Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Oilatum tez sa podobno super, ale prawda jest taka ,ze kazdy maluszek jest inny wiec musimy probwac, probowac i jeszcze raz probowac 🙂

Ewa a co zlego w tym ,ze chlopak rajstopki bedzie miec? :P jest duzo "meskich" wzorow rajstopek 🙂

Niunia wlasnie slyszlam,ze bepanthen jest dobry do pupy a jak sutki bola albo popekaja to tez bardzo dobrze jest nim smarowac. No i linomag tez juz zostal wymieniony 🙂 jednak ciesz sie,ze taka duza paczke sudocremu dostalas, bo do tanich nie nalezy 😉

Mittka Ty stara? wyobraz sobie,ze mam ciotke ( starsza siostra mojego taty a tatko ma 50 lat ) ktora ma najstarszego syna w moim wieku ( dla porownania ja jestem najmlodsza) a mlodszy jest w 6 kl podstawowki 😉 a wujek Andrzej czyli ich tata to bardziej na ich dziadka sie nadaje bo tez juz ok 65 lat ma. a jego tesciowa 72 :P dziwnie tak co nie?

tak samo smialam sie zawsze jak moj brat byl ze swoja byla dziewczyna,ze moj tesciu ma zone w wieku jego dziewczyny 😁 no ale coz, rozne sytuacje sie zdarzaja.

Asiula natomiast ja o mojej "tesciowej" to juz tylko w cudzyslowiu moge pisac wiec sie ciesz,ze chociaz taka masz bo ja mialam z moja "tesciowa" bardzo dobre uklady dopoki tego swinstwa dzieciaczkom nie zrobila 😠 na sama mysl sie znowu denerwuje!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunia dzięki za rady 🙂 Właśnie o ten krem na sutki też miałam spytać, już zapisałam sobie nazwę. Jejku Ty już za kilka dni będziesz tulić swoje maleństwo 🙂

PannoNikt dobre to co napisałaś :laugh: :laugh: :laugh: Asiula chciałabym widzieć minę Twojej teściowej jakbyś tak zrobiła :laugh:

Asiula co do pracy to nieciekawie z umową, ale w zasadzie to Ci zazdroszczę. Chciałabym posiedzieć z moim synkiem przynajmniej rok, ale niestety nie mam takiej możliwości. Jak byliśmy młodsi nabraliśmy z mężem kilka kredytów jak debile i teraz tyle nam się tego nagromadziło, że jedna wypłata nie wystarczy... więc po macierzyńskim do roboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe zapomnialam wam napisac jak mi sie ostatnio smiac chcialo jak bylam odebrac szawgra i kuzynke ze szkoly i nagle moja kuzynka Ala sie pyta "Karolina a dlaczego wszyscy chca sie kolegowac z Marcinem i sie go boja?" a na to szwagier mowi "bo Marcin jest silny nie Karolina? no powiedz,ze jest silny co nie? " ajj te dzieci 🙂 a szwagier do mnie, ze on kiedys bedzie jak Marcin a ja mu mowie,ze on juz jest gorszy od Marcina :P

I ogolnie to te dzieci maja juz mnie chyba dosyc 😉 bo ostatnio szwagier zaczal krzyczec na mnie i tupac mi nogami :P a ja mu odrazu powiedzialam, ze takie zachowanie to tylko pogarsza jego sytuacje a on zaraz w plaaaaaacz.
A ich wychowawczyni to mnie tak zdenerwowala ,ze hoho! wyobrazcie sobie,ze dzieci w pierwszej klasie podstawowki maja tyle zadane ,ze az sama czasami sie za glowe lapie! i czasami jak mi placza, ze juz nie robia tych lekcji bo ile mozna to doskonale ich rozumiem. tmbardziej,ze musze przy nich siedziec bo szwagier to nawet 5 minut nie wysiedzi i trzeba go troche popilnowac. a jak sie cieszyl jak ostatio robili lekcje a ja kazalam mu isc pozbierac jablka :P jakby akurat lekcji nie robil,to bylby zly ,ze musi cos robic ale ,ze lekcje odrabial to sie cieszyl,ze chociaz na chwile sie oderwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe zapomnialam wam napisac jak mi sie ostatnio smiac chcialo jak bylam odebrac szawgra i kuzynke ze szkoly i nagle moja kuzynka Ala sie pyta "Karolina a dlaczego wszyscy chca sie kolegowac z Marcinem i sie go boja?" a na to szwagier mowi "bo Marcin jest silny nie Karolina? no powiedz,ze jest silny co nie? " ajj te dzieci 🙂 a szwagier do mnie, ze on kiedys bedzie jak Marcin a ja mu mowie,ze on juz jest gorszy od Marcina :P

