Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O Wiola ma zapał do pracy,podziel się kochana troche tym zapałem 🤪
No chyba jeszcze nie wszystkie niektóre kończą 26 tydzień,ale to już na dniach i wszystkie będziemy 🙂

A ja znalazłam sobie prace posegreguje ciuszki które stoją od jakiegoś czasu w siatach :laugh: wezme te które mi się podobają reszta do piwnicy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
A moje już przestały się mieści w szafce 😞 naprawde tak ładnie miałam wszystko pukładane ale jak mi ostatnio nawieźli to w szafce miejsca brakło.I jeszcze głupia pajaca wczoraj dokupiłam i rajstopki bo trafiłam wreszcie do popco 🤪
AAA i ogłaszam w szem i wobec przyznaje się bez bicia-wpadłam w nałóg ciuszkowy :laugh: Macie jakieś lekarstwo dziewczynki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki, ja też dzisiaj uderzam do lekarza i dostanę wspaniałe skierowanie na glukozę, no mam tylko nadzieję, że zapomni o nim:laugh:
Co do zapału do pracy to ja mieszkanie do sprzątania ale jakoś mi się nie chce, mąż wczoraj pomył okna a reszta czeka chyba tez na niego:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie w ogóle jeszcze nigdzie w Polsce nie pracowałam jedynie co za granicą 🙂 🙂 🙂 I powiem Wam że miała taki okres że szlak mnie trafiał jak siedziałam w domu. Kamil jeszcze był za mały aby pójść do przedszkola a w mojej miejscowości nie ma żłobka a potem jak złożyłam podanie do przedszkola to mi odrzucili bo nie pracowałam. Teściową ma super ale do bawienia dzieci się nie nadaję bo by za bardzo rozpieściła a poza tym jest trochę schorowana a za takim czortem trzeba biegać, a teraz już zerówka no ale teraz to mnie nigdzie do pracy by nie przyjęli 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie skorzystam i nie będę nic robiła!!! Nie chce mi się!!!Mam stertę naczyń do umycia i to mi wystarczy.
Dziewczyny mają rację, trzeba się rozkoszować lenistwem 🙂
Ja się już czasami martwię co to będzie jak koło kwietnia będę musiała wrócić do pracy i zostawić mojego Skarbeczka.

Dziewczyny napiszcie mi jeszcze raz ile jest tego macierzyńskiego? Dla wszystkich 20 tygodni? Bo chyba na piersze dziecko jest mniej niż na drugie... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wczoraj przyszły spodenki, które zamówiłam na allegro, są ładne i pasują, ale chyba nie dociera do mnie, że mi się przytyło :laugh: Kupiłam taki rozmiar, że nie wiem ile w nich pochodzę, mam nadzieję że na miesiąc starczą hehehe. Zamówiłam takie same jak 2 miesiące temu, a przecież ciałka teraz więcej :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi waga stanęła w miejscu od jakiś 3 tygodni i nie wiem czy się cieszyć czy martwić 🤨 Zapomniałam zapytać się o to położnej 🤨

Poruszę delikatny temat... Macie zaparcia? Bo ja okropne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki!
Ja tak może z innej beczki... Byłyście ostatnio w Tesco? Ktoś mi mówił, że są przeceny w Cherokee, ale jakoś nie mam się kiedy tam wybrać, a nie chce jechać na darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki i ich Brzuszki 🙂
Jestem stałą czytelniczką brzuszka i śledzę codziennie co tu ciekawego :P
Tak jak Wy mam fioła na punkcie kupowania maluszkowi ubranek i chętnie odwiedzam lumpki:P
Często poruszany jest temat badań glukozy bo jedna już miała druga jeszcze nie...
Ja miałam wczoraj badanie po 50 mg glukozy a dzisiaj badanie diagnostyczne 75 mg niestety mam Cukrzyce ciążową 😞
Jutro idę do gina i dostanę pewnie skierowanie do diabetologa, nie ma jak ścisła dieta w ciąży 🤢
Ale co się nie zrobi bla Skarbeńka małego 😘
Pozdrawiam przyszłe Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem :P zapał jeszcze jest ale kręgosłup woła VETO! więc sobie siądnę na chwilkę, poza tym czas na jakieś jedzonko bo się Majka domaga heheh. Mittka żyjesz tam jeszcze czy się zakopałaś na dobre w tych ciuszkach?? heheh

