Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Kurcze dobrze by było :laugh: :laugh: :laugh:
Ja w rodzinie mam bliźniaczki u mojego brata choć są dwujajowe :laugh: :laugh: Jedna z nich to moja chrześnica a druga mojego męża 🙂 🙂 Teraz maja 3 latka ale są takie słodkie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam zdjęcie jak mają po 4 miesiące i jeszcze z moja mamusia 🙂 🙂 To były niestety ostatnie święta mojej mamy 😞 😞 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/__wi__ta_2006_058.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Mittka tutaj nie możemy doczekać się kiedy zaczniemy się wykluwać a potem jak już się urodzą to zleci ten okres noworodka potem niemowlaka i dzieciaczki do przedszkola pójdą i do szkoły 🙂 🙂 🙂 Sama wiesz jak to jest, jeszcze niedawno Dominika i Kamil takie maleńkie byli a tu już właśnie zerówka i szkoła się zaczęła :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz Ci los... Chciałam byc rannym ptaszkiem a zasnęłam i dopiero sie obudziłam 😁 hahahaha

Co do tych brzuszków to wczoraj mi pewna kobieta powiedziała, że jak sie robi stożek przy wstawaniu to na dziewczynkę 😁 Chciałam sprawdzić 😁 Ale coś sie nie zgadza 😁

Kurcze, mój brzusio zrobił się taki twardawy... Chyba sobie podaruje wstawanie 😁 hahahah Ide spowrotem do łóżka :P

Co do czekania to ze wszystkim tak jest... najpierw oczekiwanie na zaręczyny, ślub, wspólne mieszkanie, dziecko, narodziny, pierwsze ząbki, kroczki, pierwsze "mama" itd... Ciągle na cos czekamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki

AgaK i Mittka ja właśnie już bym chciała mieć taką dorastającą córkę. Czasem żałuję, że sobie nie machnęłam w wieku Fredeczki dziecka hhah Fredeczka jak będzie w moim wieku to jej córka będzie miała juz 8 lat 🙂 fajnie kurcze 🙂

Akompf od razu wiedziałam, że chodzi Ci o ten stożek 🙂 moja mała też jest wszędzie jeszcze... mam nadzieję, że ułoży się grzecznie główką do porodu , bo ja nie chcę CC 😞

A ja mam w pasie 104 🙂

Dziewczyny właśnie w dzień dobry tvn mówią o karmieniu piersią w miejscu publicznym...
wymyslili jakies pelerynki do ukrywania dzidzi jak ssie pierś..
Ja myślę , że wystarczy apaszką przykryć, czy pieluszką ...

Ja już po sniadanku. Dzidzia szaleje w bzruszku, a ja dzis musze spędzi trochę czasu na allegro bo chcę zamówić dla małej kosmetyki i inne takie duperelki typu nożyczki , gruszke, termometr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkoW doczekasz się doczekasz nawet nie zauważysz jak to szybko zleci,bo jak już dzieciaczki na świecie to czas leci niesamowicie do przodu 🙂

A ja mam mały brzuszek tylko 98 :P co Wy takie wielgachne macie te brzuchy 😁 za to w biodrach 105 😠

Widziałam właśnie tą pelerynke fajna sprawa no ale na co się to tak ubierać a wiecie że kobieta podczas karmienia to podobno nie wstydliwa jest i nie przejmuje się że ktoś jej kawałek cycka zobaczy ja tak przynajmniej miałam 🤪 chociaż rzadko mi się zdarzało karmić publicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie grudnióweczki.
Ja nie sprawdziłam jeszcze jak mi się układa brzuszek. A z córką nie pamiętam jak to było 😉

Te bliźniaczki są rozkoszne. Z resztą zawsze widok bliźniaczek mnie powalał na kolana. Ale sama nie chciałam mieć bliźniaków. Na początku tej ciąży obawiałam się, że to ciąża mnoga 🤨

A dzieci... rosną szybko, za szybko. I my też urosłyśmy za szybko, czasem bym chciała wrócić do czasów przedszkola 😁

Tak ja Ty Mittko, nie wyobrażam sobie być mamą dorastającej córki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kobieta z którą rozmawiała Akompf to pewnie ,,stara zaboboniara" hahah

Maxara Ty juz leć na porodówkę haha

Mittka kobiety są bezwstydne, bo nakarmienie dziecka jest ważniejsze niż wstyd przed pokazaniem piersi.. a ja własnie się obawiam tego, bo ja z natury taki wstydzioszek jestem ... no przy mamie czy męzu nakarmie, ale już np. przy teściach to będę pewnie się pieluszką zasłaniać haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maxara a to nie wiecie co będziecie mieli??
Tylko naszej Agnieszce się nie sprawdziło więc nie wiadomo jak to jest 😁 Ale ja też obalam wszystkie mity z tablic wychodzi że chłopiec brzuszek niby na chłopca urody też podobno nie straciłam więc wychodzi że chłopiec i pępek jak wystaje też podobno chłopiec a u mnie dziewczynka 🤪 hehe eh te przesądy widać jak one się sprawdzają :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...