Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Panno Nikt napewno go wykorzystam....heheh....chociaz on wie,ze to nie z namietnosci....bo susze ma 3 miechy juz....On wie ,ze to jest środek do celu....czyli szybkiego porodu....No ja mam równe 2 tyg.....jak nic nie ruszy to czwartek za 2tyg koło południa bede juz Mamą.....jak dobrze pójdzie oczywiscie.....A wam laski tez szybko zleci......upajajcie sie ostnimi chwilami wolnosci....i jedzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grudnióweczki, ja równiez mówię dobranoc, zdjecie wkleję jutro z całą resztą 😁

Wykompaliśmy się i idziemy spać grzecznie :laugh:

A jeszcze jedno. Przyjżyjcie się drogie grudniówki swoim brzuszkom, jaki mają kształt jak się podnosicie z leżenia do siadu 😁 Jutro powiem o co chodzi. 😁 Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam weekendowo 🙂
Jest godzina 6 rano a ja nie śpię już od 4 😞 😞 Będę chodzić dziś zamulona jak dno rzeki chyba że uda mi się przespać w dzień ale chciałabym dziś wszystko porobić aby jutro był spokój 🙂 🙂 No zobaczymy jak to będzie :P A dziś czekam na Wasze fotki 😆 No i proszę nawet mam towarzystwo w postaci kopniaków :laugh: :laugh: Jakież to jest słodkie uczucie 🤪 🤪 🤪
Miłego poranka Wam życzę 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😁
Cześć AgnieszkoK 😉

Chyba nigdy nie uda mi się napisać posta na forum jako pierwsza, ciągle jakieś ranne ptaszki mnie wyprzedzają 😁 hehehe :P :P :P :P :P

wstałam z męzuniem i jakoś nie bardzo chce mi się spać. Muszę po chlebek do sklepu lecieć 😉 Ale aż tak wyspana to ja chyba nie jestem 😁 Choć czuję się jak skowronek! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...