Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam was wszystkie grudnioweczki 🙂

AgnieszkaK1601 dzieki za oklask 🙂
Wlasnie wrocilam z pracy i normalnie jestem zmeczona. Bylam w pracy na 9. Pracowalam 7 godzin ale to i tak wystarczy chce pracowac do ok 10 grudnia bo termin mam na 26/12/09 wiec im dluzej wytrzymam tym wiecej czasu bede miala pozniej dla malenstwa..Pracuje w supermarkecie w UK wiec od tych ich "HELLO" mis ie w glowie przewrca ale daje rade 🙂 Poza tym czasem zamiast skupic sie na pracy no zajeta jestem moim brzuszkiem 🙂 A co... jak czuje ze maluszek zaczyna fikolkowac to mowie ze ide do toalety i znikam z kasy na ok 10min.

A jak tam u Was z praca??
Pozdrawiam Was wszystkie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: 😘 😘 😘 😘

Buziaki dla wszystkich maluszkow

Make a pregnancy ticker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Przez pierwsze 3 miesiace nie bardzo moglam bo ledwo wchodzilam do sklepu i od razu zaczynaly mi sie "poranne nudnosci" a ustepowaly jak tylko konczylam prace i wychodzilam :laugh: :laugh: :laugh: ale dalam rade. Wydaje mi sie ze moje malenstwo nie bardzo bylo za tym zebym pracowala ale teraz juz jest lepiej bawi sie jak ja pracuje 🙂

Poza tym czasem wydaje mi sie ze wole pracowac niz byc w domu bo wtedy zaczynaja sie pytania czy dzidzia jest spokojna, czy na pewno wszystko jest ok itp... a jak pracuje to nie mysle o tym bo czas inaczej leci 🙂

Skorka Ale oczywiscie jak nie dajesz rady pracowac to nie pracuj przeciez i tak musza placic wiec odpoczywaj

Make a pregnancy ticker


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia a czy Ty robisz cos więcej od kasowania towaru w tym sklepie?? Ja kiedyś pracowałam w markecie, więc wiem że jest to bardzo ciężka praca dla kobiety. Pracowałam tam tylko 9 miesięcy a schudłam w tym czasie jakies 7 kg 😞 masakra, podziwiam wszystkie kobiety pracujące w marketach. Ja robiłam tam wszystko od układania towaru po kasowanie. Do domu wracałam tak padnieta, że na nic sił juz nie miałam... może w UK jest inaczej...???
A teraz od początku ciązy nie pracuję. Jestem na zwolnieniu mimo iż dobrze się czuję, a pracuję w biurze, więc wcale nie musiałam iśc na to zwolnienie.Jakoś się nie martwię, bo i tak nie lubie tej pracy :/

Wiola a gdzie zamierzacie się budować? W Polsce czy w Chorwacji??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszkaw26 odkad moj pracodawca sie dowiedzial ze jestem w cizy a powiedzialam im o tym od razu jak sama sie dowiedzialam czyli jak bylam w ok 5 tyg posadzili mnie na ase i nic innego nie robie.. Oni tu musza na to bardzo uwazac bo jesli cos by mi zaszkodzio olacili by ogromna kase wiec siedze tylko na kasie od 5tygodnia ciazy. Czasem tylko uda im sie mnie namowic zebym przyszla i pomogla im w inwentaryzacji 🙂 Nie znosze tego liczenia 🙂
A tak na marginesie to juz mnie znudzila ta praca i nie wiem czy bede do niej wracac po porodzie. Narazie jeszcze tam jestem bo pozniej bede miala 6miesiecy platnego zwolnienia wiec jakbym sie rozmyslila to bede miala czas na znalezienie nowej pracy 🙂



Make a pregnancy ticker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaW w Chorwacji mamy zamiar się budować 🙂
O rany Julia podziwiam Cię, że masz siły na to.

Skórka jak chcesz mieć motywację do chodzenia na spacerki to kup sobie pieska, ja pewnie gdybym nie musiała z moja sunią wychodzić to cały dzień bym w pidżamie siedziała hehhehe. JOKE :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OK brzuszki musze zmykac 🙂
Moje malenswto ma ochote chyba na jakies dobre ciasto, moze na babke bo na sama mysl robie sie glodna 🙂)) mmmm pysznosci a pozniej poloze sie na chwile 🙂


POzdrowienia od nas dla was 😉 😉 😉 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julia no to dobrze, że tylko na kasie pracujesz, chociaż na kasie też jest męczarnia, bo sie trzeba naskanować towaru... a inwentaryzacji też nie lubiłam nigdy ;/


Wiola jak się przeprowadzimy do naszego domku to na pewno będę miała pieska 🙂bo tu w bloku, gdzie teraz mieszkamy nie chcę za bardzo, bo nie miałabym gdzie wyprowadzać, a nie chcę naśladowac moich sąsiadek, które swoje psy wypuszczają na trawnik a w dodatku nigdy po nich nie sprzatają ;/ wkurza mnie to, bo przecież to tak strasznie cięzko chyba nie jest wziąć ze sobą jakieś woreczki na kupkę po swoim piesku... och kurde... a niedaleko domku naszego jest las 🙂 więc będę miała gdzie chodzić na spacery z Anią i pieskiem 🙂

