Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hejka!

Juz mi lepiej 🙂 nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje, zaczęłam się zastanawiać czy to przypadkiem nie jest od żelaza, jakos tak mam zero energii i jeszcze to przeziębienie się przyplątało. KTÓRAŚ Z DZIEWCZYN, KTÓRA BIERZE ŻELAZO TEŻ SIĘ DZIWNIE CZUJE?
Co do jedzenia to to jest straszne, przed ciążą zapominałam czasem nawet zjeść bo nigdy głodna nie byłam a teraz nie ma chwili żebym nie myślała co by tu wciągnąć 😠 🤢
Akompf pisałaś coś o tym, że Ci dupa urosła, kochana nie tobie jednej, ja się tak rozrosłam, żę hoho!!! No i te rozstępy na pupie.... ja nie wiem jak to będzie, zaczynam się bać tego dnia jak mnie mój mąż zobaczy w pełnej okazałości, jak wyjeżdżał to byłam szczuplutka i piekniutka a teraz.....taka wielgachna :laugh: jak mu marudzę przez skype to mnie opiernicza, że przecież mnie widzi i że mam sie nie przejmowac bo przecież to normalne w ciąży i że wcale sie tak nie zmieniłam ale co on tam wie....
Idę sobie zrobic jakąś kawkę i wciągnać cos słodkiego na pocieszenie :P przed ciążą nie wiedziałam co to słodycze...kurde jeszcze wpadne w nałóg hehheh. Z papiersów na czekoladę się przezucam :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skorka ja sie tez ciesze ze zajecie mam :P a moj kochany dzisiaj na obiadek ma makaron z twarogiem i z cukrem 🙂

Wiolka a bys moj tylek widziala !! to dopiero jest ogromna pupa :P moj kochany mowi,ze mam murzynska pupe 😁 ale powiedzial,ze to komplement ( taaaa juz bo w to uwierze) . Chociaz szczerze mowiac on sie cieszy ,ze jest za co zlapac i ze cycole jeszcze wieksze niz byly 😁 ( chociaz mnie to zalamuje) no ale po ciazy mam zamiar schudnac... i przedewszystkim musze zakupic pas poporodowy zeby to wszystko takie obwisle nie bylo... szczerze mowiac to ja sie strasznie dziwie jak patrze na kolezanki ktore rodzily... sa szczuplejsze niz przed ciaza! mowia,ze u mnie pewnie bedzie tak samo i ze ogolnie teraz duzo kobiet ( karmiacych piersia ) tak ma bo dzidzia wszystko z nas wydoi i na dodatek daje niezly wycisk i jedna jeszcze specjalnie ciezki wozek kupila zeby jej sie ciezej pchalo zeby zrzucic co nieco :P i duzo na spacerki chodzi z malym 🙂 ale teraz to ona jest az za chuda... ale mowi,ze je normalnie, nie bierze nic odchudzajacego i ze sama nie wie dlaczego tak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja niestety odkad jestem z Marcinem ciagle tylam i tylam i tylam! :P rok temu na wakacje schudlam 8kg ( co roku tak mialam ze od 7 do 15kg przez wakacje zrzucalam) a po wakacjach opychalismy sie i tak mi sie do 64 przytylo 😁 wiec poki co jestem na plusie 8kg ale niech Marcin mysli ,ze 5kg :P ( tak caly czas mu mowie a on sie dziwi jak to jest mozliwe ze wciagam tle slodyczy a tylko 5 kg przytylam 😁 i mowie no i zobacz Marcin jeszcze maly wazy 1kg wody plodowe z 2 kg w cyce tez mi z 2kg poszlo :P wiec wychodzi na 0 😁 ) hahahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo fotelik to juz jedyne co mi zostalo takiego konretnego do kupienia a tak to juz z higieny kilka rzeczy no i laktator i to wszystko 🙂 i juz zaczne sie rozgladac za wiekszymi ciuszkami dla malenstwa 🙂 :P bo juz nie bede kupowac na 62 tylko na 68 i na 74 :P no chyba,ze cos mnie urzeknie albo bedzie "za grosze" 😁 zawsze jak wroce z lumpka i pokazuje Marcinowi co kupilam i on sie pyta a za co kupilas to ja mowie "za grosze" haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...