Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A ja w sumie bym sobie jeszcze pospała ale mały z mojego pęcherza worek treningowy sobie zrobił i musiałam wstać aby zmienił pozycję ale coś mu się nie chce i dalej w niego wali a jak to boli 😲 😲 😲 :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam. Mąz mnie obudził, z pracy wrócił 🙂

Ja nie gram w Totka. Moja mama namiętnie puszcza jak jest kumulacja, ale biedna jeszcze nigdy nic poważniejszego niż trójka nie miała.

Gosia i Anja a kiedy Wy w końcu pójdziecie na zwolnienia?? Nie obraźcie sie kochane, ale medalu za pracowanie w 7 miesiącu ciązy nikt Wam nie da, wierzcie mi 🙂

Ale pojadłam cukierków czekoladowych, to jest straszne, ta moja chęć na słodycze... ja nigdy nie jadłam słodyczy ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW ja ZAWSZE jadłam słodycze a teraz... prędzej skusze sie na pasztet niż czekoladki :laugh:

przepraszam bardzo ja jeszcze jestem w 6 miesiącu :P a pracowac zamierzam do końca pazdziernika-najdalej do połowy listopada-zależy jak sie bede czuła.

jakbym była w PL to też bym zagrała w totka 😞 co prawda jeszcze nic nie wygrałam ale może akurat by sie udało :P

zjadłabym coś ale niewiem na co mam ochote 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już wysłałam :laugh: :laugh:


Mąż do żony:
-Kochanie co byś zrobiła jak bym wygrał w totolotka?
-Wzięłabym połowę i odeszła od ciebie!
-To masz tu 8 złotych i spierdalaj!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Kurcze ale leje za oknem 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe AgaK dobre :laugh: :laugh: :laugh:

Ja już wróciłam i weszłam na brzuszka żeby nadrobić zaległości, ale dziewczynki pospały i nie ma czego nadrabiać :P

Zamówiliśmy szafę i teraz czekamy do 3 tygodni. Spłukaliśmy się totalnie przez ten remont i meble więc będę na przymusowej diecie hehe :laugh:

A tak w ogóle to strasznie się denerwuję przed usg!!!! W brzuchu mnie kręci i nie mogę sobie znależć miejsca. Mąż też chodzi w kółko i wymyśla co by tu zrobić żeby tak nie siedzieć ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo to chyba ta pogoda tak wpływa na nasze grudniówki 🙂 🙂 🙂
Ja tez bym pospała jeszcze ale co ja w nocy będę robić jak się teraz wyśpię :P :P
Ewa czekamy na fotkę dzidzi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dobre, dobre AgaK 🙂

U mnie właśnie wyszło słoneczko.

Ja sobie zjadłam kanapeczki z twarogiem, rzodkiewką i szczypiorkiem 🙂

Ewa nie denerwuj sie tak. Z Piotrusiem na pewno wszystko dobrze 🙂 wstaw fotkę jak wrócisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 km od Drawska Pomorskiego, które znane jest z największego poligonu w Europie.
A z takich bardziej znanych to jakieś 100 km do Szczecina 🙂

Bardzo daleko od Ciebie Aguś mieszkam.
Na Śląsku mieszka moja babcia (mama mojej mamy) w Pawłowicach ( jakieś 20 km od Jastrzębia Zdroju)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa nawiedzaj nas, nawiedzaj 🙂 czekamy na tylko dobre wieści 🙂

AgaK no ale juz bliżej do tego Opola niż do Jastrzębia Zdroju 🙂

A ja wciąż jem ,jem i jem ... targedia ze mną ... jak ja będę wyglądac w grudniu ??? Jak słoń 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...