasta jajeczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi smaku narobiłyście na te pasty :laugh: Zwłaszcza, że w tej ciąży zajadam jajka jak tylko mogę.

Uciekam szykować maleńką do przedszkola i chyba sobie zrobię te pyszności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki!
mnie też apetyt dopisuje, w ciązy jem rzeczy których już dawno nie jadłam albo których nigdy nie lubiłam. Mam tez fajny przepis na paste jajeczną: jajka,3,4; serek topiony, szczypiorek , wszystko pokroic lub zmiksować. tez smaczna, dla tych którzy nie lubią majonezu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
ja już po kawce i deserku bananowym. Za chwilę będzie konkretne śniadanko bo Madzia się domaga;-)

Wczoraj w szkole rodzenia trochę zwątpiłam jak wysłuchałam o porodzie. Ogarnia mnie coraz większy niepokój.

Dostałam też duuużo bodziaków od siostry Krzyśka więc teraz pozostały mi do kupienia tylko grube ciuszki.

A teraz się biorę za trasę.

Ciekawa jestem co u Gosi. Mam nadzieje iż wszystko będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

AgusiaW a ja robie inaczej paste jajeczna i tez ja uwielbiam 🙂

Jajka ugotowana na twardo rozgniatam widelcem, dodaje majonezu wedle uznania, doprawiam i jak juz mam na kanapce to posypuje szczypiorkiem swiezo pokrojonym 🙂

JA od miesiaca zle spie :/ kregoslup daje o sobie znac :/ dzisiaj tez :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie śpię za dobrze bo biegam siusiu co chwila, dzisiaj byłąm chyba z pięc razy. A pozatym coraz mi niewygodniej z brzuszkiem, trudno przybrać wygodna pozycję np siedząc, najwygodniej mi chyba leżeć na wznak 🙂 wam tez tak niewygodnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz ja nie moge np. siedzieć normalnie przy kompie bo zaraz dostaje po żebrach albo po pęcherzu od małej. W nocy jak juz przedtem pisałam potrafi mnie ciągnąć z boków brzucha albo to więzadła, nie wiem, przy przekręcaniu się na 2 bok. Czasem jak położe się na boku to Majka zaczyna się wiercić z tej strony i mam wrażenie, że ją zgniatam i chyba rzeczywiście najlepszą pozycją póki co jest u mnie na wznak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka mnie boli prawe biodro juz od jakis 2 miesięcy, ból jest nie do zniesienia 😞 najgorzej mam przy przekręcaniu się na boki 😞
A dziś w nocy pierwszy raz zaczął mnie bolec kręgosłup... oj uroki ciązy 🙂
Co do siedzenia przy kompie, to na szczęscie mam laptopa i częsciej z nim leżę niz przy nim siedzę 🙂
Ale jak za długo to mąz na mnie krzyczy że promieniowanie itp srata tata ... wiem, że zawsze cos tam jest szkodliwego, ale co teraz nie jest szkodliwe???
Siku robie jakies 2 razy w nocy, to juz super w porównaniu z wcześniejszym wstawaniem, bo potrafiłam nawe 5 razy wstać 😞

Persy a co tam o tym porodzie mówili że zwatpiłaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane brzuszki 🙂

Ja tez mam problemy ze spaniem a w szczególności z bólami kręgosłupa. Nie wiem jak się układać na łóżku, ale najlepiej jest mi jak leżę na wznak. Tylko rzeczywiście maluszek zaczyna wtedy najwięcej rojplować. A najlepiej mu się figluje jak mnie się chce spać:laugh: Ale najgorzej jest w pracy bo jestem zmęczona po nie przespanej nocy i najchętniej to bym teraz poszła spać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...