Jejku ja cały dzień jem ... buzia mi się nie zamyka 😞 jak tak dalej pójdzie to w 9 miesiącu będę ważyć z 90 kg hhah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wróciła z zebrania w zerówce u syna no i oczywiście jak zwykle mówiono tylko o kasie na co ile trzeba jeszcze wydać :laugh: :laugh: :laugh:
Odebrałam paczkę i kombinezon jest prześliczny 🤪 🤪 Focie wstawię jak mi się baterie naładują do aparatu :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w mieście ale do centrum jakieś 3 km będziemy mieli więc prawie jak na wsi 🙂 tym bardziej że jakieś 50 metrów od lasu 🙂
Na wsi mieszkałam całe życie dopóki nie zamieszkałam z moim mężem , który właśnie jest z miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzusie 🙂

Ale miałam dzień... ufff...
Dopiero doczłapałam sie do domku, a rano byłam na glukozie 🙂 i wiecie co? pani mnie pyta jaki smak chce bo jest cytrynowa i malinowa 🤪 🤪 wybrałam cytrynową i musze powiedziec, że nawet dobra była-jak słodka lemoniada tylko wygazowana. Krew i mocz pobierali mi przed wypiciem, godzine po i dwie po. Myślałam, że międzyczasie pójde na jakieś sklepy a tu kicha-musiałam siedziec cały czas w poczekalni 😠 przynajmniej troche sie zdrzemnęłam. Wyniki jutro.

A jak już wyszłam to pognałam do piekarmi i zjadłam 2 pączki 🙃

jeszcze nie czytałam Waszych dzisiejszych postów ale sie poprawie :P

póki co ide coś zjeśc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaW wokół tej ziemi na dom nie ma lasu ale za to są gaje oliwne, zaraz morze i niestety same skały 😠 😠 nie ma trawki 😞 trzeba będzie sobie sztuczną sprowadzić. Zawsze marzyłam o takim domku z wielkim trawnikiem i lasem za rogiem, ehhh zanim my ten dom wybudujemy to troche jeszcze minie ale w planie moim o którym mężuś jeszcze nie wie jest hodowla maltańczyków. Boże ileż się tych planów narobiło na kilka kolejnych lat, a pomyśleć, że kiedyś myślałam tylko kiedy kolejna impreza hehehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola ja też kiedys żyłam od imprezy do imprezy az poznałam mego męza i tak jakoś juz nam się odechciało na imprezy chodzić , on też był imprezowicz ,zresztą na imrezie się poznaliśmy haha ale to było jakieś 5 lat temu... z wiekiem człowiek poważnieje 🙂 i ma inne cele w życiu 🙂 bardzo fajnie, że masz takie plany co do tych piesków 🙂 ja marzę tylko o 2 góra trzech pieskach i moze kotek jakiś... zobaczymy jak to wyjdzie.
A Dubrovnik to piękna miejscowość, troszke pooglądałam zdjęcia w internecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LISTA FREDECZKI

ODZIEŻ
spiochy 5szt 56x2 i 62x3
body kr.rekaw 4szt 56x1,62x3
body gl rekaw 4szt 56x2, 62x2
body bez rekawow 2szt 1x56 , 1x62
kaftaniki 4szt 56x2 , 62x2
pajacyki 5szt 56x2 , 62x3
czapeczki po kapieli 3szt
skarpetki 5par
kombinezonik zimowy r.62
cieply pajacyk polarowy r62
spodenki 2szt 1x56 , 1x62
lapki niedrapki x2
buciki welurowe x2
sweterek r62
bluza r.62
spodnie lub sukienka zalezy od plci r.62
cieple czapczki zimowe 2x

DO SPANKA
lozeczko
materacyk
ceratka
posciel (poszwy na kolderke i poduszke, ochraniacz na lozeczko, baldachim,przescieradlo)
kolderka
poduszka
rozek usztywniany
rozek nieusztywniany
kocyk cienki
kocyk gruby
dodatkowa posciel

DO HIGIENY
mydelko dla niemowlat
oliwka
chusteczki pielegnacyjne
gumowa gruszka albo respirator do noska
male nozyczki z okraglymikoncowkami
patyczki higieniczne te taki grubsze tzw. "bezpieczne"
pieluchy tetrowe 5szt
pieluchy flanelowe 5szt
okrycie kapielowe x2
wanienka
termometr do wody
krem do buzki
szczoteczka(miekka) i grzebyk do włosów
sudocrem albo cos innego na odparzenia
pampersy newborn x2
proszek do prania dla niemowlat lub platki mydlane
spirytusowe waciki 20szt
sol fizjologiczna
paklanki
przewijak


KARMIENIE
wkladki laktacyjne
butelka 250ml x2
butelka 150ml x2
szczotka do mycia butli
termoopakowanie
smoczek uspokajajacy
buteleczka do lekarstw
laktator

NA SPACEREK
wozek
torba do wozka
folia przeciwdeszczowa
moskitiera
śpiworek do wozka
parasolka
fotelik samochodowy
lezaczek

DLA MNIE DO SZPITALA
szlafrok
pizamka
kapciuszki
Majtki poporodowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja Ty jeszcze po tej glukozie dwa pączki wsunęłaś 🤪 🤪 Już mnie mdli na samą myśl :P :P
Aga ja tez mam las bardzo blisko i grzybki w nich rosną które uwielbiam, a do miasta to około 5 km mam także też jest super :laugh: :laugh: :laugh:
Wiolka to ja Ci już zazdroszczę tego morza :P :P :P
A marzenia masz wspaniałe i życzę aby się zrealizowały 🙂 🙂
Moim marzeniem zawsze było aby mieć ten domek i to koniecznie na wsi i jeżeli już zamieszkam w nim to do szczęścia nic nie będzie mi potrzeba prócz męża i dzieci 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...