Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
bede bede a wlasciwie to tata bedzie 😉 ale to duzo tlumaczenia bo smieci trzeba wrzucac przed trocinami jak sie dopiero rozpali.

Moj kochany jedzie w ta delegacje do miejscowosci gdzie moja ciotka mieszka wiec moze pewnego dnia go odwiedzimy 😉 i przy okazji ciotka by obejrzala mala i bysmy po lekarzach troche pojezdzily czy zadnej choroby moja kruszynka nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Podczytuje Was ale nie pisałam nic bo koleżance samochód nie odpalił i nie pojechała do pracy i przyszła do mnie na śniadanko 🤪 a potem kawke wypiłyśmy i poleciała 🙂

Fredeczka wierz mi że doskonale Cie rozumiem,ale M przynajmniej na weekendy będzie wpadał a pieniążki teraz potrzebne będą jak nigdy.Więc kobietko trzymaj się dzielnie będzie dobrze 🙂

A ja już dziś jak by lepiej widze że plamienie już takie minimalne więc nie będę się do tego szpitala pchała na siłe :P

Ja paklanków nie kupuje przy Dominice nie miałam takich cudów i jakoś to było 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A pewnie fredeczkaa ja do tego roku to nawet nie wiedziałam co to jest od Ciebie się dowiediałam że takie cuda istnieją 🤪 już wystarczająco dużo tych jednorazówek się w środowiisku pałęta żeby jeszcze dokładać kolejne do jednorazówki i przy okazji ktoś jak wychodzi to do śmieci albo do pieca tak jak Wy macie 🙂

A ja dzisiaj się umówiłam z rodzicami i jade obejrzeć tą kurtke za 30zł 🤪 może na dwa miesiące będzie dobra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do Tesco mam ponad 40 km więc nie opłaca mi się jechać specjalnie za tymi woreczkami no chyba że będę jechać po jakieś inne produkty w przyszłości ale to może... 🙂
Ale Niunia90 dziękujemy za info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry grudnióweczki 🙂

Ależ zimno się zrobiło na dworze uuuuu ;( byłam po bułeczki na dole i normalni dupsko mi zarzło 😞

Fredeczko kochana nie łam sie, jakoś przeżyjecie tą rozłąkę. Powiem Ci że np w stosunku do Wioli czy Mittki to Ty jesteś w komfortowej sytuacji, bo Marcin będzie w weekendy w domku, więc nie jest źle. Ciesz się moja droga, że masz odpowiedzialnego męzczyzne, który chce żeby było Wam dobrze, a do tego niestety pieniązki też są niezbędne. Na pocieszenie dam Ci oklaska i buziaka 😘

Dziewczyny antypoślizgi na rajstopkach są potrzebne dzidzi dla szpanu haha

Bardzo fajne te kombinezony Fredeczko, zamawiaj , nie zastanawiaj się 25 zł to grosze 🙂 - chyba dobrze zauważyłam, że to cena kup teraz.

Akompf nie tylko Ty masz problem z kupnem ubrań. Ja wczoraj tez mierzyłam kilka sweterków i tunik , masakra jakaś. Pożyczę sobie kurtkę od mamy mojej i koniec tematu.

Co do paklanek, to tez nie będę kupować. Mam całą szufladę jednorazówek ze sklepów, więc będę miała w co pakowac pamersy.

Śniadanko już zjadłam.

Idę wstawić pranko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...