Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ja dziewczyny mówię Wam dobranoc bo mężulek ma trochę krzywa minkę że do niego przytulić się nie chcę a rano do pracy jedzie :laugh: :laugh: :laugh: Do jutra ciężaróweczki :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę miałam do nadrobienia w czytaniu i już nie pamiętam co pisać miałam.

Wiola ja tak samo myślałam, że Maja to nie jest takie popularne a tu zaraz trzy tygodnie po narodzinach mojej małej sąsiadka sobie nazwała tak drugie dziecko, bo nagle jej się to imię spodobało 😠 Potem pojawiły się kolejne trzy :P

Agnieszka84 czekam na fotorelacje

Akompf to sporo Ci się ta lista pomniejszyła, bo ja z tego co Ty kupiłaś dzisiaj to nie mam ani jednej rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki!

Muszę napisać posta bo później nie wiem gdzie skończyłam czytać 🙂 hehehehe
Wszystkie już pouciekałyście...

DagiM - dobrze, ze jest juz dobrze. Dziwny ten pesar :P
PannaNikt - zmniejszyła się lista ale i tak jeszcze sporo do kupienia - pościel - jak odkupię łóżeczko od znajomej męża, przewijaki, laktatory i inne... myslę, że jeszcze jakieś 400-500 zł wydam 🤔 hehehe

Dziewczyny - Maja to sliczne imię dlatego jest częściej wybierane :P Ja za to Baśki jeszcze nie widziałam u żadnej innej mamy na forum :P czy to znaczy, że jest nieładne?! 😁 😁 😁 heheheh łeeeeeeee taaaam!!!! Mnie się podoba :P

Kuba Wojewódzki się zaczyna a ja jeszcze musze koszule wyprasowac mężulkowi 😁

Dobranoc Kruszynki :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny 🙂 🙂 🙂
Ooooo jestem pierwsza ale wpadłam tylko na chwilkę bo syna do zerówki zaraz zawożę 🙂 🙂 W nocy złapał mnie taki skurcz ale nie w łydkę tylko w udo i to w 2 miejscach 😞 😞 Teraz to mnie tak udo boli że nie mogę stanąć na nogę a mężunio do pracy pojechał i nie ma kto mi nogi rozmasować :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki 🙂

Agnieszko - a bierzesz coś na te skurcze? Polecam Aspargin. Magnez i potas zawiera i mozna w ciązy brać :P Kupisz w aptece bez recepty. Po co masz sie bidulka męczyć?!

Ja nie spie od 7:00. Obudziłam sie razem z mężuniem. Dziś mam sporo do zrobienia a pozniej przychodzi do mnie bratanek pod opiekę 😁 wiec pewnie z forum nie bede dzis a bieżąco...

Miłego, słonecznego dnia życzę 🙂

Dzis skończyłam pełne 26 tc i wchodzę w 27 tc - III TRYMESTR!!! Jak ten czas leci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
niestety mam teraz gorący okres...stąd moje milczenie. Przedwczoraj cały dzień walczyliśmy z oknami ale już mam wstawione...:P

A wczoraj dostaliśmy w szkole rodzenia płytę z filmem - przebieg ciąży i poród...podobno wszystko tam jest przedstawione bardzo obrazowo - naturalizm, realizm 😉 😉 Dziś wieczorem zrobimy sobie z Krzyśkiem wieczór z filmem - będziemy się edukować.

Co do skurczy to ja się cały czas żywię magnezem.

Dziś dostawa w ciucholandzie...trzeba będzie skoczyć - może coś znajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski 🙂 🙂 🙂
Tak Akompf biorę Aspargin od jakiegoś tygodnia 🙂 🙂 🙂
A ja dziś byłam w ciucholandzie bo nowa dostawa była ale mojej dzidzi kupiłam tylko ręcznik do kąpieli do tego jest różowy ale się tym wcale nie przejmuję :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂

A ja już zdążyłam nasz gigantyczny targ oblecieć,ale moich butków nie było 😞 o znaczy mojego rozmiaru nie było 😠
Teraz jem śniadanko i znów musze wyjść,dziś mam latania że ho ho.

