Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Fredeczka, do Suchego Lasu mam autem rzut kamieniem, 15 minut jazdy. Niestety ja mobilna nie jestem, jestem uzależniona od męzunia 😁 pod każdym względem. Współczuję Ci, że Twój M musi wyjechać, ale w końcu bedzie co weekend więc jakoś przeżyjesz, zreszta Ty ciągle biegasz gdzieś, wiec czas szybko zleci. Ja sama nie wyobrażam sobie, żeby mez mojego Mężunia dłuzej niż na kilka godzin sie rozstać... dziś siedzi prawie do 18:00 w szkole wiec w domu bedzie koło 19:00 - już tęsknię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Wiola a czy ,,zapoznałaś" juz męza z grudnióweczkami?? Wie o istnieniu brzuszka.net ? hah

Moja dzidzia wczoraj tak kopała słodko , przytuliłam się brzuchem do męża pleców a on tak nieruchomo leżał i nie mógł się nadziwić , że malutka ma tyle siły 🙂

Asiula moja teściowa mieszka w tej samej miejscowości co ja 😞 ale na szczęście czai że jej nie trawię i często do mnie nie zagląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zamówiłam rajstopki hehe. Kurcze ja po prostu wcześniej nie pomyślałam, że to dobre rozwiązanie i nie wpisałam na listę. Myślałam, że będę zakładała śpiochy albo pajaca pod spodenki i bluzę, a przecież rajstopki i body wygodniejsze. Ale już nadrabiam zaległości hehe :laugh:

takie zamówiłam http://www.allegro.pl/item749317520_yorker_rajstopy_rajstopki_bawelna_56_62_cm.html wzory 15, 24 i 27 🙂

Kurcze tak piszecie o tym Bambino, że chyba jednak się zdecyduję. W weekend chciałabym już wszystko kupić z kosmetyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ale Ci się zachciało :laugh: :P
Agnieszka ja jestem na brzuszku od 6tc czyli przed wyjazdem mojego mężola, wtajemniczony jest :laugh: 🤪 jeszcze jak był na statku to mu opowiadałam że ta to a ta tamto :laugh:

Spoko spoko moje drogie, przyjdzie czas na wstawienie zdjęcia, muszę się najpierw "zrobić", jakoś niedługo wstawie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie jaka Wiolka jest napisała nam że bedzie zdjęcia na nk dawać , my tu wszystkie ciekawskie baby na nk a tu nic, ale nas załatwiła:laugh:

ja to chyba nie zdążę przez brzuszka do tego lekarza, masakra normalnie uzależnienie nadające się do leczenia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.

Wiolka zebra dla małej powala z nóg. Ja też taką chcę 🤪

Widzę że na tapecie dzisiaj są kosmetyki i pieluchy. Więc ja poprzednio używałam pampersów potem przeszłam na huggisy byłam z nich bardzo zadowolona. A co do kosmetyków to polecam Oilatum jest wspaniałe i teraz tez go będę używać. Bo jeżeli maluch odziedziczy po mnie skórę to wolę od początku używać jednak oilatum. A do pupy pozostanie jednak sprawdzony sudokrem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zaczęło lać!!! No emmax współczuję, że akurat musisz wyjść. Ja idę do lekarza jednak za tydzień więc dzisiaj mam spokój.

Co do uzależnienia to jak mam jakieś wieści to najpierw lecę na brzuszka. Wy pierwsze wiedziałyście po moim USG ile waży mój Piotruś itd. a dopiero później moja mama :laugh: Chyba rzeczywiście trzzeba się leczyć :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byłam w odwiedzinkach u takiego malutkiego szkrabka który właśnie skończył wczoraj cały miesiąc od swojego urodzenia. Ale ona jest malutka jak się urodziła miała 2900 i 51 cm. Teraz nawet nie miała wagi urodzeniowej mojego Mateuszka.
Ale i tak jest słodka. Przyznam się że bałam się ja trochę brać na ręce. Wyglądała tak krucho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa84 te rajstopki sa boskie 🙂
Dziewczynki a ja nie mam dzis czasu ani sił na nic. A rano wstac nie mogłam. Ja na allegro zamówiłam jednak te butelke http://allegro.pl/item745977095_tommee_tippee_butelka_150_ml_0_bpa_megapromocja.htmlUparłam uparłam sie na nia. Jak okaze sie niedobra to kupie inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wstawię 4 fotki BMW mojego skarba tylko zdjęcia były robione w warsztacie mojego ojca więc się nie patrzcie na otoczenie :laugh: :laugh: :laugh:

ZDJ.NR1 [img size=499]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DLA_MALUSZKA_040.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...