Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
już wróciłam 🙂

dziś mam taki dzień,ze zjadam co tylko widze 😆 zaraz po powrocie z pracy zanim sie jeszcze zupa odgrzała wsunęłam 2 kanapki z pastą rybną, potem 2 talerze zupy a teraz pół paczki czekoladek z ryżem dmuchanym 🤪

forum nadrobiłam i powiem, że Wiolka to nas zastrzeliła-nic nie wklejała a jak już dodała foty to powaliły nas na łopatki 🙃

co do kosmetyków dla dziecka to ja mam tylko patyczki do uszu tzw.bezpieczne 🤪 za 3 tyg jedziemy do PL i tam chce już do końca wyprawke skompletowac-mam nadzieje, że do tego czasu Bartek będzie sobie grzecznie w brzuszku siedział 🙃

mam pytanko: czy poniższa lista kosmetyków jest już kompletna czy Wy jeszcze byście coś dodały?

mydelko dla niemowlat
oliwka
chusteczki pielegnacyjne
gumowa gruszka albo respirator do noska
male nozyczki z okraglymi koncowkami
patyczki higieniczne te takie grubsze tzw. "bezpieczne"
pieluchy tetrowe 5szt
pieluchy flanelowe 5szt
okrycie kapielowe x2
krem do buzki
szczoteczka(miekka) i grzebyk do wlosow
sudocrem albo cos innego na odparzenia
pampersy newborn x2
proszek do prania dla niemowlat lub platki mydlane
spirytusowe waciki 20szt
sol fizjologiczna
paklanki
przewijak

będziecie używac tantum rosa w okresie połogu? ja sobie chyba kupie
podaje stronke jak któras nie wie coto takiego

http://www.tantumrosa.pl/polog-w_pologu.html


tymczasem ide sobie zrobic herbatke :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No laseczki ja już obiad ugotowałam. Krupnik i udka upiekałam.
Teraz mogę się zrelaksować przy brzuszku 🙂
Zrobiłam sobie herbatke z cytrynką i miodkiem. Przeziębienie w sumie już sobie poszło, ale tak zapobiegawczo nic nie zaszkodzą naturalne witaminki 🙂

Dziewczynki nie załamujcie mnie 😞 ja nie mam jeszcze nic dla dzidzi oprócz wielkiego kartona ciuszków. Masakra 😞 musze się ostro wziąć za kupno wyprawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zauważyłam, żeby moje maleństwo reagowało na cokolwiek oprócz duszenia poprze niewygodne pozy mamusi :P Musze się bardziej obserwować 😁

NIC dziś nie zrobiłam jeszcze! Aaaaaaaaaaale leeeeeńń!!!!!

Dziewczęta, znowu napaliłam sie na komplecik ciuszków dla Baśki. Musze przystopowac trochę bo mnie mąż udusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie chodzę 1 listopada bo tłumy doprowadzają mnie do szału. Idę dzień wcześniej lub dzień później. Ludzie nie potrafią się zachować i zawsze mnie denerwują swoim zachowaniem na cmentarzu, np. staną z petem w zębach nad grobem i gadają przez komórkę 😠

A tak poza tym 1 listopada mój mąż ma urodziny :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam pokaże jakiego mój brat ma synka cudnego 🙂 jest takim mądrym chłopcem. Bardzo dużo juz mówi, fajnie się bawi ... słodki chłopczyk 🙂 ma półtora roczku teraz , a to zdjęcie ze mną jeszcze było robione jak nie byłam w ciązy i sama marzyłam o takim bąbelku 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC03842__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja mam lenia 😁
Właśnie uciełam sobie godzinną drzemkę, bo jakoś nie tak się czuję. Mam nadzieję, że nic mnie nie rozkłada.

Ja na cmentarz na pewno nie idę, bo tutaj nie mam nikogo 😉 Ale gdybym była w Polsce to na pewno bym poszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też denerwuje jak widze kiedy ktos pali na cmentarzu , a już w czasie mszy to porażka ;/ ludzie nie potrafią się zachować... nie rozumiem jak komuś w kościele np dzwoni komórka , masakra...

A moja dzidzia reaguje też na dzwonek telefonu mojego męza. Zawsze jak mu dzwoni tel to niunia się rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was wszytskie 🙂
Ufff... nareszcie po pracy... Widze ze juz zaczynacie na ostro brac sie za wyprawki 🙂 🙂 🙂 🙂 hmmm... a ja? Ja jak narazie mam tylko pare ciuszkow... i jak narazie to nie zabieram sie za kupno innych akcesoriow..,lozeczko chcemy kupic w polowie listopada, wozek tez i cala reszte, Nie wiem czemu ale postanowilam ze nie wpadne w szal kupowania zanim nie bedzie dzidzi, Jak bedzie sie zblizal koniec listopada wybiore sie na zakup brakujacych ciuszkow. Nie wiem czemu ale tak jakos to sobie poukladalam zreszta jak bylam w 3miesiacu to juz kupowalam ciuszki jak widzialam cos fajnego a pozniej jakos sie uspokoilam 🤢 🤢 🤢 🤢 Poza tym to chyba dlatego ze ja mam termin na 26/12/09 a pewnie wiekszosc z was to pierwsze dni grudnia wiec macie racje z zakupami... Ale sie napisalam

:P :P :P :P





Tak poza tym czy jest ktos kto ma termin na koncowe dni grudnia, cos mi sie wydaje ze bede ostatnia w kolejce :laugh: :laugh: :laugh:


Make a pregnancy ticker







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmm...no to chyba jestem na koncu do porodu ale cos mi sie wydaje ze maluszek zawita wczesniej 🙂 takie jakies mam przeczucia..hehe
ale mam lenia,,,mialam robic obiad a skonczylo sie na tym ze zrobilam tylko salatke i wlozylam kupiona lasagne do piekarnika... Alez ze mnie len..

Jak sie tak ogolnie czujecie. ja od 20 tygodnia jak zaczelam klopoty z oddychaniem tak mam je do tej pory 😠 😠 😠 ale coz...taki to juz los pan ciezarnych 😁 😁 😁


Make a pregnancy ticker







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...