Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Jej Skórka to Ty musisz mieć z 150 cm wzrostu z taka małą stópką 🙂 ale takie małe są fajne, zawsze chciałam mieć małe stopy a mam 39 😞 no ale chyba przy wzroście 170 to nie jest źle, ale masz rację, że w ciązy stopy potrafią sie zwiększyć o rozmiar, bo moje buty wszystkie mnie cisną 😞 stopy spuchniete, zresztą dłonie też mam spuchniete. Obrączni nie nosze juz z 2 miesiące 😞

Ja miałam dziś nie robic obiadu ale cos mnie naszło i gotuję sobie makaron świderki z sosikiem grzybowym 🙂 z grzybków od teściowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dziewczynki

A więc sprawa ma się tak:troszke zawaliłam że nie poszłam do tego szpitala bo mojego gina nie bedzie od jutra do wtorku a jak bym przyszła to by mi założył jakiś opatrunek,a tak jak nie przejdzie to jutro a nie przechodzi 😞 to mam iść do szpitala do buczyńskiej i powiedzieć jej co i jak i żeby zajrzała tam delikatnie i może założy tylko opatrunek i nie zostawi mnie ale pewności nie ma 😞

Teraz lepsze wieści,malutka ma się dobrze tylko martwi mnie to jej serduszko bije jak szalone,ale gin mówi że to normalne.Dalej uparciucha siedzi pośladkami gin mówi że nie widzi żadnych jajeczek,ale przy pośladkach to nic nigdy nie wiadomo 🤪 no i waży prawie 1500 a dokładnie 1491 😁 a i przesunął mi się termin z 11 na 10 grudnia 🤪

No to tyle,ale się rozpisałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko miejmy nadzieję, że wszystko jednak będzie dobrze. Kurcze, zawsze jakieś dziadostwo musi się przypałętac 😞
Najważniejsze, że malutka zdrowa...a co do serduszka to przeciez wszystkim dzidziom w brzuszku biją szybciej niż normalnie...

Ja nadal sie męczę ... czym bliżej wieczór tym gorzej się czuję.. cholerne przeziebienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka, mam nadzieję, że uda się ten opatrunek założyć bez konieczności pozostania w szpitalu.

A malutka rzeczywiście uparta :laugh:


Dziewczyny kurujcie się, bo non stop jakaś chora jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax mówił z czego ten opatrunek mi zrobią ale zapomniałam nazwy.Najchętniej bym nie szła,ale to się sączy i sączy 😠

Wiem że serduszka dziecią szybciej biją ale moja ma 164 a norma jest od 120 do 160 no ale mówi że to normalne

Kuruj się kochana wieczór się zbliża więc to normalne że się bedziesz gorzej czuła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie przepisałam wyprawkę dla dziecka i siebie i sprawdzam czego mi brakuje, muszę to wszystko dokupić i mieć z głowy 🙂

a mała znów mi robi na złość i znów mnie klatka piersiowa strasznie boli 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 🙂
Czy wyście oszalały 20 stron musiałam nadrobić 🤪 🤪 🤪 Ale okey jakoś przebrnęłam :laugh: :laugh:
Tak więc:
Ciuszki dziewczyny kupiłyście super ale te body z myszką miki wymiata i te skarpetki z grzechotką też tylko ja już nie pamiętam co która kupiła :P :P :P :P
Ja mam laktator taki zwykły więc nie będę kupywać innego bo może nawet ten może mi się nie przydać 😉 😉
Któraś pytała gdzie mój awatar więc zmieniam fotkę i czekam na akceptację ale to już trochę trwa 😉
A smaka na frytki to ja Wam narobiłam :P :P :P :P :P
Mittka widzisz a prosiłam jedź do szpitala tak już by było po kłopocie ale dobrze że z Emilką jest wszystko w porządku 😉 :P
AgnieszkaW26 kuruj się kochana 🙂 🙂 🙂
A dalej nie pamiętam o czym miałam napisać :laugh: :P
A ja dziś byłam na herbatce u mojej bratowej 😉 A się pośmiałyśmy z mojego brzucha bo tak mały mi fikołki w nim wyprawiał:laugh: :laugh: :laugh:
A jakież było zdziwienie jej córek jak mi ten brzuch tak falował :laugh: One nie wiedziały jak to możliwe że tak może brzuszek się wyginać 🤪
Włąśnie dostałam e-mail że mój awatar został zaakceptowany:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item750794757_sn_blue_angel_milusi_kombinezon_ok_62_roz.html#gallery skorka przyjrzyj sie ,ze to jest cena "kup teraz" :P 🙂

Mittka super ,ze wszystko jest ok z malutka! 🙂

Ja sie odstrzelilam , wloski pofarbowane na czarno - ciotka powiedziala, ze super wygladam hihi 🙂 i marcinowi tez sie napewno spodobaja bo juz od jakiegos czasu naginal mnie zebym sie znowu na czarno zrobila 😉

Teraz idzie moj kochany do domku z pracy wiec papa dziewczynki i do jutra :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...