Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Mojego kuzyna żonka dla swojej córeczki też używa Dado z Biedronki i sobie je bardzo chwali, Dzieciaczek nie jest uczuleniowcem wiec moze nosić każde. Mam nadzieję, ze Basieńka będzie równie dobrze tolerowała wszystkie te (tańsze :P ) produkty 🙂
A laktator fajny, wygląda solidnie, tez się zastanawiałam nad Aventem. Bo podobno jest niezawodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka masz rację, jeśli wcześniej nie używałaś laktatora to po co masz teraz kupowac...
Ja właśnie laktator zamierzam kupic dopiero jak urodzę, bo też nie wiem czy będzie mi potrzebny bo nie każdej kobiecie jest niezbędny.
Aptekę mam pod blokiem, nawet trzy haha to sobie pójde i kupie jak mnie przypili.

Uciekam na miasto 🙂

Mała mnie kopie , kochana moja dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item749878539_karuzela_z_pozytywka_pluszowa_11_wzorow_promocja.html

zobaczcie jakie słodkie!!!! 🙂

Chyba kupię te różowe króliczki albo krówki z kurczaczkami 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka na sam początek ja kupuje 1 paczkę pampersów 2-5 kg, ale dziecko tak szybko rośnie, że zaraz trzeba kupić większe, więc ja do szpitala oryginalne takie małe, a później zacznę testować, od wielu osób słyszałam, że nie polecają haggis, a co do tych dada to niestety często mają taki nieprzyjemny zapach, nie wiem z czego to wynika, ale same zobaczycie, ale ogólnie nie przeciekają i sa ok poza tym zapachem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstawiam fotki 🙂

najpierw spodenki 🙂 z tylu jest taka fajna kieszonka z falbankami :P ale zdj zapomnialam zrobic. super beda pasowac do jednego bodziaka 🙂 [img size=308]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSCN5214.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredeczka - ciuchy sliczne 😁 Widzę, że róż również opanował Twoją szafkę 😁 😁 😁: 😁

Ja już nie kupuję ciuszków bo w spadku mam dostac jeszcze a teraz czas zainwestować w siebie i wybrać sie w końcu do fryzjera 😁 Bo powiedzą, że córcia mi urodę odbiera 🤪 🤪 🤪 :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było a te się rozgadały :laugh:

Karuzele te z linku - bardzo mi się podobają 🙂

Co do wyboru laktatora, to zupełnie nie wiem jak wybrać.

W Polsce na początku miałam taki szklany z gruszką i był dla mnie ekstra, potem niechcący się zbił i mąż mi kupił coś na wzór tego co ma Fredeczka i cycki mnie bolały przy odciąganiu 😞 Także nie wiem co teraz wybrać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...