Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a ja dzisiaj jak spac nie moglam to przemyslalam kilka rzeczy :P

Niani nie kupuje poki co bo niepotrzebna , slyszec bede placz na dole a pozatym w nocy to ja bede obok niej caly czas 🙂 i karuzeli tez nie kupuje na pilota, bo przeciez lozeczko obok lozka bedzie :P no i tak sobie myslalam... co by mojej siostrze na slub sprawic? bo nie mam pojecia co sie na sluby daje :P a pieniadze raczej odpoadaja bo jak maja kupic funty za zlotowki to odpada... sprzet agd to troche ciezko bedzie do samolotu wladowac. Poprostu nie mam pojecia co i jak!! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia ja mam bambino . no wy sie wstrzymujecie a ja juz kupilam :P chociaz zastanawialam sie nad tym aventem ale wkoncu zrezygnowalam...

hehe dziewczyny ja zapomnialam wam powiedziec,ze wczoraj sie wygimnastykowalam :P wzielam sie za depilacje nog i bikini 😁 i najsmieszniejsze jest to ,ze brzuszek to mi za bardzo nie przeszkadzal bo same wiecie,ze u mnie to tego brzucha niewiele 😞 ale za to kregoslup mnie rwal tak,ze hoho!!

Ide troche sie popluskac, na 14 ide dzieciaczkow pilnowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, ale pies wymiata nawet pajacyka w zebrę:laugh:

Agusia ja kupiłam bambino bo nie uczulają i w większości szpitali bambino polecają 🙂

a do kąpieli zastanawiam się nad płynem do kąpieli z oliwka, podobno rewelacja dziecka nie trzeba oliwkować po kąpieli, widziała z nivea a z bambino nie, ale chyba kupie małą buteleczkę na próbę.

w ogóle to na początek małe opakowania będę kupować, żeby wypróbować co się dla małej najlepiej nadaje i jej nie uczula, a do pupy krem linomag ku[pię na poczatek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka ile Ty masz lat, że się za starą uważasz?

Ja do kąpieli kupię oilatum.

Kurde brzuch mi dziś rozerwie tak maleństwo się rozciąga w nim 😉

Wiola, mąż gust ma suuuper, bo ubranka są wyrąbiste!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!

Ale dziś szaro i ponuro 😞 Miałam się spotkać z koleżanką, której nie widziałam kilka lat, ale odwołałam bo chyba nie wyjdę dzisiaj z łóżka. Jakaś taka do niczego jestem.

Wiola ciuszki prześliczne, dobry gust ma Twój mąż 🙂 No i piesek super!!!

Fredeczko jakoś będziesz musiała wytrzymać rozłąkę. Rozumiem Cię, że się martwisz bo ja ze swoim mężem nie miałam rołąki od ponad 8 lat i nie wyobrażam sobie tego. Nasze dziewczynki są twarde, że wytrzymują 😘

Co do kosmetyków to też nie wiem które wybrać, a chciałabym już wszystko kupić. Zastanawiam się nad Nivea. A do pupy kupujecie sudocrem???

Teraz pytanko do mamusiek chłopaków -macie rajstopki??? Bo ja nie mam żadnych i nie miałam w planach, ale w tym linki od fredeczki są takie fajne w autka i się zastanawiam czy nie zamówić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do kapieli polecam oilatum kosztuje bo kosztuje ale poelcam i jeszcze z tej seri krem oilatum do twarzy super sporawa jest duzy wiec na dlugo starczy ale tak to mam oliwke hipp szampon bambino mydelko z jonsona zasypke chodz niewiem po co mi ale musi byc no i nie pamietam co dalej
milego dnia wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka ale masz zarąbiste ciuszki 🙂 mąz ma gust 🙂 ale piesek jest najlepszy 🙂 superaśny i słodki 🙂

A ja dzis weszłam w 29 tydzień dziewuszki, jeszcze tydzień i trzydziecha hahah

A co do kosmetyków to mam zamiar kupic wszystko z Nivea i będę sie modlić, żeby malutka nie miała na to uczulenia, bo ja nie znoszę zapachu Bambino, choc wiem , że jest niezawodny i nie uczula jak inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grudniówki 🙂

Pogoda taka że aż się nic nie chce 🤢
Trudno mi sobie przypomnieć co która pisała bo miałam trochę do nadrobienia tych stron więc tak mniej więcej 🤪

Problem z ubraniami masakra albo wszystko za małe albo takie lejbowate że masakra 🤢 Z Mężem muszę pojechać do Łodzi tam w Ptaku może coś znajdę 🤨

Co do pieluch to na początku HUGGIES mam zamiar stosować a później to może te z biedronki? Córcie mojej siostry strasznie uczulały Pampersy więc się za nie nawet nie biorę.
Paklanków nie kupuje bo też mi szkoda środowiska tyle tych foliówek 🤢

Pisałyście o pracy i powrotach do niej później, no to ja mam przekichane bo umowę mam do 18 listopada, będzie ona przedłużana do dnia porodu a później do widzenia 😞
I do póki Mały nie pójdzie do przedszkola to jestem uziemiona w domu bo zostawić go nie będę miała z kim 🤢
Ale ja się cicho cieszę z tego bo będę przy Małym cały czas i karmić piersią będę mogła jak najdłużej 🤪

Poza tym tak się wczoraj wkurzyłam na teściową że masakra!!! W ogóle to nie trawie jej 🤢 Zaczeła na Małego mówić Kubuś pytam się jaki cholera Kubuś??????????? 🤢
Usiadłam wreszcie z mężem przejrzeliśmy imiona dla chłopców i wreszcie wybraliśmy że będzie Kamil 🙂
Niech mi teściowa spróbuje zmieniać to nie ręcze za siebie 😠 😠 😠

O Matko ale się napisałam !!!!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...