Ewa ja to moge przygotować kolację dla 30 osób z 5 daniami ale ciasta nie upiekę nad czym strasznie ubolewa mój mężuś więc na 30 raczej na pieczoną rybkę zapraszam :P 🤪

PannoNikt jeszcze nie miałam zaparć i u mnie ciężko o taki problem, po prostyu wcinam codziennie po pare jabłek i wszystko jest w porządku.

Dziewczyny macie tą listę Fredeczki bo muszę mężowi skopiować żeby się zoriętował biedaczek bo on myśli, że 1500zł starczy na zakupy dla malutkiej.... ehhh Ci faceci :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macierzyńskiego obecnie jest 20 tygodni a od 01.01.2010 bedzie 22 tygodnie, nas też to bedzie dotyczyć bo już bedziemy na urlopie, wiec nam sie automatycznie przedłuży - czytałam w wyborczej jakis czas temu. Jak znajde linka to wam wkleję.

PannaNikt - ja mam odwrotnie właśnie... ale z dwojga złego to wole to co mam 🙂 Przynajmniej mniejsze ryzyko wejścia w posiadanie hemoroidów :P Ale za to wiem, że jak tylko coś zjem to przepchnę to co zjadłam wcześniej i konieczności wizyty w WC nie uniknę :P

Tesco i przeceny - nie mam pojecia :P

Emmax - to też czekamy na focie 🙂

Agnieszka84 a Ty kiedy ze ślubu wkleisz grudniówkom? hehehe

Asiula - no to współczuję... ja też mam skierowanie na glukozę i muszę sie w końcu wybrać...

A ja jestem załamana, znowu mam kwasy w domu. Marzę o tym, żeby sie wyprowadzić a dopiero co wyremontowaliśmy pokój... 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

ale za to Baska mi w brzuszku szaleje. Czy wasze maleństwa też maja wybrane godziny o których intensywniej kopią? Moja Baska po 11 i po 21 zawsze sie odzywa :P

Już sie nie mogę doczekać aż wróci mężunio, a kończy pracę po 19:00 dopiero ;/ ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja całe mieszkanie wysprzątałam 🙂 podłogi umyte 🙂 łazienka i ubikacja wyczyszczone i padam , kręgosłup mój odmawia posłuszeństwa ,ale widzę że i Wy szalejecie z porządkami 🙂

Ja też mam zaparcia, praktycznie od poczatku ciązy i juz zdążyłam się przyzwyczaić do nich 😞 i Wiolu mi nie pomagają jabłka, a jem je tonami 😞
Akompf a co mają zaparcia do hemoroidów?? Nie strasz mnie kobietko, nie dość że mam grzybka to jeszcze mi hemoroidy potrzbne ;/
Moja mała też ma swoje godziny 🙂 około 4 nad ranem zawsze budzi mnie kopniakami 🙂 a tak ogólnie to bardzo często czuję ją w ciągu dnia 🙂

W tesco byłam jakieś 2 tygodnie temu, żadnych przecen wtedy nie było.

Idę zrobic sobie kawkę rozpuszczalną bo coś mnie senność ogarnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem Wiola jeszcze się nie zakopałam :P
Skórka wynosze do piwnicy ciuszki tylko dlatego że dostałam dosyc sporo a niektóre naprawde nie nadają się do użytku bo np są poplamione.Wyrzucać tego nie bedę bo może właścicielka uzna że jej sie jednak przydadza 🙂

O tesco i wyprzedeży nic nie wiem-a to akurat całe szczęście 🤪

U mnie wyszło słoneczko więc szybciutko lece do łazienki puścić pranie.A tak po za tym to siedze jak na szpilkach bo pozwoliłam córce dziś wracać samej ze szkoły i tak pewna jeszcze nie jestem czy gdzieś nie zabłądzi a na datek nie wiem czy kończą teraz czy za godzine więc jeszcze godzinka nerwówki mi została :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...