I ogolnie to te dzieci maja juz mnie chyba dosyc 😉 bo ostatnio szwagier zaczal krzyczec na mnie i tupac mi nogami :P a ja mu odrazu powiedzialam, ze takie zachowanie to tylko pogarsza jego sytuacje a on zaraz w plaaaaaacz.
A ich wychowawczyni to mnie tak zdenerwowala ,ze hoho! wyobrazcie sobie,ze dzieci w pierwszej klasie podstawowki maja tyle zadane ,ze az sama czasami sie za glowe lapie! i czasami jak mi placza, ze juz nie robia tych lekcji bo ile mozna to doskonale ich rozumiem. tmbardziej,ze musze przy nich siedziec bo szwagier to nawet 5 minut nie wysiedzi i trzeba go troche popilnowac. a jak sie cieszyl jak ostatio robili lekcje a ja kazalam mu isc pozbierac jablka :P jakby akurat lekcji nie robil,to bylby zly ,ze musi cos robic ale ,ze lekcje odrabial to sie cieszyl,ze chociaz na chwile sie oderwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa ale wazne,ze z mezem splacacie bo znam takich co nabrali i nie splacali. Albo Marcina kumpel wzial w providencie kredyt to takie odsetki mial ,ze pozniej sam ze swojej glupoty sie smial :P

My z Marcinem teraz ten kredyt bierzemy ale to u moich rodzicow , wiec bez procentow :P i co miesiac 300zl wiec po 10 mies bedziemy miec splacony. myslalam,zeby moja babcie poprosic o "mala" pozyczke zamiast rodzicow ale glupio mi bylo... zreszta babcia duzo pieniedzy rozdala miedzy swoje dzieci no i wnuki ale ,ze ja jeszcze dzidziusia w brzuszku nie mialam to roztrwonilam pieniadze. Moze gdyby Marcin wiedzial ile dostalam,to by mnie przystopowal troche bo on to byl rozsadniejszy niz ja ale nie wiedzial wiec nie mial co mnie przystopowac. A moi rodzice sami wyszli z propozycja,ze nam taka pozyczke wezma. Bo my chcielismy na raty brac a mama mowi,ze po co mamy pozniej te procenty placic.

Ewa Ty chociaz macierzynski w domu przesiedzisz a ja do szkoly musze po miesiacu lub 1,5 mies leciec. I moja mama zalegly urlop jaki ma bierze ,zeby mi z kruszynka zostac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna nikt dobre ale się uśmiałam 🤪 🤪 🤪

Piszecie o kosmetykach moja siorka do kąpieli używała Balneum świetnie nawilża skórę i ją natłuszcza, można kupić w aptece to Balneum.
w większości na płynach do kąpieli pisze że od 1 miesiąca życia można je stosować a spotkałam się że pisało od 1 dnia życia więc tamte chyba po miesiącu dopiero 🤨 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
swoja droga to ktoras z naszych dziewczyn ma synka chorego na ADHD ... tylko ktora? moze jakies pomysly mi podsunie co robic zeby go troche dluzej przytrzymasc przy lekcjach. Chociaz te 10 min. Albo jak mu przetlumaczyc ,zeby robil dokladnie i powoli a nie szybko , byle jak skoro i tak wtedy trzeba zmaza i od nowa pisac.
Ostatnio cala godzine pisal "to domy Ady i Adama"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłam 🙂
Asiula ja mam starszego synka Kamilka a miał też być Kubusiem ale 6 lat temu za dużo się ich porodziło więc zmieniliśmy i jestem teraz bardzo zadowolona 🙂 🙂 Teraz wybraliśmy Bartosz i wszystkim się podoba to imię więc już nawet jak coś mówią na temat dzidzi to po imieniu już mówią :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie sobie uswiadomilam,ze juz nie moge sie doczekac az marcin wroci z pracy i przyjdzie tam do mnie i do dzieci albo jak ja wroce do domu i mnie przytuli a jak go ma nie byc 5 dni?? ajj jak dobrze, ze kruszynka bedzie juz ze mna ... bede ja przytulac albo chociaz patrzec na nia... wkoncu to czastka Marcina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PannoNikt świetny sposób na poskromienie teściowej.

