Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No a już wróciłam 🙂 🙂 Wiecie z jakiej mojej szwagierki durnowaty babsztyl 😠 Ja się narobiłam jej te pazury a ona je wszystkie pozrywała i musiałam jej na nowo zrobić 😠 😠 Kurcze przecież to nie jest 5 minut roboty tylko trzeba nad tym posiedzieć 😠 😠 😠 Ja jej powiedziałam ma dwa dni do wesela ale jeżeli jutro je zerwie to ją normalnie stłukę na kwaśne jabłko :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Normalnie to ona jest super zawsze możemy pogadać na różne tematy ale teraz to przegięła pałę :laugh: :laugh: :laugh:

Ja się nie zdziwię jak to dziecko w wieku 10 lat będzie musiało nosić gorset ortopedyczny na kręgosłup przez takie buty ale zobaczcie co pieniądze robią z ludzi 🤢 🤢 Po prostu żal mi tej Suri bo rodziców ma idiotów 🤨 🤨 🤨
AgnieszkoW bratanek jest cudny 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

cześć laski 🙂

dotarłam, z małą wszystko ok, ze mną też, jestem padnięta, nawet nie mam siły nadrabiać zaległości, nie przytyłam nic od ostatniej wizyty, w przyszłym tygodniu zaczynam szkołę rodzenia ale jeszcze nie wiem w który dzień 🙂

do dziewczyn z Wrocławia, pytałam o znieczulenie przy porodzie i żaden szpital nie ma w swojej ofercie znieczulenia zewnątrz oponowego, jedyne co mogą podać to jakieś leki rozkórczowe, ale jak on to powiedział, nie ma co się łudzić, że nie będzie bolało, najbliższymi szpitalami które podają znieczulenia jest Wałbrzych i 1 szpital w Opolu 😞

na dzisiaj się żegnam, postaram się zajrzeć jutro, ale nieco później bo rano wyjeżdżam.

pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona przez telefon nie chciała się przyznać że je pozrywała bo bała się że nie przyjadę :laugh: :laugh: :laugh: No na początku to byłam okropnie na nią wściekła ale potem już mi przeszło i rozgadałyśmy się na dobre :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jestem ja i mój brzusio :laugh: Zdjęcie robione jakieś 2 godziny temu :P [img size=374]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_045.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia jaki masz cudny brzusio 🙂 i bardzo fajne spodnie z tuniczką 🙂 chyba komplecik, co?

Ja jutro pstrykne sobie jakąś fotkę i też Wam wstawię bo dziś to juz wykąpana w szlafroczku siedze i nie będę pajacowac ;/

Emmax fajnie że wszystko w porządku u Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe PannoNikt ja już w piżamce siedze nie będę Wam się w takim stanie pokazywać jutro córa mi zrobi to Wam pokaże 😁

Ostatnio robiłam sobie zdjęcie w łazience podczas kąpieli i wysyłałam mężowi i pisze mu tak tu masz brzuszek i jeden gratis 🤪 nie ukrywam że ten gratis go najbardziej zainteresował 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Maxara 🙂 No powoli udziela nam się stresik przed tym co ma nastąpić 🙂 Ty to pewnie już nie możesz się doczekać bo to już tak blisko 🤪 🤪 Ty mnie nie strasz ze mam wielki brzuch bo do terminu jeszcze 2 miechy :P :P :P Do lekarza idę dopiero 12 więc się dowiem ile waży moja dzidzia 🙂 🙂 28 tygodniu ważył 1350 gram 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki 😁 Widzę, że znowu ze zdjeciami szalejecie :P To ja tez na jutro odłożę wstawianie fotek, choć dzis jedną pstryknęłam :P Ale różnicy to ja nie widzę (oprócz dwóch rozstępów 😠 😠 )

Emmax - super, ze u Was wszystko okej! Nie moglo byc inaczej!

Męzuś dzis już napalił w piecu i jest cieplutko 😁

Przełączyłam tv na siatkówkę i Baśka sie uaktywniła, chyba urodzę kibickę sportową 😁 😁 😁 😁

Maxara - u nas brzusie stoją potęgą!!! heheheh Ale z wielkościa to też różnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka trzymam za słowo.
Agnieszko fajny ten komplecik.

Maxara, zobaczysz, że zaraz zaczniecie się rozpakowywać 😁 Zazdroszczę Tobie i reszcie dziewczyn, bo dzieli Was krótka chwila do narodzin maleństw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszko no duzy brzusio masz.....ale moze to wody płodowe.....Dziewczynki fakt stres sie juz właczył.....tylko cholerka żadnych objawów zblizajacego sie porodu.....Wczoraj byłam u ginki i powiedziała,ze nic sie nie dzieje.....Jak nic u mnie nie ruszy to 15 jestem umówiona na oddziale.....ale wolałabym sama zaczac rodzic....Musze chłopa mojego zmolestowac jak jutro przyjedzie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...