Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Ach.. rzeczywiście grudzień coraz bliżej, ale są takie dni, że totalnie nie mogę się doczekać, by w końcu być w 9 miesiącu.


Ewa, no to będziesz mieć synka z pięknymi długimi nóżkami :laugh: Chciałabym zobaczyć minę męża :laugh: 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ;]

Ewo - super, ze z Maleństwem wszystko OK!!! Że masz filmik, fajnie sobie pooglądać gdy tylko ma sie na to ochotę...

USG serca nie wykazało żadnych wad serducha ani nic poważniejszego, jedynie jakąś "nieistotną niedomykalność zastawki cośtam cośtam i dodatkowe skurcze komory cośtam cośtam" hehhe Ogólnie z serduchem wszytsko okej jeśli chodzi o budowę, wiec muszę skonsultować z moim kardiologiem co dalej...
Najlepsze było to, że poprosiłam panią doktor, żeby tą głowicą zjechła trochę niżej i sobie Baśkę pooglądałyśmy 😁 Nie wyraźny był obraz bo nie do tego badania przeznaczony sprzęt, ale widziałam jak nózkami macha :d nawet jak kopa mi zasadziła to widziałam 😁 Ale radocha!

Laski - poród corazz bliżej!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf, to dobrze, że nic poważnego z serduszkiem nie jest.
I zazdroszczę Ci podglądniecia sobie malutkiej 🙂

Dziś rozmawiałam z mężem i powiedział mi, że on nastawia się na drugą córcię, bo sądzi, że szansę na chłopaka to on ma małe, bo u niego w rodzinie prawie same baby się rodzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf fajnie że u Ciebie dobrze 🙂 i na prawdę miła ta lekarka że Ci dała na Basie popatrzec 🙂

A moja dzidzia juz 10 minut się męczy z czkawką, biedna, aż mi już jej szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf super że z Twoim sercem jest wszystko w porządku i dzięki za komentarz na NK 🤪 🤪 🤪
Dziewczynki ja się zmywam do wanny i kładę się dziś wcześniej bo coś się źle czuję 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka - tak czy siak wszystko się ułozy po Twojej myśli, wierze w to!

PanaNikt - mój mąż ma kilkunastu kuzynów a tylko dwie kuzynki, Samych wujów i wogóle sami faceci w rodzinie i nagle urodziły się dwóm kuzynom córeczki! A teraz Basia w drodze... Nie wykluczone, ze jeszcze będziecie zaskoczeni siusiakiem! 😁

Macie rację dziewczynki, ta lekarka była bardzo fajna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co ma powiedzieć mój mąż teściowa miała trzech synów a teraz każdy ma po córce i 4 dziewczynka się u nas szykuje 🤪 hehe widać tak miało być 🙂

Akompf też mam nadzieję że wszystko się jakoś ułoży 🙂
Dziewczynki ja też zmykam bo u mnie w mieszkaniu jakoś strasznie zimno 😠

Dobranoc grudnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!

Nie wierzę ale udało mi się nadrobić zaległości, co jakiś czas tak sobie wchodzę i doczytuję 🤪 Teraz mężuś ogląda końcówkę filmu to ja się wzięłam za brzuszka :P Musicie mi wybaczyć ale odniesc sie do każdego postu nie dam rady 😉 🙃

Akompf bardzo się cieszę, że z serduchem w porządku, hehe ale fajna lekara Ci się trafiła 🤪

Ewa jaki on już duży!!!! No pewnie będzie z ciebie wychodzić jakiś koszykarz hehe.

Mittka kurcze mam nadzieję, że Ci przejdzie i że nie będziesz musiała iść do szpitala 😞

Ja chodzę ostatnio wykończona heheh :laugh: :laugh: :P dzisiaj byliśmy nad morzem trochę sobie popływać, fajnie było 🙂 niestety jakieś wstrętne chorubsko mnie dorwało i mam tak gardło zawalone, że ledwo mogę płyny przełykać, jutro chyba pójdę do internisty jak będzie tak samo albo gorzej. Majka po 2 dniach intensywnego szaleństwa i popisywania się przed tatusiem troszkę się uspokoiła.

Kurcze strasznie często łapią mnie skurcze, przy wstawaniu na przykład to muszę powoli się rozkładać 🤨 Nie mam parcia na krocze przy kucaniu, ktoś się o to pytał.

No nic kochane idę do łóżeczka i do napisania!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny! 🙂

65 stron to ja nie nadrobie :P ale tak sobie weszlam i widze, ze cos u Mittki nie tak?