Asiula moja teściowa też baba jędza..nie trawie tej kobiety wrrrr ona na moją Anię mówi Katarzynka ale ja to olewam... co ona gada, bo juz bym dawno w wariatkowie wylądowała jak bym się nią przejmowała.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula źle trochę rozumujesz pojęcie od pierwszego miesiąca bo właśnie te kosmetyki można stosować od samego początku bo jak minie już pierwszy miesiąc życia maluszków to zaczyna się automatycznie drugi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a moja kolezanka dala swojej malej na imie Zuzia tak jak jej mama chciala. Bo tesciowa to miala taka,ze namawiala syna,zeby ja zostawil. Ta w szpitalu po porodzie lezala a ten ja wtedy zostawil skur***... 😠 i wyobrazcie sobie,ze ta tesciowa jej tak nie lubila bo co to za dziewczyna co ciagle zmienia kolor wlosow i ma kolczyka w wardze ? 😠 ale moze dobrze,ze tamten ja zostawil bo jak sie otrzasnela to poznala kolesia ktory ja i jej Zuzie pokochal i jest z nimi a mala traktuje jak swoja coreczke i na dodatek mala mowi do niego "tato" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnęłam 🤪 🤪 🤪
Ale sie rozpisałyscie, ledwo nadrobiłam i jeszcze w piżamie siedzę :P
Emmax - chyba ostatnio ja biję rekordy w spaniu 🙂 ale to wcale nie jest zaszcztny tytuł 😁. No i czekamy na wieści po Twojej wizycie od gina! 😁
Tez bede pampersów używać, za wygodna jestem 😁
Niunia - strasznie Ci zazdroszczę, ze za chwilę zobaczysz swoją córunię!!!! I dzięki za rady 😁 Napewno się przydadzą.
Wiolka - wczesniej nie dodawałaś zdjęc ciuszków a teraz to wymiotłas nas wszystkie tymi strojami 😁 Zebra jest genialna, a dynia sprawiła, że sie do monitora smiałam jak mysz do sera 😁 Pieska już podziwialam 😁
Tez pokupowałam Bambino - oliwkę, krem ochronny i chusteczki nawilżone, jeszcze mydło i plyn do kąpeli musze kupić 😁 ale z płynem to nie wiem czy tego Oilatum nie kupić?!
Asiula - ale teściowa! 😁 Moja posłusznie juz per Basieńka mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz też Kubusiów jest od groma a nie chciałam wybierać popularnego imienia bo później po 4 - 6 dzieci w klasie ma tak samo na imię nie podoba mi się to 🤨
Będziemy teraz trąbić wszędzie że imię już jest 🙂
Na szczęście teściowa mieszka 100km ode mnie ale wystarczy jej jeden telefon żeby mi krew zagotować w żyłach na szczęście dzwoni tylko do męża bo ja wiecznie czymś zajęta jestem i nie mam czasu rozmawiać:P
Ostatnio wyciąga mi różowy kocyk z napisem little girl i pyta się ładny dla Małego??? wrrrrrrryyyyyyyyyyyy 😠 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-8fca1dfb22a59cc80199e7653165f06e.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany julek, jak wy się rozpiszecie to juz koniec, cały dzień na kompie, żeby nadrobić, Fredeczka ty to powinnaś dostać medal za te twoje posty 🤪 jak widze, że długi to wiem od razu, że to Ty heheh :P :laugh: a i dzięki za oklaska 😘

Fredeczka mi się 8 miesiąc zaczyna dokładnie w piątek 🤪
Mężuś się postarał, nie ma co :P a że gust ma dobry to wiadomo, w końcu wybrał mnie na żonę heheh :laugh: :laugh: :laugh: :P A co to wyjazdu M to dasz sobie radę na bank, więc brzucghol do góry 😉

Moje kochane a co wam moje zdjęcie, takiego wielkoluda 🙃 jak będę cuś wrzucać to na NK :P

Co do ubrań to juz nic nie mówcie, zaczęło się troszkę chłodniej tutaj robic i ja juz nie mam co na siebie włozyć, wszytskie bluzki są do pępka o spodniach nie wspominając 🙃 😮 🤢

Pieluszki mam zamiar kupić pampersa, zobaczymy czy sie sprawdzą, jaknie to będę szukać dalej.

Dzisiaj mi się śniło, że zaczynam rodzić w swojej szkole podstawowej, że odpadł mi czop sluzowy i cała byłam we krwii i musiałam pytać nauczycielki o zwolnienie do szpitala, kurna popieprzone sny mam ostatnio bez kitu. Chyba zaczynam panikowac, że to juz tuz tuż a ja prawie nic nie mam przygotowane.

Musze wam powiedzieć, że mój mąż jest zachwycony falującym brzuszkiem, na początku nie mógł uwierzyć, że mała może się tak ruszać w środku i teraz ciągle mówi, że jak teraz tak fika to co to będzie za 2 miechy :laugh: 🤪jezu jaka jestem szczęśliwa, że jest w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zajrzałam:laugh:

Asiula dobre z tym kocykiem:laugh:
a ja dzisiaj o 5 rano miałam zachciankę na kawę mrożoną:laugh: ale sobie wymyśliłam, chyba pierwsza taka moja poważna zachcianka:laugh:

dziewczyny co do oilatum to nie jest to czasami dla alergików, jeśli tak to ja nie będę na razie kupowała, bo po co a może nie ma żadnych uczuleń mała i uważam, że wówczas nie ma potrzeby stosować specjalnych kosmetyków, aż muszę sprawdzić to oilatum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmetyki też bambino będę używała sprawdzone przez tyle mam to na pewno dobre 🙂

A i słyszałam że chusteczki nawilżane są bardzo dobre firmy Dzidziuś tylko białe nie różowe i są tanie w Rossmanie 2 paczki kosztują nie całe 10 zł. [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-4d08cf6a2490cdaa04ce91f7597d6e71.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...