Akompf oczywiście że Basia to piękne imie to że na forum nie ma drugiej takiej to tylo się cieszyć a i w piaskownicy pewnie jak zawołasz swoją Basieńke o będzie przynajmniej wiadomo która ma przyjś 😁

Wiecie co byłam na tym targu i wszyscy mi mówią że chłopak będzie :P przymierzałam buty i babka do mnie ooo to chłopak jak nic prawda?? a ja mówie nie dziewczynka :P a ona mnie jeszcze wnerwia i mówi że napewno się pomylili 😠
Kurcze co oni się tak uwzieli moja koleżanka też mi wmawia że wyglądam na chłopaka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobitki
ja tez mam skurcze, ale jeszce nie tak mocne zeby sie tym przejąć 🙂 mam tez delikatne skurcze macicy, tzn cały brzuch robi mi sie twardy nawet kilka razy na dzień, też to macie
co do lumpka to może u mnie tez jest dostawa, a ja jestem spłukana całkiem chwilowo 🙂 ale wczoraj kupiłam w lupmku całkiem nowy ,nie użyty nigdy dresik tylko za 9 zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałam napisać to samo co Zgryz :laugh: :laugh: Ale ja powiem Wam że moja bratowa chodziła z bliźniaczkami w ciąży to tak ślicznie wyglądała że nik by nie powiedział że ma mieć dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale właśnie że wyglądam koszmarnie,włosy to jak by piorun w nie strzelił już potrzebują fryzjera,ale jeszcze muszą [poczekać do soboty :P z grzywki to mi się firaneczka zrobiła.Na brzuch patrzą i tak mówią nie wiem co im odbiło :P

Zgryz mnie się brzuszek już od dawna robi twardy w ciągu dnia także skurcze sobie występują,ale w takich normach nie zauważyłam żeby np w ciągu godziny dwa razy mnie złapał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgnieszkaW - mi lekarz przepisał aspargin bo miałam ostatnio mocne kołatanie serducha i profilaktycznie mam go brać, a przynajmniej na skurcze pomoże. a to, że na skurcze jest dobry wyczytałam w Internecie i mi farmaceutka w aptece też poleciła.

Mittka - może i komplement, ale to raczej po kształcie brzucha wnioskują te wszystkie szarlatanki :P Bo skąd może taka sprzedawczyni butów wiedziec jak wyglądalas przed ciążą 🙂 może ładniej? i co wtedy 🤔 hehehehhhe Ja za to byłam przekonana, ze będzie synek upragniony ale mi moja mama wmawiała, że córka jak nic! Aż sie z nią kłóciłam, bo nie znosze szarlataństwa 😁 no i kurde jej na wierzchu... Koleżanka mojej mamy za to powiedziała mi, ze obstawiałaby chlopaka bo taka się śliczna zrobiłam... a ja na siebie patrzec już nie mogę... taka wielka jestem, w dupsko mi poszło solidnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też twardnieje brzuch ale skurczy to ja nie zauważyłam, może są ale nie wyczuwalne 🙂 🙂 🙂 Gorzej by było jak by to twardnienie brzucha trwało też przez noc a mnie w nocy taki mięciutki się robi brzusio i czasami widzę jak Bartek się przeciąga :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak się pytają co będzie to ja odpowiadam dziecko :laugh: :laugh: Dopiero jak zapytają się o płeć to odpowiadam że syn :P :P A oni do mnie jaka szkoda mogłaby być córka bo synka już masz 😉 😉 A ja odpowiadam że szkoda jak teściowa do studni wpadnie, a jeszcze większa jak ją wyciągną :laugh: :laugh: A i jeszcze mówię że najważniejsze jest zdrowie dziecka a nie płeć :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja teściowa oststnio stweirdziła, żeby nie kupować łóżeczka przed porodem tylko po bo to przynosi pecha 😠 a ja jej na to , że po porodzie to ja będę obolała i nie mam zmiaru łóżeczka szukać, a poza tym w zabobony to ja nie wierze.. ale mnie wnerwiła 😠

A Basia ma na imię moja dawna przyjaciółka, która wyjechała za granicę i też jest w ciązy i ma termin tak jak my na grudzień 🙂

Mittka mi też wszyscy mówią, że będzie chłopak, że ładnie wyglądam i że mam szpiczasty brzuch na chłopaka haha och te zabobony....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...