Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej kobietki

Wpadłam tylko na chwilkę, zaraz muszę zasiąść do lekcji z Kubą - co zajmie nam pewnie z 2 godziny...
Dzisiaj jeszcze na zebranie klasowe i w świetlicy ehh.

Akompf śliczne ciuszki widzę, że mąż dał się przekonać na kompletowanie wyprawki dla malutkiej.

Jak pisałam wcześniej byłam z mężem mym najdroższym oglądać wózki. I mamy mały zgryz
jemu podoba się taki
http://www.allegro.pl/item729525246_wozek_chicco_s3_trio_top_kol_topazio_niespodziank.html
mnie nie koniecznie - a zwłaszcza cena 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

A mnie podoba się taki


http://www.allegro.pl/item719569301_chicco_wozek_trio_tour_4_gondola_auto_fix_gratis.html
i tu cenę też bym pomniejszyła o parę stówek...
Muszę poszukać złotego środka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witam Was moje drogie!

widze, że nie tylko ja dziś kiepsko spałam 😞 jakoś nie moge sie pogodzic z tym co spotkało naszą Gosie 😠

Dagi mnie osobiście bardziej podoba sie ten pierwszy wózek ale cena jest zabójcza 🤢

Akompf ciuszki cudne! a czapeczka jest rozwalająca po prostu :laugh:

ja mam dziś na obiadek zupe pomidorową zmakaronem i knedle z morelami.

a Wiolka ma racje co do cevapcici-jadłam raz u znajomych z pieczonymi ziemniaczkami, sosem tzaziki oraz sałatką z ogórków i pomidorów... mmmmm....... pychotka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Montusia, zostanie Ci trochę tych ruskich? Też pierożanka jestem... Ale ja muszę kupować, albo robić naleśniki z ruskim nadzieniem, bo nawet nie mam gdzie rozwałkować dobrze ciasta w naszej "klatce" Ale za to kiedyś podczas popołudniowej drzemki przyśniły mi się mielone - musiałam wstac, iść do mięsnego i zrobić na kolację A, i pomidorówka to ponoć typowo ciążowa zupa... znam kilka dziewuch, które też miały tą fazę... ja też!"

A tak jej przeszkadzały nasze rozmowy o jedzeniu :P

Mówie tu oczywiście o amfisbienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z miasta 🙂 Kupiłam kombinezon i dwa śpiochy za 24 zł ale prześliczne i nowe praktycznie 🙂
Zaraz wstawię fotki.

Co do naszej koleżanki Ambisfeny (czy jak jej tam) to już Wam o tym pisałam, że nas obsmarowała na innym forum, no ale ma do tego prawo.
Swoją drogą to o czym ona chciała rozmawiac z kobietami jak nie o ciuszkach, gotowaniu, teściowych... nie mam pojęcia...

Wiolka słodkiego masz pieska. Ja tez bardzo kocham zwierzęta, ale nie mam żadnego. Czekam tylko aż przeprowadzimy się do domku, będziemy mieli swoje podwórko to zrobie tam zwierzyniec 🙂
Ostatnio mówiłam męzowi o swoich marzeniach jak to Ania bawi się na podwórku a z nią psy Maksiu i Reksiu i jakis kotek Filemonek itp a maż na to z fochem że nie dość że wybieram dziecku imię, chrzestnych, wózek, łóżeczko i w ogóle wszystko to nawet psom on nie będzie mógł wybrać imienia, bo to też mam juz zaplanowane hahah ale się usmiałam z niego. Mój biedny, nieszczęsliwy mąż 🙂

Idę zrobic fotki ciuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam i z przykrością stwierdzam, że moje dziecko nie lubi zakupów 😠
Znów mnie gdzieś kuła pod żebrami i na żołądek gdzieś mnie naciskała bo mi się tak niedobrze zrobiło, hehe malutka wszystko się zmieni jak się urodzisz:laugh:

Dagim mnie się bardziej ten 2 wózior podoba 🙂
Wiolka, ale ci dałam zagadkę z tym obywatelestem, a ja tak tylko z czystej, babskiej ciekawości zapytałam:P

Anja a wiesz może jak Gosia się czuje,oczywiście fizycznie, bo psychiczne to mogę się tylko domyślać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postu tej amfisbeny, to my grudniówki świetnie się dogadujemy, i skoro nam takie tematy odpowiadają, to nie widzę powodu, żeby ktokolwiek nas krytykował, a tym bardziej opisywał o tym na innych podforach, jeśli komuś nie odpowiadają nasze tematy to niech ich nie czyta i tyle.
Droga Amfisbeno skoro nie podobają Ci się tematy grudniówek, to nie wchodź na nasze podforum, i nie obmawiaj na innych, mamy prawo rozmawiać o czym chcemy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej to znowu ja 😉

Właśnie wstałam bo po obfitym obiedzie musiałam się zdrzemnąć i nie mogłam wstać, 2 godziny z zycia wyjęte :laugh:

E tam emmax co ty sie przejmujesz jakąś laską, jak jej się nie podoba to jej problem a jeżeli chodzi o to obywatelstwo to i tak prędzej czy później musiałabym się dowiedziec jak to wygląda, narazie nie chce mi się w to zagłębiać ale nie masz co sie przejmować, że mi gwoździa zabiłaś :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, a już mnie zaczęły wyrzuty sumienia dręczyć z tym obywatelstwem:laugh:
A co tej amfisbeny, to tak trochę jak w podstawówce, mogła nam napisać: baby ale pierdoły wypisujecie, a nie podczytuje po kryjomu a później dawaj na inne podforum 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znalazłam focie mojej małej przed fryzjerem, więc wstawiam jak obiecałam 🙂

Dokładnie jak w podstawówce więc nie ma co sie zniżać do poziomu i wogóle o tym dyskutować :P [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC04160.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...