I ze u akompf wszystko dobrze z serduchem 🙂

Dzisiaj dzien chlopaka hehe :P wogole to to jest troche smieszne - 30 wrzesnia dzien chlopaka , 9 marca dzien mezczyzny :/ nie za duzo maja tych swiat? 😁 😁 😁

Swoja droga to ostatnio mi i Marcinowi bardzo dobrze sie uklada, chcialabym zeby tak juz zawsze bylo! 🙂 zachowuje sie tak jakby go nie bylo rok u nas i przyjechal i chcial sie nami nacieszyc 🙂 ale to mile 🙂 no i mam nadzieje,ze uda mu sie przed delegacja uciec...

Swoja droga w nocy tak sobie myslalam ,ze ... teraz to juz w kazdej chwili moze nas zlapac!! uswiadomilam sobie,ze naprawde malo czasu juz nam zostalo 🙂 i wspolczuje tym mamuskom ktore jeszcze wyprawki nie maja :P

ja dzisiaj zrobie najazd na lumpka, a wczoraj kupilam rajstopki dla mojej malej takie z pszczolka na pupce 😁

Moja "tesciowa" w niedziele byla u dzieci ale ich nie zastala i obiecala im ,ze w poniedzialek przyjedzie. Dzieci czekaly i czekaly, caly dzien mowily mi ,ze dzisiaj przyjedzie mama a we wtorek rano jakos milczaly... okazalo sie ,ze nie przyjechala :/ i nawet nie zadzwonila,ze nie przyjedzie. O 20 ciocia powiedziala im,ze raczej juz mama nie przyjedzie i zeby poszli sie kapac. 😞 w przyszlym tygodniu jest sprawa w sadzie,czy dzieciaki moga wrocic do domu. Mam nadzieje,ze ... NIE !
tesciowka ma synka, Daniela. Widzialam zdj i jest sliczny ale tak sobie mysle, ze kto wie czy i jego nie spotka ten sam los :/

co sie dzialo dziewczyny przez te kilka dni co nie zagladalam?? :P tak w skrocie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj fredeczko 🙂 Myślałam, że będę pierwsza, ale zapomniałam jaki z Ciebie ranny ptaszek. Coś nas ostatnio zaniedbujesz, ale pewnie zabiegana jesteś więc myślę, że Ci wybaczymy 😉
Grudnióweczki coś ostatnio przeziębione chodzą, ale ogólnie jest ok!

Ja dzisiaj nie śpię od 5.30, o 6 jadłam już śniadanko. Po śniadaniu próbowałam zasnąć, ale się nie udało. Dużo myśli mi się w głowie kotłuje, od wczoraj złapało mnie jakieś przerażenie. Chyba zaczyna do mnie docierać, że to już coraz bliżej godziny zero 😮 hehe. Jeszcze jak przeczytałam, że listopadówka urodziła to już w ogóle zaczęłam się bać...
Zatem skoro nie śpię zabieram się za szukanie wyprawki dla mnie do szpitala.

Mittko życzę Ci z całego serca żeby mężuś dotarł do Ciebie na czas!

Wiola może i koszykarz :laugh: Dobrze, że ciuszki kupiłam na 62 bo coś czuję, że w 56 to On się nie zmieści.
Chodzisz wykończona, ale jaka szczęśliwa 🙂 Nie ma to jak mieć męża przy sobie, prawda?

Acha i chciałam Wam jeszcze napisać, że za mocno na mnie nachuchałyście bo od rana boli mnie gardło. Właśnie wypijam kolejną gorącą herbatkę.

No to czekam aż się obudzicie i tu zajrzycie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo ja tez przeziebiona jestem :P listopadowka urodzila?? ojejku! a na kiedy miala termin? poczatek, koniec? no i wlasnie o to chodzi,ze coraz blizej i blizej i blizej i bliiiiizej :P

A co sie dzieje z mittka?

No niestety chodze zabiegana a tak szczerze mowiac to simsy mam :P ale i tak malo gram boooo.... :P juz mi sie znudzily haha! :P ale nie mowie Marcinowi bo zly bedzie ,ze tyle gadania i tyle krzyku zeby zrobil to miejsce na kompie a ja pogralam 2 godzinki i juz mi sie nie chce grac :P

Ewo dla pocieszenia ja codziennie wstaje o 5.45 :P
a teraz ide glowe umyc i moze wezme sie za golenie nog?? hmm :P hehe ale chyba jednak sobie daruje te nogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...